33479
12316971501353788406.png
  • Aquir
    #11288
    na pont abból lehet mérgezést is előhozni :)
  • Gyúrógép
    #11287
    mérgezést ??!!! Mi vaaan ?! Nem permetszer bammeg hanem vitamin !
  • BADE
    #11286
    sziasztok!
    Tojásfehérje rúdat csak a Capriovus Kft.-n keresztül lehet beszerezni?
    Amúgy,aki próbálta attól kérdezném,hogy milyen az íze?
  • FOXX supreme
    #11285
    Genetika kérdése is, de ezt csak akkor fogod látni ha elkezded normálisan csinálni.

  • iko
    #11284
    Milyen magas vagy? 135 kg, nem semmi tömegelés lehetett :D.
  • Roman
    #11283
    amúgy a kaja amit írtam reggelre tényleg igaz.. meg az 1200 kcalos edzés utáni étkezések is.

    Csak bíztatásképp szólt az egész, hologramnak :) ha zabálsz és jól edzel, nősz. És a vékony alkatból sokat ki lehet hozni. Szóval hologram, edzél jól, zabálj sokat, aztán az isten is megsegít, mégpedig vastagsággal ;)
  • Roman
    #11282
    Sean, szabolcsi vagyok, gyümölcssszezon, szatmári szilva volt, meg beregi barack, most jöhet a szabolcsi almaszezon.

    Amikor naponta 5-6 kg almákat hoznak meg még itt rohad rajtunk a nyári barack, muszáj zabálni őket, ne romoljanak ránk.

    Am meg össze vagyok szakadva, ugyebár 135 kg-ról lefogytam 90-re, szálkásan, most meg 82 vagyok, bár az erőm ugyanannyi, mint 90 kilosan.

    Tápkieget nem viszem túlzásba (pówer protejin, mer óccsó (4 kilaj 10es) meg egy kis szájtek whey van most itthon. cserébe enni kell.

    Reggelire pl. 170 gr zab 2 banán, plusz mogyi dijó meg egy kevés fejérje. talán ügyes vagyok, talán nem, de ezek a kiadós zabálások reggel meg edzés után (nap többi részében nem sokat eszek..) jól szétpörgették az anyagcserém. hehe.
  • iko
    #11281
    csont nem vastagodik, csak izom.
  • SeanJRRussel
    #11280
    Jah,kéne neki de kemény munka kell hozzá és litartás.Persze vannak olyan emberek akik hiába csinálnak bármit és szednek bármit nem híznak de ez azért ritka.
  • hologram35
    #11279
    Jó estét!

    Az lenne a kérdésem hogy ha valakinek nagyon vékony a csontja (vékony csúkló boka pipaszár láb keskeny váll derék)az is képes vastagodni?
  • Aquir
    #11278
    maradjunk annyiban, hogy "Minden anyag méreg, egyedül az adagon múlik, hogy egy anyag méreg-e vagy gyógyszer!"
    szóval természetesen mindenből van arany középút. :) sem a túl kevés nem jó, sem a túl sok.
  • SeanJRRussel
    #11277
    Roman wazze annyit eszel mint egy ló,fele ennyit nem kajálok és növök szépen,kíváncsi lennék h ennyimindentől mekkora vagy.Azé 1,5kg gyümölsc nem gyenge.Bár kinek mi de azért ez sztem sok nem kicsit.
  • Frayer
    #11276
    Ez már túl sok gyümölcs.
    A gyömölcscukorból csak 40-50 grammot tud átszintetizálni glükózzá a máj, a többi megy a zsírratárba, mindenféle képpen. Hosszútávon elzsírosíthat.
  • Aquir
    #11275
    ok, azért csak fald őket xD
  • Aquir
    #11274
    én csak azt mondom hogy ne ennek a hatására szoruljon vissza a gyümölcs zöldség stb fogyasztás :)
  • Roman
    #11273
    Aquir, én napi 3 kg zöldséget meg 1-1.5 kg gyümölcsöt megeszek, meg olajos magvakat, teljes kiörlésű gabonákat, hüvelyeseket. Ebben van vitamin, nem is kevés.

    De azért a mai felfújt paradicsomban, paprikában, káposztában sajnos korántsem annyi, mint 30-40 éve. :(
  • Danny1987
    #11272
    Ha nem sportolsz semmit akkor elég a gyümölcs szerintem.
    De ha futsz testépitesz karatézol stb. és nagyon oda figyelsz rá szerintem megéri befektetni egy multivitaminba.
    Ne értsd félre tudom ha nem szedsz semmi "bogyot" akkor sem fogsz meghalni .
    Itt sokan multi-x-el jönnek hogy az a király meg minden de szerintem a vita-x is bőven elég vagy a daily vita-min.
  • Aquir
    #11271
    De elsődlegesen az a jobb ha nem csak tablettából fedezi valaki az amúgy is szükséges alapvitaminokat pl sokkal javallottabb narancsot enni, gyümölcsöket ugye mint egyedül tablettákat enni
    Attól senki nem fog kidőlni ha nem szed állandóan valaki bogyót:)
  • FOXX supreme
    #11270
    Ezért szeretem az animalt, napi egy pakk bármikor, és bőségesen megvan minden vitamin ami kell.
  • Roman
    #11269
    Hjajj a vitaminvásárlás az nálam problémás. Anyám félt. Főleg amióta bioboltban próbáltam szerezni vitamint. Kipakolja az árus, látom az adagokat, és mosolygok, kérdezem "van olyan, amiben van is valami? ilyen lenkei-kaliberűre gondoltam lényegében" erre az árus magyarázza, hogy akkora dózisban maradandó károsodásokat okoz, meg halált, anyám meg sírva könyörgött, hogy nem akarja, hogy meghaljak, vegyem meg azt, amiben nem is volt vitamin, (pl. B vitaminokból 1-1.5 mg, c vitamin 50 mg,szóval egy tasak boleroval több vitamint viszek be).

    Mondtam, hogy bocsánat anyu, de én nem vagyok hajlandó a semmiért fizetni annyit, mint amennyibe a valami is kerül. Ezután 1 órás durca ment, sírás, kiabálás, csapkodás. Hjajj. Utána tisztáztam vele, hogy az a gyártó (swanson, puritans pride) amelyiknek a vitaminjait kipakolták a bioboltban, gyárt normális vitaminokat is, mert van rá kereslet, csak azt a gyártó nem "általános vitamin" kategóriába sorolja, hanem "vitamin sportolóknak". Azért a teljes testes súlyzózások, a rossz hideg, néha interval-kardió (szeretem azt is. igazság szerint állóképesség növelésére használtam-om) ebben az esős szeles 9-10 fokos időben jobban igénybe veszi a szervezetet, mint a dallas nézés a meleg szobában.

    Am simán mehet az actival, centrum, supradyn is. Napi 20-30 kapszula, és kb. megvan a bevitel szerintem.
  • FOXX supreme
    #11268
    Ha rajtam múlva a választás akkor Animal Pak. garantált cucc, igaz drágább is:S
  • Aquir
    #11267
    jah hát a néhány anyagnál az a napi ajánlott mennyiség 5000%-a, na jólvan az azért kicsit több mint a centrumban, viszont van olyan is ami kevesebb benne :p

    most akkor anyagoktól függően ált. mennyire kell túllépni az ajánlottat hogy még ne kapj mérgezést de jó legyen? :)
  • juzosch
    #11266
    A dobozt előtte törd össze. De mivel a vitamin jelentős része a tablettában van, a dobozban pedig csak kevés, akár el is hagyhatod.
  • Gyúrógép
    #11265
    A centrum egy nagy fos.Min Multi-X //
  • Aquir
    #11264
    az túl nagy, nem tudnám lenyelni csak darabokban (a dobozt).
  • juzosch
    #11263
    Mm minden nap egy dobozzal?
  • Aquir
    #11262
    az jó ha mindennap megeszek egy centrumot? vagy ez túl sok? :p (mindig van mert anyám belgyógyász orvos és csak úgy adja őket)
  • Frayer
    #11261
    Az 5-ös blokknál, persze lejjebb kell majd vinni az ismétlésszámot.
    Az a rendszer gyenge pontja, mert a feszülési időt elcseréli a tenzió növelésére.
    Ha mégis megpróbálnád tartani a volument akkor beszopnád mert idegi kimerültségben szépen túledzenéd magad.
  • juzosch
    #11260
    Annyit még ehhez, h valamelyik patikában hülyék és nem adnak (kb mintha effedrint, vagy morfiumot kérnék), de akkor keresni kell másikat:)
  • Roman
    #11259
    hát, igazság szerint 45 ismétlés ment a 15ös blokk alatt. így:

    2 széria guggolás 1 széria felhúzás
    2 széria húzódzkodás 1 széria evezés
    2 széria rudas ferdepad 1 széria egykezesnyomás
    2 széria vállnyomás 1 széria oldalemelés/állhozhúzás
    karra csak 2 széria tricepsznyomás 2 széria állóbicepsz rúddal.

    A nyomás nagyon fincsii. Padlóra fekszek, kb. vállszélességben fogom a rudat, és behúzom a könyököm a testem mellé. hát a tricepsz ég már a második ismétléstől kezdve. és ráadásul súlyt is lehet ám használni szépen. meg a könyököt se bassza, mint néhány tricepszgyaksó.

    igazság szerint az ötös blokknál lesz problémás a szériaszám. elhúzódhat az edzés, ami nem jó. Ötlet? :D
  • Frayer
    #11258
    Hát a dekondicionálással tényleg lehet valami nálad.
    Nemárt ha szedsz némi antikatabolikus történetet.

    Ha a standard hst-t csinálod, akkor az sem ártana ha megnövelnéd az ismétlés számot, én azt vettem észre, hogy "szerintem" kevés stimulust ad.
    Azért van egy limit amit át kell lépni hogy megérezze az izom.
    Több ismétléssel csináld. Heti ismétlést egy izomra nem árt kellően magasan tartani, kb 120 - 150, mivel 3 edzés nap van általában, ezt elosztod 3 am, 40-50 ismétlés egy edzés alatt átlagban. És én úgy látom,hogy ez nincs meg a hst-ben, mert keveset ajánl, túl kevés szériát.
  • Roman
    #11257
    hst két hét után.

    Kar +1 cm, súly +0,8 kg, erősödés elég sok helyen, vállat kivéve, "vizuálisan" meg leginkább a mell kulcscsonti részei vettek fel masszát. Testzsír nem változott, vizesedés nincs.

    Mégis kúrva elégedetlen vagyok. Miért? mert a hst előtti dekondícionálás során "valamit elbasztam". anorexia nervosa? vagy nem tudom. De dekondícionálás alatt karból -3 cm, súlyból -6 kg. Most hst-hez eszek. 450 gr ch-t meg min. 50 gr zsírt, bár attól rendszerint csak többet.

    de amúgy nem rossz ötlet a teljes test stimulálása. nincs az, mint az 1héten1nél, hogy guggolás után 4-5 napig szarni nem tudok, mert minden fáj. hehehe. itt laza 1 napos bizsergés azt annyi.
  • berto17
    #11256
    pedig egy volt superbody bajnok írta.
  • Danny1987
    #11255
    THX az info-t.
  • juzosch
    #11254
    Menj be a patikába, és vegyél 100g aszkorbinsaval 800Ft-ért. Sőt, a patikusnéni azt mondta, ha dokival íratom, akkor feleannyiba kerül.
  • Danny1987
    #11253
    Turmixnak:
    viz+szójakocka+tejsavó+szőlőcukor aki meg tudja inni annak gratula:)

    Retek kösz a választ csak az a gond hogy egy eurovitbenben csak 30 db van mig a daily formulaban 100.
    Szerintem inkább 1 grammos c-t rendelek talán annyira nem borulnak fel az arányok.
  • csuszi
    #11252
    én lusta vagyok leírni de majd jönnek a rendesek. az első kettőnél megálltam.:) ha hétfőn széjjel edzed a tricepszed, vajon hogy fogsz másnap mellezni?:) ja és a minden nap has egy baromság. tovább nem is olvasom;)
  • berto17
    #11251
    Na megkaptam az edzéstervem, de van benne néhány olyan gyakorlat amirol nemis hallotammég:D

    Hétfő : Váll-tricepsz-bicepsz-has

    Váll: mellröl nyomás, oldalemelés, döntve emelés állva, állig húzás fr.rúd.

    tricepsz: fekve rf.rúd, lórugás párh., letolás,

    bicepsz: 67,5-on beforg, scot pad egyk.

    Kedd : mell, hát, has vádli,

    Mell

    fekvenyomás, tárogatás 30-on, 45-os nyomás, tolódzkodás,

    Hát: húzódzkodás, felhuzás, mellhez húzás E-rúdal, fűrészelés,

    Csütörtök: tricepsz-láb-has-vádli

    tricepsz: letolás erősen hajl. rúd., állig engedés párh. ülve egyk.párh, csigás egyk.

    láb: lábtolás, combfeszítő, guggolás, combhajlitó

    Péntek: váll-hát-has-vádli

    Váll: Vállból nyomás egyk. váltó oldalemelés 67,5-on, kereszthuzás hátsó delta, alsócsigán hátsó delta,

    hát : behuzás csigán, evezés csigán E-rúd, tarkóhoz húzás csigán, T-rudas evezés,

    Szerintetek milyen?
  • Panzermeyer
    #11250
    Mélységesen egyet értek, minek ezer felé pacsmagolni? Én nem mosogatok, mert nem bírja a bőröm a mosogatószert, se a gumikesztyűt, de legalább ennyit segítek, h kevesebb csetrest csinálok.
    Pl mikor hazamegyek, akkor rögtön kajálok. A kanalat, amivel ettem, még nyugodtan felhasználhatom arra, h megkavargassam vele a rizst, mikor főzöm, amikor pedig azzal végeztem a párolt csirkét is tudom vele kavargatni. De ez csak 1 példa a sok közül.
    Megeszed az almacsutkát is? :D Immunis akarsz lenni a ciánra? :)
  • retek683
    #11249
    eurovit szinte uanyi anyag van mint ebbe a daily vmibe..