33479
12316971501353788406.png
  • Gunnersboy
    #9963
    ez a banános video durva, ijet csinálok valamikor :DD
  • PyRex
    #9962
    volumass 35 prof oldódik elég jól, szal nem kell bele.
  • Tmac
    #9961
    a banán az tuti hogy jó lesz mert én pl ha van kedvem így csinálom :)
    (nem szabad hagyni hogy teljesen megfagyjon mert akkor aturmix neheren viszi és akkor felolvad mire megcsinálod kicist kell csak megfagyasztani ús akkor tökéletes lesz és teljesenjó és finom is)
  • Roman
    #9960
    ez a rohadt gyümölcsszezon, annyi cseresznye, meg eper van itthon, hogy nem fér a hűtőbe, így most pakolok a fagyóba is, aztán kiderül, mennyire finom a horst fuchs féle gyümölcsfagyi..

    aztat tervezem, hogy fagyasztott epret eperfehércsokis fehérjével összekutyulom vitálcenterben (nem röhögni, három éve kapta anyám karácsonyra) azt hajrá. Finom KELL, hogy legyen :)

    bár örülök is a jó időnek, mostanában egy rakat gyönyörű, MAGYAR zöldséget kapunk, frisseket. De hogy miafaszér van ilyen hideg kinn, az rejtély..
  • jazzy
    #9959
    Legyél kedves itt befejezni ezt a témát.
    Ha te csinálod az kurvára a te dolgot bár a te szinteden baromi fölösleges, az enyémen úgyszint.
    De itt ne ez legyen a téma.
  • Roman
    #9958
    öhh azért van, mert öcsi csak 10 hónappal fiatalabb (ez tényleg így van), és sunyiban veszi a cuccokat, én meg mindent megbeszélek anyámékkal ilyen téren.. :D

    cska hogy tudják, mire költöm a pénzem :)
  • Tmac
    #9957
    én erre annyit mondok hogy lehet hogy könnyebb meg gyorsabb de a ilyen szereknél kül elérsz valamit akkor büszkén lehet mondani hogy igen, saját erőmből csináltam meg... mert nagyrészt nem azt számít hogy miylen vagy vagy hogy egy adott sportoban menynira vagy jó (most lehet mondani hogy de az) de szerintem sokkal többet számít az hogy mennyit teszel meg azért hogy jó legyél (és itt most csak a színtiszta akaratra gondolok)
  • GAthersw
    #9956
    Amúgy miért van az, hogy te vagy 1x éves, öcséd nemtudom mennyivel fiatalabb és téged basztatnak aki viszonylag alap, olcsóbb dolgokat (fehérje, dextroz, malto, kreatin asszem ezeket írtad hogy tolod, meg vitamin) öcséd meg Attackra, hemo-no meg ilyenekre kúrja el a pénzt. Ő neki is rágják a fülét? Amúgy ő ilyen szinten tolja, hogy kell neki az NO vagy csak szeret pénzt elkúrni? :)
  • Roman
    #9955
    Pontosan, ez egy jó kérdés :o)

    Amúgy ég a pofám rendesen. Apám doki, most kapott hívást, hogy befulladt egy asztmás. Mielőtt elment, én csak annyit mondtam "jut eszembe asztma.." és ő egyből így válaszolt "spiró kéne, mi? írjak fel?" :D

    s olvasgattam a témáról, lehet "megérné", mert valami iszonyat jól esne egy száraz alapot teremteni.. és szimpatikus.. mármint, nem nyúl bele a hormontermelésbe, nem károsítja a májat, vesét, s normális adagokban a szívet se, et cetera, et cetera.. de beszéljetek mán le erről, mert van egy olyan érzésem, jobb lenne naturban mindig..

    amúgy hány mg az adag naponta?:S :D
  • Zocsi
    #9954
    Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy vajon Frayer hogy áll az áttörésével és mikor lesz már kész az a pesti edzőterem??
  • toretto r34
    #9953
    én hátat edzettem volna de itthon nem tudom megoldani
  • Roman
    #9952
    na, most találjuk ki, mit csináljunk :D a vállunkat fel kell hozni, muszáj.. és pont egy válledzés marad ki emiatt.. van itten 15 kilós egykezes, ezzel elvileg meg tudom edzeni a vállam, de az itthoni sufniedzést hagyom a brantba.. majd hétfőn ezzel kezdek
  • toretto r34
    #9951
    háhá gec én is most értem haza tök igy jártam zárva a terem
  • Roman
    #9950
    na bazze most tépek szét valamit! :S

    Kértem öcsimtől attacket, hemo-no-t. Beveszegettem őket, megittam 30 gr szőlőcukrot,hogy azért legyen minek a vérbe jutnia edzés alatt. erre.. a terem zárva.. sőt, a város többi terme is bezárt, mert azok délelőttiek,az enyém délutáni, de a teremtulajnak nyoma veszett..

    ekkora pazarlást.. és itt van a nagyrakat kaja amit máskor mindig edzés után egybe megeszek, idegességemben megettem csak úgy.

    Na, tudom, hogy nem egy étkezéstől fogok elzsírosodni, de akkoris idegesítő..
  • Zocsi
    #9949
    lmao
  • juzosch
    #9948
    Gratulálok:D
  • PyRex
    #9947
    én kiveszem a rácsos szart belőle :D
  • Zocsi
    #9946
    Shakerben szoktam keverni! A darabosság meg porfüggő... a kreatin csak ilyen kis kristályos szarként marad benne. Úgy toltam anno, ahogy juzosch írta... Gyorsan felrázni és leküldeni... :P
  • Tmac
    #9945
    ha shakerben rázod össze akkor ott azért nem lesz annyira csomós mert van benne ilyen rácsos szar. mondjuk tény hogy ha olyan cuccot rázol össze akkor meg habos lesz :P de nem lesz annyira darabos...
  • Zocsi
    #9944
    Persze, hogy nem érdekel, de akkor is zavart... De mára már nins ilyen problémám! :D
  • Roman
    #9943
    ha otthon edzenék, így csinálnám:

    kész vagyok az edzéssel, már csak 1 sor van hátra. Bekapcsolom a vízforralót. Megcsinálom az utolsó sort, már a víz forró. Ráöntöm a kreatinra, ami ettől egyből feloldódik. Felöntöm hideg vízzel,amiben szőlőcukor van. Legurítom. Meg a fehérjét is legurítom. Ennyi. :D

    Így tökéletes az oldódása a kreatinnak, forró vízben. de persze én sem szarakszok ilyenekkel, hiába van a szomszédban a terem. Legurítom a turmixot, élek egy laza 20 perces társasági életet (ekkor pofázok), hazajövök, tus, aztán kaja :o)
  • juzosch
    #9942
    Az kit érdekel h nem oldódik fel?:) Kavard meg, és amíg még kavarog gyorsan gurítsd le:D
    A gyomorsavnak sztem qrva mind1, h fel van-e oldódva.
  • Zocsi
    #9941
    Értelemszerűem annyit egyél, amennyit bírsz! :)
    A fehérje beviteledre próbálj koncentrálni! Sok kezdő ezzel rontja el, ill. nem csak a kezdők hanem szinte az összes "átlagember". Nem tulajdonít akkora szerepet a fehérjéknek és tulajdonképpen fehérjeszegény táplálkozást folytatnak. A fő kajájuk a Ch szokott lenni. Ezt nemrég fejtették ki a többiek, hogy mennyire gyorsan és könnyen be lehet vinni a szükséges kalóriákat... Nem így a fehérjét!
    Kicsit mélyedj el a kaják világában és próbálj szemléletet váltani. Nem kell elkapkodni, de rá fogsz jönni, hogy abból a "pénzből, amit ma kajára költesz" lehet sokkal táplálóbb étkezést is csinálni. Nem tudom milyen szinten vagy az őseiddel, de ha tudsz velük beszélni, akkor érdemes - lehet hogy támogatják majd a törekvéseidet, ha másban nem is, legalább tízóraiban/uzsonnában vagy szóban! Sokszor már ez is valami! :)
  • Zocsi
    #9940
    Én anno használtam monohidrátot, por formájában. Nekem az nem jött be, hogy nem oldódott fel rendesen. Mondjuk hatása az volt rendesen, mind rőnlét, mind "optikai tuning" terén. Azóta leálltam az anyagról! :)
    Maradok kicsit, de legalább kevésbé vizes! :DD
  • rmx rider
    #9939
    Köszi a tippeket! Csirkemellet rizzsel már múlthéten megtanultam csinálni, ha van meg is csinálom. 6 tojásos rántotta + tejföllel nem fér belém :D
    De megpróbálok változtatni!
    köszi
  • Roman
    #9938
    háde a bioteches trikreamalát 2600 forint volt, 300 gramm, egy-kétszáz forinttal drágább, mint a mono, ami nálam eddig csak fosást okozott. A Biotech árul olcsó tcm-et és cee-t (3000 alatt 300 gramm), szóval szerintem megérik a vételt. :)
  • Frayer
    #9937
    Az étrend az tényleg szar ahogy van, ezen nincs mit vitázni.
    Azt látom hogy neked kell alkalmazkodni a szülökhöz, nem is tudsz kierőszakolni magadnak új étrendet valószinűleg, ha apu vagy apu nem politikus vagy ügyvéd.
    De legalább cseréld be a dolgokat, a sonka az drága, pelyhek is úgymond drágák. Ami jó és olcsó az a csirke és pulykacomb.
    Ki kell nézni a nagy áruházakban mikor olcsó, és amikor 500 ft akkor megvenni 10 - 20 kilót. Amennyit beletudsz rakni a fagyiba.
    Ebből naponta elkészítesz magadnak fél kilót "250ft", nem sok de kezdetnek jó lesz amíg nem lesz saját kereseted.
    Ch forrásnak meg megteszi a rízs. Könnyű elkészíteni, mikrózhatod is. Nagyon olcsó egy dolog, jobban jösz ki vele mint a kenyérrel és ha úgy vesszük az egészet megoldhatod úgy hogy nem kerül többe a családnak sem.
    De ami fontos, hogy a kaját viszed magaddal , és MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT 3 óránként tudsz belőlle enni. Nem baj ha keveset, az a fontos hogy rendszeresen kajáljál. Vennék még a helyedben dextrózt is, mivel nagyon olcsó és nagyon tömör szénhidrát, ha úgy vesszük a legolcsóbb és legjobb gyors CH forrás, ebből 50 gramm EDZÉS UTÁN pár gramm olcsó kreatinnal. Ne szarakodj ilyenekkel hogy malát, ciklamát. Told csak a jó öreg és olcsó monohidrátot 50 gramm dextrózzal, ha úgy vesszük ezek is száz forintos kiegészítők.
    Ez az én véleményem, de azt csinálsz amit akarsz.
  • Zocsi
    #9936
    Ha hazaérsz, legalább akkor csinálj valami normális kaját magadnak... mondjuk kezdésnek jó lesz egy 5-6 tojásos rántotta, leöntve egy kis doboz tejföllel, vagy egyé hozzá egy doboz kefirt, meg 2-3 szelet kenyeret... tegyél bele sonkát is! :P

    De ha megteheted, akkor süss 150-200gramm csirkemellett olajban, kis fűszer rá, meg kb. 15dkg rizs, és jól is lax... ezt megcsinálni meg kb. 20-30 perc...


    Amúgy, sokak szerint (én is ezt vallom, bár betartani nem szoktam, de érdemes mindenképp) a reggeli a fő értkezés... Én azt is rendbetenném, mert nutellás kenyérrel elég sovány kezdeni a napot... :S
  • rmx rider
    #9935
    kifejtenéd? :)
  • Panzermeyer
    #9934
    Te jó ég... XD
  • rmx rider
    #9933
    body builder-en és tesztoszteronon és itt rengeteget olvastam, elméletben tudom is az alapokat csak nem mindig van lehetőségem megvalósítani.. :(
  • Roman
    #9932
    http://body.builder.hu/bbcomment_post.htm4?id=45

    Olvasgasd, aztán kérdezz, ha valami nem tiszta!

    További remek cikkek olvashatóak majd a tesztoszteron.hu-n, de előbb az alapokkal légy tisztában, és tedd rendbe a dolgokat. ;o)

    Sok sikert! :)
  • Danny1987
    #9931
    Bár én még 1 éve se foglalkozok testépitéssel de ez az étrend nem épp alkalmas izomzat felszedésére sőt ha az egészség megőrzése is a célok között van akkor még arra sem a legjobb.
  • Különc
    #9930
    Na téged Frayer ezután az étrend után kivégez xD
  • rmx rider
    #9929
    Az étrendem átlagos.
    Reggel egy lekváros v. nutellás kenyér + egy pohár tej+ egy tea
    Uzsonna 2 sonkás szenya
    Ebéd amit az iskolában adnak
    Ha hazajövök csinálok valam szendvicset vagy gabonapelyhet
    Vacsorára csirke vagy pulykamell álltalában, van amikor hideg kaja (sonka , sajtok, barnakenyér stb + tej. Kölyök vagyok még nem lehet mindennap amit én akarok.. a 4 emberből csupán 1 vagyok a családban :)

    A fehérjés témához nem tudok hozzászólni, én sem értek vele egyet, de nem tudok pro/kontra érveket felhozni.. csak meghökkentem amikor olvastam
  • Roman
    #9928
    Na, ma le tudtam mérni mi is az edzés utáni turmixom. a mérleg szerint:

    30-32 gramm fehérje(40 gramm tejsavófehérjéből), 49-50 gramm szénhidrát (maltodextrin) és 6 gramm kreatin (trikreatin-malát)

    Eddig nem méregettem, csak nyomtam kanállal, és ennyi van a kanálban :D

    de ezután se fogok mérni, mert szerintem ez egy ideális edzés utáni keverék, főleg, hogy rá 20-25 percre szilárdat eszem. erősödtem minden gyakorlatban rengeteget (guggolás 100-ról 145-re a széria, bár itt főleg a derekam erősödött, ami miatt be merem vállalni a súlyt. a lábam bírna még, de a derekamat inkább nem terhelem, ekkora súllyal még 7 szabályos ismétlést meg tudok csinálni, minek erőltetni?. fekvenyomás (röhögni fogtok :D) 70-ről 78-ra. Húzódzkodás egy sorba 5-6 ment, most 10-12. felhúzás, ebben is sokat, de nem megyek nagy súlyra, ismétlésszámot növelek inkább)

    a súlyom a mérleg szerint 89-90-ről felmozdult 91-91.5-re. Zsírosodás nem tapasztalható :D a közérzetem jelentősen jobb, mint diéta utolsó heteiben. egyedül a bicepsz az, ami semmire se reagál. nembaj.
  • Gyúrógép
    #9927
    Nem a "por" márkája itt a lényeg hanem amit mellette beviszel a sima kajával.
    Leirnád nekünk ide a napi kajádat ?
    ez meg úgy baromság ahogy van :
    "túl sok fehérje bevitel komoly vese illetve szív betegségekhez vezethet"
    De had kérdezzek vissza. MIéRT ?
  • Frayer
    #9926
    Lehet hogy ez az azbeszt új neve, nem?
  • rmx rider
    #9925
    szerintem csak bíztatás akart lenni :) Olvastam olyat hogy a túl sok fehérje bevitel komoly vese illetve szív betegségekhez vezethet.. szerintem ez hülyeség. Tévedek?
    A másik hogy ebben a porban 8 gramm ASPARTATE-van. Azt tudom hogy az aspartam rossz, rákkeltő de nem tudom hogy ennek az aspartate-nak mennyi köze van hozzá O_o
  • jazzy
    #9924
    Teljesen jó. 2x20g is jó ha a többit beviszed csirkéből.
    Bár egy kicsit kevésnek hangzik..

    Ha fél hónap alatt látszik rajtad valami akkor elég szuperman genetikád lehet:)