33479
12316971501353788406.png
  • Hector Troy
    #10928
    Ember, te tényleg komolyan nyomatod a tápot! Nekem a fehérjén kívül eddig semmilyen tápkieg nem hozott jelentősebb változást. Én azt vallom, ha épp' nem vagyok magammal megelégedve, lent maradok még a terembe egy-egy óra pluszra. Ennél nincs jobb hatása se kajának, se kiegnek. Próbáljátok ki, majd meglátjátok a változást 2 hét múlva
  • Roman
    #10927
    retek, ez ütős sztekk..

    Én most minő meglepő, olcsówheyt vennék vagy vmi kevertcuccot. Erre fussi, anyám egész reggel csak a kaja miatt cseszeget, hogy "minek ez a műkaja?" meg miért nem tudok olyan lenni mint ez meg az (akik már 1-2 éve edzenek, de csak magasságra nőttek) meg kb. mindig ez a "szelet kenyeret egy kis felvágottal-vajjal, párizsivel mérnemlehet megenni, azzal mi a baj?"

    beszarok.. Zöldséget ingyen kapjuk nagyitól tonnaszám, gyümölcsöt ingen kapjuk, csirkét mindig 1150es kilós áron vesszük s napi kb. 3-4száz grammot eszek belőle, 60 gr tejsavóval, meg növényi fehérjével (bab-lencse-borsó, amiből egy kg kb. 250 ft.. ) meg rizzsel.

    Nem költök se cukormentes üdítőre (jobb a csapvíz) se energiaitalra, se csokikra, édességekre, minden foson spórolok, ruhát venni napokig tart, mert kb. 4 használtruha bótot járok be mire találok.

    APám minden nap kb. 3 csoki, 1-2 doboz jégkrém, meg mellé a "tisztességes étel" de neki szabad. S amikor mondom h ettől többet nem tudok spórolni már a kaján, akkor mondja anyám mindig hogy "hát de egyél, mert rengeteg tartalékunk van anyagilag, apád ezért dolgozta végig a nyarat is, meg ügyeli végig az összes hétvégét" .. aztán amikor meg enni lát "már megint eszel? nem fogjuk bírni pénzzel, miért nem tudsz tisztességesen napi 2-3szor enni, egy kis kenyeret, krumplistésztát, vagy valami tisztességes ételt,nem ezt a műtápszert..."

    szóval nehéz az élet errefelé, anyám minden órában ellentmond önmagának, cask az nyugtat meg, hogy apu szerint ne foglalkozzak vele, mert mindig ilyen volt. :\ de akkor is zavar

    bocsánat, ez kiszándékozott belőlem.. csak ilyen problémás gyerek vagyok.. tegnap megoldottam a magánéleti gondjaim, erre most a családi szakad a nyakamba..
  • jazzy
    #10926
    irónia.
  • retek683
    #10925
    Én már hozzá szoktam akkor is hülyének néznek ha 20000 et költök szgépre meg akkor is ha 20 ezret tápkiegekre... na de persze errefelé az fasza csavó aki egy másféle gépbe dobja a 30-40 ropikat meg másféle italokat tolnak le a torkukon------- na ezek biztos sokkal okosabb dolgok na meg egészségesebbek is...
    ma vége a diétás időszakomnak 2 hét - 6 kiló , nem gyúrtam közbe .. csak meló volt , ma lementem edzeni is rotyogó 0 voltam:D:D bár egy hónapot kihagytam meló miatt az uccsó kéthétbe meg leálltam akkor már diétázni:) de meguntam egyébként se voltam egy erős ember de ez így már egy vicc:D:D nincs hasam nincs uszógumi vége nem is kell több majd tavasszal letisztitom:) bár lehet a meló miatt nem pihentem ki magam még, meg a hónapos kihagyás miatt vagyok ennyire 0 :) vettem ismét Anator p70 et + Animal Pack+ Anabolic whey + hot blood -t még egy tribu x -el vagy egy glutaminnal lehet megfejelem.., ezért érdemes volt dolgozni:):) ingyen barnulás , fogyózás spórolás a kajával--- csak ne gyengültem volna ennyire le remélem csak azért van, mert kihagytam vagy mert fáradt vagyok:)
  • dragon11
    #10924
    Van.
  • Hector Troy
    #10923
    Mondjuk azt nem mondanám hogy a kreatin magába, vagy fehérjével felpumpálna.Kipróbáltam, kissé megdobott erőbe, de formába abszolút nem. Amire te gondolsz azok a szteroidok. Nincs szterka fórum?!
  • jazzy
    #10922
    Tudod az az amikor beledugod a pumpát a szádba dugót a seggedbe és elkezded pumpálni és akkor felfújódsz... ja és a kreatin ugyanezt csinálja!
  • FOXX supreme
    #10921
    Amúgy milyen az igazi izom? Van hamis is?:)
  • FOXX supreme
    #10920
    Ez teljesen korrekt, csak a formát a "szarokkal" ellehet érni 2 év alatt, a kenyér + szallona kombival meg 10 év alatt.
  • dragon11
    #10919
    Hallod nem ismerem azt a gyereket.. nem minden izmos ember szed ilyen szarokat amiktől nő az izmod -.-"


    Lehet igazi izmot is formálni..
  • FOXX supreme
    #10918
    Hálisten akkor én elég jó "környezetbe" vagyok, mert itt meg mindenki hív edzeni, mikor járok, gyerünk együtt stb...suliból, haveri körből, nagyon sokan..
  • toretto r34
    #10917
    Én sok havert vesztettem el azért mert nem piáltam meg hasonló marhaságok. MA ez a trend gyird ki magad és te vagy a király, de meddig?
  • Roman
    #10916
    -kreatin,gyerekek,edzés c. cikk radnaitól. Tény, hogy Tomi nem egy testépítő, hisz inkább fitness-crossfit vonalon viszi a tesztót mostanában, de nagyon jó cikk.
  • Roman
    #10915
    Én meg teljesen elképedtem..

    Teljesen elhatárolódtam korábbi 'barátaimtól', attól az élettől, amit az elmúlt időszakban folytattak (beszívás-bebaszás-rendőrség kéthetente-verekedés heti 1szer-kis rongálás-et cetera). Anno sokat baszogattak, hogy szerezek, miért szerezek, milyen szereket szedek, a csirkecicisrizst is letápszerezték, mert hogy normális ember olyat nem eszik.

    Most, úgy 2-3 hónap után beszéltem az egyikükkel, felvetettem, hogy esetleg megint "együtt kéne lógni", mert kicsit hiányzik a kocsmai élet, a beszélgetések, de szigorúan tisztán. Erre a nagyon okos "ha nem vagy mellettem ellenem vagy" gondolkodásmódja kijött. beszélgetésünk:

    -akkor végre abbahagyod a gyúrást, meg fogsz inni normálisan?
    -mondom "tisztán"..
    -hát de miért teszed tönkre magad?
    -mivan?
    -ezek a szerek, amiket nyomsz..
    -milyen szerek? tudtommal naturál vagyok-voltam. és úgy tervezem, hogy leszek.
    -hát tudod, ezek a nagyszerek, amikkel fújod magad, de aztán leeresztesz..
    -izé.. kompresszor? nincs rajtam szelep testvér.
    -na mindegy, nekem az is szer.
    -lényegtelen, ne beszéljünk semmiről, ami testépítéshez kapcsolódik. a lényeg, hiányzik a kocsmai élet, meg minden..
    -húú, kórházba is kerültél, hogy így beszélsz? ugye nem lett semmi baja a májadnak?

    ezek után finoman elbúcsúztam, és kicsit örültem.. legalább aggódik értem :D még ha jobban tenné, ha inkább maga miatt aggódna. :)
  • toretto r34
    #10914
    Én elhatároztam ha még egyszer valaki azt mondja tele van szteroiddal meg káros, azt fogom neki mondani hogy legalább ugy döglök meg hogy kinézek valahogy, nem ugy mindt egy rakat szar
  • jazzy
    #10913
    Igen nálunk a cégnél az egyik gyerek elég feltűnően edz.

    Terjedt is a szóbeszéd, hogy miért ül kint minden szünetben és zabálja 2 pofára a csirkét meg a rizst, kinevették.

    Aztán egyszercsak a műszakvezetőmmel mentünk be melóhelyre, jött szembe a srác, ezmeg egyből: " Nézd már mekkora ez a gyerek fel van fújva biztos szedi ezeket a szar porokat.. minden szar van azokban."

    Aztán beértünk, elővett egy zacskó szeletelt sonkát, bekajálta az egészet kenyér nélkül, mert ugyebár úgy nem hízlal, meg egyébként is még reggel van és ledolgozza! Aztán rányomott egy fél zacskó pufirizst, mert ugye az diétás. Köszönjük.
  • retek683
    #10912
    Radnai Tamás erre csak ennyi mondott hasonló mentalitású okos emberkének.....: "Hol olvasol te a testépítő szerekről? A Blikkben? :":D:D vagy a Népszabadságban::D káros az egészségre lol:D
  • toretto r34
    #10911
    Jaja, meg ez nem egészséges tele van steroiddal, na ettöl kifekszem a röhögéstöl. De közbe meg ott van némelyiknek a cigi a pofájába de nem egészséges.
  • toretto r34
    #10910
    Superhuman:STEROIDS
  • zmeor
    #10909
    én láttam már ezt...
    most olimpia közben jó is hogy megnézed..
    amugy meg sajnos nem hangsúlyozza ki a táplálékkiegészítőket..
    bírom amikor van egy fehérjepor aztán valaki megszólal hogy fúúúj te is iszol ilyen szar porokat?
    ...
  • Gyúrógép
    #10908
    Ennek mi az eredeti angol cime?:
    Szuperemberek-Szteroidok
  • toretto r34
    #10907
    Sziasztok most hozott a haver 2 jó filmet aki nem látta nézze meg, egyik a Pumping Iron, a másik meg A Szuperemberek-Szteroidok, midnkét film nagyon tanulságos szerintem.
  • Hector Troy
    #10906
    áhh
    Gyúrni délelőtt kell, mert akkor vannak annyian a teremben, hogy nem kell 3 emberhez beszállni gyakorlatonként.
  • SeanJRRussel
    #10905
    áhh inkább inni
  • LordVenom
    #10904
    Mindenki gyúrni van...
  • SeanJRRussel
    #10903
    Nem non van senki.Nagy a csend
  • jazzy
    #10902
    Rendben, örülök neki. Akkor küldözgess privátot, ez itt reklámnak minősül.
  • SeanJRRussel
    #10901
    Részleteket akarok:-) [email protected] az msn beszélgethetnénk még ha nem is leszünk üzlettársak
  • Frayer
    #10900
    Ez csak egy lehetőség, nekem, és akik segítenek.
    Csak arról van szó,hogy találtam egy céget akik nagyon olcsók tudtak lenni, igaz a föld másik felén vannak.
    A végeredmény az, hogy nem 5 ezer ft a "kreatin", hanem csak 2.
    A kreatin szót behelyettesítheted, sok olyan gyógyhatású készítménnyel amit laborban állítanak elő, de nem csak gyógyszertárban lehet árusítani, hanem benzinkutaknál és drogériákban is. Tehát nem vénykötelesek. Azaz nem illegális.
    Mint például a fájdalomcsillapítók egy típusa, van vényköteles és van szabadtermék.
    Igaz, gyártanak szteroidokat is, és más recept köteles gyógyszert, de azzal eleve nem akarok foglalkozni, mert ezeknél csak idő kérdése a lebukás.

    Pl: Herba teával üzletelni nem bűncselekmény, de Masteronnal már az lenne.
  • Frayer
    #10899
    Azért, mert nem szteroid, és nem kábítószer. Azaz gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású termék. Azaz engedélyhez kötött az árusítása, ezért céget kéne erre alapítani, plusz kamaratagság, nincs üzletvezetői képesítésem ami az engedélyhez kellene. Persze el lehetne intézni, de macerás, úgyhogy marad az ismerősök közötti kereskedelem.
    Mivel ez tömegtermék, ezért jó hogy ha minél több mindenki tud róla, mert annál nagyobb a felvevő piacom, és a hasznom.
    Mivel nem kábítószer, és nem illegális termék, ezért nem kell félnem hogy üldöznek miatta. Olyan mintha aminósav kapszulákat árulnék az utcán, ebből meg nem csinálnak ügyet a szervek, annyira piti dolog.
    Igaz attól még bassza az adóhivatal csőrét, bassza az antsz köjálosok csőrét,hogy nincs ellenörzésük felette. De így is több tízezren üzletelhetnek maguknak az emberek az országban.
    Arra gondoltam,hogy én beszerzem olcsón nagy tömegben, tovább adom féláron nagy tételben az ország különböző pontjára másoknak, és ők meg továbbadják egy két ezer ft plusszal ismerősöknek, de még így is sokkal olcsóbb lesz a végfelhasználónak. Persze később amikor már látom a napi forgalom alakulását, és jól menne, akkor akár hivatalos céget is alapítanák rá. De látatlanban nem fogok, előbb látnom kell hogy menni fog.
  • jazzy
    #10898
    Én voltam az a segg aki kitörölte.
    Ugyanis úgy ítéltem meg, hogy szteroid, másfelől hogy reklám.
    Ezenkívül hogyha annyira jó pénz van benne akkor miért osztozkodnál mással a pénzen, és miért pont fórumról való ismeretlen emberekkel?
    Az ilyen dolgok mindig is furák voltak nekem.
  • Frayer
    #10897
    Próbáld azért felvinni fél kilóra.
    Egyébként a pénz nagy kincs, mivel jó kajákat lehet belőle venni.

    Én tudok egy jó bizniszt amivel könnyen meg lehet keresni havi 4 milliót, pár perces nap ráfordítással.
    Kereskedni kell, olyan árúval, amihez te nagyon olcsón jutsz hozzá, de nagyon drágán tudod tovább adni.
    Én már leírtam hogy tudok valami, igaz a föld másik végéről, de itthon nagyon drága a piacon. És nem kábítószer. :)
    Már leírtam, csak valami segg kitörölte. Jazzy-n kívül nemtom kinek van még hozzáférése a topikhoz. Mindegy. Ha valakit érdekel, megkeres ez ügyben privátban, és majd megszervezzük. Egy gyógyszernek hivatalosan nem minősülő, mégis olyan hatóanyagot tartalmazó, recept nélkül kiváltható dolog, ami ugyanez itthon 10 ezerért van. És fogy mint a cukor.
  • Roman
    #10896
    Frayer, én már fél éve készítettem óvárival pizzát ;)

    Csak nálunk sehol nem lehet kapni, így ritkán jutok hozzá, ezért nagy kincs ez számomra :)

    Én nagyon "zsidulós" vagyok, mostanában abszolute nincs meg a 2 gr per ttkg, tápkiegből napi szinten 40-50 gramm fehérjét viszek be, húsból kb. (ha 25gr fehérjét számolunk 100 gr csirkére :D ) 75-öt, meg tejtermékből szoktam színezni pluszba még 30-40-et.

    Ez van. Édesanyám gyűlöli, amikor csirkét kell sütni, nem érdekli, hogy én megsütöm, elmosogatok, meg minden, egyszerűen rosszul van tőle, így napi 300 gr körül eszem csirkét :)

    Bazze Russel, kurvajó genetikád van ott alul.. :\ Tom Platzville...
  • SeanJRRussel
    #10895
    Én kb 100g fehérjét iszom edzésnapokon tehát tápkieget,Bár mellette van egy kis hús vagy mittom én amibe azért van megint 30-50g fehérje.Sajna nem engedhetem meg magamnak mindíg a csirkemellett pláne elvállt szülők gyereke ként,az 1kg fehérjét ami asszem tejsavó,2 hetente vetetem faterral.Mellé kajálok mindent amit csak látok,próbálok nem túl zsírosan kajolni meg müzlizek bár a zöldség nem nagyon jön be gyümölscöt meg néha látok.Lábazni azért nem lábazok mert tavaly csináltam 2 hónapig de olyan szinten kezdett fejlődni h már szétdörzsöltem a nadrágjaimat meg kényelmetlen is volt a nayg comb.Hál istennek erős a lábam úgyhogy hanyagolom a témát.ŐŐŐŐŐ Visszatérve a creatinra én amikor szedtem akkor a reggelim olyan volt h 80g rizs+5 tojás az ebéd hús hússal meg a vacsora is vmi jó stuff,edzés közben meg 1,5-2l víz ment be és így sikerült felszedni 5 kg-t amit azóta is tartok és ez már 1 hónapja volt azóta egy kiló nem ment le.Tehát biztos h kajálni kell rendesen mind a tápkieg mind a creatin mellé me amúgy semmi értelme,szarból nem lehet váratépíteni.
  • Hector Troy
    #10894
    Persze hogy kajával. Csak reggelente vagy edzés után nincs kedvem 20 tojásfehérjét lenyomni, akkor már jobb a tápkieg. (Nem reggeli v ebéd helyett).
    Én normál kajálok, mint egy átlagember, csak annyi hogy kevesebb cukor, meg több fehérje -por formában-.
  • juzosch
    #10893
    Fél éve kiszámoltam. AKkor a csirkemell és a scitec whey pro ugyanannyiba került, fehérjére vetítve.
    A fehérjeszükségletet pedig kajával KELL pótolni. A kiegészítő neve nem véletlenül kiegészítő. Ha nem kajálsz, csak port iszol, az rövid úton szétcseszi a szervezeted, főleg az emésztőrendszered. Macerásabb, vagy nem ez van.
    Tápkieg aránya közmegegyezéssel max 30-50%
  • Hector Troy
    #10892
    Köszi a válaszokat, amúgy azt mondják az "okosok" hogy ha a fehérjeszükségletedet -mármint testépítőként- kajával akarod pótolni, az sokkal többe kerül mint a tápkieg, meg több vele a szarakodás is. Nyilván az optimális az lenne ha mindkettőt arányosan használnád, persze kérdés hogy nem hivatásosként kinek van erre pénze, meg ideje...
  • jazzy
    #10891
    Ezt az óvári sajtot honnan lehet beszerezni? Nagyon jól hangzik
  • Frayer
    #10890
    Pontosan így van.

    Még annyit hozzátennék,hogy rövid időközönként érdemes bevinni fehérjét, mivel a szervezet a fehérjét csak a vérben tudja tárolni, nincs tároló szerve. Az izom tudja tárolni, de az más, pont az a célunk, ezt akarjuk maximalizálni.

    Roman:

    Ugye hogy jó az az ovári??
    Szerintem a legjobb sajt, egyedüli olyan sajt fehérje forrás ami nem tocsog a zsírtól :D
    Próbálj meg készíteni belőlle pizzát, az a tut.
  • juzosch
    #10889
    Ja ok, így második olvasatra már énis értem:D