33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #11088
    má mint 6kg fehérjét
  • SeanJRRussel
    #11087
    Creatinossal többre mész.Különben is a rádió is mondta h ezek a multi vitaminok szal a maestergések szarok nem nagyon szívódnak fel meg nem is túl jók,meg én 27000 nem dobnék ki érte.AKkor már inkább veszek 6kg érját annyi pénzből.
  • Danny1987
    #11086
    Sziasztok!
    Melyiket választanátok?

    I csomag:2x4kg Power Protein 2 doboz Vita-X 27160Ft
    II csomag:2x4kg Power Protein Creatine Monohidrate(biotech) 27890Ft
  • Roman
    #11085
    Milka, esetleg a sima 100% whey protein? az se rossz, uaz. mint a professional, csak nincs benne aminogen. :O
  • Milka
    #11084
    cytogen whey pro? igazság szerint edig énis scitec et nyomtam,anabolic whey,fasza meg finom meg minden de az ára is érzéki....szal ezért kéne valami olcsobb ez nagyából jónak tünik ,meg néztem hogy az év protija is volt valamikor...
    whey pro
  • Roman
    #11083
    Hé, figyelitek a termékre érkező kérdéseket? :)

    Néha csak azért nézegetem a shopot, hogy a kérdéseket olvasgassam. Aranyos néhány srác.
  • Hector Troy
    #11082
    Gyúráshoz viszont fasza.
    (a pontosság kedvéért)
  • donkompot
    #11081
    eladó egy doboz nitrix 360as kiszerelés(uj avpt)+ választható ajándék( póló(3 féle), szója fehérje, tejsavó fehérje!
    nitrix 360tab-13500 ft + ajándék
    csak póló 2000 ft
    email: [email protected]
    tel.: 06305967181
  • Frayer
    #11080
    Ne legyél hülye. Ez nagyon is jó kis termék.
    25-grammos adagban 2 gramm zsír? Egyértelmű hogy az egyik legjobb választás.
    Ne hallgass hektorra.
  • Blekk Síp
    #11079
  • Hector Troy
    #11078
    Hát attól függ mire akarod használni. Én az autómba nem tölteném.
  • Blekk Síp
    #11077
    Ha már itt tartunk, ez sztetek jó?

    100% Whey Protein Prof.
  • Roman
    #11076
    pedig Sean, a Power Protein a legjobb :D Kicsit olyan mint az algás föveny, de abba aztán minden van.. :D 4 kilós veder 10700, de a legtöbben az első kanál után lehúznák a wc-n :D

    Én legyűrtem belőle 2 vedret is, mer nekem személy szerint ízlett.. étcsokis íz, engem nem telített, mer mindig éhes voltam tőle :S scitec helyett mostanság olcsóbb alternativákat keresek.

    a califit protkója racionális választásnak tűnik, főleg azért, mert 1 kg-os kiszerelés, aztán hallottam mán olyat, hogy a gyártók csak az 1 kg-osba teszik az igazi anyagot, a vedérbe cukrozott fosokat nyomnak amiket olcsóbb árral próbálnak kelendőbbé tenni :D
  • SeanJRRussel
    #11075
    Minden ami 72% felett van.Van kismillió gyártó én spec nem non tok én californi fitnesst használok majdnem 5e 1kg.Alább nem nagyon kapsz normálisat.Vagy van egy fehér dobozos hirtelen nem jut eszembe a neve az valami bűn rossz olyan mintha homokot innál és a gyomrod is nehezen birkózik meg vele.Hátha más tud vmi értelmessel szolgálni.
  • Milka
    #11074
    hali,kéne kondi melé valami olyan fehérje ami hatásos de mégis baráti árú,tudtok ilyet?
  • Frayer
    #11073

  • SeanJRRussel
    #11072
    Belehaltak a sok zsíroskenyérbe,szerencsétlenek megpróbáltak tömeget növelni
  • Danny1987
    #11071
    Hova lett mindenki?
  • Frayer
    #11070
    Az én zsákos ötletemmel is komoly izmokat lehet építeni, vagy nyaraláskor szintet tartani ha nincs kondi terem a közelben.
    Kell pár vászon zsák, belepakolsz jó nehéz súlyokat, vizespalackokat, homokot, köveket, vagy ami nekem bejött annó, egy buzinagy 380-as elektromotor, tömör fém, volt neki súlya.
  • Roman
    #11069
    Sean, én ezeket a szrságokat akkor csináltam, mikor zárva volt a terem :D

    ma lehívtam 1 régi havert edzeni, mert panaszkodott, hogy nem fejlődik. Na, ma kicsit megszopattam, de hát én is szoptam, mert nálam minden edzés szopással egyenértékű szívás :D

    Vizespóló versennyé vált a végére :D
  • FOXX supreme
    #11068
    Én amikor dolgoztam most vagy egy hónapja, egész nap betont talicskáztam, olyan izomlázam volt a csuklyámba mint még soha:D
  • SeanJRRussel
    #11067
    Danny nekem aza fajta semmit nem használt,Roman ez már lassan paraszt building lesz,érdekes ötletek de azért a 21. században....bár szegény ember vízzel főz.Ennyi erővel csúkjázhat furikkal ha jól megpakolja és utána a végt emelgeti.
  • juzosch
    #11066
    Igen
  • Roman
    #11065
    Danny, vásárlói vélemények egyértelműen pozitívnak tűnnek, s nagyon olcsó is. Bár én nem próbáltam még :)

    Downfaller, a felesleget nem tudod ledolgozni, csak lediétázni. Egyél tisztán, és lemegy, otthoni edzésre én a fekvőtámasz-tolódzkodás-húzódzkodás-guggolás-sissy guggolás-vállazás egykezesekkel dolgot prefarálom, vádlizni tudsz küszöbön v lépcsőn. ;)

    Fekvőt én úgy csinálnám, hogy mondjuk a lábad feltennéd magasra, s egy szék-fotel karfái közé engeded be magad. nagyobb mozgástartomány, majdnem fekvenyomás. és tudsz hátizsákba könyveket pakolni, így húzódzkodni-tolódzkodni-fekvőzni, a nagyobb terhelésért. vállra tudsz nyomni, oldalemelni, lábra guggolni terheléssel, vádlizni, szóval "paraszt" módszerekkel is lehet edzeni szerintem, kreativitás kell.

    vagy már megint kúrvahülye vagyok? :D
  • Danny1987
    #11064
    Valaki probálta már ezt?
    Creatine Monohydrate (BioTech)
  • SeanJRRussel
    #11063
    Sztem megkönnyítenéd a helyzetet ha leírnád h mid van otthon milyen súlyzó hány kg stb..
  • Downfaller
    #11062
    sziasztok

    leírnám hogy kb mivel eddzek egy nap, csak itthon, konditerembe nem járok: fekvő, felülés, guggolás, sulyzóval 1-2 dolog

    nem célom hogy nagytestű és nagyon kigyúrt legyek, csak hát ugy mégis valamennyire... szerintetek milyen gyakorlatokat kéne még csinálnom? (nem sok segédeszközöm van:)

    súlyfelesleg nem nagyon van, csak a 2 lábamon, és azt szeretném elsősorban ledolgozni... mit ajánlotok rá? csak a guggolás vagy esetleg van rá más megoldás? és ettől nem csak nagyobb lesz a combom és nem ledolgozódik a súlyfelesleg?
  • Hector Troy
    #11061
    ha pankrátor akkor nem is...
    mondjuk utálom azt a szar amerikai színházat. kisgyerekeknek való.
  • Danny1987
    #11060
    Csak azért kérdezem mert ő Dwayne "The Rock" Johnson pankrátor.
    És hát a legek között van ezért gondoltam azt hogy már nem natural.
  • juzosch
    #11059
    Miért, semmi extra nincs benne. Nem különösebben nagy. Van ismerősöm aki így néz ki, és a kreatin a legdurvább anyag, amit tol.
  • csuszi
    #11058
    simán el lehet ezt érni naturál.
  • Danny1987
    #11057
    Gondolom ő nem naturál?
  • Roman
    #11056
    bent-over row, vagy egykezes döntött törzsű evezés, nagyon jó hátgyakorlat :)

    http://body.builder.hu/edzesek_reszletes.htm4?id=39

    itt vmié one-arm row-ot ír :D
  • Hector Troy
    #11055
    mi az a "fűrészelés"?
  • Roman
    #11054
    esetleg felhúzás? :\ csak én attól nagyon érzem a hátam.

    szerintem a legjobb hátgyaksik: húzódzkodás mellhez, evezés döntött törzzsel, felhúzás, fűrészelés, lehúzás csigán mellhez, esetleg t-rúd.

    én kb. ezeket próbáltam eddig, ezeket szeretem :D :D
  • SeanJRRussel
    #11053
    szerintem a húzódszkodás mellhez kéne abból 4Xmax,utána döntött törzs rúddal v t rúd (vagy ez vagy az) utána mellhez szűken gépen majd nyakmögé szélesen.
  • juzosch
    #11052
    Nekem bemelegítésnek húzódszkodás mellhez 4x10, döntöttörzsű, lehúzás mellhez, gépen evezés volt, és nőtt tőle a hátam, mint a gomba.
  • berto17
    #11051
    szerintettek miylen legyena hát edzésem? alakitsátok ugy ahoyg szerintetek jó,

    Húzodszkodás, széles,közép, szűk, mindegyikel 2X10

    T-rudas evezés 4x10
    Lehuzás nyakmögé hátgépen 4x10
    Döntött törzsü evezés kétkezesel
    Gépen evezés, szüken.
    A T-rudast még csak most fogom elkezdeni.
  • juzosch
    #11050
    Egyiket se. A táplálkozásodat reformáld meg alaposan, és annak meglesz az eredménye. Ha ez megvan, akkor kis extra hatásnak jöhetnek a kiegészítők.
  • SeanJRRussel
    #11049
    Hát zsír úgy is jön fel az izommal csak nem mind1 h mennyi.Proteint szedjél 75-80% osat és akkor vmicske izom megy majd rád.Nem tudom mit sportolsz mert ha eszveszetten futsz vagy ilyesmi cardió felling akkor sok értelme nincs mert csak égeted az izmaidat.Próbálj több húst enni meg mondom a fehérjét igyad lavorostúl