33479
12316971501353788406.png
  • juzosch
    #10003
    Na állj, most mibe kötöttem úgy bele mégis?:)
  • PyRex
    #10002
    100-nál még valóban nem, de már 120-nál igen, 140-nél látványos, de 240-nél meg olyan szinten kéne hajlania (multkor haver annyival guggolt) hogy nagyon...
  • PyRex
    #10001
    csak azért mert nem akartam 5 spam-et benyomni ide este :))
  • Frayer
    #10000
    Na bazz.
    Már egy hónapja gondolkodom azon hogy én leszek e a 10 ezredik hozzászóló e a topikban, és bazz télleg én leszek.
    BOLDOG JUBILEUMOT 10 000 ik hozzászólás alkalmából.
  • Frayer
    #9999
    Ez sok mindentől függ, lehet valami nincs rendben a gravitációval.
  • Frayer
    #9998
    eheheheeh
  • Zocsi
    #9997
    A múltkor vádlizott egy srác a teremben, rúddal a nyakában asszem 120 kilóval. Nah, ott már hajlott a rúd... Mondjuk nem tartom kizártnak, hogy a rúd a gagyi... De természetesen ez attól is függ, hogy milyen hosszú a nagyrúd. Nem hinném, hogy átbasznak a teremben!
  • csuszi
    #9996
    hát én még nem láttam 100 kilónál hajlani a rudat:) átbasznak a teremben?:)
  • jazzy
    #9995
    Nem akarok veszekedést szítani, de már énis írtam neked, hogy mindig belekötsz mindenbe, belém is többször.. akkor is belémkötöttél, hogy nem volt ilyen, de látod, hogy van. Tényleg nem kötözködésből írom.

    Igyatok sört diétázók! Roman szülei megmondták! :)

  • PyRex
    #9994
    vagyis nem fake, mert senki nem mondta, hogy hány kilósak a tárcsák :D:D
  • PyRex
    #9993
    igen ez igaz, többen le is írták, hogy fake...
  • PyRex
    #9992
    tudnám, hogy mire van ekkora arcod... :)))
  • Zocsi
    #9991
    Megnéztem vagy ötször ez FAKE banyek!
    -alig hajlik meg a rúd a súlyok alatt. Már 100 kilónál láthatóan görbülnek a nagyrudak.
    -a mozgatás nem olyan, mintha majd negyed mázsát emelgetne, de még csak a felének sem tűnik (110kg)
    -a legpoénosabb, mikor visszateszi és már-már tündérmesébe illő porcelán teáscsésze koccanását idéző hanggal csilingel a visszapakolt rúd...
  • Zocsi
    #9990
    Vörös Szonja a zedzőteremben... LoL
    Amúgy baszki mennyivel nyom ez fekve? 220 kiló??? Szerintem fotóbolt!
  • Magnumrolcsi
    #9989
    Kemény csaj.
  • Zocsi
    #9988
  • Roman
    #9987
    hja, amikor mondtam nagyanyámnak, hogy diétázok, ezért extrém magas vitamin és ásványianyag-bevitelem van, hogy kicsit jobban bírjam az alacsony ch-t, ő meg mondta, hogy "remélem akkor sok sört iszol, legalább napi 4-et" kérdezem minek? mondja, hogy így előzhetem csak meg a vesekövet. :o)

    szóval aki diétázik igyon sok sört! :)
  • juzosch
    #9986
    Nameg a sör elég vaskos kalóriaadag is:)
    Szal csak 1et. Vagy péntekeste 7et:D
  • Zocsi
    #9985
    LoL
    Én ma atlétában mászkáltam, miután meguntam hogy kezd melegem lenni a kapucnis pulcsimban...! Bár feszengni nem feszengtem, és amúgy se vagyok egy nagy darab... :D

    Amúgy meg a qrvaéletbemár, hogy egy hete nem tudtam edzeni a munka, meg a suli miatt... Fhászom.. és még a szigorlatom se biztos, hogy sikerült... :S Kezdek ideges és feszült lenni!!! Nah, mind1. Holnap ha minden fasza, akkor szóbeli. Utána nagy kajázás, alvás... és talán este edzés. Ha nem, akkor szerdán. Szerdán viszont szétszedek valami a teremben az tuti!!

    Mateus: Én is úgy tudom, hogy a kevés bevitt folyadéktól van vesekő, meg a túlzott ásványianyag/vitamin bevitel - kvázi rossz anyagcsere. Igyál bazi sok vizet, vagy bármilyen más folyadékot! Amúgy nem mellesleg jót tesz a sok folyadék a közérzetnek, a bőrnek, nem leszel olyan levert és fáradékony... stb-stb.
    Vannak olyan városi legendák is, hogy napi 1 üveg lágersör és nem lesz több veseköved, mert van valami a sörben ami oldja lassacskán a követ. Meghát az a fél lityó lecsusszan hamar. Észre se veszed és már lent is van újabb fél liter folyadék. Csak ne legyen benne sok alkohol, mert az dehidratál, valamint rá is szokhatsz! :DD
  • Roman
    #9984
    a prolimass40-em már három napja benne rohad a sékerben (nem tudtam lemenni edzeni, de nincs feloldva, csak a sima por van wbenne) egyre rosszabb szaga van :D

    amúgy a maltodextrin istencsászár! nem cseszi el a turmix ízét, nem teszi töménnyé meg testessé, de ugyanolyan jól visszatölt, mint a dextróz.. ennek ellenére én dextróz párti vagyok, hisz olcsóbb,ha nem is sokkal.. :D

    le kell tűrni aztt kész.. amúgy ez a meleg aggasztó, egésznap szomjas vagyok, mint az istenbarma.. simán lecsúszik 7 lityó is, de izzadok, mint a ló :)

    meg lehnet tanulmányozniaz átlagembereket.. akik trikóban járnak a 40-es zsírsonkájukkal, vagy 0.5-ös rotringjaikkal.. de aki edz, azok mind felöltözve, nehogy kritikát kapjanak, hogy feszengnek.. szép :D
  • juzosch
    #9983
    Legyen mindig karnyújtásnyira tőled víz, az adni fogja az ingert h igyál:)

    Amúgy valszeg hajlamos is lehetsz a vesekőre, úh mindenképp igyál.
  • mateus33
    #9982
    Hűűha, na akkor belehúzok, hátha amiatt van. Végülis vizet szinte mindenhol lehet inni :) Köszi;)
  • juzosch
    #9981
    2 liter az nagyon a minimum. valszeg ez a fő gond.
    20tkg * 1 liter amit kéne innod. Tehát saccperkábé 4 litert.
  • mateus33
    #9980
    Ásványvizet keveset iszok, inkább a sima vizet részesítem előnyben. A napi kb. 2L folyadék ált. megvan, de van h kevesebb, van h több.
    Mondjuk mostanság valóban kevesebbet ittam mint szoktam. Jó lenne tudni h mi lehet az igazi oka, mert kár lenne ha vmi téves diagnózis miatt elcsöszném a dolgokat, és közben ugyanúgy előjönne a vesekő megint.

    A napi fehérjémnek kb. a 60%-a a turmix, sajna a meló miatt nem mindig tudok úgy étkezni ahogy akarok, de próbálok figyelni, változtatni a több csirkemell és kevesebb turmix irányába.
  • juzosch
    #9979
    A vesekő alapoka mindig a kevés folyadék. Mennyit iszol akkor naponta?
    És ha hajlamos vagy rá, célszerű nem agyonásványozott ávizet inni.

    A napi fehérjéd hány%-a turmix amúgy? 50 fölé ne nagyon menj, mert az nem tesz jót a pocinak.
  • mateus33
    #9978
    Napi 100g 100% whey prof.-ot szoktam inni.
    Vitamint nem viszem túlzásba, napi 1 Supradyn + kis zöldség.
    Hát remélem h nem a por miatt van, csak már fosok, mert nem egy kellemes dolog a vesegörcs, nem szeretném ilyen sűrűn átélni.
  • juzosch
    #9977
    Fehérjétől vesekő? Na az tuti nem, a túl sok vitamintól és ásványi anyagoktól esetleg.
    Mennyit iszol?
  • mateus33
    #9976
    Hm, nem tudom h lehet-e köze hozzá, de az utóbbi 4hónapban 2szer volt vesekövem. Előtte 10 éve volt utoljára. Kb. másfél éve iszok napi 2 adag fehérjét rendszeresen. Na most ez vagy véletlen egybeesés, vagy tényleg vannak ilyen emberek (pl. én) akinek a hajlam miatt vigyáznia kell ezekkel a porokkal.
  • Különc
    #9975
    Ezt felírtam xD
  • zmeor
    #9974
    Maltodextrinről milyen tapasztalaitok vannak?
  • juzosch
    #9973
    okoskodás akkor lenne, ha nem lenne mögötte tudás. Így csak tanítalak téged;):D
  • PyRex
    #9972
    kezdem unni az okoskodást.
  • juzosch
    #9971
    Nalátod, ő meg tudta fogalmazni a hátrányait:)
  • Magnumrolcsi
    #9970
    Ronnie :)
  • PyRex
    #9969
    erről van szó :)
  • jazzy
    #9968
    Nekem sincs benne soha, extra szarakodás, extra mosogatás, mindig elhagyom sose találom, foglalkozik vele a fene.
  • Panzermeyer
    #9967
    Jaja, a C-vitamint még nem merték ráírni, h mennyi van benne XD
  • Roman
    #9966
    nekem meg sincs mán a rács, oldódik az szépen anélkül is. :O

    de van a vörös por, amiből csak egy harmad tasakot használok sékerben, különben iszonytat dolgok történnek.. tudjátok miről beszélek? hát nem hátblád. sima epres bolero. Ebben oldva a csokis whey finomabb, mint sima vízben :D és már a boleroban eleve van kb. 0.00000001 gramm maltodextrin, meg vagy 5*10 a mínusz kilencediken mg c vitamin :D
  • PyRex
    #9965
    már ne haragudj, de te tudsz olvasni? :)
  • juzosch
    #9964
    És mégis mi indokolja h kivedd?