33479
12316971501353788406.png
  • Danny1987
    #10968
    De csak azért néz ki jól mert k.rva sok pénze van.
    Meg ugy igazábol nem melos ember ezért tud ugrálni 60 éves korában is.
    Ettől függetlenül szerintem példakép értékű.
  • SeanJRRussel
    #10967
    Azért ahoz képest h túl van a 60 on jól néz ki mégha nem is a zsíroskenyértől van.Nem az az igazi összeszakadt nyúgdíjas bár edzett ő világ életébe.
  • SeanJRRussel
    #10966
    Olyasmi...Amúgy jó szöveg
  • Danny1987
    #10965
    Egyértelmű:))

    Szintén stallone rajongó?
  • SeanJRRussel
    #10964
    A szöveg a live for nothing or die something a rambo ból van nem Danny?
  • zmeor
    #10963
    senki se jönne mert mindenki kicsit még várna hogy nagyobb legyen :D:D
    amugy nem rossz ötlet:D
  • SeanJRRussel
    #10962
    Lehet megrémülnénk egymástól sok benga állat összegyűl kis helyen Lehet nem lenne hülyeség kérdés h hányan mennének bele meg h menne a szervezés.
  • Danny1987
    #10961
    Sziasztok!
    Bár én viszonylag ritkán szolok hozzá ehhez a témához de megkérdezném hogy volt-e olyan hogy találkoztatok-e egymással mármint a topik hozzászolok.
    És mivel ennek a nyárnak vége jövöre nem lenne kedvetek összegyülni vhol aztán eltölteni egy hétvégét?
    Persze ha hülye az ötlet akkor bocs és minimalis fikázást kérek.
  • FOXX supreme
    #10960
    én ha meg is vagyok néha néha elégedve magammal, tart egy hétig, utánna már megint több és több kell
  • Jobson
    #10959
    én meg lennék elégedve magammal, de hát tényeg vékony vagyok :)))
  • FOXX supreme
    #10958
    pontosan...:)
  • Roman
    #10957
    Hector, ez így van. Amikor anyám baszogat hogy miértnem kenyéren és "tisztességes ételeken" élek napi 3szor, mindig azt mondja, hogy "hátde már lefogytál mit akarsz". Nem bírják felfogni, hogy ez ilyen szarság. Betegség, mindig elégedetlen mindenki magával. ^^
  • Roman
    #10956
    Hmm ez jó hír :)

    Csak kezd "kezdőgyúrós" alkatom lenni, bár az emberek 99%a szerint úgy nézek ki mint egy fekete nba játékos. :( :D
  • Hector Troy
    #10955
    Látom azért a többeségnek leesett a mondanivalóm. Ez jó.
    Tigeroonak csak annyit hogy arra céloztam, hogy soha nem lesz az ember magával megelégedve, mindig kell tömeg,izom/nem elég szálka. Attól függ ki hány kiló, hány éves stb.
    Egy dolog közös a "gyúrósokban". Az (örök) elégedetlenség.
    Amúgy 183/77 vagyok, de 85kiló a cél, 8-9%-os testzsírral. Még 1-2 év és talán meglesz. Vagy mégsem?!
  • Jobson
    #10954
    én 191/100 vagyok most. csak egy kis felesleg van a hasamon (majd jövőre nekiállok fogyasztani) de ha 10 kilóval kevesebb lennék, mint itt egy páran, akkor én nagyon vékony testalkatú lennék. Kiváncsi lennék rátok élőben. a feleségem is azzal nyaggat, hogy milyen vékony vagyok.
  • Frayer
    #10953
    Szerintem idő múlva vissza fog az húzódni.
    Nem is a bőröddel van a baj, mert a bőröd az olyan mint a gumi.
    Egyes benszülött emberevő törzseknél volt az hagyomány hogy lenyúzták az ember fejbőrét, és úgy kiszárították, ami összement ilyen öklöm nagyságára és azzal a kis lekicsinyített ember fejjel díszítették az övüket.
    Tehát nem a bőrrel van a baj, hanem a bőr alatti kötőszövettel.
    Az meg max pár év múlva lecserélődik és visszahúzódik.
    Csak legyél türelemmel.

    Ajjjj, itt mindenki óriástermetű??
    Kezd kisebbségi érzésem lenni a 182 cm es magasságommal.
  • Roman
    #10952
    Én meg 191/90 vagyok, őő a hátam definiált, a hasam kockás, a vállam bordás (csíkos csak mélyek a barázdák, a szabolcsi legények szeretnek mélyen szántani) a combomon meg négyig számolok, de a derekam az tocsog a zsírban (alsóhát).

    Ez van.

    Nekem kiváló genetikám van a hízáshoz, apám dagadt, anyám dagadt, én az voltam, amint elkezdek zabálni, egyből jön a triplarengőtoka.

    Szóval nekem igazság szerint kicsit kordában kell tartanom magam étkezés terén azt kész. Ennyi a titok, lehet endomorfként is tömeget növelni behízás nélkül.

    Amivel nagyon elégedetlen vagyok, az viszont a bőröm.. ugyebár a nagy formaváltozás hozta, hogy a hasamon csüng, a mellemen csüng, a karomon olyan mint a krepp. Utálom. És soha nem fog rendesen visszahúzódni :@
  • SeanJRRussel
    #10951
    Hector mondanivalójában is van igazság,én per pillanat 188/97 en állok rajtam is van zsír de nem sok és rem 95kg alá nem nagyon megyek vissza a fel szedett +5kg-t tartani akarom.
  • tigeroo
    #10950
    mert kicsit adni akar magára az ember?

    192 cm vagyok és 90kg... február óta fogytam 5 kilót de még mindig van rajtam 1 nagyon pici zsírfelesleg, de már látszik a hasizmom, a karom + vállam is szépen kikerekedett...

    mondjuk nekem könnyű mert nem kell tápolnom magam csak dolgozni az izmokat megfele
  • Hector Troy
    #10949
    Testépítés az egy betegség.

    (Aki csinálja, tudja miért írtam.)
  • Roman
    #10948
    Úúú gyerekek valami hihetetlen jó leosztást találtam magamnak...

    Nemtudom miért, de ma rohadtjól ment az edzés, mindenből pakoltam fel plusz súlyt, amiből nem, abból plusz 2 ismétlés sorozatonként..

    Főleg az egykezes nyomások mentek piszokjaól, ráadásul rohadtul érzem mindenem. És többet is kajálok mostmár, jóval változatosabban, szóval növekedni fogok, ez nem vitás.

    De nálam most presztízs, hogy nőjek. azt tartja a mondás, aki otthagyja a termet, amelyiket én otthagytam, az összeesik és leereszt, de én meg nőni fogok hehehe mert a tudás az enyimé :)
  • tigeroo
    #10947
    alap:DDDDDDDDDDDDD
  • SeanJRRussel
    #10946
    Jó lenne nagy mell és nayg hát persze vmi karral karöltve:)
  • jazzy
    #10945
    És este fürdésnél ott állsz a tükör előtt és ugráltatod nagy beleéléssel:)
  • Roman
    #10944
    vagy széles tolódzkodás alsó karéjra. Lekenyerezi a csecset.
  • berto17
    #10943
    Mellizom ugratás:D 14 éves korom óta tudom csinálni énis, igaz addig egy évik csak vízszintes padon fekvenyomás, de rendesen emglátszott a mellemen. Mindig ba**tatnak hogy ugráltassam:D Én a felső mellemet nem tudom sehogy felhozni.
  • Hector Troy
    #10942
    -fekve nyomás szűk fogással
  • toretto r34
    #10941
    negativ padon egykezessel
  • tigeroo
    #10940
    mert az a baj hogy eddig nyomtam fekve súlyt + húztam mellre de csak a felső részen látszik (mondjuk legalább már tudom "ugratni" a mellemet tiszta fasza) de az alsó rész nem akar kerekedni. tipp?
  • tigeroo
    #10939
    a mellizom alsó részét milyen gyakorlatokkal lehet erősíteni?
  • Roman
    #10938
    dolgoztam vna ha találtam vna munkát.

    de jövő nyárra mindenképp lesz 1, ráadásul kedvező munkafeltételek (ergó, hajnal 4től délután 2ig kell dolgozni ;) ) . ez így lesz jó.

    de miért idegeskedik a pénz miatt amikor 80k-t vett tőlem el múlt hónapban h kifizesse az egyik asszisztenst? :D
  • Danny1987
    #10937
    Van egy kurva egyszerű megoldás hogy a muterod ne pofázzon.
    Menjél el dolgozni és akkor a saját pénzedet arra költöd amire akarod.
  • toretto r34
    #10936
    nálunk nem nagyon van zene szól a rádió esetleg néha megy valami állat zene de mindenki birja, olyan vagyunk mindt egy nagy család. itt csak a dagadt hülye sipákolós picsák az idegesitőek
  • Hector Troy
    #10935
    ámen
  • retek683
    #10934
    ráköltöm az életem most a következő hónapokba .... többet költökk majd ebbe a 3 hónapba rá mint eddig összesen 1 év alatt:)
  • retek683
    #10933
    hát ezért dolgoztam 25 napon keresztül:):) most jöhet 3 hónapon át havi 30 ropik van kes:)
  • jazzy
    #10932
    Ezért kell szerintem kitiltani a hangfalat a teremből.

    Nem találsz olyan termet ahol mindenki kedvel egy fajta zenét.

    Akinek zene kell vigyen magának mp3 lejátszót, walkmant, telefont, ami tetszik és hallgassa fülessel.

    Bár sajnos nálunk sem így van és amikor megjönnek a technosok (elnézést kérek az itt jelenlévő technosoktól, ha vannak, de a mi termünkben ez csak rájuk jellemző) berakják a zenéjüket, olyan hangosra veszik hogy szakad a dobhártyám, és beszélgetnek, természetesen túlordítva a hangfalakat.
    Néha közben persze felpakolnak 600 kilót, tolnak 3x3 ismétlést bicepszre akkora kilengéssel hogy 4en támasztják hátulról, és hazamennek.
  • Roman
    #10931
    Sean, én megtanultam mindenre edzeni, mert régi termemben mindig rádió ment (a helyi "várfm") vagy néha 1-1 tücc-tücc vagy rapp cd, a teremtulaj meg annak a híve volt, hogy ide nem zenét hallgatni jártok, és zene se kell, szóval kihajította a lemezjátszót meg a hangfalakat.

    a mostani teremben mivel ált. egyedül edzem, azt viszek, amit akarok. néha jön poweres haver, ő bbtv-s trekklistákra nyomja. a teremtulaj meg állandóan köpköd és szörnyülködik, ha nem a petőfi megy, és mindig átkapcsolja arra :D

    kész káosz.
  • SeanJRRussel
    #10930
    Én már tökre unom a cd ket mert mindíg ugyan az megy a terembe és sosincs semmi értelmes zene csak rock megy egyfolytában meg tücc tücc semmi köztes.Mikor már 5. gyére hallgatom ugyan azt a lemezt akkor már megyek a pultos sráchoz és mondom h tegyem be vmi mást.Bár én is csak a saját lemezemre tok rendesen edzeni.
  • Roman
    #10929
    Én ha nem vagyok magammal megelégedve, viszek cd-t a terembe, amitől jobban edzek, nagyobb súlyokkal bírok több sorozatot, jobban megölöm magam, aztán többet eszem azt utána mosolygok.

    Ennyi.