33479
12316971501353788406.png
  • Roman
    #10888
    juzosch, szvsz a tej alatt ő a teljes tejfehérje koncentrátumokra (ami 80% kazein 20% tejsavo kb.) gondolt.

    Az a baj h ezek krvadrágák
  • Roman
    #10887
    hehee vettem óvári sajtot ^^

    35 gr protein 5 gr zsír 3 gr szénhidrát 100 grammjában .

    nyami-nyami, brokkolira lesz reszelve szerintem :o)
  • juzosch
    #10886
    A tejre nem tekintünk fehérjeként.

    Amúgy mindenféle fehérje kell, csak mind máskor. Napközben közepes (csirke, tojás), reggel, edzés után gyors (tejsavó), este, lefekvés előtt pedig lassú(túró, kazein)
  • Hector Troy
    #10885
    Hi!

    Szerintem mindenképp pihengess, aztán ha nem érzed hogy javulna irány a doktorbácsi.

    Amúgy szerintetek milyen fehérjét érdemes venni? Lassú (tej, tojás), vagy gyors felszívódásút (tejsavó)? És ha van valakinek tapasztalata, a kazein tényleg annyira jó mint amilyen drága?
  • zmeor
    #10884
    én a héten kezdtem el a kúrát és ma nagyon begörcsölt a hátizmom...
    úgy járok mint egy kérdőjel.. nem is merek tükörbe nézni mert tökre megijedek magamtól....
    valami ötlet ami meggyógyít?
  • Roman
    #10883
    jaa a kreatin az újonnan felfedezett csodaszerkó amúgy :) kajak!

    csökkenti az izomgörcsöket, csökkenti a vércukrot, serkenti az agyműködést is (állítólag.. bár ált. ami egyenletesen tartja a vércukor szintet, az mindig serkenti az agyműködést. Szóval gondolom amikor a kísérletet végezték, nem 40 grammos dextrózbombákkal adták be a kreát :D ) meg a sérülések koczkázatát..

    Én ezért használom, a cukrócsökkentéséér. igaz, kúraszerűen sose használtam, de edzés utáni mixem mindig kap 3-6 grammot ;)

    Én abban az áldástalan helyzetben vagyok, hogy zsír van rajtam azért (alsóhát) de a hátam-vállam-mellem-karom-lábam miatt meg csúfoltak mán anatómiaatlasznak is. Szóval muszáj lenne tömeg beszarásig még, de az a zsír is zavar rohadtul. Nem értem, miért tudnak egyesek zsírosodás nélkül nőni, én meg miért nem? :o(

    meg miért vagyok szófosó? :D
  • Roman
    #10882
    Sean, lábazás nélkül 100 felé kacsintgatsz? :O Gratula! Én most olyan 88-89 kg vagyok, de a lábaim nélkül feleennyi se lennék. :\

    Igaz, nekem régen vastagabb lábaim voltak talán.. de "elsorvadtak".. egyszerűen 16 éves vagyok, és tudom, nem kifogás, de krvára elvesztettem a motivációm, hogy 130-140 kg-okkal guggoljak. Nőni sem akarok már magasságra, Szóval ez kész.

    Mostanság lábazásnál NAGYON szeretem az elölguggolást. Sajnos eddig egyensúlyproblémáim voltak a gyakorlatnál, de levetkőztem.. szó szerint, hisz amióta "natúrláb" nyomom ezt a gyaksit, 20 kg-al nagyobb súlyt tudok biztonságosan használni. Lassan testsúlyommal csinálom, a mázsa lesz a vízválasztó.

    tarkós guggolásnál mostanság sose megyek 100 kg felé, inkább mélyebbre ülök vele, mert emlékszem, régen pár haverral hogy szerettünk rogyasztgatni hatalmas súlyokkal :S de a térdem fontosabb nekem :)

    Bicajozol néha? azt mi is szeressük, mostanság nagyon, mindenhova azzal járok, bár a tavasz eleji 70-80 km-es napi utakat nem tolom már.

    Detoxicot meg üdvözlöm.
  • detoxic
    #10881
    Peace all ;-)

    Sorry,bepöccentem :-)
  • juzosch
    #10880
    Sorry, ha félreérthető voltam, de nem véletlenül szórtam meg szmájlival a mondanivalómat:) És épp ezért kérdeztem visza, h pontosítsuk a dolgokat.
    Písz volt, písz van, és písz mindig is lesz:P
  • SeanJRRussel
    #10879
    Ne essünk már egymásnak épp ezért tartják a kondizókat agyatlan barmoknak.Detoxicot értem h nem tömegel amíg nem eddz komolyan.Akik kezdők vagy segítségre van szükségük a tudásunkkal segítsük vagy ha hülyék vagyon vmihez ne szóljunk hozzá.Juzoschnak igaza van télleg sokan vannak olyanok akiknek fingjuk sincs semmiről és játszák az agyukat csak ne reagáljuk le egy hozzászólásból.És grat Detoxicnak h lejött a bagóról és rem nem is szokol vissza.Na peace(most jöttem haza a teremből olyat melleztem meg tricepszeztem mint még soha)
  • juzosch
    #10878
    Jó de én azt kérdeztem, hogy edzel-e:) Ha igen, akkor ok.
    Élés megbocsájtva. (túl sok az idióta, h ne tudjam elképzelni bárkiről)
  • detoxic
    #10877
    Tudod van itthon gépem,+egykezesek,rudasak,ferde pad,stb......
    Bocs hogy élek....
  • juzosch
    #10876
    Akkor mégis mi értelme a tömegelésnek?:) Zsírosodni akarsz?:O Mert akkor hajrá, de akkor légyszíves ne kérj hozzá tanácsot ebben a topicban:)
  • detoxic
    #10875
    Idén egyszerűen nem lesz időm+pénzem teremre....
    De januártól igen.
  • juzosch
    #10874
    Termezni??? Addig nem edzel, vagy hogy?
  • detoxic
    #10873
    Oké,jó edzést(én úgy tervezem hogy januártól kezdek termezni,addig még kicsit "nőni" akarok,)
    Ui:kb 4 hónapja leraktam a cigit,most már jobban lesz pénzem kreatinra,fehérjére....És nem utolsó sorban:Sokkal jobban érzem magam füstölő nélkül ;)
  • SeanJRRussel
    #10872
    Megyek nemsoká edzeni megnézem h a teremben van e és csinálok róla képet ha találunk
  • Roger6
    #10871
    A gond az, hogy én két hete kezdtem el életem első kreatin kúráját, így nem tudok érdemben nyilatkozni sajnos. Nekem eddig bejön a dolog, nagyobb súlyokat tudok megmozgatni, tovább bírom a telhelést, már pár nap észrevettem magamon. Szerintem vannak itt olyanok, akik sokkal többet tudnak segíteni neked, mint én! :-)
  • SeanJRRussel
    #10870
    Én a Creatin Fx-et használom az sztem nagyon jó.Úgy árulják h 100g kapsz dobozban meg asszem 24db tasakos a kiszerelés.Katt iit a kép Csak ez enyém kék dobozos volt olyanról nem találtam képet Álltalában 50 nap egy kúra de jótékony hatású a creatin és még az izmost is hozza ha jól csinálod a dolgokat.
  • detoxic
    #10869
    Oké,tudom-tudom...nem azért írtam a naturt ;)
    Szeretnék fejlődni,sokat,látványosan!
    Tudsz segíteni?
    Pl előző hsz-re válasz?
    Köszi ;)
  • Roger6
    #10868
    A kreatin is natural, legális izömtömegnövelő, sok jótékony hatással, mellékhatások nélkül.
  • detoxic
    #10867
    Sziasztok!
    ki szeretnék próbálni egy kreatin kúrát...
    Lehet hogy hülye kérdés,de ti miket ajánlotok hozzá?(eddig natur toltam,de már semmi fejlődés...)
    Köszi a válaszokat!
  • juzosch
    #10866
    A biciklizésnek köze nincs a lábazáshoz. Kezdj csak el lábazni rendesen, és pár hónap alatt rájössz, mennyit is jelent az:P (mind tömegben, mind erőben óriási ugrás, megsúgom neked)
  • SeanJRRussel
    #10865
    Ez így van előttünk az élet,bár én már lassan 1 éve nem lábazok mert ninsc rá szükségem elég vastag és erős lábam van hála a rengeteg biciklizésnek.Sikerült a nyár elsőfelében felszednem 5 kg-t creatinnal most azt tartom nem fogytam azóta csak formálódok.Én nem nagyon erőltetek semmit ha növök növök ha nem nem mivel súlyzózunk úgyis erősödünk mégha az rögtön nem is látszódik meg térfogati növekedésben.Mondjuk jövő szeptemberre 100-102 kg akarok lenni akkor leszek 18(életkor alapján ne hozz ítéletet rólam:) Hány éves vagy Roman?
  • Roman
    #10864
    Russel, nekem érdekes módon a nagy izmok (mell-hát-comb) edzése könnyű, mert nagyon ott van az agy-izom kapcsolatom ezeken a helyeken, de a kicsiknél (bicó-váll főleg) nem jó a helyzet. ált. ha növök, akkor az a combomra, vádlimra, hátamra megy, meg a mellemre, de a karom az nem akar soha egy mm-t se vastagodni. formásodott-pucolódott, kettéválik néha a kétfejű, de tömeg nem megy a karra.

    A vállam sokat formásodott az elmúlt időben, ahogy megtanultam, mi kell rá és mi az amit ki kell hagynom. :)

    de hát fijatal vagyok, kezdő vagyok, előttem a élet ;)
  • SeanJRRussel
    #10863
    Én is 188cm vagyok nekem is hosszú kezem,lábam fekvenyomni nem is ideális de hát ez van.Ráadásul a mellem se vmi erős az a gyenge pontom.
  • juzosch
    #10862
    Akkor csinálj mindent:D De mindenképpen azt amit imádsz:P
  • Roman
    #10861
    öhh én cask azért csinálom ezt a sok fasságot, mert úgy érzem, a súlyzózás nem nekem való :\ nem vagyok egy nyomóalkat, hosszú végtagok, hosszú comb, széles csípő.

    Egyedül akarat van meg. Ilyen krosszfites valami lehetek tán. Bár rám mindig is jellemző volt, hogy sose tudtam, mit is akarok :D
  • SeanJRRussel
    #10860
    Télleg pangás van de mindíg írsz vmit.Én du megyek edzeni lesz 4 mell 4 tricepsz.Én nagyon nem futkározok ha nem muszály bár biciklizni szeretek de mostanában nem nagyon csinálok ilyeneket mert félek h vesztek a súlyomból,lehet ez már berögzött agyi téma.Úgyis itt a szeptember vissza suliba ott megint stressz meg minden úgyhogy majd szépen jönnek lefele a kilók.Szeretnék már 100kg felé menni de nagyon nehéz.
  • Roman
    #10859
    pangáspangás. Ebédre pangásius halacska rohadtfinoman esett.

    Fél1kor futás volt, ofkorsz, hogy a 35 fokban egyedül voltam a pályán. Ezt imádom. Nem volt nagy futkározás, ilyen "sprint-jellegű" edzés volt, 400 méter kocogás után hatszorszázméter beledköpödkifele pihenőkkel.

    Mert én úgy tudom, jó az, ha csinálsz ilyen kardióféle dolgokat, mer' jobb vérkeringés=jobb tápellátás=jobb edzés=jobb regeneráció=jobb növés=jobb vigyor

    Aztán izé, én szeretek mozgolódni, valahogy "boldoggá tesz" olyan felszabadítós érzése van :\ Emlékszem, amikor elkezdtem sportolni, néhány hét után azt vettem észre, hogy közben olyan "vígvidám vagyok mint aki berúgott", s hát gondolhatjátok, hogy ha valami ilyen jó érzéssel tölt el, azt nehéz nélkülözni. :\
  • Roman
    #10858
    Nincs értelme szvsz amino-készítményeket venni :\ Benne van az a fehérjében is, csak nem kiskapcsulákban 1-2 mg, hanem rendes mennyiségben. Szóval nincs szükséged rá.

    Sean, jó Neked. :-\ Nálam a fejlődést "rostokban és szálkákban" lehet csak mérni, egyszer álltam neki nagy tömegelésnek, 1 hét alatt 10 kg, meg beszólások a suliban, hogy, hogy a faszba lehet így eldisznósodni ilyen rövid idő alatt. :\ Szóval én a nagyon-nagyon minimális 2-3 dkg-os növekedéseket célzom, néha még ennyi se megy mondjuk. De ez a reggeli edzés dolog bevált, így besűrítem a ch-t reggelre, 300-350 grammot 3 étkezésben, utána meg egész nap pörög az anyagcserém, meg építődik a test is elvileg (úgy tudom, ha töltődött a glikogén-tár, utána mindenképp beépülnek a fehérjék, pluszba a májglikogén "ki tud ürülni más sejtekért", vagyis a máj a tárolt ch-ját más szervek-sejtek (izom, agy etcetera) rendelkezésére tudja bocsájtani.

    Így talán nem pusztulnak agysejtjeim, épülnek az izmaim, meg minden. Végülis, húzódzkodásban-guggolásban fejlődtem, fekvenyomásban a változatosság kedvéért nem, de hát 2 hete nyűzöm ezt a termet, s teljesen más a pad dőlésszöge, szélessége, villa magassága, rúd szélessége, fogásszélesség, minden.

    "kvantumlépésekben haladok".. magyarán: kb. semmit se fejlődök, de a sok kb. semmi egy idő után már sok ^^
  • SeanJRRussel
    #10857
    ezzel csak azt akartam mondani h nem szedtem amino csak ezt a 2 dolgot a creatint 3X és egy alakalom 50 napos kúra volt.
  • SeanJRRussel
    #10856
    Nem tok niylatkozi mivel nem próbáltam még biztos nem rossz de én 1 év alatt 10kg híztam 80% fehérjévelmeg némi creatinnal és max 2 kg fölösleg van rajtam.
  • berto17
    #10855
    Az aminósavakról mia véleményetek? kiakarom probálni az AMino 3600-at, szerintettek? az zavar hogy olyan nagyok, nehéz lehet lenyelni.
  • Roman
    #10854
    Hát én is. De le kéne már fixálnom egy edzéstervet, mert már hnapok óta "lötyögök", vagyis ösztönösen edzek.. na jó, egy izomcsoportra mindig végzek 2 alapgyakorlatot, ami fix, de ilyen harmadik-negyedik gyakorlatoknak mindig mást csinálok.. :S
  • SeanJRRussel
    #10853
    Én most megyek efy félóra múlva.Lesz 4 hátam meg 4 bicepsz aztán örülök ha kibírom megint Különben a mostani tervem nekem nagyobn bejön úgyhogy szívesen járok le,bár eddig is szívesen mentem edzeni na mind1
  • Roger6
    #10852
    Mi a jó abban, hogy 2-3 napig áll a dákód?
    Köszi, én nem élek a lehetőséggel, koxot kihagyom az életemből, inkább keményen és lelkiismeretesen edzek, szerszámommal meg az ég világon semmi gond nincs így 25 évesen. Sok sikert a vállalkozásodhoz (csak vigyázz, nehogy valami illegális anyaggal elkapjanak... ).
  • Roman
    #10850
    Hát én mostmá' pont nem :) Imádom, amióta a város másik végében van a terem, s tekerni kell, mire odaérek, a combom szétdurran, szóval mehet a lábazás. :) Mostanában egyre javul az izomérzet, 2-3 sor után érzem, hogy durranok szét az edzett izomban, s egyre kevesebb sorozattal tudom "kikészíteni" magam, két részre bontott tervemmel, amiben 4 nap tolom le a pofám a terembe.

    Én jónak érzem, bár még csak kb. 3 hete csinálom, de anyu tegnap szólt, hogy rosszban leszünk, mert szerinte lassan-lassan túlzottan összedörzsölődnek a combjaim. Szóval ami lábra jó, az elvben jó mindenre nálam :D
  • zmeor
    #10849
    mindenki edz! :D
  • SeanJRRussel
    #10848
    Gyerekek eléggé behalt a topic