33479
12316971501353788406.png
  • Frayer
    #10444
    nézzétek a köcsögöt, felrobbant a karja a sok olajtól:
    http://www.youtube.com/watch?v=J8kQCwcjhe8
  • PyRex
    #10443
    Amúgy a Te korod? Testsúlyod? Magasságod?
  • PyRex
    #10442
    te honnan tudod, hogy mekkora vagyok? :)
    tán ismerjük egymást?

    lehet, hogy nem vagy "oan" hülye, mint én (miért is vagyok hülye?)

    de nekem biztos nincsen ilyen elbaszott nagy pofám a nagy semmire.

    "a szomszédom oakkora kb mint Te 1.5 éve nyomatja 150 el szériázik"

    persze, és mindezt naturálban, igaz? Istenem, mennyi idióta hülye jár ide...
  • Frayer
    #10441
    Fehér Miki ő focista volt 27 évesen a pályán ált le a szíve. De nagyon sok focista halt már meg a koxtól.
    cardiac sudden death
    halott testépítők - nem egy-két nevet sorolnak fel -
    http://www.youtube.com/watch?v=g9UlHZnmZ2E&feature=related

  • Gyúrógép
    #10440
    Az csak 1 :D
  • retek683
    #10439
    +3 kiló kokszal.... a másik akár mit mondasz nincs igazad attól hogy kezdő vagyok .. mégse vagyok oan hülye mint Te ... Én a valóban okosokra hallgatok, nem pedig azokra akik az újságon feszengenek, oszt okosnak hiszik magukat közbe meg a kokszot nyomatják , nm baj fizetik nekik havi 600-700 ért még jó hogy ekkora...... egyyébként a szomszédom oakkora kb mint Te 1.5 éve nyomatja 150 el szériázik ...más gyakorlatból meg szinte uoan sullyal toljuk...
  • Frayer
    #10438
    pl youngblood.
    Ő már nincs velünk, elkoxolta az életét.
  • FOXX supreme
    #10437
    Jól van, hagyd őket.
  • retek683
    #10436
    ien törpén mint TE vagy jóhogy kiment 20 év után
  • Gyúrógép
    #10435
    "A profi testépítők hullanak mint a legyek, 35-40 évesen is."
    Például kik név szerint ?
  • PyRex
    #10434
    A lényeget azért gondolom leszúrted a kérdésemből...
  • Frayer
    #10433
    NEM, én azt mondom hogy NE KOXOLJ.
    És senki se koxoljon, hagyjuk meg a koxot az élsportolóknak, ne mi menjünk már tönkre bele. A kox az nem vitamin bazmeg amitől egészségesebb és hosszabb életed lesz.
    A profi testépítők hullanak mint a legyek, 35-40 évesen is.
  • PyRex
    #10432
    Ja hogy szerinted koxoljon valaki, aztán egyik pillanatról a másikra álljon le? Na ez a legnagyobb baromság, ami létezik...

    De látom, Te mindenkinél okosabb vagy (Kiss Jenőnél is), úgyhogy befejeztem a vitát.
  • Frayer
    #10431
    "persze, valami jó kis cucc, és utána vini, ami izomtömeget tart, de vizet hajt picit és zsírt éget"

    Aztán ne csodálkozz azon hogy szétbaszod az androgén receptoraidat az izomban.
    És már már soha többet nem tudsz izmot építeni naturálban.

    Ha vége egy kúrának akkor vége, nem szabad semmit szinten tartónak szedni,indokolatlanul ne terheljük tovább, hosszútávon a szervezetet, max pár hétig kis spirót ami nem szteroid, de jó anti-katabolikus hatása van.
    Egyébként is, levezetésnek inkább oxandrolont szoktak szedni, mivel az egy gyerekeknek kifejlesztett anabolikus szteroid ami nem nyúl bele a hormonháztartásba, de nem is olyan erős.
    De ez mellett szépen visszaálíthatod a saját hormon háztartást amit egy erős kúrával tönkrebaszol.
  • SeanJRRussel
    #10430
    Tömegnövelési kúrára gondolt Pyrex amit nem zsíroskenyérrel érnek el.:)
  • PyRex
    #10429
    persze, valami jó kis cucc, és utána vini, ami izomtömeget tart, de vizet hajt picit és zsírt éget.
  • csuszi
    #10428
    kúrák? mármint más kokszok? vagy mi a szösz?
  • PyRex
    #10427
    jó a winstrol csak azt általában kúrák után szokták alkalmazni :)
  • csuszi
    #10426
    "de bazzeg 80 vagyok néha 85." - néha van:) de amúgy nem súlyt akarok veszteni, hanem zsírt. és aszondják az okosok, hogy winstrol ideális olyan diétához, amikor súly nem megy le, de zsír az igen. vagy ezt inkább hívjam szálkásításnak?:)
  • PyRex
    #10425
    nade minek diétázol? nem azt mondtad, hogy 80 kiló vagy?
  • csuszi
    #10424
    diéta rulez:( pöcsöm kiva vele...
    meg mellé ha már lúd legyen kövér, tolok rá spirot is. így kánikulában kicsit gáz hogy 37.5 a testhőmérsékletem, nade hát istenem:) valamiben meg kell dögleni:)
  • csuszi
    #10423
    de amúgy köszönöm a segítő szándékot:)
    és az epres bolero alpa az elég isten:)
  • PyRex
    #10422
    winstrolt minek tolsz? vizet hajtasz? szálkásítasz?
  • PyRex
    #10421
    10 év, de abból kb. csak a fele volt intenzív edzés, a másik fele csak ilyen heti (néha havi) 1-2x bohóckodás...
  • PyRex
    #10420
    "kurvára nem mindegy hogy az illető 100kg és úgy tol 130ba vagy 80."

    Na ezaz! Erről beszélek. Nekem is volt olyan ismerősöm, hogy ilyen nagy zsírállat volt, vagy 140 kiló, magas is, és pár hónap alatt 120-140-be tologatott. Nekem ezt a súlyt évekbe tellett elérni. De bocs: én kurva vékony voltam, nekem híznom kellett és méghozzá izmosodnom, és majdnem 35 kiló jött fel rám az elmúlt 10 év alatt...
  • PyRex
    #10419
    "utálom mikor sok ien naív gyerek, azzal jön ,hogy jajj ez ien kemény ,Ő így edz akkor az már úgy jó"

    már bocs, de én meg utálom, amikor egy 11 hónapja sportoló KEZDŐ beszól, hogy naív vagyok... nem tudom, hogy hány kiló voltál amikor elkezdtél edzeni, meg milyen testfelépítésű, illetve, hogy sportoltál-e előtte. Én annak idején 78 kilósan nyomtam ki a 150-et, ez közel az akkori testsúlyom 2x-ese volt. Most az szerinted hol érdekel, hogy egy alapból nagy állat belenyom nagy súlyba??

    Na és mondjuk mennyivel nyomsz nyak mögül egyenes rúddal? Hányszor húzod fel magad szabályosan? Stb, stb..
  • csuszi
    #10418
    ja, és az a vicces, hogy soha nem hitték el amikor 80kilósan 132.5be toltam (1-et) - szal szerintem nem kerülte el semmi a figyelmem;)- hogy nem kokszolok. most amikor elhiszik már gyorsan tolok egy winstrol kúrát:)
  • csuszi
    #10417
    120ba 5 körül. és koksz nélkül valaki a saját testsúlya felé megy 50%al és abba 5-öt tol, abban nincs semmi hiba.;)
    igaz most életemben először bekokszoltam, meglátjuk mi a pálya.
    de a város összes termében megfordultam és sehol nem voltam szégyenben a 150%-os testsúly arányos fekvével.
    kurvára nem mindegy hogy az illető 100kg és úgy tol 130ba vagy 80. mert egy 100kilós állat toljon csak szépen 5-öt 150be hog yott legyen mint én;)
    ezért kérdeztem retket hány kiló, meg a spanja mennyi.
  • Tmac
    #10416
    vitamint ha jól emlékszek akkor már olyan 5-6 hónapja szedek legalább is annyi elfogyasztott multi-x-re emlékszek ja egyszer volt egy animal pak is + mellé edzés után 1g c vitamin és néha + ca,mg (a c vitaminból én nem viszek be olyan sokat 1-2g max)
  • juzosch
    #10415
    A zöldséget sejtettem:)
    Mellé még jófajta multivitamin is mindenféleképpen nemárt:) Gondolom már szeded is.
    De a zsírnak a hús olaja kevés. Nézz utána hány%-nak kell lennie a napi kalóriában a zsírnak. Én 30 körülire emlékszem.
    Én az olíva mellé lenmagot szoktam 1 evőkanállal, + sótlan mogyorót zabálok:)

    Egyébként utóbbi 1-2 hónapban beállt a tömegem (erő az nő), és kb ugyanilyen régóta nem sikerült rendbetennem a zsírbevitelem. Ma vettem végre lenmagolajat, meg holnap mogyoróra is visszaállok, ha megindulok akkor ez hiányzott.
    Amúg ymondták is h jobban látszanak a rostok, pedig a CH nem csökkent.
  • Frayer
    #10414
    Csuszi.
    8 év után még csak 120 nál jársz akkor ott valami baj van, ami megbújt a figyelmed elől.
    Ha jó formát akarsz elérni akkor izomtömeget kell növelned, hogy legyen miből szálkásítani. De az izomtömeghez meg erősödnöd kell.

    Ha gondolod én megpróbálnék segíteni neked. Ilyen távsegítség szerűen.
    Nem garantálom, de szinte biztosra veszem hogy pár hét után bele tudsz majd nyomni a 135 be.
  • csuszi
    #10413
    az se mindegy hány kiló vagy...;) meg van e benned cumó:)
    mer én is 4 év alatt értem fel a 120hoz, és életemben nem fogok 137.5be tolni, pedig 8 éve edzek (legalábbis cucc nélkül:)) de bazzeg 80 vagyok néha 85.
    és az se mindegy komám, hogy erőre mégy vagy formára. én maradok a formánál:)
  • Tmac
    #10412
    azért ch-t számoltam mivel valahol olvastam hogy kalória helyett lehet azzal számolni lehet hogy a body.bulilder-en olvastam valahol. A többi összetevőt meg azért nem számoltam ki mert nem tudom hogy abból tömegnövelésnél mennyi az ideális.
  • Tmac
    #10411
    olajok: olíva olaj amin a csirkét megcsinálom a zöldséget meg nem írtam de természetesen a csirke rizs mellé eszek zöldséget is mert úgy jobban megy a kaja
  • retek683
    #10410
    utálom mikor sok ien naív gyerek, azzal jön ,hogy jajj ez ien kemény ,Ő így edz akkor az már úgy jó.... ezek él sportolók.. egészen máshogy edzenek ... de ha észre vesze,d ha már rég bene vagy, akkor látni hogy szinte egymásnak mond ellent az összes... szted ez a pulyka melltől ekkora? vagy a v35-től? hiddel egy oka van aza a szteroid, arra meg aztán tök mind1 hogy edzel, csak dolgoz keményen szabályosan.... benn a terembe mindenki szerint kis ismétléssel érdemes dolgozni Én 5-6 os ismétléseket csinálok majd a végén bedurrasztok rá (piramis)... de a lényeg a nagy sullyal való dolgozás , minnél szabályosabban, ez a lényeg tömegnöveléskor.. és hogy tömeget növelj erőt is növelned kell ... tegnap ment ki a fekpadon a 137.5 kiló ami sztem tekintély 11 hónapos gyúrós multhoz képest.. a terembe van aki 4-5 év alatt érte el ezt. az egyik gyerek 2.5 éve gyúr . 10-15 ös ismétlésekkel dolgozik , és elvan ájjulva, hogy ennyi idő alatt jóval erősebb vagyok meg nagyobb mint Ő ...pedig jóval kisebb voltm előtte fele akorra mint Ő:D sok ismétléssel sztem majd formáláskor kell dolgozni ...na lényegtelen mindenki úgy csinálja ahogy Neki jó és nem kell halgatni mindenféle felfujt emberekre. 137.5 ez a lényeg:D:D jövőhéten jön a 140 :D:D ennyi aztán meg a 200 :D fekpadon elég nulla vagyok, állítólag azért mert hosszú a karom de nagyon .... de ahhoz képest...
  • csuszi
    #10409
    van egy spanom akinek akkora melle van mint egy hegyomlás.
    edzése:
    100ba 4x40 fekve:D:D:D:D:D nem kamu, láttam.
    amúgy sokszor van olyan érzésem hogy itt túlságosan nagy feneket kerítetek a dolgoknak. nem kell szarrá bonyolítani a dolgokat, lemégy a terembe kihajtod a beled, pihensz kajázol oszt csókolom. kurvára nem bújok szakfolyóiratokat nem lesem a nagyokat, edzek hogy legyen izomlázam (leszarom hogy nem kell nekem mindig van - én már iylen régimódi vagyok:)), néha kavargatok egy kicsit, néha fogyózok, hst kutyafasza leszarom;)
    gyúrni kell 5-10-20évet és a hatás nem marad el.
    amúgy kapjátok be:D
  • Zocsi
    #10408
    Az ízületeknek amúgy mennyire tesz jót a magas súlyos alacsony ismétlésszámú edzés? Vagy ez csak a több pihenőidő és jobb bemelegítés függvénye?
  • jazzy
    #10407
    Azért mert Jenő azt állítja, hogy ha szinte csak 10 fölötti ismétlésszámmal dolgozunk akkor szeparáltabb leszel, érettebb lesz az izom, jobban kijönnek a keresztszálkák.
    És ez a versenyeken sokat számít.

    Ahogy mondták már előttem Csurit ő edzi, tényleg alig megy 10 ismétlés alá, nagyon-nagyon ritkán (én még nem láttam 10 alatt edzeni), abszolút bajnok, nem egy versenyen.

    Ettől függetlenül én is az alacsony ismétlésszám híve vagyok mert nekem az jobban bejön. Nekem intenzívebb az edzés alacsony ismétlésszámmal.

    Kipróbáltam magassal is, de én attól nem éreztem hogy nőnék, viszont vannak mellette érthető reális érvek.

    That's all folks.
  • FOXX supreme
    #10406
    Én pl. meg 10 fölé szoktam nagyon ritkán menni, általába 6-8, minimum a 4. max. versenyek előtt 2 zök, és növök is, erősödök is.
  • Frayer
    #10405
    Itt a lehetőség, győzz meg érvekkel hogy miért csak egy lehetséges út van.
    Miért ne mehetnék le 10 ismétlés alá egy szériában és miért nem használhatok nagy súlyokat?
    Szerintem ez a Jenő gyerek sem mondott soha ilyet, csak valaki félre értelmezte őt.