33479
12316971501353788406.png
  • DaemoonHunter
    #11691
    Omega3 zsírsav...bár a lenmagolaj nagyobb százalékban tartalmazza, talán ezért is elterjedtebb.
  • CeeZee
    #11690
    Felőlem használhatsz, csak értelme nincs. Nem megfelelő a zsírsavprofilja. Úgy is mondhatnám, hogy szar. :D Lenmagolajat találsz a bioboltokban vagy ha nagyon nem tudod mással megoldani (bár ezt kétlem) akkor még a héjas mogyoró jöhet pl szóba.
  • retek683
    #11689
    Attack 720 gr + Cyto Pro + Anator p70 + Multi x mit szóltok? ez a következő stack-em kaja rendbe téve ... szal kiváncsi leszek ja meg még ha marad kesem akkor veszek ezekhez még glutamit vmi olcsó félét... mostmár elkezdtem komolyan ezt az egész edzés dolgot .. rendensen lábazok nem hagyok ki edzést most már csak a gazdasági válság állhat karrierem utjába:D
  • DaemoonHunter
    #11688
    Lenmagolaj helyett használhatok tökmagolajat? Abból úgy is van bőven...
  • CeeZee
    #11687
    Csak nekem hiányzik innen egy elég fontos hír?



    Wabba világbajnokunk: Tóth Dani!!!
    Fitness shape: Szántai Dóri 1.hely
    Fitness:Nagy Orsi 1.hely, Kellner Zsuzsi 2.hely
    Klasszikus testépítés: Zombori László 2.hely
    Masters: Balogh László 5.hely.

    Gratula a magyar csapatnak!!!

    A verseny Mexikóban volt a hétvégén, ezért képek illetve videók még nincsenek(pontosabban én nem találtam).
  • DaemoonHunter
    #11686
    Lencse az gyakran van, tojásból edzésnapon 5db-ot eszek meg, túrót azt még beszerzek, sajt pedig mehet spagettire is bőven.
  • Frayer
    #11685
    Nézd, te csak azzal törődj,hogy megedd a napi kb 3000 kalóriát.
    Nem azt mondom,hogy minden étkezés előtt fél órát keresgélj a táblázatban és számolgass, hanem, hogy megnézed, kb mi mennyi, és hogy mennyi kell belőlle, aztán később már automatikusan tudni fogod, mi mennyit ér, mi nyerhető ki belőlle és, hogy kb mennyit kellene megenned belőlle.
    Arra figyelj,hogy ebben a kalóriában meglegyen a napi szükséges protein bevitel, ami napi 2-3 gramm protein / testsúly kilogrammonként.
    Tehát neked, 180 körül van. Ami közel egy kiló csirkét jelent.
    De inkább egyél napi fél kiló csirkét, és arra dobj rá tejsavót, túrót, kis sonkát, sajtot, babot, lencsét, tojást, minden jó ami nem zsíros de protein van benne, hüvelyesek is nagyon jók.
  • DaemoonHunter
    #11684
    Igen, csak itt sem árt figyelni, hogy száraz formában mérjem ki, szerintem 100 grammos adagok elegendőek, tésztából rengeteget meg tudok enni, szóval ezzel nem lesz gond.
  • Frayer
    #11683
    A tészta az nagyon jó 5let. Tömör formában sok ch, a legjobb.
    Ha sokat tudsz belőlle enni akkor nőni fogsz.
    Az nem kétséges,hogy meg fogsz indulni a növéssel, de arra is figyelj,hogy ne olyan gyorsan, ne zsírosodj el.
  • DaemoonHunter
    #11682
    Frayer, Roman, kösz a tanácsokat! A pizza jó ötlet, de eddig csak hétvégén csináltam...napi 2-3 be is ment. A zabpehely csak reggel jön jól, mert akkor sietnem kell, bár később érződik, hogy nemkicsit rostos. Kenyér az házi készítésű, "kicsit" tömörebb, viszont ízre sokkal jobb mint a bolti, és többet is megeszek belőle.
    Igen, a rizs nagy része tényleg víz, talán érdemesebb lenne 100 grammonként kifőzni, és megenni egyből.
    Tömegelésnél gondolom nem számít, ha tésztaféléket is ennék, sőt...talán kicsit változatosabb lenne az étrend
  • Roman
    #11681
    off: növök.. összeszakadt az asztal ahogy rákönyököltem, most a billentyű az ölemben van. kurvajó.. apám itt ordít, na menek lefekszem..
  • Roman
    #11680
    Daemon, én a helyedben zsírt adnék még. Tudod, ilyen sósmogyit vagy mittudomén. Egészségesebb, mint a plusz szh.

    Amúgy mi a faszt zavar, hogy nem tudsz tisztán enni? Az ektomorfok 99%-a leszarja. :P Kenyér is szh, főleg ha csirkemellel eszed. Nálam divatja volt egy időben a házi mogyoróvajas kenyérnek. Na az aztán kcal-bomba. Mint a lidl-ös madáreledel !zsírban forgatott zab és kukoricapehely! :D
  • Frayer
    #11679
    Túl keveset eszel.
    Hiába eszel csirkemellet meg rízst. Ha nincs meg a mennyiség akkor hiába.
    Recept:
    Minden nap fél kiló csirke vagy pulykacomb "a húsa nyersen nyomjon ennyit".
    Egyél sokszor szénhidrátot, ne csak rízst mert abból nem tudnál megenni 3 kilót naponta, mert ugyanis az a 350 gramm rízs amit te eszel, jó ha van 100 gramm igazából, a többi csak víz. Főzés, párolás előtt kell lemérni a súlyát. Én inkább otthoni készítésű pizzát, meg hamburgereket gyártanék, abból jó sokat bezabálnék.
    Meg nyomass hozzá edzés után 40 gramm ch-t és 40 gramm tejsavót turmixban. Ha tömegelsz ne egyél sok zabpelyhet mert teli van rostal, ami nehezíti a tápok felszívódását.
    Teljes testes edzést csinálj, heti háromszor, vagy négyszer. 60 kilósan még nem kell törődnöd a regenerációval, bőven fedezi a genetikai tartalék ami természetesen is van.
    Egyél zsírokat is, olajokat, vegyél lenmagolajat, annak 50% omega3 zsírsav.
  • DaemoonHunter
    #11678
    Nos most 61kg-on vagyok, ami még mindig kevéske, de legalább nem zörögnek a csontjaim annyira. Reggelente zabpehellyel kezdek, 100gr, aztán suliba szendvics, csirkemellel. Délben, délután, este rizs, csirkemell, néha valamilyen más hús, de a lényeg hogy nem felvágott meg ilyen szemetek.
    A lényeg, hogy most 1 hete már nem megyek feljebb, 61kg-nál megálltam, szóval szerintem kevés a bevitt ch...egyenlőre 65ig felmennék, ami napi ?325gr ch?. Szóval valamit változtatnom kell. A rizzsel elég érdekesen állok...kifőzött formában étkezésenként 350grammot eszek meg, napi 3x, délelőtt sajnos szendvics, bár jobb lenne kis dobozban suliba elvinni és bekanalazni a rizst.
    Tehát változtatni kéne valamit, esetleg még 1 kajálást berakni, mert napi 6x eszek, ebből 4 nevezhető normális kajálásnak.
  • Roman
    #11677
    FOXX, elvégre gazdasági válság.. :o) mi cseresznyére annyira túlzottan nem sínylettük meg, de apám már napok óta úgy viselkedik, mintha munkanélküli lenne, hajléktalan és földönfutó, pénz és jövő nélkül. :D

    ahogy mondja anyu: "szomszédban megfőznek krumplistésztát, aztán három napig azt eszik a kenyér mellé, neked ez így ménem jó?". Ezek után csoda, ha a szomszéd cslád 2 tagja dagadt 2 tagja meg csontváz?
  • FOXX supreme
    #11676
    Ne haragudj, tényleg nem bántásból, de már lassan engem kezd zavarni édesanyád...:D:D így, ennyire mindenbe beleszólni...:S
  • Roman
    #11675
    Tudok? Nem tudok.. 90 kg vagyok, ahhoz ke 200 gr szh, ami kb. 70 deka husika. ha ennyit ennék, anyám ölne. 70 dekát 2-3 napra kell beosztanom, így is pofázik anyu, hogy minek ennyi hús.
  • Roger6
    #11674
    Igen, de te tudsz kajával annyi fehérjét bevinni, hogy talán nincs is szükséged a kieg-re. Én kb. a felét sem bírnám megenni a te napi adagodnak, és szerintem mások is vannak így ezzel. Pont erre találták ki, hogy koncentráltan adagolják, aki nem bír annyi fehérjét bevinni a szervezetbe szilárd étellel, mint amennyire szüksége lenne a fejlődésre. Te szerencsés vagy.
  • Roman
    #11673
    Sean, a kieg nálam nem kaja.

    Már hetek óta nem iszok tejsavot pl. hiába van itthon egy egész 2 kg-os.. kibaszott édes, émelyeg tőle a gyomrom, szóval "kihagyom". :D

    Ezt szeretem.. eleinte nagy hangsúlyt tettem a kiegre, mostanság kb. leszarom, mégis jobban fejlődgetek, de csak mer a többi dolgot eszesebben csinálom ;)
  • SeanJRRussel
    #11672
    Nah az edzéssel én is így vagyok,h ha már csak egy ismétléssel is kevesebb ment azért szar egy kicsit,bár a kajánál én annyira nem lelkizeg,bár ha nincs fehérjém itthon és úgy jövök haza edzésből h nincs nah akkor megőrülök.És lehet h nem is attól fogyok h nem kapta meg a szervezet a kellő fehérje adagját hanem az idegtől:)
  • Roman
    #11671
    Sean, másképp nem tudom csinálni, ortorexias vagyok (diagnozis...) meg amúgyis így éltem le az életem, görcsben. Mindig ragaszkodom v'mihez görcsösen, "végletesen", vagyis "vagy 111%-ot adok, vagy semmit". Szóval nálam edzés kihagyása, félrekajálás az kb.=mély letargia, bűntudat, depresszió. Ugyanez van, ha megbántok v'kit, vagy a suliban becsúszik 1-1 jegy, ami mondjuk 4-es.

    Tudom kurvaszar így élni, de nem tehetek róla. :D
  • SeanJRRussel
    #11670
    Azért egy páran nagyon odafigyelnek itt mindenre kaja szinten.Jó lenne már vkiről képet is látni Nem kételkedem én senkiben csak így ios meg lehetne osztani h ez a cuc ezt hozta most ilyenre sikerült ilyenről fejlődnöm vagy mittom én vagy csak spontán h mit ért tel az évek alatt.A fejet meg ha nem akarod h lássa a többi painttel vagy vmivel kiveszed.
  • Roman
    #11669
    Frayer, amúgy az oldszkull fasságokról (szakítás, mellrevétel) mi a véleményed? csak mer mostanság elkezdtem őket, sokat várok tőlük, mert itt minden játszik. Még a fejfölött guggolást próbálnám ki, a "törzs miatt"..

    Valakinek tapasztalatok ezekről?
  • Roman
    #11668
    Tejsavó reggelre zabpehellyel meg lenmagolajjal, vízzel, meg edzés utánra..

    Úgy csináld, hogy a reggeli és edzés utáni étkezésed kb. 40 gramm tiszta fehérjét tartalmazzon. Legjobb sztem ha vmi fincsi zabkása mellé iszod és eszel még mellé mogyorót meg mazsit is. Edzés utánra szőlőcukorral (50 gramm) meg kreatinnal (5 gramm).

    Szerintem. Gazdaságos, finom, jó.

    Bár én nem savózok, legalábbis a szóját hasznosabbnak találtam, a savó "átfolyt" rajtam. Ez egyéni anyagcsere függvénye.

    Amúgy sok sikért, főleg a Chelsea és Ferrari miatt.
  • Japep
    #11667
    Kössz!
    És az adagolás???
  • Frayer
    #11666
    A tejsavó az jó ötlet.
    Az aminók helyett meg vegyél még több tejsavót.
    Hiszen a fehérje por maga egy komplex aminó keverék. Az aminósavak építik fel a fehérjemolekulákat. Már egyszer régen levezettük, hogy sokkal költségesebb bevinni tablettákban az egyes aminosavakat mint fehérjepor formájában, és a fehérje mellé ingyen járnak a többi aminosav mulekulák is.
  • Japep
    #11665
    Hello!
    Kinéztem magamnak ezt a Whey Matrix nevű tejsavót, de nem igazán értem az ajánlott adagot. Azt értem, hogy egy adagolókanállal (32 g), de naponta egyszer, vagy csak edzésnapokon?
    Mert most tejsavót és aminót akarok szedni egyszerre (jókat hallottam róla), amiből a tejsavó az ez lenne, az aminó pedig ez (Complete BCAA Power).

    És szívesen fogadnék tanácsokat/tapasztalatokat is ezzel kapcsolatban (pl hogyan ajánlott a szedése...stb)

    Előre is köszönöm! :D
  • lord nihilus
    #11664
    :D:D
  • Roger6
    #11663
    Ezen a héten nekem is vissza kellet fognom a csirkehús adagomat, mert nem volt rá zsé.De hál' Istennek a fizu ma reggel megjött, úgyhogy ma megyek is bevásányi egy csomó csirkemellet! Rizs meg tonnákban áll öregmuternál, azzal nem lesz gond.
    Én már megéreztem a gazdasági válságot!
  • jazzy
    #11662
    az utolsó üt
  • Frayer
    #11661
    ugye ugye? Megmondtam hogy kihatással van ránk a pénzhatalmi szervezet. Nem marad elég csirkére, tojásra, rízsre. Mi lesz így velünk?
    Nembaj, majd indulunk a testvékonyítási versenyeken, kár hogy az etiópiai versenyzőknek már így is több évtizedes gyakorlatuk van ebben a sportágban.
    - Mi van kiírva egy európai liftre?
    - 6 fő, 500 kiló.
    - Mi van kiírva egy etiópiai liftre?
    - 500 fő, 6 kiló.


    - Miről lehet megismerni az etióp milliomost?
    - Svájci óra van a derekán.
  • retek683
    #11660
    erre már Én is gondoltam... egyébként is penge élen táncol NÁlam ez a testépítgetőzgetés.... eddig is éppen hogy csak elég volt mindig a lóvém rá... hát akkor majd most? .. majd tojásra fogok edzeni arra tán lesz kes:D
  • iko
    #11659
    Diéta.
  • Sephirot T
    #11658
    Üdv
    Valaki itt szed/szedett bármilyen zsirégető terméket?Mert én lehet kipróbálnék valamit de semmi ismeretem nincs ebben.Rendszeresen kardiózok és odafigyelek arra mit eszek de csak problémám van a hasamon illetve a combomon lerakodott zsirréteggel.Véleményeket kérek.Előre is köszi
  • zmeor
    #11657
  • Frayer
    #11656
    gyertek át ide, itt már on topik téma

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1100124469
  • FOXX supreme
    #11655
    No bazdmeg, szépen kioszottak:D

  • juzosch
    #11654
    Ha lesz. De még nincs, szóval qsssssssssssssss
  • Frayer
    #11653
    Csak azért mertem leírni mert gondolom mindenkit érint.
    Mert nemsokáig fogunk mi itt testépítőzgetni ha általános lesz az éhezés, napi csak 100 gramm hússal nem tudunk fejlődni.
  • Roger6
    #11652
    Hát ez így van, ez elég off a topic témájához. Különben nem mond hülyeségeket ám a srác a testépítéssel kapcsolatban, csak ne lenne ez a "jobban tudom a világbajnok kajak-kenusoknál mit kellene csinálniuk", meg "olyan spamkirály vagyok mintállat", meg "összetömörítem a CD-t egy floppy-ra király vagyok", meg "mindent tudok, amit csak a beavatottak tudhatnak" szöveg, akkor egész értelmes ember lenne, de komolyan. Nekem például tetszenek a hozzászólásai a témához (ami természetesen a testépítésről szól), volt is olyan tanácsa, amit megfogadtam (ezt azért nem mondtam eddig, mert az ego-ja így is elég durván magas).

    Szóval Frayer! A témához pls, az itt érdekel is sok embertí!