33479
12316971501353788406.png
  • juzosch
    #11128
    Ki mondta, hogy a sörhasára jó? Én sem a sörhasam miatt hasazok (szerencsére nincs olyanom:P), hanem h jobb legyen a tartásom, és feszes legyen a hasfalam, akár van fölötte zsír akár nincs.

    Nem szabad elhanyagolni a hasat, nagyon fontos izom.
  • jazzy
    #11127
    Itt most főleg arra értette hogy erre amire a srác akarja használni szart sem ér....
    persze hasazni kell.. a legtöbb embernek.. de nem arra való amire írta a srác..
  • viizo
    #11126
    'sz@rt se ér', ezen mindig mosolygok :D

    gondolkodj már, ne csak azt amivel a vérpistikék küldik el százszor a gyanútlan olvasót a bádifórumokon: ha mozog hasra, mozognak az ottani szövetek, mozog az egész derék, nő a vérellátás, + ég a kalória is

    nekem a hasazás mindig szépen levisz 1-2 kiló plusszt a derekamról, pedig az étrenden és az edzésmódszeremen sosem változtatok.. érdekes :)
  • Roger6
    #11125
    Na szevasz olimpikon! Hogy állsz az edzésekkel? Remélem hozod az aranyakat 4 év múlva Einstein.

    Látom nem tudsz olvasni, de azért mégegyszer próbáld meg betünként, vagy nyitott szájjal: nekem bejön a hasazás. Érted? Nekem. Nekem nincs sörhasam, viszont kezdenek látszani a kockák. Egy szóval nem írtam, hogy eltűnik tőle a sörhas. Ejj, de rosszindulatú ember vagy te.

    Tényleg, a híres szteroid boltoddal mi a helyezet? Nyomod még a koxot?
  • Frayer
    #11124
    Remélem tumorod lesz tőle.
    Azt ne mond már hogy a hasazástól eltűnik a sőrhas.
    Milyen vicces lenne már egy olyan ember akin csüng a toka, csüng a felkaron a zsíros bőr, csüng a melle, de kockás hasa van a sok felüléstől.
  • Roger6
    #11123
    Egyetértek, nekem használ a hasazás, semmi bajom vele.
  • juzosch
    #11122
    Azért túlzásokba ne essünk:) Nagyon is jó a hasazás. Csak nem arra, amire midnenki szeretné:D
  • jazzy
    #11121
    csodálkozol?
    a tvben meg mindenhol a szar abkingpro meg ilyen hasizomformáló erősítő marhaságok vannak.
    Baromi érdekes, napi 2 perc hasazástól még a karjuk meg a combjuk is megnőtt!
  • csuszi
    #11120
    veszel 1500ért egy konyhai mérleget.
    hasazás szart se ér. az emberek ezt mikor fogják fel? egyél rendesen, védd az izmaid, fogyjál és akkor nem lesz pocak;)
  • detoxic
    #11119
    Köszi mindenkinek a válaszokat!
    Még két kérdés:
    1.Akkor most mennyi is az az 55gramm(pl evőkanálban mérve....)
    Én 3 púpozott e.kanállal keverem,egy alkalommal...
    2.Nem vagyok vékony,de a hasam lehetne laposabb....(sajnos én arra hízok sokat...bár a protein+kreatin kombót már lehet látni,és még nem is régóta szedem)
    Tudnátok mondani hatásos hasizom gyakorlatokat?(Szeretném ha minél előbb eltünne az a rohadt úszógumi ,de legkésőbb jövő tavaszra...
    Válaszokat előre is köszönöm,további szép napot nektek!
  • Roman
    #11118
    viizo, ahogy néztem a vásárlói véleményeket, a BT termékek még régebben, 2006-2007 fele valóban csak dicséreteket kaptak a kedvező ár, kiváló minőség miatt. De az azóta érkezett vélemények már ennek homlokegyenest ellentmondanak.

    Valami történhetett a céggel. Amúgy a No.1 most nagyon akciós, 3 kg-os "benzineskanna" 9.9k.
  • viizo
    #11117
    a No.1 proteintől jobban fejlődtem anno, mint a Cytogen Cytoprótól, vagy a Scitec professional fehérjéjétől.. (csak azért iszom az utóbbit egy ideje mert az 5 kilós pakkokkal árban jobban kijövök..)
  • Roman
    #11116
    Hát igen, ha lenne natúr fehérje, én vennék..

    Amúgy nálam a bolero porok beváltak túró ízesítésére, kevéske vízzel kikeverve a túró+bolero. olyan pudingszerű tud lenni.

    De nekem még nem volt gondom fehérje ízével. Na jó, a bioteches isowhey nem ízlett. Vagyis eleinte finom volt, aztán savanyú-okádék. Tetőztem a bajt, hogy összeöntöttem kókuszos szójával, meg egy rakat dextrózzal. De általában nem szokott érdekelni a turmixok íze, amikor volt még 1 kis attack a tesótól, meg kaptunk szemináriumon g-bombot meg egy csomó ízű tasakosproteint, én egybeöntöttem a mézes-vaníliás proteint a fahéjas-fehércsokissal, meg a csokis szójával, és tettem hozzá g-bombot, attacket meg szőlőcukrot.

    Alternatív volt, de jól visszatöltött edzés után. Kár, hogy egyszer volt ilyen az életben ...
  • jazzy
    #11115
    Igaz! Elsőre baromi finom volt a vanilia aztán a végét összekevertem csokival... nagyjából 1 adag vanilia 2 csoki... mármint 1/3 2/3.
  • FOXX supreme
    #11114
    Érdekes én úgy vagyok a vanilliával, hogy akármilyen márkát veszek, elsőnek nagyon finom, aztán ahogy iszom iszom iszom, előbb utóbb olyan hal íze lesz:S lehet hülyének néztek, de volt olyan hogy a volumass 35-öt, az utolsó adagok mellé csokit ettem, hogy ne azt érezzem:D
  • Frayer
    #11113
    Én arra jöttem rá,hogy nem nagyon bírom csak a csoki és a gyümölcsös ízűeket.
    A vanilliástól háningerem van. Nagyon szar ízeket tudnak ezek kikeverni, olyan balfaszok.
    Akkor már lehessen íztelen változatot is kapni amit viszont én ízesíthetnék saját ízlés szerint, gyümölcsturmixnak megcsinálva esetleg.
    Kéne írni ide jó kis protein vagy szénhidrát turmix tippeket recepteket, jó kis lefekvés előtti túrós-kazeines mixeket meg gyors felszívódású savósat is.
    Ki hogyan készíti?
  • Hector Troy
    #11112
    A No.1 proteinhez tudok csak hozzászólni. Nekem is mogyorós van, bár nem olyat rendeltem, gondolom te se. Én kaptam egy picsányi adagolókanalat, amiből 5 kanál egy adag, mire kimerem kezem-lábam fehérjés...
    Napi 2x 3x fogyasztom, de olcsó egy lőre, Milk and Egg (Bt) proteinnel keverem így vízzel is iható. Amúgy felfúj, kiüt, alacsony a fehérje tartalma, én gyorsan túl akarok lenni rajta. Hát igen, olcsó húsnak...
  • detoxic
    #11111
    Sziasztok!
    Vettem egy doboz Creatine pH-X-et...A dobozon napi 2 szemet ajánlanak,de a legtöbb ismerősöm 3x3-at szed...
    Én napi 3x2-t(pihenőnap),edzésnapon pedig 3x2-t+edzés előtt fél órával 2 szem....Ez így jó szerintetek?
    Másik kérdésem:BioTech No.1 Protein-t milyen adagolásban érdemes szedni?
    Dobozon napi 2x55gramm van írva....Mondjuk adagolókanál nincs hozzá,így azt sem tudom mennyi az az 55gramm...
    (Mogyorósat vettem,hideg vízzel én nem bírom meginni,meleg vízzel vagy meleg tejjel viszont qrva finom

    Köszi előre a válaszokat!
  • Roman
    #11110
    amúgy most jól meg vagyok szorulva, mert akváriumot is felújítgattam egy kis zölddel, ami ugyebár horrorisztikus összegeket emészt fel sajnos.

    De apu most mondta, hogy ne aggódjak, mert nyilvántartotta mikor mennyit vett el tőlem, amikor meg volt szorulva, és több, mint százezres tartozása van, amit bármikor fizet, de kamat nincs rá :D
  • SeanJRRussel
    #11109
    Nekem most Labrada proV60-nom van és nagyon fasza 1,6kg.
  • Roman
    #11108
    csuszi, valamelyik oldalon láttam Dyma elite wheyt, ez keverék, koncentrátum-izolátum. kb. 16 fajta íz, enzimek, hozzáadott plusz aminok, meg minden "nyalánkság"

    http://www.sportika.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=852&category_id=&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=42

    Izé, kiszállítás 1000 ft, de 30k felett ingyen szállítanak.

    Sajnos ezen termék a shop builderen krvadrága :D
  • csuszi
    #11107
    5kg 20 ropi scitec whey professional.nem cytogen. az 80%-os. ez amit linkeltek 90ek ez 82%-os, de 20-ért adnak 4.5kg-ot. és min 30-ért kell rendelni. a shopbuilderen elég 20-ért rendelni ingyenes kiszállításért.
  • dagimano
    #11106
    Ez igaz!!!
    Szintén az angliában járt srácot emliteném példának,ott,kicsi,koszos és drága a szállás,ha kimész dolgozni szinte csak a szállásra keresel.
    Legalábbis ahogy elmesélte London-t,meg ott is vannak koszos utcák,amit még emlitett a metró,azt mondta szókni kell mert nem 3 vonalas mint nekünk :D
    Mondjuk anglia nekem eleve kizárt,inkább ausztrália :D
    Ennyit az off-ról!
    Kérdés: Tiszta izolátumot próbáltatok már?
    Egy kisebb kiszerelést lehet megérné,csaak edzés utánra,és esetleg vitargo,vagy banán mehetne hozzá szénhidrátnak :)
    VPX izolátumot néztem Arrakis honlapján,csak árat nem tudok,a Nature's Best Isopure tisztaságában van eltérés az európai és az amerikai terméknél? Mert itt jórész az európait lehet kapni,az is több mint 10 ezer...
  • dagimano
    #11105
    Tényleg annyinak írják! :-)
    Cytogen whey pro-t ittam Scitec-et nem,az ginom volt,de kipattogzott a karom mintha bárányhimlös lennék :D
    Ha arra gondoltál akkor az 6kg olyan 20-22 ezer,helytöl függöen,talán egy helyen láttam a neten 18-19 között,de,ez koncentrátum.
    Mondjuk nem misztifikálom túl,de,talán jóbb a koncentrátum-izolátum keverék...
    Legalábbis,ha csak egy féle fehérje kiegre telik.
    Ha tehetném tiszta izolátumot innék,de,annak kilója 10 ezer,azalatt talán nincs is minőségi...
  • dagimano
    #11104
    Egy ismerösöm mesélte,hogy az angoloknál példáúl ruhát vettek olcsón,Lonsdale és hasonló cuccok fele-harmad annyi mint itt,de,a, hús az 4-5 szöröse a mi árainknak,persze a fizetés is...
    Nem tudom ki emlékszik rá,pár éve volt egy ilyen próba vásárlás az osztrákoknál,és,bizony olcsóbban jöttek ki,ha ott bevásároltak,a soproniak is átjárnak.
    Viszont a fogorvos és egyéb szolgáltatások itt vonzóbbak még a külföldieknek is,németek-svédek-osztrákok átjárnak megcsináltatni a fogaik... :-)
  • juzosch
    #11103
    Jajjdenehéz kibírni h most mindenfélét írjak erről, de visszafogom magam, mert utálom ha offolnak:)
  • Danny1987
    #11102
    Hú ez most off lesz de nagyon.

    Addig egyetértünk hogy az ország vezetése kalap szar.
    Nincxsenek erőforrásaink az már elég durva kijelentés.
    Gondolom azt nem tudtad hogy ma mo-on több mint 1 millió ha van megmüveletlenül.
    Gondolom azt sem tudtad hogy egy kanadai cég olajat keres mo-on amit állambácsi 4% haszonért adott el.
    Az aranyról sem tudsz.
    Szerintem mo-nak a turizmusra és mezőgazdaságra kéne épiteni és nem multiknak milliárdos támogatást adni hogy idejöjjenek aztán teremtenek 100 munkahelyet közben ugyanennyi családot tönkretesznek ha nem többet.

    On.
  • Frayer
    #11101
    Ha ökonómia,akkor azt is érdemes nézni,hogy mekkora az egy főre jutó nemzeti össztermék.
    Jólétre lefordítva mást jelent egy hazai 4 ezer dollár, és egy nyugati féle 25-35, esetleg 40 ezernél több dollár. Nézni érdemes a forgalmi adókat, a szociális támogatásokat, a társadalom biztosítást.
    De a legfőbb különbség,hogy amíg mi visszafejlődünk, "reformozunk", privatizálunk minden magyar erőforrást, a nyugati fejlett államok tovább fejlődnek.
    A magyaroknak nincsen gazdag nyersanyag erőforrásuk, mint gazdag érc vagy kőolaj lelőhelyei. Nemigazán vannak nagy iparaink, csak ami a saját igényeink részbeni kielégítését fedezi. Az áram csak egy részét tudjuk itthon megtermelni, gáz, fűtőanyagot mind importálnunk kell.
    Ami egyedül értékes az az emberi erőforrás. Az emberi munkaerő, másunk nemigen van. Ezt pedig a jelenlévő legitim kormány szisztematikusan, céltudatosan rombolja, a munkást ellehetetleníti, munkaerő értékét csökkenti, körülményeket kilátástalanná teszi. Ez a magyar kormány.
    Nemhogy példát vennénk hasonló adottságokkal bíró országokról, mint taiwan, japán, akiknek szintén nincs sok nyersanyaguk "japán egyenesen importál minden élelmiszert, mert nincs termőföldje amin megtermelhetné az élelmiszert, kis szigeten 200 millió ember, tömegnyomorba, mégis a világ leggazdagabb népe"
    mégis értékesen kezelik az emberi tudást, munkaerőt, helyes értékrendjük van a javakról. Mi értékesebb? Egy kiló vas a kohóból és egy kiló kőolaj a finomítóból, vagy két kiló sony vagy samsung plazma tévé, 1 kiló Toyota gépkocsi. Tudják hogy lehet a szarból értéket csinálni, csupán emberi behatással.
  • juzosch
    #11100
    Azért annak is nézz utána, hogy miért drágább külföldön a megélhetés:) Ponthogy a termékek olcsóbbak, viszont a szolgáltatások és a lakhatás marhadrága. Csakhát a fizu is több, szóval...
    Végül szolgáltatást ugyanannyit kapsz kb, terméket viszont többet:)
  • csuszi
    #11099
    a parasztok. 90-nek írják, kiszámoltam: 82-es. ennyi a scitec whey pro is van, és az olcsóbb.
  • Frayer
    #11098
    És még azt mondják külföldön drágább a megélhetés.
    Na persze..
    Én is úgy tapasztaltam hogy olcsóbbak odakint a termékek.
    Az amerikai posta meg elég olcsónak tűnik.
    Én gitárt akarok onnan venni, mert a fenderek ott nagyságrenddel olcsóbbak.
    Nézd meg az USPS amerikai posta oldalát.
    Valami 35$ lenne nekem egy gitár szállítása, az nem egy nagy összeg.
    De lehet hogy akkor már megérné inkább magyar boltokból venni neked a proteint, mivel az elég súlyos dolog, ellenben a kis tettestársakat meg olcsón fillérekért behozhatod. A súly számít igazán.
  • dagimano
    #11097
    Eddig ennyi ami szerintem jó.
    Ötletek jöhetnek a többiektöl is.
    A http://www.bodybuilding.com oldalon nem tudom ki mennyire jár,amit kerestem,hazánkba nem szállitanak,pedig nagyon jó áraik vannak átszámitva a pénzünkre,csak összekéne gyüjteni egy komolyabb rendelésre valót,hogy ne egyesével fizesd a szállitást :D
    Lenne amerikai rokonom megkérném vásároljon be,és itthon kifizetem neki :D
  • dagimano
    #11096
    Ok!
    A Proteines: http://www.sportika.eu/ Ott az Optimumos fehérjét találtam jó áron.
    A másik: http://www.arrakis.hu Itt ami érdekes,hogy German-American márkájú Glutamint is árulnak,ami az amerikai oldal ajánlása.

  • Jobson
    #11095
    a jó áron lévő proteinesre gondoltam, de leírhatod mind két címet is
  • dagimano
    #11094
    Azt kérded ahol jó áron láttam a proteint,vagy ahol a választék tetszett?
  • Jobson
    #11093
    és melyik az a hely ha szabad tudni
  • dagimano
    #11092
    Én nézegettem a neten,találtam is egy helyet ahol egész jó áron kapható az amerikai bodybuilding oldal által évek óta vezető protein.
    Persze mindenből érdemesebb a nagyobb verziót választani!
    A gond annyi,hogy el kell érni a 30 ezer forintos rendelést,akkor ingyenes a szállitás.
    A másik oldal ami jónak látszik,legalábbis válsztékban,ott meg a bibi,hogy nincs ár,semmihez,csak,hogy hívj,na mire mindent kikérdeznék,sok ezrem lemenne,igy valamikor október körül személyesen megnézem.
  • dagimano
    #11091
    A rádió-Tv elég sok baromságot sugároz...
    Fontossági sorrendben a vitamin elörébb van,pláne aki edzést is végez,azoknak még nagyobb a vitamin/fehérje igényük!!!
  • dagimano
    #11090
    Helló!

    Én a vitaminos verziót,mert az edzés nélkül is fontos,a kreatin amúgy is csak kúra szerűen ajánlott...
  • SeanJRRussel
    #11089
    Látom kicsit félreértettem amit írtál.Szóval a II. csomagot válaszd szerintem me a vitaminok olyan amilyenek leírtam meg spec én se szedek és megvok nélküle.Majd eszel gyümölcsöt zöldséget és ennyi.