33479
12316971501353788406.png
  • Frayer
    #10124
    Hát nemtudom, de azért jól nézd meg mi van benne. És ha hetente vennél kétszer belőlle? nem kell befőttesbe rakni, hűtőben meg kibírja 3 napig.
    Nem mindegyik hal jó, a ponty nagyon zsíros, a tőkehal "hekk" a legjobb.
  • Roman
    #10123
    Nekem egy nagyon jó haverom tanulta meg a sjaát kárán, hogy jobb a kevesebb néha ^^

    Most pl. elkezdett kokszolni.. három hét alatt túledzette magát, az orvos eltiltotta 1 hónapig mindenféle edzéstől, úgy túlhajtotta a szervezetét (cask pakolta-pakolta a súlyokat,tárcsákat, heti hatszor három órás edzések, et cetera)

    ez a nyár nagyszerű időpont szvsz a diétára.. a rizst-zabot, esetleg gyümölcsöt úgy kell leerőszakolni, míg a húst, túrót, turmixot, tojást, halat folyamatosan kívánom.. :S

    Frayer, ugye szerinted is tökéletesen megfelel esszenciális zsírbevitelre az, hogy veszek egy másfél kilós tonhalkonzervet, vizeset, eltárolom befőttesüvegekben ecetes löttyben, hogy ne romoljon meg hamar, azt minden nap eszek vagy 200 gramm tonhaltörzset.. mer olcsó és finom, meg szerintem még a zsírbevitel minőségét is nagyszerűen javítja.. Nem kell ide riomáre meg tízezer forintos tonhalolívában, sima metrós sósvizes halacska.
  • Frayer
    #10122
    Pontosan így van. Nincs értelme a minden napos edzésnek, az leépít.
    Annak sincs értelme hogy hetente csak egyszer menj.
    Én most el fogok kezdeni egy heti 3 napos programot, minden nap teljes testet edzem, alacsony szériákkal és ismétléssel nagy súlyokkal.
    És már most tudom hogy 1-2 hónap alatt fel fogok szedni több mint 10 kilót, csak kajálás mellett.
  • Istencsászár
    #10121
    Helo!

    Heti hány alkalom testedzés az egézséges? van aki azt mondja minden nap, van aki azt mondja hogy ki kell hagyni 1-1 napokat... mi az igazság? ha pl minden nap megyek az fejleszt vagy gátol, merthogy az izom nemtud pihenni, regenrálódni?
  • Roman
    #10120
    =) Mesélt apám a winiről, mondta, hogy clennel kombinálva farag, mint Pheidiász, csak görög istentől is nagyobb magasságokba, ha az ember odafigyel.

    Azért én inkább csendben maradok, hisz' még kezdő vagyok ^^ No mentem edzeni!
  • csuszi
    #10119
    clent nem szedek. migrénes vagyok és magas a pulzusom is. meg elég egyelőre ez is. kis diétasegítő:)
  • Frayer
    #10118
    Winstrol
  • Frayer
    #10117
    Pattanás egyénfüggő. Cerkára nincs hatással, és ha befejezted utánna sincs semmi. Alig van hatása a hormonháztartásra, és ha befejzted pár nap alatt visszaál minden. Nem szoktak utánna clostilbegyt szedni sem, főleg a tabblettás mellé. Önmagában nem ojan jó, szerezz be mellé egy kis clent.
    Engem sem nagyon izgat fel a full naturál mód.
    Így is sokkal egészségesebben élek mint az átlag ember, és tudom ezek a szerek nem fognak önmagukban izmot növelni, mert azt neked kell.
    Ugyan úgy mint a kaja. Ha valaki sokat eszik, max csak elhízik. Ugyan úgy, ha valaki koxol, és nem csinál semmit, csak elzsírosodik.
    Kezdők, gyorsan mindent akarók nem fognak vele elérni semmit.
    Ez a dolog akkor jó, ha már elértél valamit, egy határt, és nagyon nehéz átlépni, de nagyon muszáj valamiért, és genetikai adotságok már nem nagyon akarják engedélyezni azt. De ez a szint 100 kiló felett szokott lenni. Ennek is megvan a maga szerepe, és az nem a kezdők és ostobák kezében van.
  • Jobson
    #10116
    A rizshez egy kis segítség: a Sparban lehet kapni ELŐGŐZŐLT KARCAGI rizst. Én csak turbórizsnek hívom. Akár meddig főzöd nem ragad össze. Tapasztalatból mondom, mert már párszor elfeledkeztem róla :) Akár meddig főzöd, amikor kiöntöd úgy szóródik szét a tálban mintha meg se lenne főzve. Nagyon király. 1kilós de az árát most fejből nem tudom. De délután pótólom ezt a hiányopsságot. Mindenképp próbáljátok ki.
  • csuszi
    #10115
    50 rongynyi fehérje 20-ért azért nem olyan gáz:)
    de amúgy whey prot tolok, de ezt az üzletet nem bírtam kihagyni:)
    whinstrolról vélemény?
    8év gyúrás után ma véget ért a naturál:) így a 20. diétára már a tököm tele van, tolok egy whinstrol kúrát. cerkára hatás? pattanás? más nem érdekel:D
  • Roman
    #10114
    a mikrosrol hallottam én is, valaki a csirkét is úgy süti. :)

    Lehet kipróbálom majd, érdekből. Ugyanis kb. két hétig se sütő,se serpenyő, se főzőedény nem lesz, de még hentes se :|:| vagyis, elképzeltem a többiek arcát, amikor elmegyek, visszatérek közéjük, a táskám húzza a súly, kinyitják, és az ánizspálesz helyett egy adag csirkemell lapul a szatyorban.. tiszta jó.

    Az a baj, hogy ezt a rohadtnagy keverési arányt anyámtól láttam, ő főzte így a rizst. bár mindig barnarizst eszek, még ha a gi annyira nem is számít, de ízre veri a fehéret, aztán ha még rostosabb is, akkor durrbele. Bár észrevettem, hogy ha a tetején még 1-2 cm víz úszkál, és úgy teszem félre pár órára, még azt a vizet is beszívja, mondhatni ez a rizs egy vízmegkötős tömegnövelő ;)
  • PyRex
    #10113
    nekem ma mellem nőtt melledzés végére
  • Frayer
    #10112
    Igen ez egy jó módszer, de csak nagyon kevés olajon, hagymával.
    Amúgy a legkönyebben mikróbal lehet elkészíteni a rízst, nem olyan macerás, a legjobb párolni, és úgy hogy ne szívja meg nagyon magát. Senkinek nincs kedve kiló számra zabálni a vízes rízst.
  • Frayer
    #10111
    arra vigyázzál ha már ilyen házias lettél, hogy nehogy melled nőjjön
  • Tmac
    #10110
    vegyél ilyan gyors rízst (ami ilyen kis tasakban van) az biztos nem fogja magát megszívni. Amúgy sima rízst általában 1:2 arányban érdemes csinálni. Vagy ahogy anyu csinálja :), először kis olajban pl oliva megkell a rízst pirítani majd 1:1,5höz vizet hozzá és mikor már elfőtt a nagyrésze (csak egy nagyon picit víz van alatta, de tényleg kevés) akkor félre kell tenni egy 10 pecre hogy a gőzben párolodjon egy kicsit.
  • Roman
    #10109
    engem is megtaníthatnátok rizst főzni, mert ha én főzök le 150 gramm rizst, kb. 2.5 liter forró vízben, szinte minden vizet beszív, nagyra dagad, összeragad (bár ez nem baj, utálom, ha nem ragad össze, mert hullik jobbra-balra). De jó könnyű megenni, mer iszonyat finom.. Lehet a füstösleveskocka hozza meg a hatását..

    bár sima rizst nagyon ritkán főzök,ált. keverem 2-1-1 arányban lencsével és vörösbabbal, s még kerül mellé zöldség köret (sárgarépa, zöldborsó, zöldbab) és a végén egy minimális bolognai v chillisbab alapot öntök rá, főzögetem,, aztán lefedem, becsavarom rongyokba, azt 2-3 óra múlva faszán összeáll, krémesen, finoman. Tudom idióta vagyok, hogy ennyit cseszekszek a rizzsel, de közbe úgyis csinálok más dolgokat (pl. készítem a vacsit, mosogatok, takarítgatok) szóval van időm a tűzhely mellett.. főleg így, szünetben D:
  • Roman
    #10108
    lidlben lehet venni meg teszkoban fullfollkorn kenyeret, ha unalmas a rizs, lehet ilyesmivel próbálkozni.. báár, inkább diétához jók ezek szvsz, mert nagyon nehéz megenni, elég durva és érdes. :D
  • Danny1987
    #10107
    Már kérdeztem egyszer de megkérdezem újra.
    Rizzsel milyen főzési trükkökewt ismertek hogy másnapra ne ragadjon össze?
    Azt a választ kaptam hogy tanuljak meg rizst főzni nos nem az a gond hanem az hogy másnapra összeragad és kibaszottul szar olyan rizst zabálni ami ragad:((((
  • Tmac
    #10106
    én a rízst most krumplival vegyítem úgy talán jobb, nekem igazából a csirkével van gondom mert mindig megunom egy időután és kikell találni mindig valami új elkészítési módszert de lassan kifogok fogyni az ötletekből :S
  • Danny1987
    #10105
    Arginin a tejsavoban 0,42 g mig a kazeinben 0,52g van.
    Szerintem a keverés miatt lehet ilyen "alacsony".
    De akkor lehet hogy nagyobb menyiség lehet benne kazein meg tejsavo.
    Talán ha van 10%.
    Bár mondjuk még igy is olcsó lenne.
  • Frayer
    #10104
  • PyRex
    #10103
    soha ne toljatok 2 hot blood-ot egyszerre :)
  • Frayer
    #10102
    Találj ki valamit a rízsre is, valamit ki kellene találni hogy változatosabb legyen, én múltkor csináltam rízs-pürét, olyat próbáltam mint a krumpli püré, de nem lett az igazi, nagyon sok vízet szívott fel, utólag ledarálni sem jó. Nem tom mit kellene csinálni vele, ez a szemes dolog már nagyon unalmas. Esetleg valami kenyér félét ha lehetne belőlle csinálni. A tesztek alapján úgy sem számít nagyon a glikémiás index. Csak ne legyen nagyon magas.
  • Roman
    #10101
    hehe, ma egy hirtelen ötlettől vezérelve beáztattam a zabpelyhet édesítőszeres vízbe, dobtam hozzá diót-mogyorót, tettem hozzá 1 kis fahéjat, összegyúrtam ilyen korongnak és betettem a mikróba.. fraszán kiszáradt, ropogós lett, mint egy keksz vagy nemtudom.. érdekes.

    a brant kivan a poweresekkel.. vagyis eggyel, akit ismerek, az egyetlennel, akit ismerek.. guggolgatok, erre jön ő is.. na de kész.. a szokásos 1-2 perces pihik helyett várhattam jó sokat, mert nem lehet levenni egy üres rudat s a terem közepén melegíteni, hanem mindenképp le kell pakolni mindent a keretből és húszmillió ismétléssel melegíteni.

    amúgy a powereseknek hogy a faszba nem megy ki a derekuk attól a guggolástól? én meg se mernémpróbálni, kreccs lenne.

  • Frayer
    #10100
    Ez tényleg jó lenne, mert olcsó. De azt gyanítom hogy valamit mahináltak ezek az aminósav profilon, kiszűrték belőlle az értékesebb minőségi aminósavakat. Mert amit mutattál abban 0.7 gramm arginin van, a proform félében meg 1.7 .
    Nem valószínű hogy sok szója fehérje lenne benne, inkább valami más.
  • Danny1987
    #10099
    Soy protein helyett inkább Power Protein-t.
    Ez is szója olcsobb is és még van benne kis kazein meg tejsavó is.
  • Frayer
    #10098
    Ha jót akarsz vegyél ilyeneket.
    100% whey protein Pro
    Soy Protein proform
    Nem mindig a legdrágább a jobb.
    Ezek olcsó termékek, és nagyon jó minőségűek.
    A szója nagyon jó extra glutamin és arginin forrásnak.

  • Frayer
    #10097
    20 ezer 3 kiló, és teli van zsírral, én nem venném meg
  • csuszi
    #10096
    ezt ismeri valaki?
    elég drága de sikerült elég jó áron szereznem. az íze pocsék, de elvileg nagyon fasza. (meg az árából kiindulva is;))
  • Roman
    #10095
    Gyerekek, most kóstoltam meg az új alpa túrót, ami kb. 100% krémtúró, egész nap el tudnám eszegetni, bejön. :) Ha egy kis citromos boleroval meg egy mokkáskanálnyi édesítővel megspékeled, jól lehűtöd, akkor simán ver bármilyen sorbet fagyit ^^

    Most főztem le a kaját holnapra, érdekes lesz úgy beosztani a dolgokat, hogy nem suliban kell kajolnom. :O Edzés utáni prolimassomba most toltam 3 gr fahéjat, nemtommé, egyrészt az íze, másrészt az állítólagos inzulin maximalizáló hatásai miatt.. a cellmass krejatinban is van valami cinnulin nevű adalék, a neve alapján fahéj kivonat lehet.

    ejjdeháziasak lettünk..
  • Brolly
    #10094
    Hát eddig nyomtam, de mivel alul aránytalanul több a tömeg mint felül így kihagyom és csak 30fok, vízszintesen szűken, tolóckodás, 30fok egykezes és tárogatás 30fokban:D
    azt a mellreengedést már próbáltam, de a vállamat nyírja:/
    a Joint x-et próbálta már vki, ahogyelnéztem igen sok a jó vélemény róla, nekem meg igen sok a problémás izületem:S
  • Frayer
    #10093
    2005 májusi tanulmány szerint:

    Az elfogyasztott ételek glikémiás indexét (GI) sok kutatás összefüggésbe hozza a testösszetétellel és különösen a zsírsavak oxidációjával, elégetésével, illetve a zsír raktározással. A hipotézis alapja, hogy a feltételezések szerint a magasabb szérum glükóz szint, a magas glikémiás indexű szénhidrátok által kiváltott inzulin válasz alacsonyabb zsírsav oxidációval és magasabb zsír raktározással jár együtt összehasonlítva az alacsonyabb glikémiás indexű szénhidrátok zsírsav oxidációra és zsír raktározásra gyakorolt hatásával. Az elmélet szerint tehát a magas glikémiás indexű ételek elősegítik az elhízást, a testtömeg növekedést, míg az alacsony GI-jű ételek gátolják, esetleg csökkenthetik azt. A nézet népszerűségével szemben az idáig elvégzett tanulmányok mégsem támasztják alá ezt: a kutatások szerint az eltérő glikémiás indexű szénhidrátok órák, napok és hetek alatt sem idéztek elő igazolható változásokat a szubsztrát oxidációban, tehát a különböző tápanyagok elégetésében, vagy a testösszetételben. A glikémiás index által kiváltott szérum inzulinszint különbségek, vagy nagyságukban, vagy hosszukban nem elégségesek a tápanyag oxidáció módosításához. Ez persze nem jelenti azt, hogy az egyszerű szénhidrátok és magas glikémiás indexű finomított, értékes tápanyagoktól megfosztott komplex szénhidrátok túlzott fogyasztása előnyös volna számunkra, de erősen megkérdőjelezi az alacsony glikémiás indexre épülő diéták és termékek előnyeit egészséges, vagy elhízott emberek számára. A GI diétáknak a vizsgálatok egy részében mutatott eredményessége mögött egészen más okok lehetnek: magyarázat lehet a nagyobb rosttartalom, a több elfogyasztott emészthetetlen szénhidrát, az alacsonyabb zsírtartalom, vagy az alacsonyabb energiasűrűségű ételek fogyasztása. További érdekessége ennek a tanulmánynak, hogy újra felhívja a figyelmet az alacsony GI-jű szénhidrátok közé sorolt fruktóz kérdéses helyzetére.

    Következtetés:
    Egyes elméletek szerint a magas glikémiás indexű ételek elősegítik az elhízást, míg az alacsony GI-jű ételek gátolják, esetleg csökkenthetik azt. Tanulmányok mégsem támasztják alá ezt: az eltérő glikémiás indexű szénhidrátok órák, napok és hetek alatt sem idéztek elő igazolható változásokat a különböző tápanyagok elégetésében, vagy a testösszetételben.

    by tesztoszteron

    Tehát inkább figyeljük a táplálékok TELÍTETSÉGI indexét.
    Azaz diéta alatt az a jó amiből sokat ehetsz mégsem viszel ve sok kalórát tipusú ételeket kell enni, ilyen a krumpli, zöldségek, de még a csirke hús is és egyes halak is. Tészták nem olyanok.
  • PyRex
    #10092
    csomóan nem nyomnak simán, bár igaz, hogy azok már a nagy állatok :)
  • juzosch
    #10091
    Nem nyomsz simán fekve? Az hiba, az az alap tömegnövelő gyakorlat, és most előszöris tömegre van szükséged. Ha az megvan, lehet formálni is.
  • Roman
    #10090
    hmm értve.

    Azért Tito nem egy hobbigyúrós, még ha nem is "látszik rajta teljesen", hogy profi, meg mióta csinálja :o)

    De utánaolvasgattam a wininek, clennek, a "szakirodalom" azt támasztotta alá, amit Frayer is írt róluk. A "vásárlói vélemények" is nagyrészt hasonlóak. Szépszép.

    Bájdövéj, azért a "legális kiegészítők" közül nézzétek meg a Yellow Hornet-et :D 900 mg-os pörgetőkeverék yohimbe alkaloidokból és még pluszba 300 mg koffein egy tabiba :D

    1600 ft 20 tabi, ennyiért adod el a szíved :D
  • Frayer
    #10089
    Én nem szeretem a tejet.
    Minek adsz ki külön omega szírsavra?
    Én vennék heti 2 szer halat, és minden nap elcsipegetném az adagomat, és jót tesz a változatosságnak is.
    Veszel egy kis diót, azt is csipegetheted, mandulát, szotyit.
    Nekem a szálkásítás mindig olcsóbban jött ki, ami a legdrágább az a pulykamell. De másból már nem kell sok.

    Ja azt elfelejtettem leírni,hogy wini-clen el ha szálkásítasz kb az elveszett tömeg 1/8 az izom. Ami annyira kevés hogy meg sem fog látszódni. Leadsz 8 kilót abból 7 kiló szín zsír, és csak egy kiló izom.
    Ha most egy ciklusban ledobsz 10 kilót magadról, aztán felszed 15 kilót, majd megint ledobsz 5-10 kilót istenül fogsz kinézni. Jó sok meló és kaja mellett de nagyon látvános lesz az eredmény.
    Nézzétek meg Tito Raymondot, ő világ életében nem használt semmit, csak ételt eszik. Évek óta benne van a testépítésben és kb még mindig egy hobby gyúrós szintjét hozza. Ez csak egy negatív példa, a genetikára. Mert szerintem ha már ennyi idelye benne van nem így kellene mostanra kinéznie.
  • Roman
    #10088
    ja, és szerintem a diéta drágább, mint a tömegelés :S azért a soksok jóminőségű fehérje és kevés rohadtjóminőségű szénhidrát meg esszenciális zsírok pénzesebbek, mint a sok ch, közepes fehérje, nemtúlsokzsír

    még zsírokról. véleményetek a tejzsírról. rengeteg kutatásban olvasni mostság, hogy nem is annyira szar zsír, sőt, szükséges, és könnyebbé teszi az izomnövelést-fogyást is, szóval némi tejtermék fogyasztása ajánlott.

    ti hogy viszonyultok a tejzsírhoz? a musclebuilderen nem teszem fel a kérdést, mert ott teljesen felesleges ilyesmit kérdezni, a válasz túl egyértelmű lesz :D
  • Roman
    #10087
    na, este felteszek én is egy képet, amit így 7 hónap alatt összeszenvedtem, szerintem szarul.

    tippeket, tanácsokat szívesbe fogadok, főleg kritika kéne, mert a teremben csak azt hallom,hogy gyorsan fejlődök, micsinálok, et cetera. ja, meg röhögést, az edzésmódszereim miatt (nem csinálok minden gyakorlatból 50 ismétlést minden edzésen, nem edzek 3 órákat csak 1-et, szal ilyesmik miatt röhögőstárgynak szolgálok :D )

    Neked meg tömegelned kell fiam, erősen :D ha oldalsó has látszik, miafaszér diétázol tovább? :) Az én mellprogramom az elmúlt két hétben, kényszerből ez volt:
    45 fok egykezesekkel, 5*8
    vízszintes pad egykezesekkel 4*8
    tolódzkodás 4*8
    tárogatás 45 fokon 4*12 (itt már csak lenyújtok)

    amúgy mindig rudas ferdepaddal kezdek, de valamiért az elmúlt kjét hétben állandóan foglaltak voltak a rudak, szóval szopiszopi :)

    tipp még: az egykezes nyomásokat úgy csináld, hogy a tenyered előre néz, nem befele fordítva. úgy jobban érzed a kulccsonti részeket (én legalábbis). meg van még egy elmebeteg gyakorlat, ezt is a "nagyoktól" lestem el, és előszeretettel alkalmazom.. :D sima fekvenyomás, csak nem a melledre ereszted vissza a súlyt, hanem szépen a nyakadra, vmivel az állad alá. ezzel is szépen izolálod a felső melled. :S

    amúgy apám gyönyörű orvos.. halolaj kapszulára nem adott pénzt, ellenben a clenbutot felírta.. asszem saját zsebbe kell nyúlnom, scitec-es omega3 kapszula az jó, nem? a leírás szerint 1.2 gr halolaj van benne :)
  • Brolly
    #10086
    ööö köszköszkösz, ilyeneket vártam, simán fekve nem szotkam nyomni, mostmá csak 30fokban vagy szűken(belső miatt), me fentre meg belsőre kell pakolni még vagy 2x ennyi mellett:D a "bordám" egy része az odlalsó hasizom:$ csak közte van szóval az a rész az valójában izom igaz kicsi de próbálok rajta csiszolni, me felül jó má alul még semmi:/ de az vmiért eszméletlenűl gyengén fejlődik:/
    tömegelést azt ősszre, ezt leginkább pénztől függ, me csak akkor lesz úgy annyi, hogy minden be tudjak szerezni, teljesítményfokzoó meglesz, keménebb cucctól se tartózkodok, persze csak olyan amilyet Frayer mond, a többi nem érdekel
    a súly pakolással az a bajm, hogy nagyon nem érdekle, hogy mennyivel nyomok, az a lényeg, hogy nyírjam ki az adott izmot, az persze megvan, csak hát ez édes kevés sajna:/
    de kösz szépen, ilyenekre vártam:)
  • PyRex
    #10085
    winstrol tabi (Stanazolol) egyszerűen ISTEN! 94,5 kiló voltam tömegezés után (az volt a max.), most kb. 91 vagyok, de sokkal szebb és erősebb! Na ez a nem mindegy :)