33479
12316971501353788406.png
  • Panzermeyer
    #10204
    Ha nem kérded meg, sosem derül ki :)
    Egyébként meg nem Spiropent, hanem Spiropentet fog felírni.
    De kell az neked, ha még a nevét sem tudod rendesen leírni? :P
  • Brolly
    #10203
    miért nem mész szoliba, sztem az jobb, gyorsabb, hatékonyabb:)
    elkezdtem laktanyán dolgozni, ott van -táán üzemi vagy milyen- orvos, szerintetek ő felírna nekem spiropent ha szépen megkérem vagy ok nélkül esélyem sincs, nem tudom h ő mennyiben tér el a körzeti orvostól:/

  • juzosch
    #10202
    Amúgy ha a fehérje, a ch és a zsír rendben van, akkor rendben lesz a kalória is, csak az előbbiekkel tiszta kaja esetén könnyebb számolni szvsz:)
  • juzosch
    #10201
    Hol a zsír???
  • Frayer
    #10200
    Egy 100 kilós ember napi 2800 kalóriával soha nem fog tömeget növelni.
    Az a 2 gramm protein kilónként is szerintem már nevetséges, szerintem kell az a 3, érezhetően jobb hatása van.
  • Frayer
    #10199
    De ő a teremben akar napózni, nem a strandon.
  • jazzy
    #10198
    11 és 2 között napozni elég beteg:D
  • PyRex
    #10197
    11 és délután 2 közt fog legjobban a nap megölni...
  • juzosch
    #10196
    Igen, a lányok nehezebben híznak, de sztem nem is kell többnek lenned 61 kilónál, úgy csinos.
  • Roman
    #10195
    Na gyermekem, amit ezért a két hozzászólásért Frayertől kapsz, azt zsebre teheted hehehehe :D

    Nincs olyan, hogy valaki nem tud hízni, szerinted a nagydarab állat testépítők mitől lettek akkorák? biztos a multivitaminos siótól meg a kakaóscsigától.

    Olvasd el az alapismereteket a Bádibílderen, engem meg hagyjál napózni, nyár van.. 11 és délután 2 közt fog legjobban a nap, s beruháztam egy új naptejbe is (ötös faktorú, az én bőrömre még sok is :S )
  • copilot
    #10194
    én 61 kg voltam, és évek óta sehogyse tudtam hízni. két hete vettem egy adag mass20-at ill. kreatint. két hét alatt rámjött öt kiló, de ez félig meddgi vissza is ment mer elfogyott a mass20. vmi jo tömegnövelő? volumass?
  • copilot
    #10193
    Milyen az a fehérjepor?
  • csuszi
    #10192
    90kg
  • PyRex
    #10191
    testsúly?
  • csuszi
    #10190
    400g csirkecici; minőségi 100 g fehérjepor (70%os); 500g alpa:) asszem ez elég:)
  • PyRex
    #10189
    ha nagyon sok fehérjét tolsz mellé, akkor szálkás izomtömeget hoz rendesen :)
  • csuszi
    #10188
    akkor mi a fasz? kopog a szemem az éhségtől, és hízok...máskor simán fogytam, most meg hízok 1 hét alatt 1.5 kg-ot. azt hittem lemegy annyi. amúgy szálkásodtam azzal nincs baj, csak akkor is:D
  • Roman
    #10187
    Igazság szerint edzek én mindenféle módon, általában alacsonyabb ismétléssel felmegyek piramisban az alapgyakorlatoknál, aztán csinálok pumpáló-vetkőző sorozatokat, szuperszetteket (főleg vállnál kedvelem, de még combfeszítő-hajlító meg vádli is gyakran megkapja. Bic-tric elég ritkán)

    Néha kissé hülyének tűnök, hogy körözök a teremben, azt csinálom a dolgokat, a víz meg ömlik mint a rohadtélet.

    Csak nekem bevált ez az edzés után kreatin-szőlőcukor. Elvben az első fokozza az izom szénhidrát-felvevő képességét. Aztán hogy a napi szénhidrátom eléggé két időpontra van kihegyezve, napközben meg "szinten tartom a cukorszintem csupán". Az alkatomnak ez bejött, bár a csípőcsontom ez se fogja keskennyé tenni :D

    -öcsikém mesélte, hogy náluk ampullás winyó van 1300ért. Hát, nem egy filléres cucc, az már ziher. :o) S akkor nem is eredeti. :o) hehehe, sokan mégis megveszik ^.^
  • Danny1987
    #10186
    Frayer miért olyan fontos a kaloria????
    Nem elég ha ch protein rendben van.
    Amugy elég nagy kölünbség van ha 40*testsulykaloriaval vagy inakk 2 pr. 5g ch/tskg-kal szamolsz.
    Pl.:100kg-os ember ha kaloriat szamol 40*est akkor napi 4000kalória kell

    Ha viszinta ch és proteint szamolja akkor 500g ch=2000kcal 200g protein azaz 800kcal ez összesen 2800kcal.
    Mégis megfelel egy tömegelés feltételeinek.
  • PyRex
    #10185
    én napi 4-et. de alig eszem / iszom mellé, valahogy nincs étvágyam, mondjuk kicsit össze is zuhantam, napi átlag 5 órát alszom és azt is hajnaltól reggelig, szar ez így...
  • PyRex
    #10184
    5mg-os stanazolol? :)
    én olyat tolok, belőlem teljesen kiment a víz (bár a vini nem vízhajtó, csak NEM vízvisszatartó), de olyan szinten, hogy oldalemelés közben tiszta ér a felső mellem is - iszonyat.
  • csuszi
    #10183
    heti 1kg-os fogyás win előtt. piramis még az első hét a winben, 2x1 tabi.
  • Frayer
    #10182
    Hány kiló vagy? És mennyi kalóriát eszel, mellette hány mg ot veszel be?
  • csuszi
    #10181
    tablettás. és sokan haszhnáljáka teremben. nem átbaszós. de nemezt kérdeztem:D wintől híztam fogyi ellenére?
  • Frayer
    #10180
    Ha ampullás winit vettél akkor biztos hamis, egyszerűen nincs eredeti wini az országban, ezt hamisítják a legjobban. A tablettással már jobb a helyzet. De nagyon drága egy cucc ez. De nem olyan veszélyes és jól is hat. A wini egyáltalán nem vizesít, ha mégis megtörténne akkor az hamis, és valami más a hatóanyag. Ha eredeti kell, az drága, de vannak olyan cégek a neten akik postáznak ilyen cuccokat is, nemzetközileg működnek. Csak nagyon drága a cucc, egy napi wini 1000-2000 ft. kb.
  • Frayer
    #10179
    Diétában is az edzés utáni szénhidrát legnagyobb része megy betölteni az izmokat. Máskülönben meg lassú anyagcsere melett üzemanyagként hasznosulna, és ezzel leálna a zsír égetés arra az időre. Azért vigyázni kell a mennyiségekre.
    Fontos még az izom glikogén felvevő képessége amit magas ismétlésszámú, KIFÁRASZTÓ edzésekkel lehet fokozni, vetkőző sorozatokkal, stb.
    De ne legyél beszarva ha leeresztesz diéta alatt, az csak az üres glikogén szintek miatt van, attól még nem veszik el az az izom. A glikogén raktárak ha üresek kb 10 % al lesz kisebb az izom, és azért látszik laposabbnak mert láthatóan nem olyan hidratált. A cukor vonza be a vizet az izmokba, ha nincs cukor, nem olyan hidratált.
    Csinálj kifárasztó sorozatokat, majd töltsd vissza a glikogént, ilyenkor be tudsz vinni olyan kalóriákat amiket egyből felvesz az izom, és ha már be van töltve abból már nem igen lehet zsír :D
  • Roman
    #10178
    Nézegettem a Scitec kínálatát a shop builderen. S meglepődve láttam két dolgot.

    VitarGO! s Vitargo CRX. Árban szinte ugyanaz a kettő, 0.9 kg a sima vitargobol 5000 forint (hahahaha) míg 1.6 kg CRX 10.000 forint.

    Namost,mi a különbség? A sima vitargo szerény véleményem szerint mezei szőlőcukor, maximum maltodextrin, mert állítólag kíméli a gyomrot. Sok hülye mégis megveszi, mert finom s edzés közben el lehet iszogatni. Szerintem akkor már sima maltodextrin v szőlőcukor meg boleró edzés közbe.. egyszerűbb, nem?

    a CRX meg egy komplett kreatin-transzport, az 1.6 kg-nak az egyötödét adja egy kreatin-mátrix meg különböző inzulinreakciót maximalizáló adalékok.

    Úgymond ha nagyon gazdag lennék, edzés után VitargoCRX-et innék 80 grammot, meg 50 gramm Tejsavó-izolátumot. De annyira sose lennék gazdag vagy hülye, hogy sima Vitargobol akár egy dekát is vegyek :D :D

    Ti hogy látjátok? Szerintetek is simán átbaszás az egész Vitargos dolog? Csak mert most én egy hete megint leszedtem a ch-t nagyon, s próbálgatok formába lendülődni, s úgy vettem észre, hogy krvára nem esek össze, meg nem "eresztek le", ha edzés után megiszom a kis kreatinosszőlőcukromat, meg a wheyt. Úgymond bele tudom zsúfolni a napi szénhidrátot a reggeli s edzés utáni étkezésekbe, akár egyszerű szénhidrátokból is, s ennek következtíben nem eresztek le, nem érzem laposnak magam, s még az edzéskedv is jó :) ja, és definíció is javul..

    Csak mindig csodálkoztam, hogy fosnak a szőlőcukortól, egy grammot se tesznek diétában edzés utáni turmixba, ellenben tolják a méregdrága Gébombot, meg reggel felkel mindenki éhgyomorra aerobozni egy órát, meg edzés utáni turmix előtt éhgyomorra még aeroboznak, de egy kurva 15 perces intervallumtréninget fosnak megcsinálni, mert "az katabolikus, jajj, lemegyazizmom".. 15 perc alatt hogy menne le jobban, mint két óra éhgyomoros totyogás alatt? :S

    Nem értem én az "alapismereteket".. :(
  • Zocsi
    #10177
    http://body.builder.hu/pub_creatine.htm4
    http://body.builder.hu/pub_kreatinpor.htm4
  • csuszi
    #10176
    winstrolalatt diétázok. egy hét alatt híztam 1.5kg-ot.:D ez normális?:) vizesít? vagy mi a pöcs? diéta tökéletes, csalás nem volt. máskor ugyanilyen diéta alatt fogytam 1kg-ot.
  • bzsoltee
    #10175
    Szewasztok! Kreatinról lenne pár kérdésem... Még nem kezdtem el szedni, mert pár dolog nem tiszta és tök mind1 kit kérdezek meg, szinte mindenki mást mond. 89kiló vok(jó, ebből 2 a hasamon van mint felesleg, de állítólag "ennyi kell" ), és azért van már némi izomzat rajtam. "Perfect Nutrition 100%Pur" nevű port vettem, állítólag ez elég jó. Szerintetek?
    Először is: napi hányszor és mikor? Hallottam olyat, hogy reggel meg edzés után. Olyat is hogy edzés előtt fél órával és rögtön utána...
    Másodszor: mennyit? Valahol 5g-os adagokat írnak, máshol 2-2.5g. Én a 2gramm felé hajlok, de gondoltam ezt is megkérdezem.
    Harmadik: feltöltés hány napig? ez napi hányszoros adag?
    Végül: mikor hagyjam abba? Itt is volt 1hónap szedés+1hónap pihenő-tanács, 3hónap szedés 1 hónap pihenés, da hallottam már fél éves folyamatos szedésről is. Van pár véglet, aki egy kicsit is ért ehhez a témához, legyen szíves válaszoljon! Előre is kösz szépen!
  • PyRex
    #10174
    na magyarul: ha te növögetsz de nem kokszolsz és valaki azt mondja, hogy igen, az nem ért hozzá.
  • PyRex
    #10173
    nem mindenkin látszik ha kokszol (azt is el lehet baszni), de olyan nincs aki nagyon megnő hirtelen (koksztól) és nem látszódna rajta egyértelműen.
  • Különc
    #10172
    Nekem már volt konfliktusom a barátaimmal is, mikor a viccelődés határán túlment a kokszal való vádaskodás.
  • FOXX supreme
    #10171
    Amikor elkezdtem szétrepedezni, akkor én is megkaptam ezeket a vádakat.
  • Roman
    #10170
    Mert leírtál itt egy turmixot, ami tele van egy rakat szar zsírral, azt hogy legyen jó zsír is mellé :D

    diétában amúgy azért, mert kb. mindenki zsírmentesen étkezik, semmi tejtermék, semmi zsírosabb hús, semmi olajban sült kaja, azt sokan tapasztalják, hogy holtpontra jutnak egy idő után.. mert a túl alacsony zsírbevitel csökkenti a tesztoszteron szintet, azt az ember ahelyett, hogy zsírt adna le, csak izmot bont, zsírt növel, meg olyan lesz mint egy búvalbaszott tehén.

    S nagyon megszoktam lepődni, mikor az ötvenplusszos karú bácsi a boltban azt mondja nekem, hogy ha tömegelek, ne foglalkozzak esszenciális zsírbevitellel, nem ad semmi pluszt.. csak mondjuk annyit, hogy kevésbé zsírosodok, jobb arányban jön fel a tömegecske, ergó, diétával könnyebb dolga lesz az embernek :)

    OFF: tegnap nem hivatalos elismerést kaptam pár terembeli kölöktől, amikor úgymond beszóltam nekijük. Már évek óta edzegetnek, van, amelyikük most is ugyanúgy néz ki,van amelyikük megnőtt zsírral együtt, s épp azt tervezték, hétvégi "tiszapartyn" mennyire csapják szét magukat, meg fogadkoztak, hogy mennyit öntenek arcba majd 1 este alatt.. én meg finoman megjegyeztem, hogy "jézus, bazze, november óta nem költöttem alkoholra egy fillért se :S" azt megkaptam a beszólást,hogy "na, helyette mostmár szteróra költesz,ahogy nézem.." :o)

    Már két hónapja volt, hogy egy ex-edzőtársam megvádolt kokszolással, de valamiért arra nem gondol, hogy ha nem hagyna ki egy hónapban 1-2 hetet mindig teljesen, s nem sajtosvajaspogin meg kakaóscsigán élne bravo multival, s nem csinálna idióta hülye edzésterveket, akkor talán nőnie is sikerülne..

    :o) Csak nálunk divat, hogy néhány hülye koksszal vádol mindenkit, vagy Ti is tapasztaltátok már? :) bezzeg akik tényleg kokszolnak, azokat nem vádolja senki, pedig nem verik nagydobra.. :D
  • Frayer
    #10169
    Ha nem vagy még csecsemő akkor dobd el azt a három kilós súlyt.
    Semmire nem elég, azzal te nem tudod növekedésre stimulálni az izmokat, hmm esetleg talán ráköthetnéd a farkadra.
  • Miskolc88
    #10168
    Koromhoz/Alkatomhoz egy 3 kg-os súlyzót vettem.
    Összeirnátok mit hogyan csináljak egy nap vele és hányszor?
    Előre is köszi.
  • SeanJRRussel
    #10167
    Köszi szépen a válaszokat!!
  • jazzy
    #10166
    Vagy hanyagold a fekvenyomást egy darabig és két egykezessel dolgozz.
    Így jobban tudsz figyelni a jobb melled összehúzódására.
  • berto17
    #10165
    lehet nem szabályosan csinálod a fekvenyomást, kérj meg valakit hogy nézze meg mikor fekvenyoomsz és javitsa ki a szabáyltalanságot.