33479
12316971501353788406.png
  • Panzermeyer
    #9883
    Melyik gyakorlatról van szó??? Elképzelni nem tudom... képt! :)
  • Roman
    #9882
    hehe pont megyek lefeküdni, de ezt még leírom :)

    szóval, ez egy krvajó (tényleg istentelen fasza) TÖRZSGYAKORLAT, hasra, mindenre.. Nekem izomlázat csinált a hasamban, oldalsó hasban, meg nem mellesleg egy csomot fejlődött tőle a guggolásom, derékfájás nélkül.

    Ajánlom. Bár hülyén néz ki.
  • hitman55
    #9881
    hi. Ez mire erősit amikor olyan ózba vagy mintha fekvőtámaszoznál csak annyi kivétellel hogy nem a tenyereden támaszkodsz hanem az alkarodon?
  • PyRex
    #9880
    Had tegyem helyre a dolgokat:

    "Biztos lehet nőni magasságilag is - ha 13-14évesen kezded és ..."

    ... és növekedési hormont szedsz mellé.
  • Roman
    #9879
    Látod, erről beszéltem :)

    Most tömegnövelő fázisban vagyok, a diétámmal én ugyan elégedetlen voltam, de mások szerint nagyon jól sikerült. És most is 90% tisztán étkezek, hétvégénként szokott becsúszni 1-1 érdekesebb fogás, meg 1-2 pohár tej. És többet akarok, de ki nem? Nem szorít az idő, hogy "jajj 1 hónap múlva nyaralok, mileszvelem?". Nem. Türelmem van.

    Meg kifejezetten élvezem, hogy nem leeresztett, lapos, lötyögő pöcsnek érzem magam, mint a diéta utolsó 1-2 hetében. :)

    Amúgy egyértelmű, hogy ha clenhez nyúlnék, csakis komoly diéta-kardió mellett tenném. Másképp sajnálnám rá a pénzt, mármint lelkifurdalásom lenne.
  • Frayer
    #9878
    Nincs semmi baj a klenbuterollal. Eddig nem tudok negatív véleményekről.
    Olyat olvastam csak hogy illető, félre nézte a század mikrogrammot, és tízszer többet vett be belőlle, mint kellett volna, és pár hét szedés után érzet egy kis nyomást a torkában, meg jobban vert a szíve is. Elment dokihoz, az leálította a szedést mert pajzsmirigy megnagyobbodása lett, rájött hogy túl nagy dózist szedett "10 X" és amint abbahagyta a szedést, minden vissza ált.
    Nem kell éveket lehúzni a vasakkal ahoz hogy egy ilyen cuccot megpróbálj, ez nem tesztó. Nem is hormon, nem is szteroid. Ez csak hangya fing. De igen jól jöhet szálkásítás alatt. Több zsírt veszítesz el, és több izom marad rajta. Egyértelmű hogy semmi baj nincs vele. Gyerekeknek azért nem ajánlom, csak aki tudja mik a céljai és dolgozik is érte. A clen, nem diétázik helyetted és nem emeli fel a súlyokat sem.
  • Roman
    #9877
    Amúgy egyáltalán nem vagyok olyan szinten, megnyugodhatsz :) Szerinted ha olyan szinten lennék, nem találtam már volna kiskaput arra, hogy megszerezzem? ^^

    Na, de ahogy írtad a helyzetet, tényleg hasonló nagyon a helyzetünk. Annyi különbség van, hogy én ezelőtt sose sportoltam semmit, s a vasak közt se töltöttem többet, mint 8 hónap, szóval nem is igazán nevezném magam még igazi hobbigyúrósnak sem.

    Majd ha 2-3 évet lehúztam én is, mondhatom, hogy kitartottam. Még, most nyolc hónap után nem akarok semmit mondani a "kitartás" meg "türelem" szavakról, mert nem igazán van 'jogom' rá.
  • Különc
    #9876
    Nem akarlak bántani vagy kötözködni, de vagy már olyan szinten a sportban hogy megérje hozzányúlni? (Tényleg nem támadásból)

    Egyébként ugyanolyan cipőben járunk, csak nekem anyám orvos, PAPíRON... és azért mondom ezt, mert sokszor rendkívűl megrendít, hogy miket állít egyes dolgokról, sportról és a táplálékkiegészítőkről...
    Múltkor mikor a lenmagolajamat ettem este lefekvés előtt, lejött és megkérdezte hogy miért teszem tönkre magam, miért akarok olyan lenni, mint a Fekete László?!
    Már régóta nem kérem ki a véleményét táplálkozással és egyébbel kapcsolatban, főleg ezek után mert egyszerűen társalgási szinten sem lehet beszélni velük erről, mert egyből előjön hogy ne szteroidozz, ne koxolj, szokásos aggódás, de nem értem hogy miért velem bizalmatlanok vagy ítélkezőek a drogos, alkoholista cigis hon- és kortársaim ellenében...

    Mikor még kövér voltam, minden nap jött a kérdés, hogy mikor fogyok már egy kicsit, miért nem sportolok valamit. (Ha sportolsz az se jó, ha nem az se jó, ki érti ezt...) Mindent abbahagytam másfél év után, mert nem nekem való volt érzésem szerint, ám itt van a testépítés (vagy edzőterembe járás) ami 3 éve lesz szinte napra pontosan hogy belopta magát az életembe és nem ereszt...

    Igazán másoktól, ismerősöktől, rokonoktól semmilyen bíztatást nem kaptam és a mai napig nem is kapok, csak megjegyzéseket, de megtanultam ezeket kezelni és csak az jár a fejemben, hogy majd én megmutatom mire vagyok képes. Szerintem csak ez számít. Kitűztem egy még számomra is kicsit elmosolyogtató célt amihez vajmi kevés esély van, hogy sikerülhet (sok múlik a szerencsén is) de mindent megteszek azért, hogy azt mondhassam, én mindent megtettem.

    Irományom egyáltalán nincs kapcsolatban a jelenlegi témákkal, csak úgy éreztem hogy írok már valami értelmeset is ide, eddig úgyse tettem ilyet. xD
  • Roman
    #9875
    de a krva clenbuttal az a bajom, hogy simán megszerezhetném, és mégse :D "oly közel és mégis oly távol". Mert édesapám, ki orvos, persze, hogy nem fogja felírni, de mondjuk apám miatt van az, hogy halolaj kapszulát se vehetek, mert az "csak szívbetegeknek kell"..

    Amúgy olvasgattam a clenbutrol, s nagyon kicsi adagokat ajánlottak, ilyen 2 hét szedés 2 hét szünet leosztásban, meg nagyon dicsérik, hogy semmi káros mellékhatás, kevésbé káros, mint a koffein, viszonylag könnyen hozzáférhető, nem bassza szét a májat, és ésszel még a szivet se terheli.

    Szóval túl sok a pozitív visszhang róla, hogy ne álmodozzon az ember arról, hogy clenbuterolt szedhet. Főleg ha endomorfrol van szó, nagyon nagy a kísértés. :S
  • jazzy
    #9874
    ááá nem kell.. a glutamin mondjuk nem rossz szálkásításnál a katabolizmus ellen viszont nem szükséges.. szőlőcukrot viszont semmiképp ne
  • Brolly
    #9873
    hát tudom, csak ha nincs glutamin, azé kérdem, de akkor semmiféleképpen nem szabad, értem kösz:)
  • Zocsi
    #9872
    Biztos lehet nőni magasságilag is - ha 13-14évesen kezded és sokat csimpazkodsz közben, hogy kinyújtsd a gerinced... De nem mellesleg én is a juzosch-féle lovas módszert ajánlom. Volt ismerősöm, aki próbálta... csakhát hasfalban kicsit gyenge volt szegény...
  • jazzy
    #9871
    szálkásításhoz ne használj szőlőcukrot..
  • Brolly
    #9870
    ha elfogyott a glutamin szálkásításkor akkor tegyek az edzés utáni turmixba szőlőcukrot (olyan 25got) vagy inkább csak protein?
  • PyRex
    #9869
    lol és mind valójában csak magasabb akar lenni, csak olyan elszántan edzenek, hogy ilyen amorf állatok lesznek :D
  • Különc
    #9868
    Igen, ezért a legtöbb testépítő 180 cm alatti, mert mind azt hiszik, hogy megnőnek, ha edzenek... hátha egyszer. Egyes...
  • PyRex
    #9867
    hülye :)))))
  • juzosch
    #9866
    Persze, ha talpra, vagy fejbúbra gyúrsz.

    Amúgy van egy jó gyakorlat. Eg ylovat kötsz a lábadhoz, másikat a fejedhez, és megijeszted őket. Na ebbből 4 sorozat 6 ismétléssel.
  • Doróci
    #9865
    sziasztok. megtudná nekem valaki mondani, hogy a gyúrástól lehet nőni (magasságilag)??
  • Frayer
    #9864
    A clenbuterol hatóanyagát microgrammban kell számolni, mert nagyon csekéj dózis a hatásos. Abban a thai cuccban biztos más dózisok vannak. Minden gyógyszert túl lehet adagolni. És itt van a legnagyobb veszély. Hogy a laikus hobby botcsinálta gyógyszerészek akik maguknak állítják fel a dózisaikat, általában elcseszik azzal hogy mindenből túl sokat vesznek be. Ha normál dózis 10 X esét veszed be, jó hogy felpörgeti a szíved és tönkre bassza a pajzsmirigyedet. Ezen nem kell csodálkozni. Az a lényeg hogy én tudom hogy kell szedni aki meg nem tudja, az meg nem az én bajom.
    De legalább utánna nézhetne szaklapokon hogy mi ez a cucc, és milyen adagolások léteznek. Azt is tudni kell hogy a microgramm nem azonos grammal. Meg a század gramm, az nem tized gramm. Ezt sokan nem tudják.
  • PyRex
    #9863
    azért a clenbuterol is lehet káros. az alább említett thai péndául olyan erős, hogy a szíved majd kiugrik a helyéről és kb. ugyanolyan hatása van mint a hot bloodnak, amitől nekem spec alig vert jobban a szívem...
  • Frayer
    #9862
    A clenbuterol nem szteroid hormon.
    Csupán egy asztma gyógyszer, egy béta-2 szelektív blokkoló.
    Én évekig szedtem egy ehez hasonló gyógyszert kiskoromba, a zaditent, semmi bajom nem lett tőle.
    A clenbuterol az egy nagyon jó kis cucc, két szempontból is, gyorsítja az anyagcserét diéta alatt :D, és közben baromi jó antikatabolikus hatása is van, a gyors anyagcsere miatt elkezdesz gyorsabban fogyni, a plusz kalória égetés miatt, és mivel antikatabolikus, a kalóriákat, legtöbbjét a zsírsejtekből fogod elégetni. Viszont sajnos könnyen megszokja a szervezet, és így nem lesz hatása. Nem lehet rászokni vagy ilyesmi, csupán idővel gyengül a hatása, kb pár hétig jó csak.
    Ugyan úgy mint a koffeines cuccok, azok sem lesznek jók, csak az elején, és a koffeinre még rá is lehet szokni.

    Én úgy csinálnám, hogy 2 hét clen, 2 hét koffein.
    Effedrint azért nem szedném a koffein helyett mert agykárósító hatása van, nagyon bebasz a memóriának és logikának. Programozó lévén ezek a legnagyobb kincseim.

    Az a baj,hogy a koffein ártalmasabb a clenbuterolnál, mivel függőséget okoz hosszú távon, nagyon pörgeti a szívet stb. Mindenki tudja miket okoz, és mégis a világ fele "drogos" de elitéli azt aki beszedne egy tabletta clenbuterolt, ami kb olyan a koffeinhez képest mint a c vitamin az aszpirinhez képest, az aszpirin is okozhat függőséget.
  • Roman
    #9861
    én se utaltam egy szóval se arra :) csak kifejtettem, hogy ez nekem is szűz terület, nomeg a "kísértés" megvan, csak valami miatt mindig kimarad. :)

    Amúgy mekkorát lábaztam ma! és csak 45 perc volt, ha a bemelegítést (10 perc) nem számolom bele. :)

    Most próbálom a lábam "nem megölni", mert a heti 1 lábedzés kicsit szar volt. Kellene kettő, de azt csak így tudom, hogy kevesebb sorozatot csinálok. ^^
  • csuszi
    #9860
    csak sose doppingoltam még. ezért nem vágom mi a pálya.
  • csuszi
    #9859
    ki mondta hogy én nem csirkét/pulykát/marhát/vadhúst/szűzpecsenyét zabálok?:D meg néha amcsi prémium fehérje is, ha nem akko scitec wheyprof;)
    attól még ha valami védi az izmokat akko védi, és ha a blood-ra ráver, akko ráver;)
  • Roman
    #9858
    én meg clenbuterolról álmodozom, azt mivan? Mindenki kokszol mán ebben a szaros teremben,csak én nem, mert én vagyok olyan kis hülye, hogy inkább megveszem a csirkemellet 1450perkilós áron az ötkilós szájtekvejjel meg szőlőcukorral, mert így nem marad pénzem strandonfeszülésre meg diszkora.

    De ha párezerér vennék napót, akkor simán maradna pénzem strandra (800 ft a diák .. :) ) meg diszkoban italra is!

    de én inkább hülyeségekre költök :D De néha olyan jól esik a gondolat, hogy "clenbutekelllnekemizibe" :D
  • csuszi
    #9857
    versenyző span ajánlotta, amikor látta, hogy blood-dal prószálkozok. teljesítményt is fokoz, meg zsírégető (7-8 kg felesleg). nem az aerob mozgást akarom vele kitolni. kicsit megtámogatni vele a diétát. ja, és állítólag védi az izmokat is.
    blood: nincs időm, 10 perc mire legépelem a tapasztalatokat:)
  • Különc
    #9856
    Barnarizs alapú hurka + mivel strandszezon van, lángos és sült kolbász, napi 2 gombóc (4 dkg) zsírfagyi, hevített olajjal leöntve, pörcdarabkákkal meghintve. Az éhezéses időszakra (alvás) egyél lefekvés előtt 3 tábla Boci étcsoki (100g) kandírozott narancshéjjal. Napi 2,5-3,5 l folyadék: Tesco Klasszikus narancs (Nátrium ciklamáttal + aszpartam).
  • Csuky
    #9855
    Csátok, lassan két éve csinálom én is a testépitést, de viszont kiváncsi vagyok hogy tudnátok-e egy könnyen betarthato, és jo étrendet adni? :S
  • PyRex
    #9854
    inkább thai clenbuterol :)
  • juzosch
    #9853
    Én gyúráshoz nem effedrineznék:)
    Haverom kajakos, ő próbálta. A parton már nem bírt magával, mozoghatnékja volt, aztán fáradtságérzet nélkül pörgött a hajóban, egyéni rekordot döntött, a célszalagot átszakítva pedig oldalrafordult és kihányt mindent:)

    Egy jó hajtós sporthoz jó, de a gyúrásnál sztem tuti sérülés.
  • csuszi
    #9852
    efit próbált már valaki?
    hot blood: nincs időm leírni, de van beszámoló. majd este firkálok.
  • Zocsi
    #9851
    Konkrétan mid fájt, az izmaid vagy a térded? Mennyire szoktad kinyújtani a lábad edzés alatt/után? Én arra gyanakszom, hogy eléggé bedurrantál és szűkös lehet az izomburkod.
    Most így utólag visszagondolva valúszínüleg anno Sland-nek is ez lehetett a baja (#9572). Túledzette a vádliját és a túlságosan bedurrant láb meghúzta az izomburkát... persze nem biztos.

    Amúgy nekem még ilyen nem volt. Sima izomgörcsöm volt már lábazás közben (combomban), de az szerintem kálcium-magnézium hiány volt.

    Amúgy jó ötlet a kisebb súllyal való szokatás és a bandázs is ajánlatos! Más ötletem nekem sincs...
  • juzosch
    #9850
    Ma láb-váll napom volt. Guggolással kezdtem, 130ig jutottam. Most léptem föl erre a súlyra (vagyis előző edzésen).
    Utána volt az, hogy ha teljesen behajlított jobblábamat kicsit terheltem (konkrétan leguggoltam h állítsak a súlyokon) akkor beleált a fájdalom, mintha nagy lenne a nyomás típusú fájdalom. Ha fölálltam pár másodperc alatt elmúlt. Ez kb fél órát állt fönn.

    Volt már valakinek ilyen tapasztalata? h mire számítsak, mi a megoldás?

    Első körben visszemegyek 120-ra, és a guggolás mélységén dolgozok inkább, plusz beszerzek bandázst.
  • juzosch
    #9849
    Hát ha tehetném, akkor énis így edzenék az tuti:)
  • csuszi
    #9848
    mánmint zane vagy arnie?
  • PyRex
    #9847
    érdekes nekem meg nagyon nem
  • csuszi
    #9846
    nekem zane után azért ő a legszebb. vagy a legszebb fasz se tudja:)
  • PyRex
    #9845
    Arnold... Aki olyan edzéseket csinált anno, amik ma már nevetség számba mennek. Persze lehet szuperszettben edzeni a hátat a mellel, csak kérdés, hogy (koksz nélkül) mi értelme. :(
  • Roman
    #9844
    :D az szép :) Amúgy "szeretek" étteremben enni, de csak azért, mert mindenki csodálkozik rajta, hogy és mennyit bírok zabálni, miközben feleolyan zsíros se vagyok, mint az éhező kislányka a zérókólával és hatalmas hétdecis kefírdobozával. ^^

    Amúgy a teremedző tuti rossz szemmel nézné az újító edzéstervem, mert ő még arnoldék idejében tanulta a szakmát, de véleményem szerint, amíg az ő termébe járok, és edzek rendszeresen, addig nem fog elhajtani :D