33479
12316971501353788406.png
  • hologram35
    #11369
    Köszönöm a véleményeket!

    Akkor minden étkezéshez(kivéve a reggeli)nyomok paprikát meg uborkát.

    Frayer önnek is köszönöm a hozzászolását.Bár én nem értek hozzá annyit mint ön (és most nem kötekedni akarok) de az éjjféli felkelés hogy igyak egy turmixot azt már a profik csinálják.

    Nekem nincsenek ilyen ambicioim csak egy kicsit jobban akarok kinézni a nők miatt ennyi lenne.

    Mégegyszer köszönöm mindenkinek.
  • Frayer
    #11368
    Bazz, elfelejtettem a jó kis növényi zsírokat.
    Használj ha tudsz olivát.
    Vegyél lenmagolajat, halolajat, akár vehetsz szőlőmagolajat is.
    Ezek mind jó zsírok, nem kell sok, de vigyél be mert szükségesek.
  • Frayer
    #11367
    Ha tömegelsz, ne vidd túlzásba a zabpelyhet, teli van rosttal ami a felszívódást nehezíti, fogyózáskor viszont jól jön.
    Minden étkezéskor egyél fehérjét.
    Egyél zöldségeket is, paradicsom, borsó, stb.
    Gyümölcs is jó, de ne vidd túlzásba.
    Ha jól akarsz tömegelni akkor nagy kalória tartalmú kis térfogatú kis telítetségű ételeket kell enned.
    Készíts pizzát, oly módon hogy jó arányban legyenek meg a fehérje, protein , zsírok.
    Tapasztalat, meg lehet csinálni, még akár hamburgereket is.
    Csak a zsírban sülteket nem igen lehet úgy módosítani sajnos. De helyette ott van a rost.
    Ha tudsz, inkább egész nap csipegessél valamit.
    Minthogy szakaszosan eszel.
    Ha tudsz, éjjel 2-3 körül kelj fel 5 percre hogy megihass egy nagy ch-protein turmixot.
    Ez is sokat segít, mert így soha nem fog éhezni a tested, és a nap 24 órájában anabolikus felépítő állapotban vagy. Ez lineárisan közel 30 % al több fehérje beépülést tesz lehetővő szemben azzal hogyha 16 órát eszel, és 8 órát éhezel, leépülsz.
  • iko
    #11366
    klasszul hangzik, egy kis zold azert nem árt bele. Csak hogy jobban csusszon ;) be és ki egyaránt
  • Gyúrógép
    #11365
    Nincs ezzel semmi gond
  • hologram35
    #11364
    Jó estét!

    Két hete jártam itt és azota több forumot is átolvastam.
    De csak itt kérdeztem és ahogy a hozzászolásokat olvastam az jött le hogy mindegy milyen végony vki akkor is fejlödhet csak a kcal-tól függ.
    Egy kérdésem maradt a tömegelésnél.
    A bodybuilderen 2g fehérje 5 g ch a tömegelés viszont a testmesternél 3g fehérjét mondanak testsúlykilónként.
    Most akkor melyik mert nekem az a 3 g soknak tünik.

    Na mindegy a lényeg összeállitottam egy étrendet magamrol annyit hogy 35éves vagyok 195cm magas 82 kg.
    6 étkezésre gondoltam az alábbiak szerint.
    1. étkezés:100g zabpehely 4 egész tojás
    2-6 étkezésig 100g rizs 100g csirkemell

    turmixnak 100g volumess35 naponta edzés napokon edzés után nyilván.

    Fehérje kb 170g
    szénhidrát kb 450g

    Ez még csak elméleti szinten megy lehet meg se birok enni inni ennyit.
    Az ivásról 4 liter viz napi szinten +1 adag multi-x.

    Ez igy szerintem jó és ugy nagyjábol mindennek megfelel.
    A véleményeteket szivesen fogadom.
  • FOXX supreme
    #11363
    Nem vagy egyedül, nekem is most jelenleg fáj mindkét vállam, térdem, derekam.
    De hát most különösen kemény edzések vannak, szóval mindíg más fáj, de valami mindíg.:)
  • iko
    #11362
    Aha valszeg valami ilyesmi lesz, mert kicsit tényleg be van gyulladva (melegebb ott). Érdekese hogy melledzés után másnap kicsit éreztem valamit (tárogatásnál kicsit talán túlerőltettem), de nem sokat. Aztán kb 1 hét múlva egy láb-bicepsz-tricepsz nap után kezdett igazán zavarni, asszem kis pihi és helyrejön. Ilyen Voltarennel kenegetem, meg borogatom. Remélem hamar gyógyul majd.
  • Aquir
    #11361
    jaj amikor születtem már akkor volt apámnak régóta ilyen, persze fakerékkel de gumi fogóval:) régi emlék, használatra készen xD
  • FOXX supreme
    #11360
    nem is hallottam még róla
  • GAthersw
    #11359
    Szokott valaki Medicin rollerezni ? Kurva jó törzs erősítésre, de legutóbb, mikor csináltam vagy megrántottam az alhasamat vagy kezdeti lágyéksérvem van, szerintetek mennyire valószínű ez utóbbi attól a gyakorlattól? Igazából orvosis lakótársam azt mondta, hogy tapintható lenne ott valami a lágyékomnál, ha sérv lenne de én rohadtul nem érzek ott semmi különöset, lehet csak meghúztam ott valamit... Most egy ideig asszem inkább csak statikus hídtartásokat csinálok, pedig baromira jó ez a roller cucc.
  • FOXX supreme
    #11358
    Jah, felhúzó verseny lesz pont 3 hét múlva:)
  • jazzy
    #11357
    Nekem is volt ilyen.. később egyre erősödött a fájdalom, azt mondta a doki, hogy meghúztam és csúnyán begyulladt.. Szerintem pihentess 2 hetet, ha nem javul, akkor doki!
  • csuszi
    #11356
    erőemelő?
  • iko
    #11355
    néha én is bekukk. Most pl jobboldalon fáj a mellem, kb. ott, ahol a szegycsont van. Érdekes, hogy van pár pozíció ahol belenyilal a fájdalom, de amúgy nem mindig fáj.
  • Aquir
    #11354
    én is nézem a topicot, ha meg szükségesnek látom akkor kérdezek/válaszolok
  • Sancibuilder
    #11353
    Sziasztok!
    Olvasgatom pár napja a fórumot és gondoltam regisztrálok, hátha hallok valami újat vagy hátha én is tudok segíteni valakinek.
    Jó fórumozást!
  • FOXX supreme
    #11352
    Én meg a versenyig hátralévő edzésemet tervezgetem:)
  • Jobson
    #11351
    én is lesek...
  • SeanJRRussel
    #11350
    Én még itt vok
  • Frayer
    #11349
    na mia fas va?
    Rajtam kívűl mindenki meghalt ezen a forumon?
  • Frayer
    #11348
    Bőven mehet, a pulyka eleve szárazabb.
    Csak le kell szedni a bőrét, zsírját, és a szálkát ami középen van.
  • Danny1987
    #11347
    Kurva nagy az iraqi gangsta kid.A teremben is vannak hasonlok.Ugy tünik leklonozták őket csak 8x kisebb lett és elkülték irakba Mini Me néven:)

    A pulykacombfilé-re is mehet a 20%os fehérjetartalom?

  • SeanJRRussel
    #11346
    First training video
    The unbelievable
    The cost of redemption
    On the road
    Relentless
    Invincible
    Asszem ennyi,legalább is nekem ezek vannak amik ténylegesen róla szólnak.Többet nem is találni meg nem is hiszem h van.
  • dagimano
    #11345
    Visszatérve a testépitéshez,nekem a Frank Zane típusu test szobrászat tetszik igazán.
    Nincs BodyBuilder példaképem,soha nem is lesz!
  • dagimano
    #11344
    Kirugnák a lábát fel sem állna,csak gurulgatna a földön...
  • Jobson
    #11343
    sajna ennek megvan a magyar megfelelője is...
  • Frayer
    #11342
    Ez az igazi.
    8 éves forma gyerek iraqban felgyúrta magát 100 kilóra és most rettegésben tartja egész bagdadot.
    Uralja az utcákat. Jó tánc és problémamegoldó készsége van, amit be is mutat nekük.
    http://www.youtube.com/watch?v=Dafx1tPsL4M
  • Roger6
    #11341
    Egy pár Ronnie Coleman film (ezeken kívül is van még neki pár):

    Cost of Redemption

    Ronnie Coleman - Workout

    On the Road

    Relentless
  • Gyúrógép
    #11340
    Mi a cime ezeknek a Ronnie Dvd-k-nek ?
  • Frayer
    #11339
    jah, nagyon idős már.
    Nem fiatal mégis tetre kész, de hiába ha már nem olyan a metabolikája, ha akrná sem tudná már azt a formát hozni mint amikor megverte flex wheelert.
  • FOXX supreme
    #11338
    Neki egyetlen egy hátrány van, hogy már nem olyan fiatal mint a többiek:S

    Pedig tényleg profi.
  • SeanJRRussel
    #11337
    Sztem Coleman marha nagy és nagyon jól néz ki.Nekem ő a legszínpatikusabb pali meg is van az összes dvd-je.Sajnálom h nem jött neki össze a 9. mro de sztem visszafog még ő térni az olympiára pár éven belül.Úgy feltúrbózza magát hogy hajaj aztán felőlem vissza is vonulhat végleg
  • iko
    #11336
    Ezaz, miért akarnak a testépítők "izom szörnyetegek" lenni, elvégre a szörnyeteg nem valami szép dolog. Legyen a kidolgozott érett izomok, arányos, szálkás test az ideál, és ne az ijesztő méretekkel megáldott amorf izomzatú krumpli.
  • juzosch
    #11335
    Egyetértek, ez egy testÉPÍTő verseny, nem tömegnövelő verseny. Tehát nézz ki úgy, mint egy szobor, és akkor nyersz. Cutler inkább hasonlít egy darab megmunkálatlan sziklához, messze van a letisztult formáktól.
  • FOXX supreme
    #11334
    Nekem is coleman, cutler nekem soha nem is volt szimpatikus, nemtudom miért..:S

  • Frayer
    #11333
    Én úgy érzem kezd megváltozni valami a testépítés, már nem nyűgözi le a zsürit az ámulatba keltő hatalmas nagy massza.
    Már egyre inkább a kisebb kompoziciót favorizálják alacsonyabb testzsíral.
    Rájöttek,hogy amit ezek magukkal csinálnak az életveszélyes, és inkább másfelé tolják el az elvárásokat.
    He ezeket az elvárásokat nézzük akkor dexter jobb volt, de van ennél egy régebbi, dexter is ami szálkásabb, igaz kisebb, de verné ma saját magát.
    Nekem még mindig coleman kapja az első helyezetet valahol a szivemben.
    Ő tényleg egy igazi monszter.
    Egy ilyen kilépne az utcasarokra, a kislányok sikítva futnának piripócsig az ilyedségtől, ő az a tipikus isteni mérettekkel rendelkező testépítő.

  • Brolly
    #11332
    *lehetett
  • Brolly
    #11331
    De ha jól emlékszem tavaly cutler megkérdőjelezhető formával nyerte el a mr.o címet, így neki könnyebb volt fejlődést mutatnia mint dexternek, aki tavaly kb. olyan formát mutatott mint amilyet most lehett látni, de lehet tévedek :$
  • jazzy
    #11330
    Igen Dexter szerintem is sokkal jobban néz ki.
    Viszont ha azt nézzük, hogy tavaly Cutler azzal a formával nyert amilyennel...
    Hogy is fogalmazzak.. Cutler sokkal többet javult a tavalyi formájához képest amivel nyert, mint Dexter ahhoz képest amilyen tavaly volt.. ha értitek mire gondolok.

    De az tény, hogy Dexternek igazán jó formája van Cutler pedig elég formátlan..