33479
12316971501353788406.png
  • Gyúrógép
    #10043
    A gyomor nem a felüléstől fog lemenni hanem a diétától...
  • Frayer
    #10042
    jajjj, már fáj a fejem
  • Palinko
    #10041
    kérdésem az lenne hogy hasprésből és lábemelésből hány ismétlést és hány szériát ajánlatos megcsinálni. mert eddig felülést csináltam és inkább pocakosnak tűnük :D
  • berto17
    #10040
    rendes edzés, csak hobbi szinten, versenyzéshez lusta lennék.
  • juzosch
    #10039
    Mennyire hobbi szint az a bunyó? Rendes edzés, vagy csak otthon zsákolgatsz? Van egyáltalán valami célod vele?:)
  • juzosch
    #10038
    Azt azért értsd meg, h van aki nem testépítő (pl én), cask felhasználja a testépítés eszköztárát.
    És igenis mehet a kettő együtt, csak nem magas szinten. Tudni kell miből mennyit.
  • GAthersw
    #10037
    Supradynt gyártó Roche-t már többször perelték a benne lévő transzport anyagok vesekő képződést serkentő hatása miatt. Gyártási engedélyt be is vonták tőlük egyszer ha jól tudom, azóta valószínűleg más anyagokat használnak de semmiképpen nem szednék Supradynt főleg hogy hajlamos vagy a vesekőre ezekszerint.
  • jazzy
    #10036
    Ja zacskós rizsről van szó? Olyat nem szoktam :)
  • zotja
    #10035
    rávan irva te fiuu h hány percig kell főzni ... tele lábas viz bele a rizs 15 perc alatt jó... max belekostolsz..ne legyél buta :)
  • jazzy
    #10034
    Én úgy szoktam, hogy fogtam 1 poharat, teleöntöttem rizzsel, lemértem mennyi.
    Utána pedig beállítom mennyi rizs kell, és " 1 pohár rizshez 2 pohár vizet " öntök.
    Nekem nem szokott összeragadni.
  • Danny1987
    #10033
    Sziasztok!
    A kérdésem az lenne hogy hogyan lehet ugy kifőzni rizst hogy másnapra ne ragadjon össze.
    500g rizshez 1 liter vizet öntök és addig fözöm amig az összes viz fel nem szivodik vagy elpárolog.
    A módszeremmel van a baj vagy sok vizet öntök a fél kiló rizshez??
  • Tmac
    #10032
    ha a volumass drága akkor szerintem válaszd ezt helyette

    mondjuk nekem a volumass sem tetszik mivel én azt a 35g fehérjét keveslem ha nyáron lesz annyi pénzem akkor a BSN féle true mass-t szeretném kipróbálni
    (esetleg valakinek van róla vleménye?)
  • Roman
    #10031
    ehh én a rockys futást mindig csináltam nyáron.. sprint fel egy krvahosszú lépcsőn, aztán lesétál, megint..

    Barcelonában a szökőkutaknál (nem jut eszembe a hely pontos neve, ahol a zenés szökőkútjátékok vannak esténként :D) volt a legjobb, olyan hosszú lépcsőt még sose láttam :)
  • berto17
    #10030
    Hiit? Ugy gondoltam ugy futok mint Rocky a filmekben:D
  • Atrium
    #10029
    van olyan aki esténként utolsó kajánál csak zöldséget eszik? biztosan van. ti miket szoktatok enni? és csak úgy megeszitek ahogy a piacon meg lehet venni, vagy van valami egyszerű receptetek? ha van ilyen és leírnátok azért nagyon hálás lennék. este már nem szívesen eszem rizst. előre is kösz a választ.
  • Frayer
    #10028
    Ha jó állóképességet akarsz akkor csinálj hiit edzéseket, igaz kiköpöd a tüdődet de állóképesség az lesz. És nem tart olyan sokáig hogy elégesd vele az összes ch tartalékodat. Viszont gyorsítja az anyagcserét és égeti a zsírt. A sprint edzések tesznek jót az állóképességnek. Kocogni, futkározni mindenki tud.
  • berto17
    #10027
    Mert a futás jó áálloképességet ad! A kondira koncentrálok jobban, a bunyót inkább hobbi szinten. A volumasal persze hogy jobban járnék. Csak az ára:S
  • Frayer
    #10026
    Megértelek, nem veled van a baj. Hanem az a baj, hogy neked fontosabb a hülyegyerek edzése, kitartása mint neki magának.
    Sajnos ha a másik nem akarja hogy segíts neki, akkor abból csak bosszúság lesz.

    úúúú , most töltöm a régi GIGI D'AGOSTINO albumokat és nosztalgiázok.
    Eszembe jutott egy régi nagy szerelmem, amikor még a L'Amour Toujours volt a sláger ilyen számokkal mint a I'll Fly With You, La Passion, Bla Bla Bla, Another Way. És akkor még azt hittem hogy örökké fog tartani, és belehalnék ha elveszíteném. ááá bazmeg, ilyen az élet.
  • Frayer
    #10025
    Hát de ne csináljon.
    Ha sokat akar a szarka nem bírja a farka. Nem lehet minden szarka lányt megd*gni.
    Vagy a többit hanyagolja el, csak szinten tartás végett csinálja.
    Futni meg mi a fasznak ha épp tömegezel, ha meg szálkásítasz akkormeg miért ne. És közben boxolhat is. Csak tömegezés alatt ezeket hanyagolni kell, máskülönben minden jó lenne.
  • Roman
    #10024
    ma megjövök, belépek.. a terembe.. mit látok? a két új tag szívja a cigit.. nagy kerek szemekkel nézek rájuk, mondom "MIT CSINÁLTOK?:O :O" erre ők "hát.. fogyókúra"..

    nagyon szomorú vagyok.. mármint, engem sértettek meg.. tegnap tanácsokat adtam az egyikőjüknek. (rossz szokásom.. kb. 45 kg fogyás után szívesen adok tanácsokat azoknak, akik kérdeznek) ő viszont az überekto haverjára hallgat, aki olyanokat tanácsolt neki, hogy cigit szívja orrbaszájba, egyen sok citromot meg almát, mert az zsírégető, s hasazzon minden nap törzsforgatással, mert leég a zsír a derekáról..

    a tanácsadó fiúka kb. évek óta edz, s sír, hogy nem tud egy dekát se hízni.. minden ere látszik, fullkockás a hasa, s reklámozza mindig, mennyit eszik. Szóval szegény fogynivágyó (nem dagadt.. olyan "átlagos" formája van. csapott vállak, hurkapálca karok s lábak, s persze úszógumi, kispocak) meg hallgat rá.

    Én vagyokj túl jóindulatú s naiv, hogy mindenkin megpróbálok segíteni, vagy jól teszem, hogy próbálkozok? :(
  • juzosch
    #10023
    Ha elolvasod még1x mire válaszoltam, épp az a gond, h mást is csinál:)
  • juzosch
    #10022
    hát én 100% whey pro-t kreatinnal, de jobban járnál volumassal:)
  • Frayer
    #10021
    Heti 4 kondi az szerintem jó. Csak ne nagyon csináljon mást közben.

    gigi
  • berto17
    #10020
    Köszia tanácsoakt! Milyen kiegészítőtt szedtél juzosch?
  • csuszi
    #10019
    nem izgat az erő.) amíg akkora a csöcsöm, mint egy sumosnak:)
  • Zocsi
    #10018
    Mondjuk ez csak teremváltáskor számít, aztán ha megszokod, akkor lehet dolgozni. De szar, hogy nem vagy tisztában az erőddel. A csigás és kötött pályás gépeket (pl. smith gép) ezért nem szeretem. Rengeteg haszna lenne, de a teremtulajdonosok jellemzően szar gépeket vesznek... :S
  • juzosch
    #10017
    Heti 4 kondi az sok lesz. Sztem állj rá a 3-ra.
    De ilyen szinten fejlődni lehet vele. De a kajára nagyon oda kell figyelni.
    Én ősszel heti 3 kondi + 2 box + 0.3-0.5 futással 5 hónap alatt 6 kilót nőttem (72->78 180 centivel), alacsony zsírosodással. Persze tökéleteshez közelítő kajálással.
  • csuszi
    #10016
    mondjuk kurva érdekes, mert 3 évig edzettem a főiskolai teremben, és ott olimpia súlykészlet volt (színes tárcsák, hivatalos súlyemelő cucc) és amikor átmentem sima terembe szokásos atlas cuccok, 8 kilóval többet bírtam. egyik hétről a másikra:) ennyit a tökéletes súlyokról. barátom fanatikus gyúrós: lemérte a súlyokat orvosi mérlegen. az összes csalt valamerre. mondjuk csak kezdő éveimben érdekelt a súly, ma már meg se nézem szinte csak pakolomahogy jól esik. a gépeken meg se tudom mondani mennyivel szoktam dolgozni, csak érzésre. szal tökmindegy az:D
  • csuszi
    #10015
    nekem mondta:D
    és 120ba toltam reggel fekve. a rúd meg se moccant...20 kilós atlas rúd. asszema termek 90%ban olyan van.
  • Tmac
    #10014
    heti 4 edzés + 2 boxedzés + futás (nem akarok beleszólni de szerintem rendesen túlfogod magad edzeni, ha mindent 100%osan csinálod)
  • berto17
    #10013
    sziasztok, én január óta edzek , eddig egy 2 hetes kiahgyásom volt csak. Jövőhétöl elkedzek a kondi mellett hetente kétszer boxolni,+ néhány futó edzés. Gondoltam veszek Mass Powerből egy 4kg-at. Most 80 kg vagyok, a 187 cm-hez. A kodnizást persze nem hagyom abba közbe,heti 4 edzés. Szerintettek feljon egy kis plusz?
  • PyRex
    #10012
    ki magyarázott meg mit? a csuszi által linkelt képről beszéltem, olvasd már el...
  • Roman
    #10011
    hát a hajlítást ma néztük meg.. jelenleg 150 kilos guggolás alatt alig hajlik.. szinte semmit.. szal erős a rúd (15 kg-os, házigyártmány)
  • Brolly
    #10010
    hát hogy ez neked hol hajlik meg az jó kérdés, 0:19nél látod (remélem), hogy egy kicsit se hajlik a rúd:P
    (de látom te se tudsz tévedni, ezt is meg kell magyarázni:) nah mind1, nem akarok kötekedni:)
  • PyRex
    #10009
    azért hajlik ez, csak pont onnan van fotózva, hogy nem látszik igazán, de a 2 oldalon lévő tárcsákat ha megnézed akkor látszik nagyon...
  • csuszi
    #10008
    soha:D ez már egy 5 éves kép. és azóta csak gyengébb lettem:)
  • Zocsi
    #10007
    Szééép! Mikor láthatunk olyan videót, amin szériázol vele?
  • csuszi
    #10006
    már meg is válaszolták:) a fekvénél szélesen van a fogás, a guggolásnál meg csak középen fekszik fel, hamarabb hajlik. fizika vagy mi a fene:)
    pl ez 200. oszt alig hajlik:) (csak tartom...:))
  • Magnumrolcsi
    #10005
    Lehet, hogy fake, kitudja. Attól még jól nyomja a csaj.
    100kg alatt nem szokott még a nagy rúd hajlani. Más mikor fekvenyomsz, vállazol,.. szélen fogod a rudat. És más mikor a "nyakadba" van a rúd, akkor már elő fordúl, hogy meghajlik.

    Én is jártam rengeteget edzeni, 4évig biztosan, kisebb - nagyobb(3hét) kihagyásokkal. Most viszont már több mint féléve havonta jó ha kétszer háromszor lemegyek. :(
  • juzosch
    #10004
    Hát a szmájliaidból itélve remélem, h te sem veszed komolynak a 'vitánkat':D