33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #11409
    Egy pankrátor sem arról híres h naturálba nyomja a témát.Rock bácsi se zsíroskenyéren nevelkedett sztem.Lehet h ellehet érni ezt a szintet natutálba de h Rock nem natutál az is hót biztos.Hulk Hogan se volt az.Különben vagy egy igen jó film Bigger,faster,stronger ami a steroiddal foglalkozik h ki mié h szedi.Elég jó kis film nyert egy pár díjat is egy amcsi gyerek csinálta aki a testvéreivel együtt anyagozott és az egyik pankrátor,lehet valamelyikőtök ismeri is.Én angolul néztem me magyar oldalon nem láttam még de nem nehéz megérteni.Csak ajánlani tudom.
  • jazzy
    #11408
    El de nem 1-2 év munka..
  • Danny1987
    #11407
    Ezt el lehet érni naturalban?
    Egyszer már tettem be képet róla de azon nem igazán lehetett látni hogy milyen szinten is van.




  • jazzy
    #11406
    Üdv újra itt!! Örülök hogy itt vagy remélem gyakori vendég leszel mostantól:)
  • Roman
    #11405
    Danny, kúrvára tévedsz.

    Én olvastam az összest. Aztán Kecskés Gabi, nevezzük nevén, kúrvára nem egyszeri félrekajának csinálja.

    Kb. egész nap gofri, pizza, csoki, süti, kóla. Ez adja a kalóriát. A fehérjét meg úgy viszi be, hogy napi 9-10 tasak whey. Neki ez vált be tömegnövelésre, mert így tud viszonylag tisztán hízni, izomban.

    Egyénje váltogatja.

    Én napi 3600 kcalt viszek be, edzésnapon 4000-et, amiből pihinapon 120, edzésnapon 400 kcal származik turmixból.

    Szerintem ez egy jó arány. :P
  • SG rock
    #11404
    köszönöm
  • Frayer
    #11403
    menj fel a bodybuilderre, ott az egyik menüpont alatt, van egy rakat felsorakoztatva, országos lista, pesti kerület bontásban is
  • SG rock
    #11402
    sziasztok

    most akarom elkezdeni a gyúrást :P rámférne.
    nemtud valaki mondani egy jó, árban is tűrhető konditermet a IX. ker közelében?
    google-ben kerestem de sajna nem találok :S.

    a válaszokat előre is köszi :D

    üdv
  • CeeZee
    #11401
    Bár nem friss a hsz-ed, mégis reagálnék rá.
    Az az igazság hogy a zsűrit(szponzort,szervezőt, stb.) általában rohadtul nem érdekli a versenyzők egészségi állapota. Leszarják hogy mennyire mennek tönkre ezek az emberek. Sajnos ez van ezen a szinten (nyilván nem csak a testépítés berkein belül).
    Nem szeretek belemenni olyan vitákba hogy kinek hol kellett volna végeznie és nem szívesen játszom zsűritagot (mivel ehhez egyrészt én nagyon kevésnek érzem magam másrészt pedig nem voltam ott személyesen), de nyilván nekem is megvan a saját kis véleményem, mint mindenkinek. Én személy szerint meglepődtem Dex győzelmén, úgy gondoltam hogy őt nem engedik Mr. O-t nyerni. De ezek szerint tévedtem. Viszont az is tény, hogy ha Jay nyert volna akkor az nem kavart volna akkora port.
    Mindenesetre örülök DJ győzelmének és annak ellenére, hogy nem tartozik a kedvenceim közé úgy gondolom hogy az ő genetikája még a profik világában is kiemelkedő.
  • SeanJRRussel
    #11400
    Figyu nem tom,de a tápanyagok naygrészét természetesen kéne bevinni nem kiegekkel,legalább is én így gondolom.Hol vannak a többiek nem tom max azért nem írnak mert nincs téma.Nah megyek is edzeni
  • Danny1987
    #11399
    Hova tünt mindenki?
    Csak nem a gurulo 3 Ft-ost keresitek?:)

    Más builderen szoktátok olvasni az edzésnaplokat?
    Találtam olyat hogy a napi kajáját tulnyomo részt kieg-ek alkotják(mondjuk rendkivül sok fajta) meg volt benne szalamis szendvics meg snickers csoki.

    Gondolom az csak egyszeri félrekajálás lehet nem?
  • Panzermeyer
    #11398
    Ez nagyon jó!
    Eurotraining! Eurotraining! Eurotraining! :D
  • SeanJRRussel
    #11397
    Nagyon beteg videó.Csak kár h német.
  • DaemoonHunter
    #11396
    Eurotraining
    Ritka itt a linkelgetés, de azért ennyi nem káros:)
  • Danny1987
    #11395
    Ha kilyukadsz akkor le fogsz ereszteni elvileleg minden testépitő "fel van pumpálva".
  • jazzy
    #11394
    ha esetleg elkezd spriccelni ird a falra hogy PUMP :D
  • tigeroo
    #11393
    jovan akkor húzok kicsit :Dd
  • jazzy
    #11392
    Nem hinném, hogy bármi baj lenne 8 órával vérvétel után..
  • DaemoonHunter
    #11391
    Én súlyzóztam anno, semmi bajom nem lett...bár ezt majd megmondják akik tapasztaltabbak;)
  • tigeroo
    #11390
    mármint mondjuk bicepszezésnél az ér megdagad és a friss tűlyukból elndul a vér stb
  • tigeroo
    #11389
    reggel volt vérvétel, súlyzózhatok már?
  • FOXX supreme
    #11388
    Nem muszáj, 12 őket, elég a 8 is
    Én régebben mindíg úgy csináltam hogy 8 ha megy, akkor emeltem, abba ment kb. 6 és azzal addig nyomtam míg megint nem ment a 8
  • DaemoonHunter
    #11387
    Kösz! A kukoricadara itt van a polcon, és nem jutott eszembe, szóval erre biztos rászoktatom magam...főleg reggel kellene, mert akkor nagyon kevés az időm(10 perc) kajálni, úgy, hogy hamarabb kelek mint lehetne. Szóval a zabpehely helyett néha búza, kukoricadara is beékelődik majd.
  • Roman
    #11386
    Vadász, ott van még a kukoricadara is pl. vagy csemegekukorica (sokan imádják, én hányingert kapok a kukorica minden formájától. pech)

    Gersli (hántolt árpa). utóbbit én majd télen tervezem fogyasztani egy kis sertéskarajjal. csak azért, mert a pajeszom göndören lóg le, fekete posztókabátban meg lapos fekete kalapban járok, sajnálom a pénzt, gerslit is eszek, de azért a disznóhús ha ingyen van.. :D :D szóval egy klasszikus kóser kaja a klasszikus "ha olcsó, jöhet" kóserhússal. :D

    http://www.jissn.com/content/2/1/50

    aki szeret olvasni, az olvashat. :) majd beleásom magam én is
  • DaemoonHunter
    #11385
    Tényleg jó kis éhségrohamot okoz, ugyan úgy mint az alma.

    Már 3. hete tömegelek, eddig 2kg jött fel kb, de most egyre lassabb a dolog. Kifőzött rizsből 300grammot viszek be, ami elég sok számomra, pedig tápanyagban kb 100gr szárazrizsnek felelne meg. Talán jobb lenne valami más ch forrást találni. Ez a búzadara is jó ötlet...
  • Roman
    #11384
    Meyer, igazad lehet.

    Elég stresszes az élet, mert bár megvan az angol emelt nyelvvizsga, érettségi, de a tanárom hajt, hogy többet többet, hogy legyek "nétív" szinten.
    az iskolában az idei évtől számítják a jegyeket továbbtanuláshoz, eddig 5.0 ami jött, jó lenne ezt fenntartani.
    továbbtanulás pluszba: én tényleg megutáltam a rendszert.. nyár elején határoztam el magam, de így is késettnek érzem. 2 év lemaradást kell most behúznom kémiából és bioszból, amit hetente bevasalnak rajtam.

    meg majd járhatok debrecenbe egyetemi előkészítőkre egyetemi tanárokhoz, mer úgy tudom, ktelező lesz biologiabol emelteznem majd 2 év múlva, de a biosz emelt érettségi anyagának 40%-a egyetemi tananyag, ami középiskolás könyvben nincs benne, és egy átlag középiskolai tanár fel se tud készíteni rá.

    a szerencsém az, hogy a sulink hemzseg a fiatal kémia-biosz tanároktól, akik 3-6 éve végeztek egyetemet, és azóta tanítanak. a szerencsétlenségem, hogy hivatalos órarendemben nincs egyik tárgy se már, első két évben pedig olyan tanárok tanítottak, akiknek utolsó két nyugdíj előtti évük volt, aztán a színvonalat se tartották.

    ezerszer megbántam, hogy erre a tagozatra jelentkeztem, tiszta szégyennek tartom. napvégén úgy dőlök be az ágyba néha, mint egy zsák krumpli, de az agyam nem tudom lekapcsolni, zakatol, és nem hagy aludni.

    Miközben idióta kifakadásom fogalmaztam, Meyer, eszembe jutott, hogy kicsifiú koromban iszonyat sok aludttejet tömtünk anyámmal :) a tejzsír a tetején meg tejszín lenne, egy kis édesítővel vagy sztéviával vagy istenpöcsével tejszínhabot teszek belőle apámnak, ne azt a szar felhidrogénezett cukrozott repceolajat zabálja már a kávéja mellé. :o)
  • SeanJRRussel
    #11383
    Ne haragudj de ez télleg hülye kérdés volt.Sok mindne közre játszik.Nyomhatsz 120-al is vagy 50-el.Annyival illik amennyit bírsz ezt nem lehet így megmondani.
  • Panzermeyer
    #11382
    Te jó ég... Hol hallottál ilyen badarságot, hogy mennyivel illik. Egyébként annyival illik, amivel meg tudsz még csinálni max 12 ismétlést, de az utolsók már nehezen menjenek! Hetente emeld a súlyt, ha csak pár kilóval is. Pihenj eleget, egyél sokat.
  • Panzermeyer
    #11381
    Ejha... Nem tudom, melatonint esetleg kipróbálhatnád, hátha segít valamit. De az is lehet, h nem vagy eléggé elfáradva, fizikailag és szellemileg is egyaránt. Azonban, ha tanuló vagy, és mellette edzel is, akkor ezt aligha tartom valószínűnek, inkább a melatoninra szavazok.
    Lehet hurrogni rám, de a házitej igenis jó. Azonban! Nem úgy, ahogy te gondolod, hogy a hűtőből elővéve, és főleg nem felforralva. Altasd meg. Ha meleg helyre teszed (fénytől védve, mert arra megkeseredhet egy kicsit), pár nap alatt megalszik. A zsír szépen feljön a tetejére, azt leszeded róla (ez viszonylag vastag réteg lesz, majd kitapasztalod kb milyen mélyen kell leszedni), és már kanalazhatod is az előre emésztett finom fehérjét. Igen jó a bélflórára gyakorolt hatása is. Ha ki vagy békülve a kefírrel, akkor ezt is szeretni fogod. Én esténként általában ezt eszem.
  • gotchaaa
    #11380
    Sziasztok
    68kg/176cm mellett mennyivel illene fekvenyomni?
  • Roman
    #11379
    meyer, én rossz alvó vagyok.. azért utálnak velem egy szobában lenni pl kirándulásokon, mert ott meg képes vagyok egész éjjel fel-alá járkálni a szobában, kutakodni, meg ilyesmik. 9kor ágyban kell lennem h 11 körül már offon legyek, de íg is elég egyetlen elbaszott mozdulat (szülő bejön és villanyt kapcsol, vagy szomszéd szobában kapcsolják le-fel a villanyt, tv-t) és máris fenn vagyok. :-(
  • Roman
    #11378
    Jajj most külön öröm, a barack-alma-dió-mogyoró orgiák mellé felsorakozott a szőlő nevű játékos is.

    Bár dúrván zabálhatok mostanság, mert átfolyik az étel rajtam. Azért a "tömegelés" szépen halad. szeptember 6án 81.3 kg-al mérlegeltem, tegnap reggel 83.1-el. Nem akarok ettől gyorsabban hízni, mert a testem ki van hegyezve a zsírraktározásra, ugyebár akik mondjuk 50 kg zsírt adtak le, mint én, azoknak a teste "vissza-vissza" vágyik még évekig a korábbi mennyiségekhez.

    A gond az h egész nap éhes vagyok :-(

    De most erősödtem egy rakatnyit a gyenge részekre, szóval karra meg nyomásokra, ez kellett már.

    Tricepszre próbálta már valaki a kb. vállszéles fekvenyomást padlóról végezve? frankón csak a tricós mozgástartomány játszik az egészben, 3-4 ismétlés után már ég a háromfejűm.

    Hátra látjátok valami értelmét, ha a két oldalt "külön is" edzem, vagyis van egy gyakorlat, ami végülis keresztcsiga közepén térdelek és kétoldalról behúzom a súlyt, persze akkorát, hogy 8-10 ismétlés menjen csak. vagy felejtsem el, ezt a gyaksit? mert végülis a változatosság kedvéért tettem be, de ha nincs sok értelme, kiszedjük.

    más. szerintetek érdemes teljes tejet (házi, háromhatos) fogyasztani? csak több ember esküszik rá, hogy iszonyat megdobja az embert.. nem igazán hiszek benne..
  • Panzermeyer
    #11377
    60-70 perc? Húúú, te ilyen lassan alszol el? Nekem kb 10 perc és ZZZZZ :)
    Bár gyerekkoromban én is soká tudtam csak elaludni.
  • Roman
    #11376
    Nehezen hízóknak!

    búzadara vízben főzve, aljas tejbegríz tej nélkül, édesítővel.

    100 grammnyit kb. 1.5 perc alatt eszel meg belőle, és iszonyat éhségrohamokat okoz. érdemes kipróbálni.

    mindenkinek közérdekű, a rostok fogyasztásának titka:
    sose bő folyadék mellett!
    ma reggeli történet:
    100 gr zabkorpa 100 gr zabpehely főzve 45 gr power proteinnel 1 banánnal fél kg almával s 60 gramm mogyoróval meg dióval. Dúrván 1500-1600 kcal-os reggeli étkezés. Szép is lett volna, ha az éjjeli három hugyozás után nem ittam volna még 3 sékernyi vizet is. a folyadék-rost párosítás "bejött", 30 perc múlva üres volt a gyomrom, vékonybelem, vastagbelem is, cserébe a kerámia feltöltődött.

    Szóval, egyetek darát, ne egyetek rostot vízzel, és ami a legfontosabb, hallgassatok lefekvés előtt Audiobook-ot fülesen, mert iszonyat megkönnyíti az elalvást, nyugodt alvást. De Ti hogy kerülitek el az éjjeli hugyozni járást? Én este fele már nem is iszok, mégis folyton járkálnom kell. Este 6 után már csak 1-2 pohárkával iszok,de folyton kijárok :( 2-3szor

    Én a Gyűrűk Urát hallgatom most, természetesen angolul, megy zenélőrő, fülessel, be van állítva a kikapcsidőzítés 60-70 percre.
  • Panzermeyer
    #11375
    Biztos egyénfüggő akkor. Nekem bevált.
  • iko
    #11374
    Nekem is bajos az alvás. Szinte sosem bírja ki a hólyagom a 8-9 órát...
  • juzosch
    #11373
    Sztem az alvás megszakítása több kárt okoz, mint a +fehérje haszna. Kivéve persze, ha profi/diák vagy, aki annyit alszik amennyit akar. De én örülök ha a 8 óra megvan, nem fogom még elbaszni ezt a ekveset is, mert aznagyon meglátszik...
  • FOXX supreme
    #11372
    A cél szentesíti az eszközt...
  • Gyúrógép
    #11371
    Tökmindegy hogy kicsit akarsz kicsit jól kinézni vagy nagyon jól.A recept ugyanaz.
    Azzal a résszel nem értek egyet hogy ne egyél zabot mert sok benne a rost.Éppen azért kell.A rost miatt.Én pld fél éve semmi rizst nem eszek max. pufirizst.Kisérletezni kell mi jön be.
    Persze hogy nem KELL ! felkelni éjjel max. ha felébredsz éjjel pössenteni pld. akkor lezuzhatsz egy turós vagy cottage cheese-es turmixot 2 kanál lenmagolajjal.Én a Ch hanyagolnám éjjel a Ch-t ha könnyen zsirosodsz.Ebben az esetben az alacsony GI-s ch kell neked pld. basmati rizs.
    A profik meg nem azért akkorák mer éjjel bezuznak egy turmixot hanem mer kurva jó a genetikájuk, jól reagálnak a koxra ergo jól fejlődnek tőle, ritkábban vagy egyáltalán nem jönnek ki rajtuk a mellékhatások.És nem mellékesen nehezebben döglenek bele a lórugás adagokba mint mondjuk te vagy én...
  • Panzermeyer
    #11370
    Csak úgy hiszed, tényleg igazán jó az éjszakai fehérje. Más dolog, h valóban macerás felkelni.