33479
12316971501353788406.png
  • Mr Green
    #10484
    Természetesen lehet!!! Te szerintem akkor is nösz ha még edzeni se jársz:))

    Ugyis akkor nől az izom mikor pihen!!!
  • retek683
    #10483
    ja meg a kaja mellé eurovit vitamin cucc:D:D most ez van októberig sajna , semmi tápkieg. ... de majd októberbe ANATOR P70 .. egy dobozzal szedtem fel egy Nano vaporral eddig .. csodát műveltek :D:D jó cucc de Nano Vapor hellyett Animal pakkot kelett volna vennem :( sztem tápkieg nélkül is lehet fejlődni ... na majd kiderül.. csak sérülés van sajna:(:( az alkarom fáj, vmi inhüvely gyuladásról beszélnek ezek itt.. pihentettem most egy hetett kihagytam rá .. remélem most nem fog fájni.. úgy vettem észre a kétkezes bicepsz nyírja ki nagyon, húztunk haverral egy csúcsott rajta még az már nagyon betett ..:(:(
  • Mr Green
    #10482
    hát te egy szuperhös vagy:)) nem te vagy hulk?:)

    Mi lenne ha még kokszolnál is?:) Esetleg növi á sehol se lenne Colmen és Cutler:))))) annyit ettél mint egy állat?:) A gyomrod kb akkor 3x nyúlt ki de még is kockás:)) Hát te vagy az új testépítők generációja....

  • Mr Green
    #10481
    Na ja! Bár akadnak itt supermenek:)Mondjuk egy ismerősöm igaz 1.5 év alatt
    de felszedet 50kg-ot:)) Pedig nem is gyúrt:))
    Alkata kezdet hasonlítani a gömbhöz:)
  • retek683
    #10480
    mostanába mivel nincs kesem táplálékkiegészítőre ezért több tejet veszek meg tojást eszek .. neki álltam annak hogy 2-3 óránként kajálok, 3 kajálás az teljes értékű főleg a reggeli, meg az edzés utáni... az edzést úgy csináltam ahogy leírtad.. nagy súlyokkal dolgoztam a végén rápumpáltam .. vmikor teljes test a héten vmikor meg osztott... a hasam ,hát még kockás ,de alaphelyzetbe már csak lapos:) ülve meg....:D de ez annak tudható be hogy miostanába még lefekvés előtt is tömöm magam... edzés közbe szőlőcukort nyomatok .... egyébként nagyon is nem vagyok hizékony .. 11 hónappal ezelőtt 63-65 kiló voltam annyit ettem mint egy állat , nem híztam ezért vettem v35 öt és elkezdtem gyúrni.. haver tanácsára .. és úgy nyomtam , már az elején nem volt természetes ami súly feljött.. csdálkozott is mindenki a terembe.. volt már oan ünnepek után meg serius mass miatt elhíztam .. pár hét leis ment kis kocogás meg hasazás... nem szoktam hazazni sose,talán emiatt nem kockás fullosan:), nem a verseny miattcsinálom. hanem azért mer szeretem csinálni....az edzéseim nagyon gyilkosak, nagy súlyokkkal dolgozás , csúcsozás, amit csak bírok mindent bele adok..végén alig bírok haza jönni a szemem vérbe.. na meg ien apróságok egy poharat nem bírok felemelni..:) a zsír százalékom legutóóbb 12.39 volt de simán lejebb tom adni ha akarom . olvastam Róla hogy évente eccer lekell pucolni az izmot na majd augusztusba .. most még felmegyek 100 ig akkor már.. ma mértem magam 98 vagyok... mostanába ahogy fejlődi ka tricepszem úgy megy felfele a súly a fekpadon :D a súly növés a lábazásnak köszönhető vszínű mivel azt se csináltam az elején sajna ÉN hülye ezt kb február óta lábazok sajna elég ritkáán de kb egy hónapja már minden héten megnyomatom keményen múlthéten kécer is rámentem.. sajna a láb elég gyenge de behozom .. az aranyér megműthető vagy van kenőcs:D:D nem zavar milesz:D mer ropi:D Pyrex : semmi szteroid, sőt az elején elég nehezen ment a bejárás a terembe, ezért volt ,hogy heti 2 edzés volt csak, mivel nem lábaztam meg nem tricpszeztem sőt a felső melet se nyomattam elég volt az idő..
  • PyRex
    #10479
    11 hónap alatt 30 kiló...

    na ez több módon is elképzelhető:

    1. - szétkokszolta az agyát (bár csupán anabolikus szteroidokkal is elég durva a 11 hónap alatt 30 kiló...)
    2. - zsír, zsír, zsír....

    De azt nekem senki ne mondja, hogy ilyen gyorsan ennyit tud valaki izomba, a testzsír százalék relatív minimumon tartásával fejlődni ennyi idő alatt, mert ez még egy versenyző szintű emberkének is becsületére válna.
  • Mr Green
    #10478
    szia teljesen egyet értek!! Továbbá cucc nélkül 30kg elég gyanus ha csak nem hízékony a srác nagyon:)

    Ja a tanulás és az olvasás igen és a kísérletezés saját testének ismerete mire mikor hogy reagál jól!!

    De megéri!!!!
  • jazzy
    #10477
    hívhatlak szupermennek?
  • Frayer
    #10476
    "Ha 25 kilóval növeled az izomtömeged, akkor kb. 22 kiló a tenzióhoz kapcsolódó folyamatok révén jött létre (nagy súlyok), és 2-3 kiló a kifáradásos edzés miatt (pumpálás). Mindazonáltal a 2-3 kiló ilyen izom nagyon "csinos" lesz. "

    Ha nincs kilátásban verseny a közeljövőben ahol a kinézet számít akkor, szerintem próbáld minél jobban feljebb emelni a súlyt amennyire csak lehetséges.
    Azaz végezz erőnövelő edzést, mint a powerosok, 6-3 ismétléseseket, minél nagyobb súlyokkal némi intenzitás növelő teknikát is dobj be, a fejlődés végett.

    Majd erre rá végezz némi magas ismétlésű szériát a 8-12 tartományban, ezzel is növeled az izomfeszülés mértékét, és így közép-hosszú távon jól fogsz fejlődni.
    Egyél sokat, amennyit csak bírsz, havi +2-3 kilót szedj fel, ha jól edzel, akkor jó arányban fog feljönni a súly, kb 70-80 % körüli izom, ez az arány idővel csökken majd.
    A legjobb izomnövelő tartomány a 10-17% os testzsírnál van, alatta nem elég anabolikus az állapot és vissza akarja tölteni a szervezet a zsír raktárakat. Felette meg a zsírszövet-ösztrogén pozitív visszacsatolása elvonja a táplálékot az izom elől, és zsírba építi.
    Tanács, amint elérsz 17% köré, akkor már nem látszanak a haskockák, meg van egy kis uszadéki gumi :) , diétázz le 10% körülre, majd kezdj bele egy újabb tömegnövelési ciklusba.

    NEM AZ EDZÉSTŐL FOG NŐNI AZ IZOM, HANEM A TÁPANYAGOKTÓL
    Az edzéssel csak olyan ingert közvetítesz ami hatására a tápanyagból többet fog felvenni az izom és kevesebbet a zsírszövet, de ez idővel csökken.
    Ezért kellenek a ciklusok, ciklusok nélkül nem lehet nagy és szálkás izomzatot felépíteni szteroidok nélkül.
    Ha meg okosan, jó időpontokban használsz szteroidot, lekezeled a visszacsatolásokat, leszabályzásokat hatalmas mennyiségű izomállományt lehet felépíteni. De ehhez nagyon nagyon sokat kell olvasni, tanulni az edzésről, szervezet biológiájáról.
  • PyRex
    #10475
    tehát 20 éves korodba kezdtél kb. edzeni, 30 kilót híztál szteroid nélkül 11 hónap alatt és 137,5 kilóba tolsz. aha, minden világos...
  • retek683
    #10474
    szted mennyire jó eredmény? 137.5 11 hónap edzés után no sztero ... vagy húzzak bele mer ez még 0 mi? bá Én is jobban szeretnék ezzel szériázni:D de hosszú a kezem nem vagyok túl jó fekpadon sőt... igazából azért is vagyok 0 mert az első 7 hónapba nem is edzettem tricepszre külön és hát ezért nem akasrt egy ideig feljődni .. a bicepszemhez képest semmi tricepsz nem volt .. ha fekpadon feküdtem a melem sose durrant be csak a tricepszem fájt...lassan utol érem magam ...ahhoz képest már így elég szép sztem... Pyrex: 21 vagyok 187 centi 95 kiló és amikor elkezdtem a 30 kiló is sok volt .... 63-65 kilósan kezdtem az egészet ... a nyak mögül egyenes ruddal csak 65 el nyomom bicepszet francia rudon 52.5 el de megy ötbbel is... egy kezessel 23 mal hátat nyak mögé húzás 90 -el a láb nulla 120 al tolom.. fekpadon 112.5 el tolom ferde padon 90 -el alkarozni 40 kilóval .. a tricepszről nem mesélek inkáb :D:D ja és a szomszéd nem szteróra tolja csak épp havi 60-70 benne van neki a tápkiegekbe:D hát kb ennyi lenne... míg nekem havi 10 be volt összesen:D
  • Mr Green
    #10473
    Hali ismeri itt valaki az isosource-t?
  • Gyúrógép
    #10472
    Pontosan melyik termékre gondolsz ?
  • Frayer
    #10471
    Minek veszel glutamint? Vegyél inkább plussz 50 gramm szójaproteint, ugyan ott vagy glutamin mennyiségben és árban, csak kapsz mellé még pluszban ingyen egy csomó más hasznos proteint is. Nem sokkal drágább mintha csak glutamint vennél, vagy arginint, vagy bcaa-kat. Egyben mindent megkapsz egy áráért.
    A bio értéke ugyan nem olyan mint a tejsavóé, de ugyan úgy minden felszívódik.
  • Frayer
    #10470
    Ha még szülinapom lenne.
    De sajnos nincs, regnél randomszerűen adtam meg az adatokat.
    Szóval majd szólok mikor és hova kell küldeni a pénz utalványokat és pezsgőket
  • Gyúrógép
    #10469
    Szerintetek érhet annyit a sima Glutamin mint egy G-bomb ha többet eszek belöle ?
  • Brolly
    #10468
    Már úgy is fáj a térdem guggolásnál, hogy be van kötve és a pihentetés se hozott változást:( van valami ötlet vagy hagyjam el?

    ja és Boldog Születésnapot Frayer!
  • PyRex
    #10467
    Boldog szülinapot :)
  • FOXX supreme
    #10466
    Forró víz is jó !
  • Frayer
    #10465
    Nem éppen jó egy krónikus gyulladás az izomszövetekben.
    Ha gyakran edzenél akkor nem jelentkezne ez a dolog.
    Gyanítom hogy hetente csak egyszer edzed azt az izmot.
    Ha növelnéd az edzési gyakoriságot, és kicsit visszavennél az ismétlésszámon, de növelnéd folyamatosan a súly nagyságát, szerintem megszűnne az izomláz.
    Minél gyakrabban edzel annál jobban edzésben lesz az izmod és egy idő után már nem fog begyulladni.
  • SeanJRRussel
    #10464
    Srácok ismét lenne egy kérdésem.1 éve folyamatosan szedek 80% fehérjét edzésnapokon,van ennek vmi mellékhatása vagy ilyesmi ami káros lenne?Olvastam h egy bizonyos szintig nem terheli a májat és a veséket a magas fehérje bevitel de mégis jó lenne tudni h mi van.
  • retek683
    #10463
    ez káros az izomra nézve? ? mer nekem a lábam oan hogy 3 napig alig bírok ráállnikocogok nyújtok de hiába leüllök egy 20 percre és sírva álok fel:D ez minden héten eljáccódik ...
  • dotkom
    #10462
    okes. koszi. es koszi neked is jazzy.
  • Gyúrógép
    #10461
    Mhp T-bomb II. tesztelte vki ?
  • Frayer
    #10460
    Az izomláz attól van hogy a tejsav helyi gyulladást idéz elő az izomszövetekbben és feszíti azt.
    Annyi dolgod van hogy eloszlatod onnan, azaz, végezz nyújtásokat, és menj el kocogni egy kicsit, fokozd a keringésedet és a szervezet szépen kipucolja onnan a méreganyagot.
    Edzések után tarts pár perces levezető keringés fokozó valamit, ami eloszlatja a felgyülemlett tejsavat, ezért később kevésbé fog gyulladást előidézni.
    Edzések után pár perc kocogás megteszi.

  • dotkom
    #10459
    es akkor ugye ettol meg nem lesz az, hogy nem vartam eleget a regeneralodassal, es emiatt nem novekedik az izom?
  • jazzy
    #10458
    Menjél nyugodtan jól melegíts be és akkor csökkenni fog az izomláz érzet.

    AZtán 2-3-4 hónap múlva már sokkal kevésbé lesz izomlázad és hamarabb el fog múlni.. és.. jobban is fogod élvezni:D
  • FOXX supreme
    #10457
    a nyelvébe szúrja a tűt:D
  • dotkom
    #10456
    Sziasztok!
    mostanaban elkezdenek konditerembe jarni rendszeresen, csak azt nem tudom, hogy ha voltam most csutortokon, es kb azota izomlazam van akkor jo-e ha most lemegyek ujra edzeni? vagy varjam meg amig teljesen elmulik? de mert az biztos jo soka lesz, es addig nem edzeni az eleg sok ido.
  • Frayer
    #10455
    bizony bizony
    Jól jönne néha egy ilyen barátnő, én tudnék vele mit kezdeni, minden nap edzhetne a nyelvére.
  • Zocsi
    #10454
    Ez egyszerre hátborzongató és izgató!
  • Frayer
    #10453
    mutáns
  • Frayer
    #10452
    csajnak van a legjobb szája
    larkin
  • Zocsi
    #10451
    Miért kell ezen a koksz témán vitázni, ezt nem értem? Köztudott tény, hogy vannak testépítők, akik kokszolnak, főleg egy bizonyos szint után. Az indíték többféle lehet. Vagy türelmetlenség; vagy hihhetetlen nárcisztikus egocentrikusság, hogy azt hiszi 80-as karral megváltja a világot (vagy csak az egy útra szóló jegyét a másvilágra). Van aki azért mert a sport ezt kívánja, van aki azért, mert szeretné azt hinni, hogy ő több, mint aki... stb.
    Szvsz tök felesleges ezen vitázni.. Aki kokszolni akar az kokszoljon, aki meg naturálba tolja, az tolja naturálba. Aki a naturál híve, de "elgyengül" és végül enged a szteroidok csábításának, az vállalja is az esetleges negatív mellékhatásokat.
    Értékrend és felfogásbeli különbségeken felesleges ilyen agresszívan vitázni, mert úgyse lehet meggyőzni a másikat, sztem'. Eszmét cserélni annál inkább, de ahogy elnézem itt mindenki okosabb a másiknál... :S

    Jah, amúgy fasza minden!
  • Gyúrógép
    #10450
    Fehér Miki mit tolt ?
  • FOXX supreme
    #10449
    Nem figyelt? direkt végighúzta a földön.
  • Jobson
    #10448
    a tűtől fertőződött el a keze, nem figyelt a tű tisztaságára...
  • PyRex
    #10447
    igen az exploding azt takarja, de nyilván nem felrobbant.

    basszus, én csak egy miatt lettek kurva ideges: ne hasonlítsunk már mondjuk egy átlagos deca-sustanon kúrát azokhoz, akik az év 365 napjában folyamatosan tömik magukba a szart. Attól mert valaki csinál 1 vagy 2 kúrát évente, ha ÉSSZEL csinálja (és akár 1-2 havonta vérvétel, máj-, vese-, stb. vizsgálat), akkor semmi baja nem lesz. Én senkit nem erre buzdítok, de azt is utálom, aki nagyon okosan leszólja ezeket a dolgokat, közben NULLA az információ, amit tud. (nyilván most nem rólad beszélek frayer).
  • Frayer
    #10446
    Szerinted az exploding szó mit takar?
    Nyilvánvaló hogy nem notroglicerint szúrt magának és attól robbant be neki. :DD
    De azért látni hogy mennyi köcsög rohangál az utcákon akik nem tudnak a saját életükről sem, nincs értékrendjük és ilyen fejjel mennek bele a koxba, még ők maguk sem tudják hogy nem is fognak tudni leálni vele.


    Ne baromkodjunk itt egymás fikázásával, aki agresszív menjen le és edzen egy jót, ide higgadt fejjel gyertek írni.
  • PyRex
    #10445
    "felrobbant a karja a sok olajtól:"

    baszki, látom tudsz angolul... legalább ne írnál baromságokat. az tény, hogy a hülyéje synthol-t tolt a karjába (undorító is lett), de nem felrobbant, hanem elfertőződött, amire a baromarcú saját magának vágta fel.