33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #11329
    sztem wolf 2-3 éven belül olympia lesz,lehet.Megvan hozzá mindene.Lee haney után is fehér jött(dorian yates) lehet h colmen után ő lesz,bár cutler jött utána de nekem sose volt szimpatikus.
  • Panzermeyer
    #11328
    Na én is kb ezt gondolom :)
    Remélem Wolf nem fog így járni. Én nígyon bízom benne, h egyszer ő lesz a bajnok :)
  • juzosch
    #11327
    Sztem Cutler hatalmasnak hatalmas, de nem szép. Dexter szép arányos, míg Cutler inkább úgy néz ki mint aki nem tudja kontrollálni az izomnövekedést, és mindenhol összevissza nő rajta.
  • DaemoonHunter
    #11326
    Azthiszem sikeres a tömegelés, 2 hét alatt 2kg jött fel, tehát folytatom tovább...bár hússal nem tudom sokáig kihúzni, napi 1kg-ot nem tudok bevinni szóval erre kell majd egy alternatíva...
  • jazzy
    #11325
    Köszönjük a 300 szavas offot.
    Senkit nem érdekel, ez nem az a topic még mindig.

    On:
    Szerintem Cutler jobb volt mint Dexter, egészen sokat faragott a derekából is, én fogadtam volna, hogy ő fog nyerni tutira, tévedtem..
  • Roger6
    #11324
    Figyi Frayer!

    Ezt most nem bántásból, de tényleg ne itt tárgyald ki. Sok sikert hozzá, remélem összejön az, amit akarsz, gondolom nem hülyeségből foglalkoztál vele ennyi munkaórát.

    Üdv
  • Blekk Síp
    #11323
    Én szeretnék hinni neked, de amíg nem bizonyítod...
    Tölts fel egy hd filmet pár megában és elhiszem :D
  • Brolly
    #11322
    én hiszek neked, csak ne itt magyarázd már meg légyszives, biztos van olyan topic, ami ezzel a témával foglalkozik.
    De tudod mit, ha már ilyen hatamas dolgot "találtál fel", nyiss neki egy külön topicot ;)
    peace
  • Brolly
    #11321
    ezaaaz, hajrá Dexter, nem semmi éve van
  • SeanJRRussel
    #11319
    erről lecsúsztam de a vidikre kíváncsi vok.
  • SeanJRRussel
    #11318
    Most volt a mr olympia?????
  • Panzermeyer
    #11317
    Nos mit szóltok? Dexter nyert! Én erre nem számítottam, de örülök a meglepetésnek. Esztétikus a srác, nagyon szimmetrikus, de sokkal kisebbenek látszik. Most néztem az előzsűrizéses képeket, Jay hatalmas méretekkel rendelkezik, de ez már amorf nekem. Hol van például a dereka? Sajnos Dennis Wolfról nem láttam igazán jó szögből fotókat. Sajnos még várni kell az első Youtube-os videók megjelenésére, remélem már nem sokat.
  • Roger6
    #11316
    Csak ennek a hozzászólásnak az ég világon semmi köze a témához (#11313).
  • Roman
    #11315
    jó a francba is, persze, h szkeptikus az ember, meg röhög magában, de amúgy Frayer amikor a TÉMÁHOZ szól hozzá, eléggé nem mond hülyeségeket, mer' látszik, hogy tájékozott, meg olvasott.

    Szóval persze, hogy én is hülledezek az ilyen hozzászólásain, de amúgy a témáról hülyeséget írni nem szokott.
  • FOXX supreme
    #11314
    Magáncélokra?? én is én is:D
  • Frayer
    #11313
    Na hál istennek, nemsokára készen leszek a programmal amit írok, és elkezdhetek edzeni.
    Eddig lázasan dolgoztam és nem akartam hogy akár egy órát is elveszítsek a nap 24 órájából.
    A végéhez közeledem. :))
    Aztán veszek má magamnak egy jófajta edzőtermet, magáncélokra.
  • Aquir
    #11312
    sok szerencsét a görcsökhöz és a kómához :)
  • jazzy
    #11311
    persze létezik olyan de logikusan bármiből viszel be túl sokat az káros.
    és egyébként is, az arzén finom! :D
  • Aquir
    #11310
    k. a vitaminmérgezés létéről volt szó :)
  • jazzy
    #11309
    nem fogsz vitamintúladagolni. Víz is káros ha megiszol 1 nap 15 litert. Hacsak nem veszel be 50g c vitamint nem lesz semmi bajod. A daily oneból is 1-2-3 simánjó, ne vegyél be 23at és akkor semmi gáz.
  • Aquir
    #11308
    A tengeri halakban magasabb az arzén mennyisége, csak hogy tudd (igen, arzén)
  • Aquir
    #11307
    igen, vitaminmérgezés

    Pl túladagolásnál:

    "Syn.: A-vitamin túlzott bevitele. A-vitamin mérgezés.

    Def.: Az A-vitamin zsírban oldódó, a szervezetben jól raktározódó vitamin, ezért a túlzott bevitele káros.

    A vitamin akut túladagolás tünetei: hányás, aluszékonyság, agynyomás-fokozódás, idegrendszeri góctünetek (főleg különböző agyidegbénulások).

    A vitamin krónikus túladagolásakor mozgásszegénység, nyugtalanság, ingerlékenység, kutacsok elődomborodása, a csontok fájdalmas duzzanata, néha kopaszodás (alopecia), szájzug berepedése, különböző bőrelváltozások figyelhetők meg. A hosszú csöves csontokon l évő csontmegvastagodás (hyperostosis ) a Caffey-szindrómára emlékeztet (infantilis hyperostosis), az A-vitamin szint Caffey-szindrómában normális.

    Korai terhességben túladagolt A-vitamin, vagy származékai teratogén hatást fejtenek ki, számos fejlődési rendellenesség gyakorisága sokszorosára emelkedik."
  • Roger6
    #11306


  • FOXX supreme
    #11305
    persze felhúzásban, csak ezt hagytam le:D
  • FOXX supreme
    #11304
    Jó hír, legalábbis nekem:D

    Megcsináltam ma a 220 at, amit versenyre terveztem egy hónap múlva, szóval ott mehet több is:D bocs ezt el kellett újságolni:D
  • Roman
    #11303
    Jobson, tökegyszerű:

    kis olajon megpirít, rizs hozzátesz, pirít, vízzel felönt, agyonkurkumáz (indiai sáfrány, sárgára színezi még a barna rizsát is) meg fűszerez max. kevés őrölt köménnyel, aztán a végén zöldség (mexikói, mediterrán v ződborsó) hozzátesz, párol, kevés víz rajtahagy, lefed, a vizet beszívja, szétpuhul.

    Ált. 150 gr rizs, 200 gr herkentyű meg 150 gr zöldség megy. és ez egy étkezés, egy különleges étkezés, az edzés utáni. De ritkán készítem, mer macerás.

    Paella Marisca, Frutti di mare, vagy magyarosan Ri(z)ska Mariska néven fut a kaja.
  • Jobson
    #11302
    és mit csinálsz a tengeriherkentyűkből, hogy készíted el? köszi.
  • juzosch
    #11301
    A kenyér is veszélyes. Az elhúnytak 99%áról később kiderül, h életében legalább 1x evett már kenyeret:)
  • Roman
    #11300
    vagyis a tengeri halak zsírja egészséges, de az édesvízieké nem :)

    Hekk, pangasius, tőkehal, tonhal, ezek nagyon faszányosak.

    Bár én néha eszek tengeri herkentyűket is, pennyben lehet kapni. végülis drága, de egy héten 1szer belefér. 1450 ft kg-ja, kiolvasztva a kgból 800 gramm lesz.

    Polip, kagyló, rák, apróságok HÚSA. ebben nincs váz, kagylóhéj meg egyéb nyalánkságok, csak hús. _Q
  • GAthersw
    #11299
    "Meghalt Lenkei vitamincsomagjától" ezen beszartam :DDD
    Amúgy én is Lenkeit szedek, ha feldobom a pacskert majd üzenek itt a édesanyádnak, hogy igaza volt :D Amúgy a Supradyn a leghulladékabb vitamin, többször vonták már be mert bizonyítottan közrejátszott valami benne lévő transzportanyag a vesekőképződésben. Apád meg, ha orvos akkor tudnia kéne, hogy ez badarság és megnyugtathatná édesanyádat.
  • juzosch
    #11298
    Nem a zsír mennyisége a lényeg, hanem a minősége. A hal épp a zsírja miatt olyan egészséges.
  • Frayer
    #11297
    A halakban nem sok van, 16-18 % fehérje max.
    De viszont van olyan hal a tőkehal amibe szinte nincs is zsír.
    Nem mindegyik hal ilyen, ponty nagyon zsíros.

    IKO:
    Zabálj minél több húst. Tömegelj fel havi + 2-3 kg jával 85 kilóra, majd onnan 2-3 hónap alatt beszálkásítasz 75 re.
    Nagyon könyen fog menni, mert pehejsújban még lazán mennek a dolgok, és úgy változtatod a dolgokat ahogy akarod.
    120 kiló felett már beszarnál.
  • Danny1987
    #11296
    Hi

    Coop tengeri haltörzs.Valaki zabál ilyet?Ez szálkás?

    755Ft 1 kg.

    Erre is lehet szamolni 20%os fehérjét?
    Zsir mennyi lehet?
  • iko
    #11295
    177/68 a cél vmi 75kg jó szálkásan, utánna már csak szintentartani szeretnék, meg vmi más sportot is űzni.
  • iko
    #11294
    Én Multi-x-et szedek. Nem érzem a szignifikáns hatását (azon kívül hogy színeződik a pisi), inkább azért szedem mert ugye kell a vitamin. Inkább arra vagyok kiváncsi hogy ennyi vitaminhoz mennyi és milyen ételeket kénne megenni?
  • SeanJRRussel
    #11293
    Én 188cm/97kg vok.
  • Gyúrógép
    #11292
    Vitamintól mérgezést ? Normális vagy öcsém ? Melyik barom mondott neked ilyet ?!!
  • juzosch
    #11291
    Ez csak pár év, éljétek túl, aztán ha öneltartók lesztek jöhet a kánaán:P
  • Frayer
    #11290
    szerintem vegyél Daily Vita-Min (Scitec Nutrition) 75 tab. 2840 .- Ft. 37 ft / tabletta

    Ebből bedobsz napi egyet vagy kettőt.
    És megmagyarázod azzal,hogy te sportoló vagy, szükséged van rá.
    És megmutatod a szüleidnek az universal animal pakját, hogy hasonlítsák össze, és mond el hogy profi és hobby sportolók tíz ezrei szedik évek óta, és nekik nincs semmi bajok, sőt. És mond meg nekik hogy nem a szteroidos emberekre gondolsz akik a sport pályán esnek össze, vagy az emelvényen dobják el a kanalat. Hanem a tudatos egészséges sportolókra akik 150 évig élnek.
  • Roman
    #11289
    190 cm vagyok, bár inkább 89.

    a 135 kg tizenöt év kemény munkájának eredménye volt.

    számolgattam a dolgokat, és arra a következtetésre jutottam, hogy most, ezzel a kis fazonnal kb. kétszer annyi kcalt eszek, mint anno a szemétkajás nemsportolós, de naponta 2-szer evős, 1 dl vizet ivós szakaszomban. :o)

    amúgy édesanyámékkal történt valami. januárban még ők vették a vitamint nekem, meg mondták, hogy legyen, mert kell. most meg tiltják. konkrétan nem a tápkiegeket, csak ezt az egy vállfaját, a vitamint. Tesónak most is supradynt vettek, mondták,hogy "napi 1et maximum, de csak akkor szedd, ha beteg vagy". Nekem meg nem engednek, azt mondták, vagy veszek tisztességes (actival, supradyn, centrum) vitamint vagy nem veszek semmilyet, mert nem akarják, hogy meghaljak időnap előtt.

    Állítólag valami haverjuk meghalt lenkei csomagjától. De érdekes, hogy mindig van ismerősi körben olyan, akinek veseköve, halála lett a vitamintól, de még nem hallottam senkiről, aki meghalt volna az alkoholtól. :)