33479
12316971501353788406.png
  • retek683
    #10567
    kilátott már kövér focistát? vagy egyáltalán oat aki komolyan focizik is zsíros:)
  • Frayer
    #10566
    Lássuk mi van a HIIT terén. Mi van a magas intenzitású intervallum edzéssel amit a sprinterek is végeznek???

    Ki látott már kövér sprintert?
  • Frayer
    #10565
    " - Egy korábbi interjúdban is megjegyezted, hogy az aerob edzés haszontalan a zsírégetés szempontjából. Ez igen sok vitát szült, mit is értettél ez alatt konkrétan?
    - Biztosan egyetértesz velem, hogy ez főleg azok körében volt vitatéma, akik nem hivatásszerűen foglalkoznak ezzel.
    Nem hiszem, hogy bárki, aki akár önmagát, akár mást edzett, tapasztalt valaha is komoly eredményeket az alacsony intenzitású kardiótól. Az izomtömeg veszteséget, amely jellemző a legtöbb diétás programra, ellensúlyozni kell és az egyenletes aerob edzés (a számos egészségügyi előnye ellenére) csak hozzáad ehhez a problémához. Tehát hadd fejtsem ki, mit értettem a fentebb említett mondaton: amikor azt mondtam, hogy "Az aerob edzés haszontalan a zsírégetés szempontjából!", azon azt értettem, hogy "Az aerob edzés haszontalan a zsírégetés szempontjából!" Most már világosabb?
    És komolyan, több ezer olyan túlsúlyos ember létezik, akik lefutják évről-évre a maratont. A maraton teljesítése egy igen lenyűgöző dolog számomra! Ugyanakkor ez elég egyértelműen mutatja, hogy az aerob fittség, ami szükséges a maraton teljesítéséhez, nem áll feltétlenül kapcsolatban a zsírégetéssel. Tehát, ha képes vagy két-három órát futni egyhuzamban és még így sem égetsz el elég zsírt, akkor vagy növelheted az intenzitást, vagy futhatsz mondjuk négy órát egyhuzamban. Ki vállalkozik az utóbbira?"
    ...
  • retek683
    #10564
    mi szériába jó a súly? a mellbe írtam egyedül le csúcsot ... a többi szériába tolom 6 ismétléseket.... olvasd vissza .... a fekpadon 0 vagyok hosszu a kezem szal azért bár az elég roszul jön mindig:(:( de ze van
  • retek683
    #10563
    187-189 cm, no koksz:::: ( 6 kg v35 meg volt egy masstech + egy serious mass+ nanovapor+ egy NO xploede+ Anator p70(kedvencem_)ennyi öszvisz, kiis van rakva a sdobozok a szekrényemen sorbva..szal nem is költöttem 11 hónap alatt sokat rá .. ja a serous mass-t ne vegyétek attól csak zsírosodsz:(250 gram szénhidrát egy adagba:) ) ------------, és igen bátor vagyok ..:):) ennél a magasságnál igen csak nehéz egy értelmes testet összehozni . mocskosul vékony csontozat a csuklóm ceruza vastag, a tenyerem mint egy szívlapát, a vádlim mint egy ropi. a vállszéleségem régen egy tenyeres volt mamár azért egy fokkal jobb de msot is sz*r..., de ez a genetika műve, meg a rosz testtartás egésznap gépezés miatt őersze 5-10 év múlva csak jó fog jönni a vékony csontozat ... de ahhoz hogy legyen egy értelmes karom is láccodjon is hogy gyúrok ahhoz kell egy 50-es kar.... vékony csontozat még visszább vesz.. a képen amint látod az a kar még 30 as sincs mamár 43 mmas a karom nem bedurranva, és még nem is tricepszeztem sokat március óta tricepszezek csak ( igen mer hülye voltam).... amien hibába csak beleeshet egy kezdo azt mindet elkövettem na de ez van.... rosz a test alkatom is de ez van vmit csak kihozk belőle 5-10 év alatt , ja majd csinálok a hátamról is képet azt viszont nagyon dicsérik sztem se rosz meg azt tán Nekem a legjobb , meg azt szeretem a legjobban edzeni , na majd lesz fotó ha nincs uszógumi :)
  • Mr Green
    #10562
    ja szériába jo súly! Edzösködöm látszik a testeden hogy szedtél valamit ne nekem magyarázd már a zsiros kenyered:) de amugy alakul de nem tudod hány cm vagy:)
  • retek683
    #10561
    ez elég értelmetlen mondat lett::):):) most jöttem meg edzésről sorry:) ja és kösz a tanácsot :D:D megfogadom, a ferdét 3 hónapja kenem de ott se tárogatok szal azt is nyomni fogom ..:):) na meg csuklyám a nagyon 0:):) MR.green kezdo vagyok nagy pofával , dehát utálom a szterósokat akik csak dumálnak mégnagyobb pofával meg aggreszívoskodnak mna meg okoskodnak....
    a 12% ot már letisztáztuk szal csak lovagolj rajta mr green ha ennyire unatkozol, amúgy is ÉN főleg az erőszintemmel "emberkedtem" vagyis mutattam Pyrexnek , hogy nagy sullyal kell dolgozni kevesebb ismétléssel akkor jön a tömeg...a tömegelés zsírral jár , bár állítólag az elején tök mindegy hogy gyúrsz ugyis fejlődsz:) namind1 Frayer türelmedett a sok hülyeségeimért:)
  • Mr Green
    #10560
    hát retek barátom hány cm vagy? szóval mit szedtél?:) ja de titok:)
  • retek683
    #10559
    csuszi nem tom hogy láttad-é a :)- jelet, mosoly jelet akar jelenteni tehát viccesen megkérdeztem hogy annyira rosz? :) nem lebaszásként. ugyanis nem tudtam értelmezni....:) sorry
  • Mr Green
    #10558
    http://kep.ivpicture.hu/8735.N.jpg
  • Mr Green
    #10557
    ja elég bátor vagy ))) azzal a szövegel ahogy leirtad magad:)

    Milyen magas vagy? mondjuk ahoz képest ahogy kinéztél hosszu hajal:)

    Bár elég koksz szaga van a dolognak söt:)

  • csuszi
    #10556
    te ezt veszed rossznakbaszki. dícséretnek szántam. 11 hónaphoz képest nem rossz. de van mit alakítani. legalábbis az én ideálomhoz képest, kérdés hogy neked mi a cél. de ha nem is ideált nézünk, akkor is nézünk arányokat. és a melled aránytalanul erős kívül, felső mellre és belső mellre gyúrnék a helyedben. tárogatás és ferdepad. de a sima fekvét se hanyagold el, az az alap.
    franco azt mondta amit ma sokan elfelejrtenek: közel ugyanolyan fizikumom lehetett volna mint amikor o-t nyertem, ha egész életemben mást nem csinálok csak guggolok és fekvenyomok.
    szal. fekve és ferde és tárogatás.
  • retek683
    #10555
    feltéve.... csuszi annyira rosz?:) már mint hogy itt irod hogy válalom magam meg mien bátor vagyok..:)
  • Mr Green
    #10554
    nagy akép azért irtam cimet hol láthatok:(

    melohelyen nincs semmi kép szerkesztöm:( nem tudom lekicsinyiteni
  • jazzy
    #10553
    Galériába töltsd fel, és onnan linkeld.
  • jazzy
    #10552
    Retek felraknád mégegyszer? Mr green te is rakhatnál..

    Tegyétek fel a galériába és linkeljétek be!
  • retek683
    #10551
    kösz frayer .. az étkezést úgy fogom csinálni sokszor keveset , este már nem eszek, futok egy keveset vagy 1-2 km-t majd sétálok sokat.. melette szedek majd Animal pakkot+ 100% whey protein de animal-t lehet nem veszek inkább, az edzések pedig sok ismétlésesek lesznek 10-12 így ok? de attól még nagy súlyokba tolok néha az nem baj ugye?:) a kaját már tegnap óta kevesebbet nyomok, jóval... meg azza igazsgág a lábamra tolni kell hiába a diéta.. mer nagyon elmaradt...
  • Mr Green
    #10547
    na ja szinem engem sem zavarna:)) hol kezdjük:)))

    hiába a linkelés nem látszik a kép na mindegy én meg probáltam:)

    de bevesszük a csapatba az öreg Lout is:)
  • Mr Green
    #10546
    nem fér fel nagy kép az tuti:)
  • Frayer
    #10545
    Mr. Green, te is láttad a hihetetlen Hulkot?? :DD
    Szerezzünk már ilyen koxot, nekem ez kell, nem is bánnám ha zölden kéne élnem.
    Aztán majd megyünk az olimpiára, ha meg ellenőrizni akarnak minket, megesszük az ellenőröket uzsonnára. :DD
  • Frayer
    #10544
    Azért kalória megszorítás nélkül fogyni az nem emberi dolog. Nem fogsz tudni lediétázni úgy hogy csak úszkálsz, azok olyan kevés kalóriát égetnek el hogy egyszerűen nem lehetséges, és észre sem veszed magad hogyha nem kontrollálod és számolod a kalória bevitelt, úszás után éhesebb leszel és pár dekával többet fogsz enni, észre sem veszed magad és visszapótolod azt amit az úszkálással elégettél.
    Menj bele a komoly diétába, úgy is csak pár hétig leszel kicsit gyengébb, utánna megint erősödni fogsz, de már jobban mintha full zsíros lennél.
    És aztán ha lesz eredménye, nem az erődet fogják irigyelni, hanem a minőségi szálkás izomzatot. Erősödni könnyű, hatalmas súlyokat emelek, aztán pihenek és pár nap múlva erősebb leszek. Minőségi izmot építeni sokkal nehezebb.
    Több intenzitás növelő módszerem van amitől hihetetlen módon lehet erősödni, de amit csak nagyon kevesen tudnak, vagy alkalmaznak.

    Halmozott ismétlések:
    A teendő: Válassz egy olyan súlyt, amivel maximum 2-3 ismétlésre vagy képes (kb. a maximumod 80%-a) és teljesíts 10x1 ismétlést, amelyek mindegyike között 30 másodperc szünetet tartasz.

    Amiért ez működik: Végül is így tíz ismétlést teljesítesz egy olyan súllyal, amivel normálisan csak kettőt-hármat tudnál. Ez sokkal több izomrostot dolgoz meg, mint egyébként lehetséges volna. Ezt a módszert kombinálhatod a csökkenő pihenőidős technikával, hogy a létező legnagyobb izomépítő hatást elérd!

    Csökkenő pihenőidős edzés:
    A teendő: A jelenlegi szettek közötti pihenőt csökkentsd 5-10 másodperccel úgy, hogy egyébként ugyanazt az edzésmennyiséget elvégzed.

    Amiért ez működik: A módszer arra kényszeríti az izmokat, hogy gyorsabban regenerálódjanak a szériák között, ami növekedést stimulál.

    A 6-1 elv:
    A teendő: Vedd a 7 ismétléses maximum súlyodat és végezz 6 ismétlést. Pihenj 3-5 percet. Ekkor növeld a súlyt az egy ismétléses maximumod 90%-ára és végezz 1 ismétlést. Pihenj megint 3-5 percet. Ismételd meg a folyamatot, de most 6 ismétlést akkora súllyal végezz el, ami 2-3%-kal magasabb, mint a 6 ismétléses maximumod. A következő 1 ismétléses szettben pedig olyan súlyt használj, ami 2-3%-kal magasabb, mint az 1 ismétléses maximumod. Gratulálok, új rekordot állítottál fel!

    Amiért ez működik: Az 1 ismétléses szettben a tested 6 ismétlésre készül, így az 1 nem is tűnik olyan nehéznek. A 6 ismétléses szettben pedig az izmaid egy sokkal nehezebb súlyt várnak, amitől a tényleges terhelés lényegesen barátságosabbnak tűnik. Az eredmény a holtpont áttörése lesz!

    Megfelezett edzésmennyiség:
    A teendő: Ennél a módszernél az edzésmennyiséget, vagyis az elvégzett szériák számát a felére csökkented.

    Amiért ez működik: Ha ez előző módszerek nem igazán használtak neked, akkor minden bizonnyal túledzett állapotban van a tested. A terhelés csökkentésével lehetőséget adsz a regenerálódásra. Egyes esetekben előfordulhat, hogy még jobban jársz egy teljes hét kihagyásával.

    Utóirat, a volumasst felejtsd el, túl drága és az otthoni konyhai cukorral és tejsavóval ugyan azt éred el.
  • Mr Green
    #10543
    köszike én 25 öt szedtem fel de nem ez a lényeg.

  • csuszi
    #10542
    galériának híjják:)
  • Mr Green
    #10541
    ah ah

    értem én
    hova tegyem a képet?:)
  • retek683
    #10540
    frayer: nekem nincs kedvem edztés tervet változtatni sőt ennii sem akarok lényegesebben keveebbet... az evés téma az úgy lenne hogy mostmár visszafogottabban kevesebbet ennék is sose ennék sokat eccere csak edzés után...... ezekk melett uszni foogk meg futni járok.. így szted okés a dolog? erőszintből nem szeretnék csökkeni itt mifelénk azt nézik vmibe:):):)meg NÁlam is aza a lényeg, a forma az még ráér mint mondtam , de tényleg nem akarok jobban zsírosodni, mert kitugyga még milesz ebből... (Mr green este visszateszem a képet.) de nem értem mit kel a 12% on lovagolni tévedni emberi dolog ... meg sztem akkor is jó eredmény hozzáálásomhoz képest... mutasson vki ennél jobb eredményt ennyi idő alatt.... néhány doboz v35 -től meg sima mezei éttrendtől.. ja is kösz az eddigi észrevételeket...
  • csuszi
    #10539
    nekem is az rémlik. csak azért nem írtam mert h aolyan erős mint mondja: 135 körül ahhoz lennie kellene vállnak...én sose vállazok mégis van vállam a sok fekvétől.
  • Frayer
    #10538
    A válla
  • csuszi
    #10537
    nem értem miért kell baszogatni. ő legalább felrakta magáról a képet, a nagy többséggel ellentétben. pl mr green;)
    én sem értek vele egyet, de nem illik baszogatni aki vállalja magát.
    amúgy olyan 20-25% közé saccollak retek.
    és több tárogatást csinálnék, a belső mellizmod elég gyengusz. a szűk nyomás szerintem nem jó rá, az ink.ább a tricepszet öli. lehet másnak bejön, én inkább tárogattam mindig akár szettben fekvével, soha nem volt baj a belső résszel.
    többire nem emlékszem, pedig lett volna még észrevételem:)
  • retek683
    #10536
    helo olvas vissza okostóni mint írtam nem most vagyok 12 % nál ... és fryer is leirta mi van... szal ennyi Én anno úgy mértem ahogy levolt írva ,tolómérő meg ienek is akkor annyi is volt .... és lelehet állni a vérszívással csög..... a képeket mostmár csak azért se rakom vissza... kérdezd frayert... nem érdekel tanulj meg értelmezni mondtatott....
  • Mr Green
    #10535
    francba hiába kevesek vagyunk a supermanhoz:))))
  • jazzy
    #10534
    Friss képet, friss képet! :)

    Egyébként én is lemaradtam.
  • Mr Green
    #10533
    Csáó kár hogy lemaradtam a supermanunk képáröl:((

    Na de csak nem 12%-ék a testzsir:)Hát minden esetre lehet töle tanulni mert nagyon okos:)És van egy barátja is aki nagyon rég csinálja és stb:D Hajrá superman
  • Frayer
    #10532
    David Henry 95 kiló környékén, minimális testzsírral
  • zotja
    #10531
    az uccso hát pózt kinyomja?
  • Frayer
    #10530
    Van benne szintolos, az oké. De nem mindegyik az.
    A szintolosok meg le sem mernek diétázni mert egyből látni lehet akkor a halott olajgöböt, daganatot, még a csak koxosokat is többre becsülöm. ellenben vannak akiknek genetikailag csúcsos
  • PyRex
    #10529
    ja.. enyhén hányadék :(
  • csuszi
    #10528
    van zsinórban 3 idióta synthol-os hülye...száz méterről látszik ki használja, nem is értem minek tolják. ritka szarul néz ki.
  • Frayer
    #10527
    Ez az igazi élet:
    most muscular
  • donkompot
    #10526
    hali!
    elado egy doboz nitrix a bsn tol, bontatlan 360as kiszereles 13000 ft
    [email protected]
  • retek683
    #10525
    eljárok futni meg melette az éttrend úgy elég? ja meg a gyúrás nagy sullyal keveset melette csinálhatom úgy? vagy szálkásítós edzés sok ismétléses?