33479
12316971501353788406.png
  • retek683
    #10524
    ok
  • Frayer
    #10523
    Az nem azér van, el vagy tévedve.
    A hasazás nem old meg semmit sem.
    Ez egy világméretű téveszme hogy azt hiszik az emberek hogyha hasaznak akkor lemegy róla a zsír. Arra mondják hogy eres, amikor ilyen locsolócsőszerű dolgok hálózzák be a szálkás-rostos izomzatot. Az úgy néz ki mint földrajz órán a domborzati térkép, arra szokták mondani hogy eres.
    Kezdj el szálkásítani, elég lesz 4 hét. De ne vicceld el. Egyél sokszor sokat, de ne legyél soha éhes, de nagyon alacsony kalória szint mellett, heti 1.5 kilót dobj el.
  • retek683
    #10522
    eres vagyok meg minden lácciik, a hasam meg az uszó gumi mint mondtm nem hasazok azért van:)
  • retek683
    #10521
    nekem kb hány %?
  • Frayer
    #10520
    Nem egy évben kell egyszer szálkásítani, hanem akkor amikor a szervezetnek szüksége van rá. A cél hogy mindig az izomépítő optimális tartományban mozogjunk ami se túl zsíros, se túl zsírtalan a "sweetpot" környékén kell tartanunk magunkat, ahol a szervezet a legjobban tud működni és ahol a leganabolikusabb az állapot.
    Ha egy évben csak egyszer szálkásítasz, de év közben zabáltál és jöttek a kilók, akkor nem tudod gyorsan eltüntetni a zsírréteget, vagy megzuhansz pár hét alatt, és elvesztesz minden izmot is, vagy hónapokig szálkásítasz, ami azért nem kivitelezhető mert baromira leesik közben az anyagcseréd és annál nehezebb lesz a dolog.

    A legjobb az, ha elérsz egy bizonyos szintet, olyan 17% körül, amikor még nem vagy nagyon zsíros, még "definiált" vagy, még látszanak a dolgok.
    Akkor gyorsan beikatatsz egy 4 hetes gyors diétát, amivel heti 1-1.5 kilót lepucolsz, és a 4 hét alatt még gyorsan is fog menni, mert a tömegelés időszakból még megmarad a gyors anyagcsere ami nagyon leálni igazából pont a 4. hét végére fog ha rendesen sikerül táplálkoznod a diéta alatt, és nem szorítod meg nagyon.
    Ha vége ennek a kis ciklusnak, megint jöhetnek fel a kilók, de már közelebb a sweetpot-hoz megint több izom jön fel mint zsír, egy ideig.
    Naturálban csak így lehet valamit elérni.
    Ha meg koxolsz és ilyen okos is vagy,hogy ezt mind meg tudod valósítani, akkor tényleg szuperman leszel.
  • retek683
    #10519
    hiddel nekm fogok elzsírosodni ismerem magamat:):) tom mit csinálok ... van ismerősöm Ő már elég profi ,, Ő ennél jóval zsírosabb is volt már, Ő mondta hogy minden évbe Neki kell állni 1* letisztitani az izmot... Nálam hamarosan eltellik azaz év is neki állok.... Frayer TE már az első 6 hónap után diétáztál? vagymi? örülök, hogy elértem a 80 kilót:D:D anno úgy voltam Vele mindegy hogy csaK Legyek már vagy 85 kiló..... eccere szálkásodni meg megtömegelni nem lehet . először elérem azt a bizonyos mázsát majd leállok diétázni ... mint mondtam ennél sokkal jobban néztem ki egy hónapja kb .. csak most neki állttam a zabálásnak keményen tömegelek..... nem momndtam hogy 12% a zsír % -om most éppen lol.... ennyire közel se veszem komolyan mint TE.. ami van kaja azt eszem . csóró fősulis vagyok nincs nekem erre időm meg kesem..:):) már azis elég ha egy kicsit nagyobb vagyok..:_)
  • Frayer
    #10518
    A testzsír százalékot nem lehet pontosan megmérni, amit 10% nak mérsz, lehet az 15 is. De komolyan, nincs pontos módszer. Genetika itt is beszól, mert mindenki kicsit másképpen particionálja a zsírsejteket.

    A másik, retek, te már bőven 12% felett vagy, most indulj neki a diétának, mert ha nagyon elzsírosodsz beindul egy olyan folyamat, amiből évek múlva sem tudsz visszajönni. A zsír egyszerűen vonzza a több zsírt, ami még több zsírt fog csinálni. A zsír zsírosít, az egy nagyon komoly csapda hogyha hagyod felmenni a testzsírt 17 fölé.
  • retek683
    #10517
    nem várok csodát magamtól, sztem egész jó eredmény még egy év se telt el, a zsír %-ot a bodybuilding.hu féle tesztel mértem anno.... és mint semmi formásítás se hasazás se kocogás , csak kaja mint álatt szal ahhoz képest... és ha úgy an ahogy leírtad a felesleg % arányt az akkor 34 kilóból ami feljött az 13 kiló a felesleg... na de mind1 nem zavar még kezdő vagyok ahhoz hogy bármin is gondolkodjak....
  • csuszi
    #10516
    nem bántásból írtam, csak sokan el vannak tájolva mennyi az annyi zsírszázalékban. csak viszonyítási alapként, egy átlag olimpikon atléta (nem nehézatléta) 10% körüli. és azért azok elég parasztok. te nagyjából vékony korszakodban ( a félmeztelen) 15!!!! most olyan 25re tippelnélek (bár elég sötőtek a fotók) de le a kalappal, vállalod magad;)n1
    csak így tovább kritika 1 óra múlva, most kockulok:D
  • retek683
    #10515
    mivel a képfeltöltésponthu-ra nem enged itt feltötlteni hírtelen már oldalt nem jutott eszembe , ezért hogy nehuzzam az időt felraktam a galériáimba..... várom a kritikákat .. sajna a régi kép 2 éves itt még elhízott is voltam:):) -(ezut jötttek a főiskolás, kolis ivászatos időszakok egy évig) azóta nyúltam szal még tagikusabb volt a látkép ott is hagytam a kolit :) rá pár hónappal elis kezdtem az edzést.... későérő tipus voltam még most 21 évesen is növök ( szeptember óta 3 centit nőttem mármint a magaságba:)...) sajna a minőségpocsék ez van:( ezért nem láccanak egyes erezeteim:) na mind1 feltettem mer nem szeretem ha hangembernek titulálnak .....
    CSUSZI: mivel mostanába neki álltam a komoly kajálásnak ezért vszínű , hogy már 12 % felett lehetek.... ugyani tömegelek ahogy leis írtam már ... mint írtam anno 12 % volt is akkor nem 97-98 kiló voltam...
  • zmeor
    #10514
    valami 3-4 ezer ft körül van egy karton..
  • retek683
    #10513
    képek feltöltve:
    1
  • retek683
    #10512
    pocsék minőség lett:) de kivehető az a csoffadék éppen :)
  • csuszi
    #10511
    haladjá:)
  • retek683
    #10510
    nagyon türelmetlenek vagytok .. két hhetet várhatatok volna míg letisztitom egy kicsit hasazok meg ienek na de most má csak felteszem így... comming soon
  • retek683
    #10509
    na a képek hamason fellesznek téve csak még van egy kis dolgom :( utána lehet nevetni ennyi..:D kritikázni meg dicsérni meg ienek:) de nagyon fehér a bőröm sajna de a héten lebarnulok már csak hát ien vékony lábakkal nem mek ki strandra:)
  • csuszi
    #10508
    na húzzál vissza kodos topicba kisköcsög:D
    amúgy ha kell valami keress mg ts-en bazdmeg:) minimal!!!!! bazzeg
    cb-én is tuti azé szoptunk mer le voltál bénulva...
  • Mr Green
    #10507
    Venni akarok! Mi az ára? régen ittam és nekem nagyon jó volt.
  • zmeor
    #10506
    jajj ettől az isosource-től már herótom van:D mindneki a terembe ezt issza és hozzák mindig kartonnal :D csinálják a "nagy" bizniszt vele:D
  • Frayer
    #10505
    menny inne' nem veszün semmit :)

    ö'öm é' bodottá
  • mateus33
    #10504
    Mennyi kilója?:D
  • Mr Green
    #10503
    isosource valaki?
  • Mr Green
    #10502
    mondtam én:)
  • neménvoltam
    #10501
    Üdv! Némi tanácsra lenne szükségem. Nemrég kezdtem bele egy tömegnövelő edzéstervbe, de mivel előtte már egy jó ideje nem sportoltam ezért először próbáltam hozzászoktatni a szervezetemet a súlyokhoz. Ez ment is, most megy is minden normálisan, a súlyokat folyamatosan tudom növelni edzésenként, viszont van némi gebasz: néhány edzésen (általában fekvenyomás közben/után) a tricepszem teljesen leblokkol és ezzel rengeteg gyakorlatot aznap lehetetlenné tesz. Nem fáj vagy ilyesmi, egyszerűen olyan érzésem van mintha teljesen le lenne bénulva, míg máskor probléma nélkül végig tudom csinálni a gyakorlatokat. Bemelegítést és a nyújtásokat csinálom normálisan, ill a gyakorlatokat is szabályosan végzem. Ha jól vettem észre akkor jön elő, amikor sokat melegítek a fekpadon súlyok nélkül csak a rúddal. Heti 3szor edzek(hétfő-szerda-péntek), mindhárom alkalommal teljes testet. Mi lehet a probléma? (Ha vmi nyilvánvaló dolog akkor bocsi, elég kezdő vagyok a témában:))
  • Mr Green
    #10500
    jaj lassan végez az edzésel de akkor 1 orát még eszik meg remeg a keze stb jövöre lesz kép:)
  • mateus33
    #10499
    Beáll egy barnítógépbe, pár perc alatt olyan barna lesz mint egy versenyző:D
  • Mr Green
    #10498
    Lehet azt is megvárja mig lebarnul mert nagyon fehér:))
  • mateus33
    #10497
    Mivel 18 óra körül írta, ezért nem hiszem h már lenne képe :)
    Amúgy én is kíváncsian várom.
  • Mr Green
    #10496
    Melyik edzése után?:) ja igaz 2orákat edz:)
  • mateus33
    #10495
    Idézem: "edzés után csinálok"
  • Mr Green
    #10494
    hmmm nem lesz ebböl kép linkelve:(
  • Mr Green
    #10493
    Na küldj képet!! Ez itt nem a mese oldal:))
  • csuszi
    #10492
    ha te nem vagy 12% felett megnyalom a herém:) pedig nem vagyok hajlékony:D
  • retek683
    #10491
    nem olvastam:):) és tisztába vagyok azokkal amit leírtál .. nem várok csodát magamtól .. de örülök neki hogy már lassan mázsa vagyok és nem számítottam ien erőre se . és ha belegondolok akkor még ennél jobban is mehetne ha nem vagyok ien hülye... Nekem az erőszint a lényeg és az már sztem ígyis említésre méltó... és érzem hogy sokat fogok nőni és még erősödni eben az évben... ÉN azt mondtam mikor elkeztem hogy ha elérem a 80-85 kiló ienkorra még ha zsírosan is + kinyomom a 100-110 -et eccer akkor már jó..a terembe sok embernek 2* ennyi idő kelett hogy elérje.. sztem aban van igazság hogy minnél magasabb vagy minél hosszabb a kezed anál rosszabb nehezebb egyes gyakorlatokat megcsinálni... ÉN tömegetnövelek úgy kb 120 ig majd ezt lepucolom ez kb 4-5 éves terv majd uána eldöntöm hogy a formás a legyen vagy az erőszint leyfgen a lényeg.. kezdő vagyok még meg fiatal ráérek.... a tömegnövelés zsírral jár ez átlag 1:1 es arányba jön ... akkor még jó... tán:) a lényeg hogy 12% fölő nem szabadd meni mer csak úgy érdemes---
  • Frayer
    #10490
    Az elképzelhető hogy 30 kilót szedtél fel egy év alatt, simán, de ennek egy jó nagy része sajnos zsír, amit el kell fogadnod.
    Azt is el kell fogadnod,hogy ez az ütemű fejlődés már nem fog menni a jövőben, ahogy egyre többet mutat a mérleg nyelve, annál nehezebb lesz felpakolni az izomra a kilókat, persze a zsírosodás meg annál könnyebben fog menni.
    Higgy nekem, az anator kiegészítő nem fog izmot növelni, én nem hiszek abban a cuccban, inkább vegyél valami arginin tartalmú no2 fokozót, azzal többre mész ha energizálni akarod magad.
    A sokáig tartó nagy intenziós tartományban folytatott edzés sérülésekkel jár, ezért nem szabad folyamatosan sokkolni az izmokat.
    Nem olvastál még az orosz dual-faktorizálásról???
    Edzési faktorok növelése.. volumen, intenzió, majd terhelés elvétel, súly csökkentés kis időre vagy teljes pihenés, dekondicionálás.
  • Mr Green
    #10489
    Az nem baj! Mikor edzel?
  • retek683
    #10488
    vagyok:)
  • retek683
    #10487
    edzés után csinálok
    csak még nagyon fehér...
  • Mr Green
    #10486
    Igen esetleg 2 öt egy előtte és egy utána képet tudod mint a nagyok.
  • viizo
    #10485
    linkelj már be egy képet magadról a topikba, asszem ezek után nem nagy kérés :)