33479
12316971501353788406.png
  • veszelka
    #31274
    174cm? how cute :)


  • Renjike
    #31273
  • adam46
    #31272
    Szegény adam 47, nem lennék a helyében, ilyen fika áradatot biztosan nem bírnék ki.
  • Darth Sith
    #31271
    ha definiálod nekem mi az, hogy felfújt, majd utána lehet bármiről beszélni.
  • mike77
    #31270
    Nekem Suzukim van és 1oo kiló vagyok !
  • Mor3llo
    #31269
    mondjuk SötétLóból SötétNadrág lettél, amolyan angol-német keverék :D
  • DarkHorSe
    #31268
    Engem legalabb megdicsert, nezzetek magatokba :D
  • Riddick21
    #31267
    Tehát aki nem azt mondja, amit hallani akarsz, az Suzukival jár és az anyjával él minimálbérből, illetve csak a gyúrás érdekli és fogyatékos? :D
    Értem.

    Ezek szerint nem te vagy a fogyatékos, aki fél adag Myomaxot akar "szedni", nem képes elolvasni egy kb. 100 oldalas könyvet, illetve egy hétig thai boxol, egy hétig kosarazik, majd egy hétig "gyúr".
    :D
    Világos minden :D Te szerencsétlen balfasz, azt sem tudod, hogy mitől tömegnövelő a tömegnövelő, szerintem ezt az egészet nem kéne erőltetni...
  • Roger6
    #31266
    Szerintem nem azzal a ténnyel volt bajuk, hogy kérdezel, hanem ahogy ezt teszed. "nem akarok nagy felfújt testépítő lenni" - azok a nagy felfújt testépítők 10-15 év edzés után néznek ki úgy, hogy napi 2 edzésük van. Nem mellesleg erősek is, nem kicsit. Sok embertől hallom ezt a felfújt izmot, de ilyenkor mindig elgondolkodom azon, hogy ezeknek az embereknek mégis mi járhat a fejükben a "felfújt izom" hallatán? Van egy szelep rajta, aztán naponta pumpával nyomatják az izmokat? Meg hogy: "tele van vízzel". Ügyes. Az izmok 70-80%-a víz, szóval maga a kijelentés igaz. Tele van vízzel. Mindenkié, akár testépítő, akár nem. Aztán még van a szteroidos téma, amihez mindenki nagyon ért. Bárkit megkérdezel haverjaid közül, az a focihoz, testépítéshez, meg a szteroidokhoz tuti ért. Nem, a szteroidtól önmagában nem leszel "nagy felfújt testépítő".

    AZ első megjegyzésem annyi lenne, hogy nem "szeded", hanem fogyasztod. Myomax étel, étrend-kiegészítő. A rántott húst sem szeded.

    A rosszullét egészen biztosan nem ettől volt, talán a munka, stressz, helytelen táplálkozás. Tényleg, leírnád a napi étkezésed, hogy néz ki általában? Miből, mennyi, mikor? Ez jóval fontosabb minden kiegészítőnél.

    "kb 6-7 kiló jött fel rám 1-1.5 hónap alatt tetszett az eredmény de ahogy abbahagytam az egész odalett.Leengedtem mint a lufi." - Na ezért is kíváncsi vagyok az étrendre. Mármint ez az eredmény simán hozható (sőt!!!) mindenféle kiegészítő nélkül is kezdőként, semmi extra nincs benne.

    Az én személyes véleményem: ne költs tömegnövelőre. Számomra pénzkidobás. A szénhidrátot jóval olcsóbb forrásokból is fedezni tudod (pl. rizs / persze, tudom van benne kreatin, meg BCAA, meg hasonlók, csak szerintem ezek nem kellenek kezdőnek egyelőre). Olvass megfelelő étrend után, ez a legelső dolog. Ha kiegészítőket akarsz, kezd a vitaminokkal (amúgy a szédülést pont hogy a vitaminhiányod is okozhatta), C-Vitamin, Multi Vitamin, Omega 3, stb. Majd ha ezek rendben vannak (pár hét/hónap), akkor költs sima fehérjére.

    De talán a legfontosabb: olvass.
  • Neoncsoves
    #31265
    már ne haragudj, de ha nekem volt időm elolvasni a sárga kapszulát illetve a google-t használni, akkor neked is.
  • kovad007
    #31264
    Ohh :DDD Ez igazán bántó volt riddick és adam 47.Ismerem ám a fajtátokat.Gondolom minimálbéres meló aztán irány az egyetlen hobbi gyúrás por miffene amivel a többi fogyatékosságodat próbálod eltűntetni.Megvagy 100 kilo de suzukival vagy tuningolt fiat bravoval vagy renault clioval mászkálsz.Ismerős:) Errefelé is vannak ezek a példányok :D Gondolom elmúltál 20-22 de anyucival laksz na jó nincs több kérdésem hanyagoljuk egymást! :D
    Darkhose vagy Lederhose neked köszönöm hogy normálisan válaszoltál.Igazad van gyúrós társadalomba túl nagy az önérzet.Ha te valamit tudsz a másik pedig kérdez a kkor az hülye.
    Én 27 éves vagyok 174 cm 75 kg.Most fogytam le 82 kg-ról.Ahogy a nyári fusi munkák jönnek mindig fogyok 4-8 kilót, a 80 szokott az ideális lenni persze ebben van egy kis túlsúly is.Gyúrtam 18 éves koromban kb 1 évet ezzel párhuzamosan kosárlabdáztam 4 évig versenyszerűen , majd thai bokszoltam 2-szer fél évig fél év kihagyással ezután ismét gyúrtam 1 évig heti 6 nappal az utolsó 2 hónapban pedig szedtem a Myomaxot az első 2 hétben napi 4 kanállal (1adagot) majd utána napi 2 adagot (a második után minden szarul voltam szédültem és hányingerem volt , ez ment összesen másfél hónapig , aztán szerencsémre annyi melóm volt hogy le kellett állnom a gyúrással.Ebben az időszakban kb 6-7 kiló jött fel rám 1-1.5 hónap alatt tetszett az eredmény de ahogy abbahagytam az egész odalett.Leengedtem mint a lufi.Eltelt néhány év amikor nem foglalkoztam a kondizással , megnősültem családom lett , nem szeretnék komolyan belemenni a dolgokba rengeteget dolgozom , az elmúlt 1 évben mégis sikerült heti 5-ször edzenema következő séma szerint:
    Hétfő:Mell - bicepsz
    Kedd:Láb
    Szerda:Váll
    Csütörtök:Hát
    Péntek:Kis kardió , kis bicepsz kis tricepsz , pici mellezés megint stb.
    Most szeretném szűkíteni az edzéseket heti 3 alkalomra(annak is örülök majd nyáron ha ennyiszer eljutok a terembe ezért kértem volna a segítségedet hogy érdemes e kisebb adag tömegnövelőt szedni?Ha van kedved írd le mit gondolsz.Ha nincs akkor majd beszámolok hogy mire jutottam!Üdv!
  • Riddick21
    #31263
    Különösen jó, hogy semmit nem tudni a csávóról. Legalább írta volna le, hogy 160cm "magas" és 57kg, akkor lehet, értené az ember, mit balfaszkodik a Myomax-szal. Ami amúgy a legnagyobb vicc: a Myo nem éppen a legolcsóbb cucc, szóval ahhoz már volt "esze", hogy pénzt költsön, de ahhoz nem, hogy végigolvasson egy Sárga Kapszulát vagy meghallgasson valakit, aki ért hozzá.
    Nem akar "felfújt testépítő" lenni? :D Még szerencse, mert azt aztán csak akarni kell. Én is mindig kurvára figyelek esténként, nehogy ezt akarjam, mert akkor reggelre biztos azzá válok. Jó módszer amúgy, biztos jobb, mint hosszú éveken át normálisan kajálni, beleölni egy csomó pénzt és időt a fejlődésbe, folyamatosan fejleszteni az edzést, megtanulni normálisan főzni, grammra kimérni a kaját, stb.
    Nem az a baj, hogy vannak ilyen balfaszok, akik nem tudnak semmit, hanem az, hogy bár minden információ elérhető, mégis szarnak rá, és nem képesek azt a pár órát rászánni, hogy megtanulják az alapokat.

    Amúgy ha komolyak az edzések és rendben van az aerob is, akkor be lehet vállalni Myo-ból egy komolyabb mennyiséget is. A nagyobb kiszerelésben pont 20 adag van, ha jól emlékszem, napi 2 adagos fogyasztással (egy reggel, egy pedig edzés után) 10 nap alatt kivégezhető, de persze ez azt feltételezi, hogy minden nap edzel, ami viszont azt feltételezi, hogy tudod, hogy kell ezt kivitelezni, mennyit kell pihenni, hogyan érdemes felosztani a testrészeket, stb. Ilyen felhasználás mellett 10 nap alatt hozott a cucc tisztán 2 kg-ot, de ez csak a magamfajta viszonylag kezdőknél működik így, értelemszerűen tömegelés alatt. És kurva könnyű bezsírosodni tőle, ha nem edzünk keményen/nincs teljesen rendben a kaja. De ez nem a "féladageléglesz" srác szintje.
  • adam46
    #31262
    Kérdés: Üdvözlöm.Szeretnék nagyobb mellizmot.Lassan fejlödő szervezetü vagyok.köszönöm a választ..

    Válasz: Kérj a nyuszitól húsvétra, hülye fasz.

    Hatalmas figura a csávó. :DDD
  • DarkHorSe
    #31261
    En ket kiskanal, egy nagykanal adagot javaslok, tapasztalatbol beszelek.
    Kezdem neha aterezni hogy mit frusztralt bunny
  • Mor3llo
    #31260
    az ajánlott edzés utáni 4 kanál nem annak a személynek van megadva, aki "nagy, felfújt testépítő" akar lenni :D
    A tömegnövelő nem instant izom, amit ha megiszol, akkor felfújódsz, mint egy lufi. ha meg csak a felét iszod meg, akkor meg nem csak fél-lufi leszel. A Myomax egy tápanyagokat koncentráltan tartalmazó táplálékkiegészítő.
    normális kaja+tápkiegek+edzés+elegendő pihi, ez jelenti a "megvastagodást" (előbbi kettő teszi ki az eredményesség 60-70%-át). Ha ebből lespórolod a gyors felszívódású edzés utáni tápanyagokat a felére, akkor a fejlődésed lesz lassabb, és nem abban fog megnyilvánulni, hogy "csak kicsit vastagodsz meg".
    olvass utána ezeknek, és örülj, hogy normálisan válaszoltam, mert ilyen kérdésekre a testépítő társadalom nagy része le fogja szedni a tökeidet :D
  • adam46
    #31259
    Így is megvan az esély rá, hogy oly szinten fújódsz fel, amilyet nem akarsz, ezért én azt javaslom, hogy csak egy fél kanállal fogyassz tömegnövelőt.
  • oliwwer
    #31258
    :D
  • kovad007
    #31257
    Sziasztok.
    Szeretnék Myomax tömegnövelőt szedni az előírt adag felét tehát nem 4 kanál port egy adagban hanem csak 2 kanállal.Heti 3 alkalommal edzenék (1:mell -bicepsz)2.láb-tricepsz 3. hát - vál - nyár munka miatt csak a 3 edzés).Nem akarok nagy felfújt testépítő lenni , csak kicsit megvastagodni.Szerintetek mennyi jönnének be a számításai ezzel a fél adagos megoldással?
  • JohnnyNapalm
    #31256
    vannak naturál/vegetáriánus divíziók
  • Dizson
    #31255
    Én személy szerint igazat adok neked, bár ezért tart ma ott a sport, ahol..:)
  • Prince of Máté
    #31254
    Te most azzal az emberrel vitatkozol, aki folyamatosan a Zyzz és a rá hasonlító buZyzzokat linkelgette a fórumba, hogy nézzük meg milyen jók. Lehet hogy értelmetlen vele társalogni
  • Darth Sith
    #31253
    fogalmad sincs erről a sportról, meg úgy általában a versenysportról, élsportról ha így gondolkodsz. A testépítés már arnoldék korában, több mint 40 évvel ezelőtt is az extrém, hétköznapi méretekről teljesen elrugaszkodott izomtömegről szólt, amely a testen a méretekhez képest arányosan oszlik el, és szimmetrikus. A testépítés mindig az extrémitásról szólt, és nem szépségverseny volt. Mindig jönnek a non-lifterek azzal, hogy ez már nem szép se férfi, se női vonalon. Na és? nem is erről szól, sosem szólt erről. Ez egyetlen egy dologról szól, hogy brutálisan nagy izomtömeg felépítéséről, amely arányos és szimmetrikus, valamint versenyen ezt a létező legszárazabban és tökéletesebben bemutatni. Csak erről szól, és nem másról.

    Amiről te beszélsz, az férfi meg női szépségverseny és nem testépítés, pláne nem él- versenysport.

    De nézz meg bármilyen más versenysportot. Már az 50-es években is rommá voltak koxolva a versenyzők, csak sokkal kezdetlegesebb anyagokkal, ezért voltak olyan jellegzetes mellékhatásaik. De már 60-70 évvel ezelőtt is ez ment. Gondolj bele, ha ez nem lenne, lennének futók akik 10 másodperc alatt futják a százat? lennének csak megközelítőleg olyan úszó eredmények, idők mint amik vannak? Nem csak, hogy picit lennének gyengébbek, hanem 3-5 másodperccel is akár egy sima 100 méteres távon, a hosszabbakról nem is beszélve. Vagy nézd meg a súlyemelést, erőemelést. Szerinted naturálba, normál ember képes lenne 450/470 kg-al guggolni, meg összetettben 1000-1100kg -ot összehozni? Ennek a kétharmadát nem tudnák megközelíteni sem naturálban. Pont a versenysport, élsport veszítené el a lényegét, az extrémitást. Pont arról szólnak ezek a sportok a legmagasabb profi szinten, hogy olyan eredményeket érnek el, amelyeket átlagember soha sem érhet el. Ugyanez a testépítés és bármilyen más sport profi szinten.
    Szerinted bárkit érdekelne, ha 30 év alatt az úszók naturálban 0.5-1 másodpercet javulnának? senki sem nézné, unalmas lenne. Már évtizedekkel korábban elérték a természetes teljesítőképesség határát, amelyet naturál módszerekkel már nem lehet jobban kitolni, finomítani. Egyszerűen értelmetlenek lennének a versenyek, mert tudjuk előre, mik a lehetséges csúcseredmények.

    A koxnélküli sport, a hobbi amatőr szint, amelyet általában mi is őzünk. Az egészségért, a sport szeretetéért, netán a társoságért csinálunk, attól függően mi az a sport. De a profik, akik ebből élnek, ott ezek nem szempontok. Pláne az egészség nem szemtpont a versenysportban. Ott ezt fel kell áldozni az eredményért.
  • adam46
    #31252
    Plusz az eladhatóság.
  • DarkHorSe
    #31251
    Mindenhol koxolnak, igy akkor semminek sincs ertelme?
  • veszelka
    #31250
    szóval teljesen szubjektív a dolog a zsűri részéről.
  • Tyler1
    #31249
    Azzal is lenne, ha mértéket tudott volna tartani vele a sport.
  • balintk
    #31248
    Kox nélkül még talán értelme is lenne.
  • Bazsalusz
    #31247
    szimmetria, izomtömeg, szárazság, arányosság.talán ezek a fő tényezők.aztán ugye ott van az elfogultság és a pénz...
  • DarkHorSe
    #31246
    az hogy kinek nagyobb a bicepsze
  • veszelka
    #31245
    a testépítés, mint verseny, továbbra is vicces számomra :) igazából, mi dünti el, hogy valaki jobb másnál itt?
  • Neoncsoves
    #31244
    Üdv!

    Diéta idejére át szeretnék állni barna rizsre, melyik az a fajta (és hol lehet kapni) ami olcsó de elfogadható minőségű is? Intersparban vettem most 3kg-t, de ennek kilója 620Ft (ami a fehér rizs 270forintos kilójához képest sok). Persze ha ennél nincs olcsóbb, akkor kénytelen leszek ebből bevásárolni, de ha tudtok valami "tutit" akkor adjatok tippet. Köszi!
  • Tyler1
    #31243
    Jay Cutler elintézte Toldi Zsuzsi profi kártyáját

    Laza sztori
  • Roger6
    #31242
    Szar felbontás, de legalább magyar felirat. Esti sorozatok helyett:
  • mike77
    #31241
    Felemás vagy féloldalas húzódzkodást szokott valaki csinálni?
  • Tyler1
    #31240
    Anatómiai eltérés, a nőknél relatíve magasabb a testzsír arány, és ahhoz hogy a hasizom szeparáltan látszódjon, nagyon alacsony testzsírt kell elérniük. Ezért egy vékony, sportos alkatnál sem látszódnak minden esetben a kockák.

  • DarkHorSe
    #31239
    o csak siman vekony, nem izmos, ezert nem olyan jelentos a hasizma
  • EnxTheOne
    #31238
    yo,
    hasizommal kapcsolatban lenne egy noob kérdésem:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Úgy tudom hogy a kockahas azért van mert az inas lemezekhez képest az izom kidudorodik.

    Itt van egy kép, a szürke "csíkok" az inas lemezek

    Ha valamiért nem jelenitené meg a képet

    Ugye van 3db vízszintes, és 3db függőleges csík, és ahol metszik egymást ott lesznek a "kockák"

    itt van egy dögös csaj:
    18+

    Neki miért csak függőleges "csíkjai" vannak?
  • Tyler1
    #31237
    Vannak sportok, amik specifikust edzés igényelnek, ami külső szemmel haszontalannak tűnhet. Vannak szimplán helytelenül végzett gyakorlatokat végző hülyék. Vannak szándékosan hülyeséget végző, videókat készítő, munkát nem végző emberek.
  • Neoncsoves
    #31236
    lehet csak híresek akarnak lenni
  • 0Fritz0
    #31235
    Vajon ezeket honnan veszik a kretének?