33479
12316971501353788406.png
  • FOXX supreme
    #11731
    Gyerekek én nemtudom mi történik, semmi különöset nem csinálok, de úgy elkezdtem repedni, meg erősödni hogy hihetetlen, és se energizáló, se café edzés előtt...és csak dobálom fel a 20 asokat:D
  • Frayer
    #11730
    Godsmack
  • Lazarus
    #11729
    Legjobb :)

    btw sikerült az elmúlt 4 hét alatt 6 kilót híznom, amit hihetetlen nagy sikernek könyvelek el :D Köszi a segítséget mindenkinek!
  • SeanJRRussel
    #11728
    Nem rosszak amiket említettél.Én spec azért edzek hogy erős legyek,bármilyen helyzetben tudjam használni az erőt ha kell.Persze számít a forma is de én nem a csajokért gyúrok.Jó a társaság(már ha van) meg edzés után jól érzem magam.Kiscit tisztul az agyam meg nem vagyok feszült.Nekem annyi a bajom h a testemhez még gyenge a karom/hátam/mellem tehát a húzóckodás meg az nem nagyon megy de a tolóckodás 4X12 az stabil.Én szeretek edzeni,akkor is lemegyek ha nincs kedvem hozzá.Hétfőn,kedden,csütörtökön és pénteken edzek,és eddig a 1,5 év alatt nem hagytam ki egy edzős napot se(ha ünnep van akkor sajna ez megtörik :)).Különben aki ésszel csinálja az eltud érni elég jó eredmény saját számára,tehát megéri edzeni.
  • CeeZee
    #11727
    -testépítő és fitness versenyek, rendezvények;
    -magyar illetve külföldi versenyzők/edzők (kinek ki a kedvence, ne adj isten példaképe);
    -ki milyen helyre jár edzeni és ott mik a helyi hülyeségek(netán hülyék) illetve szokások;
    -ki miért szereti ezt a sportot? (nem feltétlenül arra gondolok, hogy "mert raj ha feszül a bickó a sensation-be" vagy hasonlók);
    -mit adott egészség szempontjából nekem a testépítés? (nem fulladok úgy a lépcsőn, nem olyan magas a vérnyomásom, stb.);
    -mit köszönhetek mentálisan a sportnak? (egészséges magabiztosság, "meg tudom tenni, mert fejben is erős vagyok" érzés);
    -az élet mely más területein vettem már hasznát annak, hogy edzőterembe járok?
  • BADE
    #11726
    azért vannak még témák,pl. ki milyen zenére(előadók,cím) szokott gyúrni
    engem az is érdekelne,hogy ki mi(ke)t szed.
  • Frayer
    #11725
    Ja, tényleg kezd behalni.
    Nincs semmi új érdekes téma.
    Az alapokat már mindenki tudja, egy csomó mindent megvitattunk, mi lehet még új ?
  • BADE
    #11724
    Én most végeztem az edzéssel itt a koliban.
    Vettem akciós Endorush-t,gondoltam kipróbálom.
    Fél üveget kortyolgattam el belőle,azt az "óriási" bedurranást nem éreztem,amit állítanak,de kétségkívűl maradt energiám mindenből plusz ismétlésekre.Most
    Nemsokára lenyomok egy Crea-Bombot,kaja+100% Whey Prof. fehérjeturmixot egy kis tiszta tojásfehérjeporral keverve.
  • Roger6
    #11723
    Ez azt jelenti, hogy mindenki gyúrja a vasat ezerrel. Bár ma nem megyek, mert másnapos vagyok... :(
  • SeanJRRussel
    #11722
    Srácok nagyon behalt a topic.
  • jazzy
    #11721
    szintén ezen idegeskedtem tegnap este..
  • BADE
    #11720
    Bakker nem hiszem el,hogy itt volt a hétvégén Victor Martinez és Flex és szinte nem is volt hírdetve seholsem...
    Én ma tudtam meg,az újbudai Sportmaxban edzettek+volt rengeteg program.
  • BADE
    #11719
    Nyomott már vki PlasmaJet kúrát?
    Én most fogom 2 héten belül elkezdeni.
    Ha igen,mik a tapasztalatok?
    Amúgy ha vkit érdekel olcsón Anadrox 224kapszulás ill. Animal Pak 88pak,akkor jelezze.
    Eddig nincs rájuk vevő.
  • Vebi
    #11718
    Biotech és Universal terméket találtok itt. www.exin.hu Ha érdekel vkit.
    Ha nem akkor bocsi.
  • Frayer
    #11717
    Én nem azért mondtam, hogy jó a paradicsom mert minuszkalóriás ételnek akartam titulálni. Hanem azért mert tényleg teli van olyan dolgokkal amik nagyon jól jönnek a testépítőnek, vannak benne olyan vegyületek "sok" ami növeli a szálkás izomtömeget, természetes úton.
  • Danny1987
    #11716
    Erről én is halottam.
    Ezek a minuszkaloriás kaják.
    Ez baromság mert ide sorolják a paradicsomot és az uborkát is.
    Alaptalan nem kell vele foglalkozni.
    És hogy miért?
    Azért mert egyik bbt-ben láttam vörös zolit mit evett egyik éthordó csirke rizs masikban csak paradicsom.

    Szóval ez épp olyan mint a szójától összemegy a pöcsöd meg nő leszel a fehérje meg kox meg a kreatin is.

    De ez az én véleményem.
  • berto17
    #11715
    DE egy idő után persze felesleges, nála azért ott a genetika, + jo kokszok:D
  • berto17
    #11714
    Köszi a fordítást! Ezt az az ember mondta aki a mult héten 489 kg -ba nyomot fekve! Akkor mégse lehet olyan hulyeség mindennap fekvenyomni.
  • Frayer
    #11713
    Én utálom az ananászt.
    De még nagyon nagyon jó a paradicsom, abban nagyon sok minden van ami kell a testépítőnek.
  • Frayer
    #11712
    A feldolgozatlan ananász jó szerintem.
    Valami olyasmit hallottam róla,hogy az ananász emésztése több energiát igényel valami miatt mint amennyit kinyer belőle a szervezet.
    Ebbe beletartozik gondolom az anyagcsere fokozódása is, ami az ananász megevése nélkül nem következett volna be.
  • ezrael
    #11711
    Nem nagyon, főleg, hogy vagy cukros, vagy enyhén cukrozott lében úszik. De spar áruházakban p.l. leértékelve 250-500Ft-ért már lehet venni rendes gyümiket is!
  • retek683
    #11710
    akkor gondolom a konzerves ananász nem jó mi?
  • Roman
    #11709
    Ezrael, a szöveg
    18 voltam, és a hét minden napján fekvenyomtam az első két évemben, s soha nem edzettem lábra, komolyan! Aztán el kellett kezdenem lábazni, hogy átlépjem a holtpontokat fekpadon. Nem tudtam anno jobban. Azt hittem, hogy ha állandóan fekvenyomok, az működik. Aztán mégis, lehet?

    asszem. Érdekes kicsifiúcska :) a melle nem szakadt szét?
  • ezrael
    #11708
    Mint már említettem az ananász tartalmaz egy bizonyos „csodaenzimet” a bromelaint, ami támogatja a fehérjék emésztését, valamint szerepet játszik a zsír gyors elégetésében. Ugyanakkor probiotikus hatást fejt ki, szervezetünk védekező rendszerét erősíti, számos immunsejtünk termelődését fokozza. Egyetlen nagy hátránya vagy éppen előnye van, hogy csak friss gyümölcsben található meg, ugyanis hőkezelés hatására megsemmisül.
  • ezrael
    #11707
    Hát én négy hónapja járok nyelvsuliba, de ez valami olyasmi, hogy: "18 éves voltam és én keményen edzettem minden nap a héten az első két évben és soha nem edzettem a lábaimat, mert azok nem szarok. Mikor végül elkezdtem edzeni a lábaimat, túlteljesítettem azt a szintet ami eddig volt. Én nem tudtam, hogy jobb lesz valamitől és gondolom minden időben ezt a színvonalat kellett volna tartani...

    bench press- lehet húzópados , ferdepados nyomás..?
  • Jobson
    #11706
    Lenne egy kérdésem hozzátok. De főképp Frayerhez, mert inkább a tudományos válaszra lennék kiváncsi. Miért mondják egyes gyümölcsökre, hogy zsírégető? Jelen esetben az ananászra lennék kiváncsi. Köszi.
  • GhostRider1 #11705
    netes fordítás, hát elég vicces lett :
    Voltam 18, és Én pad megnyomott mindennap a hétnek az első kettő év, és soha szakképzett lábszár, that's nem szar! Akkor végül Nekem volt elkezdeni nevelés lábszáram legyőzni padom megnyom plateaus az Voltam birtok. Én nem tud valamennyi jobb vissza akkor, és gondolat az pad az egész idő alatt volna munka. Ellenben , talán az ?
  • berto17
    #11704
    Valaki letundá nekem fordítani ezt?
    I was 18, and I bench pressed every day of the week for the first two years, and never trained legs, that's no shit! Then finally I had to start training my legs to overcome my bench press plateaus that I was having. I didn't know any better back then, and thought that benching all the time would work. Then again, maybe it did?
  • DaemoonHunter
    #11703
    Akkor ez jobb megoldás lenne számomra.
    Csináltam 2 pizzát, ez elég lesz vacsorára, spagetti is van, edzés után rizst eszek, szóval kicsit változatosabb a kaja, talán így jobban megy majd a tömegelés még napi fél liter tej is belefér.
  • juzosch
    #11702
    Én olyan gyakran eszek, ahogy tudok. Amint érzem, h lefér a következő adag a torkomon (nem amikor éhes vagyok!) megyek is enni.
  • DaemoonHunter
    #11701
    Még annyi kérdésem lenne, hogy gyakran "keveset" vagy ritkán többet? Most 3 óránként eszek, de szerintem 2 óránként jobb lenne, nagyon gyors az anyagcserém...
  • SeanJRRussel
    #11700
    Hát.....
  • juzosch
    #11699
    Jaja, Hajrá Darwin:D
  • FOXX supreme
    #11698
    Semmit, bíztatni kell !
  • Roger6
    #11697
    És most erre mit mondjak?
  • GhostRider1 #11696
    hétfőtől elindult a Methabol kúra :D
  • Frayer
    #11695
    ezt bossa
  • Japep
    #11694
    Ezt nekem írtad?
    Akkor mit ajánlanál? :)
  • Frayer
    #11693
    ez drága
  • Japep
    #11692
    Köszi a válaszokat, ezt rendeltem meg.

    A kérdésem az lenne, hogy mindennap egy adag, vagy inkább csak edzésnapokon de akkor 2 adag ér többet?

    A mindennapi 2 adagra nincs keret... :D

    Előre is köszönöm!