33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #11489
    még 3 évet se hinnék...
  • csuszi
    #11488
    ez egy év...már ne haragudj de az életben se.
  • Panzermeyer
    #11487
    4-5 év kitartó edzéssel ez elérhető.
  • juzosch
    #11486
    Ismerek olyat, aki két év alatt elérte ezt. Edzett, de nem izmos 70 kilóról kb 85 kilóra.
  • Frayer
    #11485
    Elég magas vagy, viszont sovány is ahoz képest.
    Olvass el minden fellelhető anyagoot a neten, főleg a builderen, alapszabályokat, aztán menj át a tesztoszteron.hu-ra pár napot elleszel ott. Ha kiokosodtál gyere vissza ide, és ha valami homályos megbeszéljük.
    Közben olvashatsz más külföldi nagy lapokat is, de ne a kommerszeket.
    Hanem ahol tényleg segíteni akarnak. Edzők, testépítők blogjait olvasgathatod, vannak online elérhető jó könyvek a témában.

    Inkább szánj rá pár napot,hogy kiokosodj, minthogy éveket lehúzz a konditeremben erőlködve, küszködve és mellette ne jöjjön eredmény.
    Szóval megéri mindenképpen.
    Kb azt mondom egy óra szak-cikk olvasás "hozzáértő a szerző" megfelel 10 órával a konditeremben, persze hosszú távon.
  • lord nihilus
    #11484
    értem és nagyon köszi a tanácsokat! :) nemrég kezdtem bele, de mindenképp szeretnék egy optimális, jól kinéző alkatra szert tenni (ideális példakép lett számomra a feka csávó :D ), most vagyok átlagos alkatú 183/71kg-os emberke, tehát nincsenek zsírral problémáim :) köszi mégegyszer
  • Frayer
    #11483
    Buta embernek jó genetikával is 10 év minimum. Ha nem figyel magára és félválról veszi.
    Amúgy meg átlagos genetikával szerintem 1-2 év alatt megvan egy ilyen alkat szerintem, ezt olyan 85 kiló, 8-10 % os testzsírnak saccolom, nem tűnik nagyon magasnak, feszít.
    Egy kb 80 kilóról 15-16 % átlagos testzsírral egy év alatt össze lehet hozni szerintem.

    Az első két hónap kis tömegelés, ilyenkor úgy is sokat fejlődik az izom, az elején. Így 80-ról gyorsan fel lehet ugrani kb 90-re.
    Aztán jöhet a pucolás, max 7-8 hetes ciklusokban, ha egyszerre nem sikerül lefaragni, álj meg és kezd el ovatosan tömegelni.
    Majd 1-2 hónap után megint próbálj egy pár hetes pucoló diétát.
    Próbálj mindig az optimális izomépítő testzsír sávban maradni ami 10-17 %, Itt fejlődsz a legjobban, kb 14 környékén. De gyorsan át is lendülsz ezen a ponton sajnos, önKONTROL. Irányíts te mindent, irányítsd a testedet. Ha képes vagy rá 1 év alatt tiéd lehet ez a forma. Persze ha nem a disznóólból jössz közvetlen. Mert ha zsíros vagy, az kemény és hosszú munka formába hozni.
  • lord nihilus
    #11482
    ha a közelébe kerülnék már elégedett lennék, remélem a kitartás meglesz :D köszi
  • FOXX supreme
    #11481
    Tudok olyan embert aki 4-5 év alatt már ilyen lett kb. Ez ahány ember annyi idő
  • csuszi
    #11480
    ezek nehéz kérdések annyi mindentől függ.
    6-8-10 év. nem mindegy mi a kiindulási alap; mennyi edzés; milyen kaja; mennyi kitartás; milyen genetika; mennyi pénz; stb stb :) 6 és a 10 is extrém. 8 a legtöbb embernek elég. de a legtöbb aki ezt kérdezi 2 hónap után abbahagyja:)
  • lord nihilus
    #11479
    bocsi h énis ilyet kérdezek :) ilyen izmokat natúrban hány év alatt lehet felszedni kitartó munkával?
  • Frayer
    #11478
    ehun e
    Hallolajj. Omega-3-melytengeri-halolaj
    Fél liter 1800 é. Nem rossz biznisz.
    Megkaparintom, aztán beszámolok,hogy lehet e nektek e venni ilyett.
    Remélem nem az a szar higított silány minőség. Halszagú vizet itthon is tudok csinálni tök ingyen.
    De ha korrekt termék lesz akkor nagyon jó vétel. Kötelező éllelmiszer.
  • BADE
    #11477
    van eladó Muscletech Musclebuilding Stackem,az új Hardcore technológiás
    (Gakic HC,Leukic HC,Creakic HC)
    Nálnk ezt a fajtát még nem árulják.
    Ha érdekel írj privit,hogy ne itt flameljünk.

    Stack
  • SeanJRRussel
    #11476
    Naggyon bolond
  • FOXX supreme
    #11475
    Mobil 1-es jó lesz?:D
  • berto17
    #11474
    Énis gondolkoztam ezzen a power proteinen, de aztmondják vízzel valami bórzasztó. Azthiszem a Bitechtol a No.1 proteint próbálom majd ki. Vitamin helyett mostmár fehérjét inkább.
  • Frayer
    #11473
    olajatot adjatok, kicsavarom a halat, az nem jó?
  • Frayer
    #11472
    olajat, olajaaaaaaaaaat
  • Panzermeyer
    #11471
    A Soy Pro az Proformos. Ebből ittam már csokisat, rumpuncsosat, meg most az epreset. A csoki az nem tudom, nem a legjobb, de végülis elmegy. A rumpuncsot az elején finomnak találtam, de aztán piszkos gyorsan meguntam. Ha azt mondod, h neked bejön a rumos íz, akkor lehet neked jó lesz, én többet biztos nem veszek abból az ízesítésből :) Azonban, ha csokis ízű fehérjével kevertem, akkor nekem nagyon bejött. Az epressel semmi gond. Jobb, mint a Power Protein epres verziója.
  • Roman
    #11470
    Danny, annyi, hogy én sose ittam még szóját, csak ilyen kemény "krémmé/pudinggá" kevertem kanállal meg kevés vízzel-újabban 3.6-os tejjel. Fincsi és lehet kanalazni. Meg reggel ráugrik a főtt zab tetejére, sajnos nem tudom megunni.

    Meyer, a soy az a powertrackes vagy proformos? Mert utóbbiból egy rumpuncsot bepróbálnék, annyi rumaromát használtam el az utóbbi időben ízesítésre.

    :S le kéne szoknom a szojazabálásrol. miér van az, hogy a tejsavót meg annyira eldugva tartom, hgy egy héten ha két adagot iszok, mán sokat mondok? szójából meg akár naponta v napi 2őt is...
  • Panzermeyer
    #11469
    Én is ittam az epres power proteint, szerintem finom. Most soy prot iszom, igaz ici-picit drágább, mint a power protein, de sokkal jobb cucc.
  • Danny1987
    #11468
    Te is power proteint használsz nem?
    Én most állok neki 4kg-os epresnek.
    A shopban olvastam a hozzászolásokat sokan kritizálták az izét nos az epres nagyon finom.
    Egyedül az oldodással vannak gondok.
  • Roman
    #11467
    hjajj én sajnos szójázni fogok, de saját döntés.

    nem folyik úgy át rajtam mint a savó, meg finomabb is. csak hát így lenéznek, de söbaj :)

    anyukám kicsit berágott rám mikor tegnap meglátott.. "kezd összeérni a combod, tudod ki fog új nadrágot venni neked te.."

    észrevettem mondjuk.. érzem h súrlódik össze, ezt kb. 2 éve nem éreztem, kibaszott jó érzés újra :)
  • OPM
    #11466
    Anabolic Whey tolok most, és teljesen meg vagyok vele elégedve!

    semmi mellékhatást nem érzek, ami igen ritka az esetemben :)

    szóval én nyugodt szívvel ajánlom, csak az ára húzós kicsit szerintem..
  • SeanJRRussel
    #11465
    Labrada ProV60 én azt tömtem legutóbb.
  • FOXX supreme
    #11464
    Én a helyedbe az animalos termékcsaládból az animal MAX ot venném. 1 kg csak, de nagyon jó, meg hát van vagy 10 ezer vagy hogy.
    Nemtudom már rég vettem, de emlékszek hogy nekem nagyon bejött.
  • retek683
    #11463
    sziasztok !! maradt 15000 em fehérjére meik fehérjét vegyem? Cyto Pro , Whey Pro, Anabolic Whey - de ebből csak a 2.3 mas tom venni egy hónapra...
  • jazzy
    #11462
    Nekem az Erő Műhelyében könyv van csak meg.. de az nem csak róla szól
  • Danny1987
    #11461
    Schwarzenegger milyen étrendet nyomatott.
    A builderen csak annyit találtam hogy 300g fehérjé-t nyomott napi 5000kcal és ez 6 étkezésre volt elosztva 3 nagyobb 3 kisebb.

    "kedvence két pohár tej sovány fehérjével, tojással és fél csésze fagyival összekverve. Ez a turmix kiváltott egy kisebb étkezést."

    Vkinek nincs schwarzeneggerről egy könyve?
  • iko
    #11460
    menza mellé sztem vmi olcsó protein nem ártana, pl ha sztracsatella, vagy mákostészta féle 0 protein menük is lesznek.
  • SeanJRRussel
    #11459
    Elvileg jövőhéttől tömeget növelek elkezdek egy 50 napos creatin kúrát.Szerintetek a kajálások miylenek legyenek?2x tudok igazán odafigyelni rá mert a menzán a kaját nem én szabom meg csak a reggeli és a vacsora érdekébe tudok tenni vmit.Gondoltam arra,hogy 80g rizst 5 tojással összekeverek és beviszem suliba mint reggeli vagy tízórai.Aki tud az vmicskét segítsen jah amúgy 188cm/98kg vagyok
  • SeanJRRussel
    #11458
    Hát az on the roadba azért kicsit többet sőt,elég sokat de olyan nagyon érdekfeszítő dolgokat nem mond.A invincible nah ott pl h hogyan lett profi builder az érdekes.
  • zotja
    #11457
    hidd el ahoz nem kell felirat :) lűjt véjt bébi meg je bádi. kb ennyit beszél
  • Danny1987
    #11456
    Ronnie Coleman - On the Road
    Ehhez vkinek nincs felirata?




  • Roman
    #11455
    CAFAT AZ TÖK FINCSI :o)

    Gyá, azt érzem, szétreped a combom. Sajnos nálam működik a "mindegy, csak nagy legyen" elv, ha edzésről van szó. Állandóan lábaznék meg hátaznék, néha melleznék, de a kicsikre úgy kell ráerőszakolnom magam.

    hihi, sőt, mostantól a vádlit se fogom ellustulni. Azt is megölöm heti háromszor.

    muszáj hehehe
  • DAcafat
    #11454
    Ha már a vitamin lett emlitve :)
    mennyire jó a pezsgő tabletás multi,c vitamin ? vagy néha veszek izotóniásat abba is van minden.
  • SeanJRRussel
    #11453
    Ronni Coleman-Hardcore amazon-on rendelték faterék karácsonyra,nem hiszem,sőt biztos h magyarországon nem lehet kapni.
  • Frayer
    #11452
    Csak ennyit kérdeztek: sör, vodka vagy disznó?
    A sorrend pont frankó, csak sok legyen , úgy a jó
  • Roman
    #11451
    Sean, azért most télre megtartom a vitamint. Nyáron ingyen ehettem kilószám a zöldet meg gyümit, télen sajnos a helyzet nem ilyen rózsás már, faluról nem hoznak a lidl meg jódrága. :D
  • Roman
    #11450
    Frayer, olyat én is akartam, mert minden külföldi oldalon ezt a "megadózis halolajat" tolják, amihez vagy kúrvasok tengeri halat kéne megenni vagy egy nap egy doboz omega3at benyelni.

    persze ők megtehetik mer szarérhugyér veszik a halolajat, de itthon drága.

    így szartam az egészbe azt mondom megvagyok én halolaj nélkül is, úgyis eszem egy héten egyszer halat :D

    ma gyesznót ettem tegnap meg bocit. szeretem mikor anya sütöget hétvégén. csirkecomb, házicsirkemell (nagyon picike) bocihús, gyesznó, fácán, kacsa, hal, minden fos előkerül a fagyasztóból "dikkmá megneződüljön, csinájjukmeggyorsan" azt ez így jó-