33479
12316971501353788406.png
  • Gyúrógép
    #10767
    Nem, az alkohol az agyadat semlegesíti :DD
  • Blekk Síp
    #10766
    Arra tudna nekem vki adni választ, hogy ha szedek fehérjét, és közben becsúszik 1-2 buli, akkor annak van-e vmi hátrányos hatása?

    Az alkohol semlegesíti a fehérjét?
  • Tmac
    #10765
    Először is illik köszönni, bár sajna van 1-2 olyan beképzelt "majom" aki nem tud köszönni mikor megérkezik csak a teremtulajhoz megy oda "pacsizni" meg az ismerőseinek de egy "Sziasztok-ot" vagy valamit sem tud mondani

    Az eszköz foglalásról meg annyit hogy az szerintem bunkóság hogy ha pl nem nyomsz fekve de már lefoglasz egy fekpadot meg foglalod a fekpadot és közben beszélgetsz de szerencsére nálunk ilyen nincs használod a gépet ami kell és ha valaki akarja az majd megkérdezi hogy mikor végzel és ennyi ill ez igaz akkor is ha te szeretnél egy olyat használni amin épp valaki dolgozik

    jah és használt súlyokat rakd vissza a helyére mert nincs irritálóbb mikor valaki a rúdon hagyja a tárcsákat
  • iko
    #10764
    Nemsokára elkezdk konditerembe járni. Mivel egyedül megyek tudtok mondani valami hasznos etikett-illemszabályt vagy tanácsot? Pl. hogy zajlik a dolog ha egymásra kell várni, vagy meddig illik foglalni egy eszközt?
  • Blekk Síp
    #10763
    Nah.
    Holnap buli, ha hullára iszom magam, akkor az aznapi fehérje adagot kihagyjam?
  • Danny1987
    #10762
    A sörtöl 3x bunkobb leszel.
    A bortol 3x bölcsebb leszel.
    A vodkatol 3x erősebb leszel.

    Legalábis annak hiszed magad:)
  • juzosch
    #10761
    Akkor szőlőt kéne enni:)
  • Roger6
    #10760
    Figyi Mester! Tényleg nem kötözködni akartam, vagy idegesíteni téged. Részben egyetértek veled, bár nálam a testépítés mindig csak naturális lesz, és ilyeneket soha nem fogok senkinek ajánlani. Kemény munkával, kitartással ugyanaz elérhető, csak nem megy le rólad egy hét alatt a kúra után...
  • Roman
    #10759
    Tesó szerint kokszolok mondjuk :D mert most herpeszes, szed herpeszgyógyszert is, pattanásos, szed roaccot is, meg szed még ízületvédőket, antibiotikumokat, csak szegény azt hiszi, hogy azért fogynak olyan gyorsan, mert én is eszem mindet sunyiban, mert azt hiszem, hogy nőni lehet tőlük ^^
  • Roman
    #10758
    Ja, röhögni? :D Majd ha kiröhögtétek rajta magatokat, akkor természetesen el fogom mondani, hogy annak ellenére, hogy Frayer ajánlja a oxat meg clenbutot, nem tudok hozzájutni, meg nem is akarok ^.^ azért vagyok fiatal, (16) mert van még időm. Különben sincs még 1 éve se, hogy edzem. =)
  • LordVenom
    #10757
    "Nem jobban mintha meginnék napi egy pohár bort,"

    A minőségi vörösbor nagyon erős érfal tisztító hatással rendelkezik a rezveratrol tartalom miatt,ami egyes fekete szőlők héjában megtalálhatók. ;)

    A többiben egyetértünk. ;)
  • Frayer
    #10756
    Szerinted én azt hittem hogy ez vitamin, szerinted nem vagyok tisztában azzal hogy mi ez a cucc?
    Ok, tiltó listán van, de a koffein is. Meghalok tőle? Kórházba kerülök tőle? Megsérülök tőle? Nem jobban mintha meginnék napi egy pohár bort, ami alkohol, mérgezi a májat, agyat, szerveket. Tehát az alkohol rossz???
    Nem feltétlenül, és nem feltétlenül halsz meg tőle.
    Különbség van egy liter megivott tömény pálinka és egy vacsora mellé elfogyasztott fél pohárka borocska között is. Ugyan mind kettő alkohol.
    Ugyan úgy ahogy különbség van anabolikus steroid és anabolikus steroid között is.
    Az oxandrolon és oximetolon között fényév a különbség, de még a naposimhoz mérten is csak vitamin.
    Nem tömegnövelő, tehát nem okoz tömegnövekedést.
    De ha helyesen használod, alacsony dózisban szeded hónapokon át akár, akkor nagyon jó minőségben tudsz felpakolni izmot, megfelelően alkalmas tömegnövelő étrend mellett. Ahol a tényleges tömegnövekedést a bevitt kalóriák határozzák meg, de a tápanyagok particionálásába már jelentősen beleszól a gyógyszer, ami azt a kívánatos hatást jelenti,hogy kevesebb zsír, több izomszövet épül fel.
    Vagy kalória megvonás alatt több izom és kevesebb zsír marad meg.
    Egyébként, megtiltom neked,hogy ilyet szedjél .
    Ez számodra méreg, könnyen súlyosan értelmi fogyatékos lehetsz tőle.
    Hagyd csak meg nekem és a barátaimnak a kísérletezést.
  • jazzy
    #10755
    Köszönjük Emese;)

    Egyébként tényleg hanyagoljuk a szteroid témát, mindenki tudja, nyílt titok, de ne itt adjunk tanácsot a másiknak, hogy mit szedjen.
  • Roger6
    #10754
    Na utánanéztem. Szóval Oxandrolon:

    Body Builder Webmagazin : Oxandrolon, alul pedig (idézem): "Az ezen rovatban szereplő készítmények, anabolikus szteroidok és egyebek, kereskedelme illegális. A Bodybuilder Webmagazin semmilyen formában nem támogatja a kereskedelem témakörét, sem árakkal, sem beszerezhetőséggel kapcsolatos információt NEM ADUNK!"

    Zsaru.hu-n igen jó fejek, megadják még a fekete piaci árakat is hozzá

    2007-es kormányredelet-szerint is tiltólistán van

    WADA tiltólista - itt is szerepel.

    Na jó éjszakát.
  • Gyúrógép
    #10753
    Dobtam egy privit neked
  • Roger6
    #10752
    Akkor biztos rosszul emlékeztem, bocsánat Uram!

    Gyúrógép! a 10748-ad mire ment? Ezt nem értem. Az étrendemre? Nem fejezted ki magad igazán rendesen, pedig hidd el, semmi gond nincs a felfogóképességemmel.
  • Frayer
    #10751
    így van.
    Tömegelés alatt nem jön fel annyi zsír, kordában tudja tartani a testzsír százalékodat.
    Diéta alatt meg megörzi az izomszövetet.
    Nem mindegy hogy 2 kiló vagy 8 kiló zsír mellett megy le 1 kiló izom.

    Ahogy az sem mindegy, hogy 3 vagy 8 kiló izom felpakolása mellett jön fel 2 kiló zsír.
  • Gyúrógép
    #10750
    "Tömegelés alatt "nem tömegnövelő cucc" úgy lehet magas kalóriával tömegelni, hogy kifejezetten jól hat az izom/zsír arányra. Nagyon ideális cucc."
    Magyarul nem szecc fel annyi zsirt ? Vagy ?
  • SeanJRRussel
    #10749
    Képet Roman képet
  • Gyúrógép
    #10748
    Honnan a monyból keverednek ide ilyen "emberek" ?
    Roger6 bammeg ez egy Testépitő és nem egy TestLEépitő fórum, anyám borogass :D
  • Frayer
    #10747
    Nekem ilyet ne mongyá. Nekem ez nem illegális.
    Te vagy az illegális.
  • Roman
    #10746
    Frayer, tudod, én a tipikus nagydarab gyerek vagyok, holnap hozok azér egy bifóáftő képet, mostmár tényleg kamera elé állok (ámdzsasztébitsáj).

    Azalapján majd lehet tippelni, kb. mennyire lehet az anyagcserém beragadva. Bár, néha szoktam olyat, hogy 2 napra nagyon drámaian emelem a kalóriát, és mindentbele alapon bezabálok minden mozdíthatót. Utána rendszerint visszaállok kevesebb kajára, s kevesebb kajából tudok új, de szálkás izmot felépíteni (a tükör szerint). Szóval olyan buta vagyok, hogy hullámoztatom-ciklizálom a kaját. csak poénból :)
  • Roger6
    #10745
    Asszem, hogy az oxandrolon szteroid, s mint olyan, illegális. Persze a ti dolgotok...
  • Frayer
    #10744
    Most nem tom milyen alkat vagy, de én ha tömegezek én 40-45 el szorzok.
    Nem félek a zsírtól. Úgy is képtelenség zsírmentesen felépíteni, ha ésszerű fejlődési tempót akarsz.
    Diétakor vannak itt bajok ha sok a zsír, mert csak természetesen kurva nehéz leszálkásodni úgy hogy megőrizd az izmot, és jelentős zsírt veszíts, szintén ésszerű határidőben.
    Szerintem tömegelj nagyobb szorzóval és diéta alatt, vegyél be egy kis clenbuterol vitamint, meg még amit nagyon érdemes lenne, az az oxandrolon nevű cucc, 10 mg 270 ft körül van, hivatalos helyről. Ha kell mondom hol lehet beszerezni, amúgy nagyon ritka.
    Tudok olyan 8 éves forma gyerekről aki ilyet szed, egyre jobban néz is ki.
    Gyerekeknek készült gyógyszer, azok kapják akik nagyon legyengültek műtétek után, vagy nagy betegségek után, vagy krónikus alultápláltságban szenvednek.
    Nagyon kis dózisban adagolják, 10 mg /nap.
    Fél éven át is szedhető folyamatosan, ésszerű dózisokkal.
    De ennyi már képes arra, hogy ne veszíts izmot, sokat erősít, nem vizesít, nem aromatizál, nem állítja le, nem befolyásolja a természetes tesztoszteron termelést, nem mérgezi a májat. Nem állítja le a növekedést. Egyszóval nem is szteroid gyakorlatilag :)
    Nincsenek mellékhatások. A legideálisabb cucc.
    De a legdrágább is a világon. Egész mostanáig. Eddig ilyen 1500 ft-os napi adag ára volt. De valaki elkezdte az olcsó és tömeges gyártását, és lementek az árak.
    Tömegelés alatt "nem tömegnövelő cucc" úgy lehet magas kalóriával tömegelni, hogy kifejezetten jól hat az izom/zsír arányra. Nagyon ideális cucc.
  • Roger6
    #10743
    Mert ezeket szeretem enni. Nem vagyok fanatikus, hogy mindent megváltoztassak magammal kapcsolatban, és nekem bőven megfelel ez a fejlődési sebesség, amivel haladok. Nincs egy deka zsír sem rajtam, és ezekkel a kajákkal nem is lesz. Lehet, hogy nem fogok úgy kinézni, mint Schwarzenegger, de nekem ez így tökéletesen megfelel. Ha majd kevésnek tartom, akkor változtatok az étrendemen. A személyi edzőmnek sincs különösebb gondja vele, bár nyilván ő is ezt javasolná, mint te, csak elmondtam neki a magammal szembeni elvárásaimat, amihez ez megfelelő. De majd azért átgondolom mégegyszer.
  • Gyúrógép
    #10742
    De ha elolvastad akkor mér nem rakod rendbe a kajádat ?
  • Roger6
    #10741
    Köszi, már ezt is elolvastam, meg ezen kívül még vagy 10 lapot, ami étrendel, edzéstervekkel, receptekkel, meg ilyenekkel foglalkozik. Mégegyszer köszi, ha valami kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, akkor megkereslek!
  • Gyúrógép
    #10740
    Eztóvasdel
  • Frayer
    #10739
    A kesztyű egy fogyó eszköz. Én vennék egy újabb csuklószorítós kesztyűt. B shopban van 7 ezerért csuklószorítós, zselés kesztyű. Ha nem akarod hogy kérges legyen a tenyered. Inkább egy profi kesztyű mint a felhúzó hevederrel vagy bandázzsal variálni. Nem funkcionális. Sérülésveszélyes ahogy egyesek használják.
  • Roman
    #10738
    most mondjátok,hogy nagyon buta vagyok. természetesen ment 1 hónapja a fogadkozás, hogy hazajövök nyaralásból és hst-zek, meg az dejólesz, meg minden. hát nagy túrót. a teremben vannak 40-en, megmozdulni nemlehet, edzeni még annyira se, hst-zni meg öngyilkosság egyenesen. Itt ülök a megtervezett programmal, azt nem tudom kivitelezni :@

    na de majd suliidőtől. Akkor úgyis leüresedik a terem.

    úgy válogattam össze a gyakorlatokat, hogy a lehető legátfogóbb edzésben legyen részem. nagy izomra 2, kicsire 1 gyaksi edzésenként
    Nagy izomcsoportra végzett gyaksiknál úgy gondoltam, hogy az elsőből csinálok 2 sort, a másodikból csak 1 sort, kisebb izomcsoportokra 1 sorozat mindenből. eddig tiszta. egyetlen problémám van, majd a terhelésnövelést kell jól kialakítanom. Előtte a 15-10-5 rm-eket élesben kellene felmérni, mert abbol jó visszaszámolni :)

    Elnézést, de annyian istenítik különböző fórumokon (természetesen nem a musclebuilderről van szó most, hanem extremefites, bodysportos, külföldis oldalakrol) hogy "be kell szállnom". még az átfedések a különböző mikrociklusok közt, azokat kell jól megvezsgálnom. Vagy egy izomra elég 1 gyakorlat hst-ben? mert mondjuk mostanában a guggolást is úgy csinálom, hogy a seggemnek meg kell érintenie egy zsámolyt (kb. 30 cm magas), s bizony, keményen érzem már a combhajlítókat is a mozdulat első mozgásrészében. Továbbá még rejtély számomra, az öt ismétléses ciklus utáni két hétben mi lesz. Vagy pihenő, vagy pedig szimplán tolom tovább az öt ismétléseket ua.-zal a súllyal. ^^ negatívozni nem akarok, mert új időpontot fogok kinézni az edzésre, olyat, amikor kb. üres a terem, s hát negatívozáshoz segítség is kell.

    kajára úgy gondoltam, hogy zsírmentes testtömegem szoroznám mondjuk.. 35-tel? az körülbelül 80*35 kb. 2800. Na legyen 3000 inkább. Vagy 40-el számoljak? :) "retteg a zsírtól" Na legyen 3200 kaloria, 30-50-20 a p-ch-f arány (kb. 215-360-70 grammra lebontva akkor)

    nem lesz ez így jo :S
  • Tmac
    #10737
    szerintem nem viszel be túl sok fehérjét ezzel a kajával... ha ebédre eszel csirkát meg vacsorára az legyen max 200g=40g a tejfől,túró,sajt változó de legyen átlag 10% ha ennél ezekből 500g-ot akkor is összesen 90g-nál járnál ami kb egy 45kg-os embernek lenne elég...
    és ha nincs fehérje akkor nincs is miből izmot építeni...

    a vitamin meg azért kell mert a kajával szinte szart se viszel be és egy megterhelt szervezetnek főleg kell az emelt mennyiségű vitamin.
  • Tmac
    #10736
    Akkor ott valami tényleg elvan írva ugyanis 50g-os egy kanál viszont a leírás tényleg 2t ír :S amúgy ilyet szerintem vízben érdemes keverni a fehérjéhez hasonlóan

    MÁS: használ valaki csuklóbandázst??? és ha igen milyet és mi a véleménye róla? mert én csuklószorítós kesztyűt használtam és kezd meghalni és úgy gondoltam hogy a bandzázs jobban megérné mivel nekem csak az lényeges hogy csuklóm ne menjen szarrá...
  • Blekk Síp
    #10735
    Max Gain Plus-t, én úgy szedtem, ahogy a használati utasítás írja:
    Mix 2 scoops (200g) of Max Gain Plus with 400ml whole milk. Have one or two shakes dialy.

    Bár nem tudom, sztem 50g-os az adagolókanál most ahogy nézem, fasse tudja hogy van már ez...
  • Roger6
    #10734
    Köszönöm a válaszokat, az ízéről én is olvastam. :-)

    A napi kajám: reggel 2 kefír közvetlenül felkelés után, reggelire tojásrántotta vagy valami zabpehely, 10 körül joghurtok, sajtok, esetleg túró, ebédre legtöbbször csirkemell, de olykor eszek lencselevest (nem az íze miatt...), délután legtöbbször főleg zöldségeket, gyümölcsöket eszek zabpehellyel, vacsorára kefír, tonhal, rizs, néha túró, lefekvés előtt 30 perccel meg 2 joghurt. Ezzel sikerült felszedni 1,5 hónap alatt 3 kilót (nem vagyok hajlamos a hízásra...). Napi 2-3 liter bubimentes vizet iszom, bár nincs ínyemre klotyóra mászkálni óránként! :-) Ezek mellett a Biotech Hyper Mass 5000-es tömegnövelőt használom. Vitaminokat nem szedek, ez fontos lenne?
  • Gyúrógép
    #10733
    "hogy olyan, mint húsz algopirin 2 dl vízben feloldva."
    Ez biza igy van sajna :DD
  • Tmac
    #10732
    A tej meg a 200g érdekes :) miylen tömegnövelőt szedtél? vm35-t? vagy valami mást?
  • Roman
    #10731
    Roger, hát szerintem ha porban tudod megvenni, akkor még megéri, mert úgy alig 1-2 száz forinttal drágább, mint a monohidrát. Kapszulázva ne vegyél. De a porral vigyázz, mert én ugyan még nem kóstoltam, de egyöntetű vélemény, hogy olyan, mint húsz algopirin 2 dl vízben feloldva. ^^ A tejcsokis wheyprobol étcsokisat varázsol :D
  • Gyúrógép
    #10730
    Ha használt a monohidrát is akkor maradj annál, ha nem akkor mindenképpen jobban jársz a CEE-vel,de nem csodaszer ez se ! :D
    Mi a napi kajád,vitamin,viz stb ? Részletesen
  • Roger6
    #10729
    Sziasztok!

    Valakinek van esetleg a kreatin-etil-észter (CEE) fogyasztásában némi tapasztalata? Cikkeket olvastam a "sima" kreatin monohidráttal szembeni előnyeiről, de sok olyat is találtam, melyek szerint ezek nem alátámasztott, tudományos tények. Szóval megérné esetleg a CEE, vagy maradjak a jól bevált "régi" kreatinnál?

    Segítségeteket, válaszotokat előre is köszönöm!
  • csuszi
    #10728
    50 g nem sopk. abban van durván 40g fehérje. pont egy adag. az naponta kétszer 80g. a többi húsból oszt jóccaka. egy adagolókanál 25. abból 20 g a fehérje. az semmi.