33479
12316971501353788406.png
  • iko
    #10607
    Mely étrendkiegészítőket ajánljátok a kezdő tömegnöveléshez?
  • Riddick73
    #10606
    Hali!

    Testépítés = koxolás naná!
    Benéztem a gyurma fórumába, hát az egyik leggyakrabban használt topik a szteroidok.

    Nem is vagyok meglepődve.
  • FOXX supreme
    #10605
    hajrá, most úgyis pesten dolgozok:D
  • zmeor
    #10604
    és most hogyan tovább?
  • PyRex
    #10603
    Hmm, hát én nagyon drukkolok (olvastam már a másik topicban is arról, hogy mivel foglalkozol és elég izgalmasnak tűnik)!! Csak kérdés, hogy ezt tényleg TE fedezted fel előrször?
  • Frayer
    #10602
    Üdv megint itthon.

    Én meg ma reggel 8 óra tájban találtam valami izgalmasat.
    Épp a programomon dolgozok, ami lehetővé teszi a folyamatos adattömörítést, éppen a minta feldolgozó subrutint fejeztem be amit már hajnali 2 óra csináltam, teljesre a végére hagytam a rendezést és minta minőségi számításokat. Na. Befejeztem, lefordítottam, és megnéztem az eredményt.
    Majd mit látok mikor belenézek a rendezés után a mintavételezett mintákba???
    Valami olyasmire bukkantam ami mellbevágott. Végül is már vártam valami ilyesmit. De így is nagyot ütött. Egy olyan formára, halmazra bukkantam ami szabályszerűen torzítja a mintákból álló adatbázisomat, olyan alakzatban mintha két-három lóherét tennél egymás alá és a levelek belelógnak a minták közé.
    Ez nem is lenne magában különös, mert ilyen minta véletlenül is kialakulhatna.
    Ami különös és ami kizárja a véletlenszerűséget az az, hogy ez a "minta" objektum ismétlődik a teljes könyvtár tartalmán. De nem mindig ugyan az , hanem mindig kicsit torzul, elnyúlik, vagy besűrűsödik.
    Akármilyen bemenetet választok, ez az objektum mindig jelen van.
    Ha pénzt dobálok fel és a véletlenszerű értékekkel dolgozok, az objektum akkor is megmutatkozik. Tehát bármilyen adatban látható.
    Többször feltűnik , szabályos távolságokban Önhasonló, és rekurzív mivel ismétlődik. Tehát mi ez? Ez egy Fraktál.
    Azaz megtaláltam azt a fraktált ami a világunkat írja le.
    A mi világunkban nem lehetséges hogy olyan adatsorozat álljon elő amiben nem kimutatható ez az objektum. A mi világunkra egyedien jellemző.
    Olyan mintha megtaláltam volna "isten újlenyomatát" amit a világunkon hagyott amikor elkészítette azt.
    Számotokra közérthetőre fordítva: hamarosan meglesz a saját külön bejáratú a forum tagja számára ingyenes konditerem, valahol pesten. :)))
  • Roman
    #10601
    húhh gyerekek, ez a "két hét kemény volt"..

    32 ora buszozás oda, 31 vissza, 10 eurós kilonkénti ár a csirkéért, legolcsóbb zöldség a cukkini 1.20 per kg, dühödt tábori szakács amiért nem ettem a jobbnál jobb kajáit, meg jó 10 napos diétás éhezés után 2 nap komplett zabálás :-S

    utcsó nap ugyebár nem a jó öreg gulyásleves, disznópörkölt kenyérrel volt a menü, hanem csupa-csupa tengeri meg helyi tradicionális kaja, amit ugyebár a nem finnyás magyar gyerekek utálnak, én meg hát 4 ember helyett ettem, jégkrém, csoki, bagett lekvárral, gyümölcs kiloszámra.. ááá :oD egy évre bezabáltam magam, ennyi kell a léleknek. :o)

    ma szépen visszatoljuk a pofánkat a terembe.. és kezdhetjük. súlyokból vissza, majd edzésenként növelem a terhelést szépen. pörögjön a dolog.

    amúgy nem kellett volna az az utolsó két nap nagy zabálás, mert "bűnösen látszik szerintem", de előtte napokig rohadtalacsony ch-n, meg kalórián voltam, s annyira leszáradtam, hog már alul a hasamon látszódtak az erek a köldököm alatt, meg ha kifújtam a levegőt, keresztcsíkozódott a csuklyám :-S egy "jó formát" tudom, hogy nem lehet 2 nap alatt elbaszni, csak ismeritek a FFB súlyos lelki gondjait.. :o)

    minden esetre a kávé tejjel, cukor nélkül, egy falat 99% kakaotartalmú csokival valami eszméletlen jó.
  • Mr Green
    #10600
    Mi ellőt beleköttök a kellő mennyiségű fehérjét nehéz bevinni:)
  • Mr Green
    #10599
    Mint tudni illik a fehérjét a legnehezebb bevini természetes kajálásból
    Sőt egy testépítő nem is tudja!

  • Tmac
    #10598
    huhh hát az 195cm-re nehéz lesz ugyanis minél nagyobb vagy annál több izom kell hogy az látszódjon mivel ugye jobban eloszlik.

    Otthon ilyen felszereléssel nagyon nehéz lesz valami normális edzést felépíteni. Én pl mikor otthon edzettem akkor volt 2 egykezes rudam meg 2 2kezes egy 125cm és egy 160as hozzá kb 70kg súly + fekpad és ajtókeretben egy rúd a húzódzkodás miatt. (ezzel már lehet azért otthon edzeni) de mint mondtam 2 10kgossal meg egy evezőgéppel nem. szerintem keress a közelben valami termet a legolcsóbb is megteszi a lényeg hogy az alap erőgyakorlatokat tud csinálni. Szerintem havi 3000 ért találsz ilyen termet valahol max 4ért
  • djAndrew
    #10597
    sziasztok..

    Van 1 evezőgépem meg 2 10 kilós és egy 2 kilós egykezes súlyzóm... 195 cm vagyok 75 kilo. Szeretnék ugy edzeni, hogy vmi látványos dolgot elérjek akár menyni idő alatt. Most anyagi gonddal kűzfök szal ne mtudok edzőterembe járni... Plz help kérek tanácsot ha tudtok segítsetek, hogy miféleképpen tudok erősödni hogy csináljak szériákat stb?

    plz help
    köszi
  • Tmac
    #10596
    igazából a vitamin vagyis az animal pak az alap de pl a multi-x szerintem jobban megéri. a fehérje meg ugye akkor érdemes ha nem tudsz kajával eleget bevinni. Szóval az a kérdés hogy neked mi a fontos ugyanis itt nem lehet különbséget tenni hogy mi a jobb mert külön kategória mind a kettő.
  • jazzy
    #10595
    Corából vettem múltkor valami jókis túrót ami hasonló volt, meg fogom nézni, hogy mindig van-e, és hogy milyen.
  • csuszi
    #10594
    aki az alpa helyett tud valami értelmes alternatívát ne tartsa magában.
    kivonják a forgalomból, a debreceni üzletek már nem is kapnak belőle. ezt mondta a bótosnéni:)
  • retek683
    #10593
    a 100% whey protein vagy animal pakkot vegyek.. mer 2 őre nincs kesem...:(
  • Frayer
    #10592
    Ezeket a dolgokat felejtsd el. A pénzen meg vegyél igazi kaját.
    Nem mindegyik kiegészítő éri meg a pénzét, a legtöbbje hatástalan.
    Ezek a több ezer ft-os termékek még a 10 ft-os clenbuterollal sem érnek fel, pedig az egy nagyon gyenge készítmény, ami nem is szteroid hormon.
    Vegyél inkább tejsavót, kreatint ha "reagáló vagy", vitamint, inzulin fokozót, ezeknek van értelme és hatnak is.
  • retek683
    #10591
    vki?
  • retek683
    #10590
    AX- Hyperdrol X2 --- srácok ehhez a cucchoz mitszóltok van vkinek vmi véleménye , próbálta már vki?
  • csuszi
    #10589
    sose dohányoztam, nem az enyém;)
  • jazzy
    #10588
    De a cigi ott figyel a képen
  • FOXX supreme
    #10587
    Most nemsoká pénzhez fogok jutni, és venni akarok valami nagyon komolyat.

    BSN termékekről vélemény? Elég drága azért ahoz hogy csak úgy kipróbáljam, kéne egy kis tapasztalat. Vagy valami más komoly? Elsődleges cél az erő.
  • csuszi
    #10586
    miért? (amúgy vagy 1.5 éves)
  • Mr Green
    #10585
    Srácok van köztetek valami nagy moka mester?

    Van egy ismerösöm kegyetlenül meg kellene szivatni ugy hogy minél többe kerüljön neki:)) ugyen is elfelejtette a tartozását vissza adni:))

    tippek?:)chip and dale fiukákat az fizeti akihez kirendelik?:)
  • Mr Green
    #10584
    Sziasztok! Csuszi akkor ezek elég régiképeid lehetnek?

    Én tömegeléskor csak 4x6 utána aho,gy erösödök 4x8 majd emelek a sulyon és vissza 4x6ra és igy tovább!
    Kivétel lább és váll ott ugyen ez csak 4x8 majd 4x10.

    Ja és havonta kétszer csucs nyomás!
    Guggolás mell váll.
  • csuszi
    #10583
    ha én 2-3 gyakot nyomnék már délutánra nem éreznék semmit. de csak a mellem ilyen, bicepszben elég 5-6 sorozat és over egy hétre:) hasra 3 is:)
    edzésem nagyon rövid. azt em jrtam. 2 percnél sose pihenek többet (stopperezek mindig) néha 1.5min. mondjuk hozzá kell azt is tenni, hogy mellem aránytalanul nagy lett, és a nulláról. szal. ez lehet mögötte.
  • csuszi
    #10582
    100ba most ment 16. 110 be 8. fentebb nem megyek volt egy durva vállsérülésem és baszottul fáj. vissza 80-ra --->előtte 26 kézivel tárogatás és vagy rögtön vissza fekve vagy addig fárasztom, hogy jó legyen ugyanez a súly kézi fekvére is és csak aztán vissza fekvére. ha kevesen vannak a teremben (messze van a fekpadtól és futkározni kell:)) akkor néha kereszthúzással kombózom. aztán ferde, ott fel 80-90ig azzal 6. és ugyanezen elv alapján mint a fekve peck-el vagy kereszthúzással kombó olyan 60 kg-val. néha havonta egyszer meg kézisúlyzós ferde kereszttel akkor olyan 26 kilós kézivel szintén. kereszthúzás olyan 40-50el megy.
    mindent szabályosan csinálok, nem csalok. nem emelem a seggem (öreg vagyok már a derékfájáshoz:)), mellemig engedem a súlyt (edzőpólóimon ott is van két szép nagy lyuk:))
  • PyRex
    #10581
    milyen erős vagy mellben most? írd már le konkrét súlyokkal a melledzésed, kíváncsi vagyok. tegnap melleztem én is, de mindössze 2,5 gyakorlat volt, de az brutális (nekem).
  • csuszi
    #10580
    már változtattam. alul edzettem és elkezdtem gyengülni, és a szeparáltság is odalett. ez van. bicepsznek elég a kevés meg azt szereti pl. a mellem meg ezt.
  • PyRex
    #10579
    "és lőn az én mellemnek ennyi kell...."

    egyszer próbálj meg változtatni rajta, lehet, hogy meglepődnél :)

    én mondjuk a vállam edzem szarrá általában, 5 gyakorlat minimum.
  • csuszi
    #10578
    ez egyén függő, az edző is mondta a teremben hogy hihetetlen mennyit edzek mellre: fekve fel fősúlyig, ott 6. aztán vissza és tárogatással és kézisúlyzós fekve után fekve triszett:)
    4kör
    aztán ferde fősúlyig, aztán vissza tárogatással vagy peck-el vagy kereszthúzással ferde szuperben - 3 kör. aztán a végére egy kis fekvőtámasz két pad közt ( de az mán nem mindig megy:))
    és lőn az én mellemnek ennyi kell....
  • Senkkik
    #10577
    3*10 -eket szoktam nyomni szinte mindig és ritkán fordul elő hogy gyengébb szoktam lenni köv edzésen.
  • Frayer
    #10576
    Ezt most komolyan mondod?
    Nekem ez soknak tűnik.
    Még azzal jó lenne akkor ha kiegészítenétek hogy hány ismétléses szetteket csináltok, ebből lehet következtetni a súly nagyságáról.
    Ugyanis nem mindegy hogy 10 kilóba nyomok 300-at, vagy 100-ba 50 et.
    Most az a célunk hogy megállapítsuk hogy milyen volumennel is szoktatok edzeni, és általánosan mi a legtöbb ami nem okoz túledzést Az is túledzés ha gyengébb vagy mint az előző edzésen voltál, és akár egy hétig is kell várni hogy vissza térjen az erőd.
  • PyRex
    #10575
    "Ezzel már teljesen le van edzve a mell nem?"

    Nem. Ezzel rohadtul TÚL VAN EDZVE.
  • Danny1987
    #10574
    Sziasztok!
    Mell edzés:
    -Fekvenyomás vizszintes padon
    -Tárogatás vizszintes padon
    -Fekvenyomás ferde padon
    -Tárogatás ferde padon
    -Tolodzkodás

    Ezzel már teljesen le van edzve a mell nem?
  • Senkkik
    #10573
    az én edzésem:
    Láb: 470 - 7 gyakorlat (1 edzés alatt)
    Bicepsz: 240 - 3 gyak (1 edzés alatt)
    Tricepsz: 180 - 3 gyak (1 edzés alatt)
    Mell: 180 - 3 gyak (1 edzés alatt)
    Hát: 240 – 4 gyak (1 edzés alatt)
    Csuklya: 60 – 1 gyak (1 edzés alatt)
    Alkar:60 – 1 gyak (1 edzés alatt)
    mindegyikből 2 van egy héten
  • PyRex
    #10572
    ettől a kajától kb. minden normális embernek fossá megy a gyomra 2 hónapon belül.
  • PyRex
    #10571
    "na mindegy nekem nem lényeg hogy hantázol de ez kam"

    persze, hogy az :)
  • Frayer
    #10570
    Vessünk fel egy nagyon fontos témát.
    Vitassuk meg ki mennyi ismétlést hajt végre egy izomra, és mi lenne a legoptimálisabb.
    Egyszerű, csak mindenki válaszoljon ezekre, aztán megvitatjuk hogy akkor mi a jó.
    Kérdés:
    Egy testrészre, izomra, hetente hány ismétlést végzel, külön a kis és nagy testrészekre. Ha hetente több edzésed van, add össze az összes ismétlést arra a testrészre. Majd írd ki számszerűleg, pld: 120.

    Egy testrészre hány gyakorlatot végzel?
    Egy edzés alatt, majd azt is közöld hogy egy hét alatt mennyit összesen, ha váltogatod a gyakorlatokat edzésenként. Mind nagy és kis testrészekre, pl hát : 3 edzésenként. Bic.psz: 1.
  • Mr Green
    #10569
    Ja nem is arra mondtam ahhoz képest ahogy kinéztél... remek.
    De ha ennyire szara genetikád érdekes koksznélkül:) na mindegy nekem nem lényeg hogy hantázol de ez kam:)) Bár egyéni vélemény.

    További sok sikert!!!
    Ja széria 130kg fekve mér jó 4x6 ok tudom neked a csúcs de majd alakul

    6kg volumas35 hmm két doboz ha jol emlékszem bár utálom ezt a termékcsaládot!!! Inkább az universal:))) 6kg kb 1honapra elég

    na jó naturalunk hajrá
  • Frayer
    #10568
    Hol volt, hol nem volt, volt egy srác, akit John-nak hívtak. Két év edzés után ez a 173 centis emberke a szégyenletes 68 kilót érte csak el 10% testzsír mellett. Két évig küzdött, hogy elérje a célját, a testsúlyával megegyező fekvenyomást - sikertelenül. Elátkozva az isteneket abban a tudatban, hogy minden lehetségest megtett a siker érdekében, John kész volt, hogy feladja és áttérjen valami állóképességi sportra. De éppen mielőtt becserélte volna a súlyemelő övét egy biciklis streccsnadrágra, megvilágosodásban volt része. Egy barátja elment egy hónapra nyári amerikai foci edzőtáborba és 7 kilóval nehezebben tért vissza. Könyörgött a titokért, de nem volt válasz. A barát annyit mondott, hogy nincs titok, egyszerűen rászoktatták őket arra, hogy napi 5-6 nagy étkezést tartsanak. Johnny mérgesen azt válaszolta, hogy ő már ezt így csinálja!

    De John rájött, hogy hol rontotta el, amikor megtudta, hogy reggelire 12 teljes tojást, 4 tasak instans zabpelyhet és 4 szelet rozskenyeret kellene enni; ebédre 3 teljes kiőrlésű zsemlét, 40 deka steaket és salátát; vacsorára pedig 450 g tésztát, 250 g darált sovány marhahúst és brokkolit. Ekkor nem csak hogy bevezette ezeket az étkezéseket, hanem hozzáadott 5 teljes kiőrlésű zsemlét természetes mogyoróvajjal megkenve, és megivott két liternyi protein italt is egy nap. Abszurdnak hangzik? Annak is látszik, de két év múlva a csontváz Johnny már nem volt olyan soványka!

    Ahogy kitaláltad, ez a John év voltam. Ezeket az "etetési" technikákat alkalmazva 68 kilóról 95 kilóra mentem fel mindössze 12% testzsír mellett, és már 145 kilóval szériáztam fekvenyomásban. Ha te is azt gondolod, hogy mindent megteszel az evésben, de nem fejlődsz, akkor gondold át újra és egyél hatalmas adagokat!

    - by Dr. John Berardi, Phd, CSCS