33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #11649
    Creatin FX ilyet ni zacsis Reggel éhgyomorra meg edzés előtt fél órával.
  • SeanJRRussel
    #11648
    Danny 188cm maags vagyok.Foxx én is 50 napig szedem egy huzamban de ezen nem veszünk össze mindneki annyit szed amenyit gondol,annyi h én sokallom a 10-15 nél nagyobb mennyiséget.
  • Roman
    #11647
    Zabra forró víz, édesítő.

    a fenti a zabkása natúr

    ízesítheted kakaóporral, fahéjjal, kevés vízzel kikevert power proteinnel, kókuszreszelékkel, rum aromával, kávéporral, daráltbéllel is akár, bármivel, ami nem számít "túlszemétnek" tömegeléshez.

    Én reggelre úgy szoktam h 180 gr zabra forróvíz édesítő rumaroma beleszórok 30 gr dióbelet, és rádobom a tetejére a 40 gr kevés vízzel kevert power protkót. vagyis ma reggel ez volt, de amúgy naponta változik, hogy ne legyen unalmatos.
  • FOXX supreme
    #11646
    De mi most nem általános szedésről, meg edzésről edzésre való "felkészítésről" beszélünk, hanem komplett kúráról...
    A kúra több ideig tart, pontosabb, több a macera vele, de az a cél hogy erősebbek maradjunk a kúra után(minden nélkül alaphelyzetben), mint amilyenek előtte voltunk..A másik hogy sztem a kreatin inkább erőre való mint testépítős szempontból izomépítésre...
  • Danny1987
    #11645
    SeanJRRussel elárulnád milyen magas vagy?

    BADE köszi a receptet most raktam be a fagyasztoba a protein csokit 60g zab+ 1 adag 100% whey protein van benne némi vizzel.

    Holnap csinálok olyat hogy 100g zab +50 g power protein epres.
    ÁÁÁ már folyik a nyálam:)

    Ha tudsz ilyen egyszerű recepteket akkor sziesen fogadom:))
  • FOXX supreme
    #11644
    Ha van Attackra pénzed, vedd meg, abba is van etil észter, mint a ce-extremben...
  • BADE
    #11643
    Én is napi 10gramm kreatint tolok(2szer kaja előtt fél zacskó Crea-Bombot),pihenőnapokon fél zacskó.Én is másfél hét alatt szedtem fel +3kg-t.
    Te mit tolsz?
  • SeanJRRussel
    #11642
    Én nem akarok senkit megsérteni de én 102kg vagyok jelen pillanatban és 1,5 hete vagyok creatinon.Napi 10g veszek be és szépen hozza a súlyt eddig +3kg és kajálok mellé.Tavasszal 92kg ról mentem fel 95re és akkor is csak 10g creatint szedtem.Én azt mondom h max 15g többnek nincs értelme ha csak nem vagy 160kg szálkás állat.Ez az én tapasztalatom.
  • ezrael
    #11641
    FOXX: most néztem, hogy ha veszek egy Attack-ot (720g) az majd két hónapig elég nekem CE ex-el, a két havi kúra k.b. 22000-ből kint van, ami havi szintre lebontva csak(!) 11E. (plussz tejsavó) Nem rossz. Többet nem variálok vele, de még annyiban erősíts meg, hogy jobb az Attack-al, mint sima monoval:) Ha annyival jobb , simán áldozok rá!

    BADE: Hja, de ugye rengeteg variációval kísérletezhetünk. Nem tudom mennyire olvastál vissza a fórumban, de arra gondoltam, hogy jó sok fahéjjal is igen hatékony lehet;)
  • berto17
    #11640
    veszek 1 Bioteches Kreatin Phx-et, napi 3x3 veszek be. remélem hozz majd valamit! másfél hetes kihagyás után kell 1 kis plusz
  • BADE
    #11639
    Nem is rossz,de sztem csokis ízesítésű fehérjével jobb
    Hűtő helyett mehet a mélyhűtőbe is,hogy normálisan összetapadjon vagy kevesebb tej kell bele
  • FOXX supreme
    #11638
    Ha 22-23 akkor lehet kerekíteni 25 re, jobb elosztás érdekében.Foszfátot felejsd el, messze nem olyan jó mint a monohidrát, erről még annó a tesztoszteron.hu-n olvastam cikket. Veszel valami olcsó monohidrátot, mellé meg kiegészítésként mehet a CE..főleg akkor jó amikor nincs időd, és csak bekapkodod. Mellé meg szőllőcukor egy jó nagy kanál. nem kell bonyolítani itt össze-vissza feleslegesen, nem készülsz profi versenyre, számokból itélve nem vagy sztem olyan nagyon zsírosodó...esetleg annyi hogy közvetlen lefekvés előtt ne edd feleslegesen a cukrot...kész
  • ezrael
    #11637
    Jut eszembe, azonos mennyiségű glükóz elég a kreatinhoz?
  • ezrael
    #11636
    Akkor 22-23g... az is rengeteg. Mit javasolsz, akkor vegyek hozzá valami olcsó monohidrátot, vagy foszfátot(inkább erre hajlok)?!? Egyébként még kaja mellett tejsavót eszek hozzá naponta 4x.


    BADE: jól hangzik, ezt kipróbálom;)
  • FOXX supreme
    #11635
    Bocsi, elolvastad, én a 25 grammot példának mondtam. A helyes mennyiség akkor jön ki, ha a testsúlyodat elosztod 3-al. És a CE-EXTREM csak kiegészítésnek jó, ahoz hogy rendes kúrát csinálj végig, ahoz nagyon drága.
  • BADE
    #11634
    Aki olcsóbb protein szeletet szerezne készíteni,annak itt a következő recept:

    Zabpelyhet és egyéb magas fehérjetartalmú magokat turmixban felaprítunk,majd egy külön tálban hozzáadjuk a fehérjeporunkat(annak megfelőlen,hogy ki mennyi fehérjét akar bevinni,én kezdésnek Syntha 6-ból adtam egy mérőkanállal,de sztem 2vel fogok,vagy keverem más fehérjeporral) és a kis kanál mogyoróvajat(én saját készítésűt használtam).
    Elkeverjük vele,szépen kis adagokban adagoljuk hozzá a tejet vagy vizet,amíg massza jellegű nem lesz.Ha megfelelő állagú,alufóliába töltjük és csomagoljuk.Aztán mehet a hűtőbe "érni" egy kicsit.
    Jó Étvágyat hozzá:D

    Videó hozzá:
    Protein szelet
  • ezrael
    #11633
    Hi!

    No, 3 napja szedem ezt az extreme CE kreatint, azóta volt két edzésem..egyenlőre még semmit sem tapasztaltam tőle, pedig azt olvastam, hogy ennek nincs feltöltésre szüksége. Glükózt is tolok mellé.
    Ja és FOXX azt mondta, hogy napi (nekem) 25g kreatint kellene szednem, na már most ebből egy adag 2g(3kapszula), ha ennyit szednék akkor egy doboz(3500Ft) 4 napig tartana. öööööööö, pedig azt érzem, hogy ez kevéske. Tapasztalatok???
  • DAcafat
    #11632
    jövö héttől belekezdek HST edzés tervbe most hogy utána olvastam nagy reményeket fűzök hozzá :)
    valaki próbálta már/vagy csinálja ?
  • Danny1987
    #11631
    A pattanásokra a szolárium is lehet megoldás.
    Ráadásul szép barna böröd lesz.
  • Frayer
    #11630

    De nem kell annyira beszarni tőle. Van doki aki nem szarakodik ezzel annyit. Nem kell vérvételre sem járni, meg annyira nem bassza a májat, csak aki érzékeny rá. Mikor én szedtem semmi mellékhatás nem jött ki. Minden frankó volt, és szépen szárította a bőrömet, ahogy kell, zsírosodás teljesen megszünt, nekem elég volt egy hónap. Az meg semmi, van aki fél éven át szedi mégsincs semmi baja.
  • Roman
    #11629
    az isotretinoin viszont csak a tökös bögyösöknek való, mert rendszeres vérvétellel monitorozzák a májfunkciókat, lévén, elég "hírhedt" hatóanyagról van szó. :D

    Szóval potenciális kokszgyuriknak kiváló bemelegítő, bassza a májat, szemes és még a tűhöz is szoktat. :D
  • Roman
    #11628
    ja és közhiedelemmel ellentétben, ha napi negyed kg mogyorot v diot eszel meg se lesz pattanásod, ha egyébként tényleg 100% tiszta vagy (telített zsír, cukor, LAKTÓZ és laktát mentes. még a kazein tud kibaszni nagyon.. velem..
  • Roman
    #11627
    És ne fosson a kozmetikustól. Amúgy étrendfüggő is.. amióta banisan zabálok, nincs pattanás, előtte volt. Öcsém 2-3 hónapig evett banisan, sokat szépült, mostanság megint sütit eszik csokival, és olyan a feje, mint a tisztítatlan daráltbél.
  • Frayer
    #11626
    off
    Kedvenc film jelenetem.
    vigyor X

    on
  • Frayer
    #11625
    Menj el bőrgygyászhoz, és írass fel vele IsoTretinoin tartalmú gyógszert.
    Azaz kérjed a Roacutant és az Isotrex gélt.
    http://www.pirulapatika.hu/210130053/betegtajekoztato
    http://www.pirulapatika.hu/210029896/betegtajekoztato

    Vegyél jó fajta multivitamint, scitec esential vagy daly one universal.
    Vegyél be napi 1-2 gramm c vitamint, étkezésekre elosztva, szétosztva a nap folyamán.
    Garantálom neked,hogy egy hónap alatt szinte az összes el fog tűnni.
    Ha nem akarod hogy megmaradjanak a pattanások miatt keletkezett sebbhelyek akkor, vegyél contratubexet, drága de állítólag jól használható friss sebeknél, főleg pattanásoknál.
    Jó még Mepiform, 2200 Ft-tól hegkezelésre.
    Szerezz be egy kis fitoösztrogén tartalmú krémet és azzal kenegesd az arcodat. Az nagyon jót tesz a kollagén képződésnek "lokálisan" amivel szépen feltölti a kis krátereket, meg szép bársonyos bőrt eredményez hosszútávon mint a csajoknak, de ne félj nem lesz pionád.
    Ha merész vagy és drámai eredményt akarsz elérni, akkor fitoösztrogén helyett vegyél estrogélt "igazi ösztrogén gél" amiből napi negyed mg már drámaia változást hoz 2-3 hónap alatt. De tovább ne használd.
  • Savmacska
    #11624
    Sziasztok!

    Srácok nekem kivan pattogva a hátam és a karom is,nem vészesen de épp elég haoz h pólóba járjak ne pedig atlétába, van valakinek még ilyen gondja? Vagy ha volt mivel orvosolta esetleg, ill mitől lehet ez?! Előre is köszönöm a válalszotokat !!!

    Üdv
  • SeanJRRussel
    #11623
    Én épp ma vettem egy 2,26kg-s fehérjét vannilia fahéj ízben.Az a ajó benne h a fahéj télleg benne van,valammi k*rva finom.
  • ezrael
    #11622
    Egyetértek az előttem szólókkal! Ez egy életmód, ezért szépen lassan van időnk fejlődni a magunk tempójában;) A koksz már csak az abszolút elhivatottak eszköze legyen, ne az abszolút elvetemülteké, akik 2 hét alatt akarnak 10 kiló izmot felszedni és fél év múlva megunják az edzéseket és elhíznak , mint a disznó:P Ezt nem személyeskedésnek szánom, félre ne értsen senki, csak aki használni akarja annak "mindennel tisztában kell lennie" és a koksz kétélű fegyver és igen sokat hallottunk arról, hogyan mentek szét nagymenő testépítők..veséi, mája, blablabla.

    Egyébként holnap kapom meg a creatin ce extrem-et , kíváncsian várom mit tud! :) Az után a sz*r foszfát után csak jó lehet.
  • Panzermeyer
    #11621
    Ja és egyébként mennyit kell tenni fahéjból 1 turmixba? Mondjuk 5 g-ot, vagy elég a jóízlés határain belül? :)
    Kipróbáltam, h az epres soy pro-ba raktam bele, és elég érdekes lett, de semmiképpen se mondanám, h rossz! :)
  • SeanJRRussel
    #11620
    Akkor úgy látszik h én se mondatm hülyeséget.
  • Roman
    #11619
    Poén, de egy külföldi oldalon találtam "kokszkúra" leírást.. bevezető:
    Ne kokszolj, ha:
    1. kevesebb, mint hat éve edzel
    2. fiatalabb vagy, mint 25
    3. nem vagy 100% edzésben és kajában
    4. nincsenek versenyzői ambícióid
    5. nincs egy rakat pénzed

    mivel, rám egyik se igaz, nem is gondolkoztam tovább, hogy most legyen-e cucc, vagy ne. mondom, minek az. egy haver is szedte azt csak pattanásos lett tőle, túlhajszolta magát, a doki 2 hónapra eltiltotta a sporttól, mer úgy meghajtotta a szívét, meg le is sérült a dereka, mert úgy emelte a súlyokat, hogy az ízületei meg egyéb dolgai nem bírták.. szóval két hétig tündöklött, azóta meg nem találja magát. én meg töretlenül haladok naturban.

    most mit kockáztassak meg basszak el egy rakat pénzt? :D meg szép pattanásmentes vagyok, minek ezen is változtatnom? :)
  • Roger6
    #11618
    Teljesen igazad van, egyetértek veled!
  • SeanJRRussel
    #11617
    Ne sértődjetek meg(de nem is nagyon reagál sose senki a kommentjeimre),szerintem a nerobol és tásai szedésének nem sok értelme van.Majd esetleg akkor ha már olyan szintre elérsz h télleg nem tudsz tovább fejlődni a súlyokban(de persze kajálsz rendesen meg minden)akkor talán van értelme.Sokan abba a hibába esnek,h szedik mint a hülyék jól felfújja őket aztán pár hónap múlva meg les h fogyott 10-15kg-t.Az anyagozást csak ésszel kell csinálni profin kajálni mellette.Én spec nem is szednék ilyeneket csak akkor ha testépítő lennék és vereny szinten nyomnám az ipart.egy átlagos embernek meg minek?fehérje,kaja,creatin ugyan ott leszel csak több ideig tart.
  • Danny1987
    #11616
    Bakker az k.rva kesék.
    Én olyan 20-25e-re tippeltem.
    Külföldön azért gondolom ennek a többszörösét meg lehet keresni egy éájszaka alatt.
    De jó lenne kijutni az usa-ba vmi filmsztar mellé az biztos dobálja a napi400-500 dolcsikat.
  • OPM
    #11615
    haverom szokott szervezni bulikat Miskolcon, ott 10e Ft-ba kerül darabja egy éjszakára
  • Danny1987
    #11614
    Valaki nem tudja hogy kidoboként mennyit lehet keresni kb egy éjszaka alatt?

    Amugy ez a danabol meg naposim azokból mennyibe kerülne egy kúra?
  • Roger6
    #11613
    Minek kell ilyen szarokat szedned? Hagyd már b+! Egyé sokat meg edzé sokat. Gondolom most teljesen meggyőztelek...
  • FOXX supreme
    #11612
    Persze, minden további nélkül...
  • GhostRider1 #11611
    Hali! a Danabolról mi a véleményetek? Érdemes megcsinálni egy kúrát vele?
  • Roman
    #11610
    http://raypeat.com

    A cikkeket érdemes olvasgatni, vélemények kellenének :o)