33479
12316971501353788406.png
  • Pepsi Twist
    #11771
    WTF?
  • Frayer
    #11770
    Egyszer kétszer még elmegy.
    Adjuk meg a szót, ő is ember.
    Nem ő az igazi ellenség, aki elveszi a pénzedet.
  • Pepsi Twist
    #11769
    reklám ban
  • FitWay
    #11768
    Sziasztok Fórumozók!

    25 000 Forintos táplálékkiegészítő csomagot lehet most nyerni a FitWay-en!

    A csomag tartalmát a nyertes állíthatja össze: peak, universal, twinlab, labrada, bsn, nature's best, dymatize termékek közül.

    Remélem részt vesztek a játékban :-) A megaválságban jól jöhet egy ilyen csinos csomagocska.
    F-W
  • FOXX supreme
    #11767
    paraszt gainer:DD (nem sértés csak vicc)
  • Pepsi Twist
    #11766
    nahjó azé gyúrok mellette :D meg tekerem a kormányt és taposom a gázt :D
  • Pepsi Twist
    #11765
    Pacalpörkölt + kenyér + sör = izmos test (mint pl én)
  • Roman
    #11764
    Nálam érdekesen áll össze a kép.. mivel nagyon sokat fogytam, jó 50 kg-ot, "nem merek" félrekajálni, szóval nincs itt már semmi "félrelépés", mert nem is kívánom. az elmémet többet pallérozom szerintem, legalábbis nagyobb hangsúlyt fektetek arra, mint az edzésre. de abból is heti 3*1.5 óra a minimum nálam. kevesebbnél már romlik a hangulatom.

    amúgy nehezen fejlődök én is, főleg erőre. mérettel sose volt olyan hatalmas gondom, de erős sose voltam, nem is érdekelt. ízületeim szerencsére bírják.

    Mondjuk "előnyöm" van olyan téren, hogy sose voltam "nagypartiarc". szóval szocializálódás=suli, néha már azt is soknak érzem, nem bírom a nagy tömeget, msn-re fel se mentem már hónapok óta, esténként eljárkálni kb. 1 éve sehova, suliban szünetekben 5-10 perces instant beszélgetések (többre amúgysem vállalkoznék, roppantmód unalmas ember vagyok a többiekhez képest, nem bírnának velem ettől tovább szóba állni. mindig ha tudok beszélgetni órákat, félórákat, azt általában olyanokkal beszélgetem, akik tőlem 10-20 évvel idősebbek :( kortársaim nem szeretem untatni, inkább lecsapom a beszélgetéseket)

    Szóval ideális világképem:
    -fotel, tárcsa, rúd, kevés jóember, Tolkien és bicaj.

    na de menek nem fosom tele tovább a topikot...
  • ezrael
    #11763
    Hát ami a zenét illeti, eleinte trance, techno műfajt nyomtam az edzésekhez, aztán valahogy átpártoltam a hardcore/trashmetal vonalra. Rammstein sem rossz, de én az in flames/testament/fear factory kombóra esküszöm:)

    Az edzések eleinte terápiás jellegűek voltak részemről(nem nő miatt), aztán megszerettem és most már el sem tudnám képzelni az életemet nélküle. Bár konkrétan a testépítős résszel 1 éve foglalkozom, addig megfelelt a zsákolás és a sok "böris edzés" (fekvők sok változata, felülés, tolonc, stb), valamint a futás, bicózás. Talán eleinte túlzásba is vittem és lefogytam 57kilóra. TÉNY: nyugodtabb vagyok, kiegyensúlyozottabb tőle. Életemben mindíg is a mozgás(sport) volt az a dolog ami kihúzott a szarból, ami rendszert vitt bele, amivel megbarátkoztam és megszerettem. Időközben leszoktam piáról, cigiről, mindenről, csak a sport maradt és úgy érzem jó "üzletet" csináltam:) Igazság szerint az arany középút megtalálása a célom, ezáltal nem törekszem brutális teljesítmény és külső elérésére, valamint majdnem annyira pallérozom az elmémet és a lelkemet, mint a testemet. A régi mondásban pedig abszolút az igazság: "ép testben ép lélek."

    Sajnos ami azt illeti nehezen hízok...ezért a sikerélmény elmarad, nem arra hajtok. Heti 4 különféle edzésemet most váltottam fel 4 teljes testesre, hátha így növök kicsit. Tesztelem egy hónapig, aztán meglátom.
    Érdekes, míg kevesebb edzéstől és ugyanannyi kajától és esetleg kevesebb kiegészítőtől mások 10 és 5 kilókat híznak, én mindössze 0,5-1kg-ot...gondolom a genetika lesz a magyarázata. Ja és ami még külön "öröm" számomra, hogy az ízületeim k.b. a 3/4-edét bírják az izmaim max. terhelhetőségének... főleg a jobb vállam és a jobb csuklóm(az állas óta, amit kénytelen voltam kiosztani). Erre varrjál gombot!
  • berto17
    #11762
    szerintettek Power force+ Mass power, vagy 1 Power Mass?
  • FOXX supreme
    #11761
    hát ez tényleg büntet.
  • hologram35
    #11760
    THX

    Heti két napot edzek és akkor teljes test.

    Amugy a nők miatt kezdtem el de magam miatt fogom folytatni.
    Meg legalább ez egy biztos pont az életemben mivel a 20kg mindig 20kg lesz.
  • Japep
    #11759
    Ok, köszi, megnézem majd.
  • SeanJRRussel
    #11758
    Ha nem eszel sokat,akkor a gyomrod nem tágul és a térfogata csökken,ezáltal kisebb lesz a hasad.Diétánál nem eszel felesleges szinhidrátokat,oda figyelsz arra is,hogy a zsírbeviteled is optimális legyen.De vanak kalkulátorok a body.builder.hu-n is amivel ki tudod számolni h miből mennyi kell.
  • Japep
    #11757
    Valaki? :D

    (# 11738-40/43/45)
  • CeeZee
    #11756
    Büntitopicból loptam:

    [URL=http://velvet.hu/sztori/cm081122/]"Tanítja majd, hogyan kell kövéren egészséges életet élni"[/URL]

    Megvilágosodtam!
  • CeeZee
    #11755
    most nekem is nyugdíjas lét van, de én megveszek! az arany középút lenne a jó
  • CeeZee
    #11754
    az izomláz mértékétől is függ. leírod az edzéstervedet? hogy mikor milyen testrészekre mit csináltál. mert ha például 2 nappal ezelőtti bicepsz edzéstől van izomlázad és ma újra meg akarod edzeni akkor azt mondom hogy nem jó ötlet.

    én az edzést egyfajta terápiának fogom fel, ha a mentális részéről nézzük. engem sokszor húzott ki a szarból a sport amikor lelkileg padlón voltam, de azt az időszakot sem bánom, sok mindent tanultam belőle.
    az edzéstől nagyon jól kitisztul a fejem és kikapcsolok. bár nyilván nem ez lenne a helyzet, ha dumálni járnék le a terembe és csak lötyögnék. de ez egy másik sztori (más szereplőkkel )

    azért is szeretném ha néhányan leírnátok, hogy ki mit köszönhet a sportnak mentálisan, mert úgy hiszem, hogy hosszútávon ez a fontosabb nem a kilók és az élet bármely területére vonatkoztatható, átültethető. és ezek azok a dolgok amiket egy nem sportoló embernek hiába magyarázol, ezt tapasztalni kell, meg kell élni. persze vannak emberek akik nem hajlandóak semmi messze menő következtetést levonni vagy tanulni a hibákból és esetleg csak edzeni akarnak, mert egyszerűen jól esik nekik mind testileg mind lelkileg. nyilván ezzel sincs semmi baj, sőt, bárcsak minden embernek lenne valami olyan az életében amiben akár csak ennyire is meg tudná találni saját magát. az is lehet hogy én misztifikálom túl a dolgokat... ki tudja
  • Roman
    #11753
    CeeZee, én olyan szempontból örülök, hogy nyugis dolgokat (olvasás) többet csinálok, jobban regenerálódok. Nyáron azért mindig talpon, nyeregben voltam, az nem volt "pihentető pihenés", most meg mint a dagimamik, fotel, melegtakaró. :D
  • CeeZee
    #11752
    nekem hiányzik a napsütés. akárki akármit mond, engem lehervaszt az hogy kevesebb a napsütéses órák száma. nyilván nem borulok ki de érzem magamon a hiányát.

    "óhh szerintetek is okoz függőséget a mozgás, nem?" --> inkább ez okozzon függőséget
  • Roman
    #11751
    :) na így tovább.

    óhh szerintetek is okoz függőséget a mozgás, nem? nekem mindegy, csak jussak le a terembe, vagy ha nem, akkor mindenképp csináljak valami INTENZÍVET, amitől égnek az izmaim, ver a szívem. Ezért utálom a vasárnapot, meg ezt a gennyedék időt.

    Bár a reggeli kis biciklis intervallok felfrissítenek (nem szándékosan csinálom őket, túl sok a kereszteződés a szokásos reggeli útjaimon (suli, terem, teszkó)

    kicsit a karácsonyt várom, főleg ha havas lesz.. rokonsereg, és szeretnék pár gasztronómiai csodát én magam varázsolni. :) sültekre, tésztákra gondoltam. :) Hogy élitek meg a hidegebb időjárást, rövidebb napokat?
  • SeanJRRussel
    #11750
    Teljes mértékben egyet értek veled.Inkább kieget vennék én is mint hogy csináljam ezt a turmix dolgot.Aztán ha véletlenül kapsz egy jó ksi szalmonellát akkro az összes izmot lepucolja rólad.
  • jazzy
    #11749
    Gratulálok, csak így tovább!
    Izomlázra lehet edzeni nyugodtan. De azért heti 4 edzésnél többet ne vállalj be.
    Egyébként meg nők miatt nem érdemes.. de gondolom ezt már hallottad sokszor a 35 év alatt, többek között arra is nagyon jó ez a sport, hogyha ideges, vagy letört vagy, lemész, edzel és elfelejtesz mindent.

    További sok sikert kívánok neked!
  • hologram35
    #11748
    Hello!
    Izomlázra lehet edzeni?
    Amugy már több mint egy hónapja edzek és nekem ez a sport több önbizalmat adott főleg nők terén ami iszonyat jó mert eddig nagyon rosszul ment az ismerkedés.
    Ja és csak 3 kiló jött fel a többi 10kg pedig egoban:) jó érzés ha kezded elfogadni magad és ha visszautasit egy nő akkor nem leszel depreszios meg nem borulsz össze.Én sajnos még sirni is szoktam 35 éves fejjel.
    Sajnos ez rám jellemző volt.
    Ezt csak azért irtam le mert láttam hogy ide be lehet irni azt is kinek mit adott ez a sport.
  • CeeZee
    #11747
    én sem értem, miért kell vacakolni, kotyvasztani otthon. elmondom a véleményem és ha ezek után is úgy gondolod, hogy van értelme akkor hajrá.
    először is tej: tök fasza, főleg, hogy nem hasznosít a szervezeted belőle semmi értékes tápanyagot, a benne lévő fehérjét nem emészted megfelelően, úgyhogy azt felejtsd el, hogy beleszámolod a napi protein beviteledbe
    másodszor nyers tojás: ezzel 2 probléma van. egyrészt a szalmonella fertőzés ami nagyon fincsi tud lenni, másrészt pedig az, hogy a sárgájában lévő zsír nem megfelelő, ezért azt nem is szoktuk megenni, a fehérje része jó, de nem nyersen, mint azt említettem
    a banán pedig magas glikémiás indexű egyszerű szénhidrát, én maximum edzés után enném, különben hamar lerakódik zsírként(bár nem ismerem a testösszetételedet, lehet hogy te erősen ektomorf vagy és semmitől sem hízol, de akkor sem a legjobb szénhidrát forrás)
    a szőlőcukor pedig még ennél is gyorsabb felszívódású szénhidrát, ezt is csak edzés után használnám(bár én még akkor sem tudom, mert nekem nagyon megdobja a vércukromat és ugyanolyan hamar vissza is esik, ami miatt remegek. és mint tudjuk a vércukorszint ingadozással nem szabad játszani.)

    nem szeretném ezek után kiszámolni, hogy mennyibe kerül ez a home-made turmix, de sztem még árban is jobban jársz egy rendes fehérje kiegészítővel és esetleg egy jobb minőségű szénhidrát forrással

    félreértés ne essék, én is csináltam ezt otthon, sőőt, sok évvel ezelőtt meg voltam róla győződve, hogy az edzés utáni 1l tej az milyen fasza lesz nekem. csak én ezeken már túl vagyok és ha tudok vagy úgy érzem hogy van értelme akkor nem hagyom hogy más is elbassza a pénzét energiáját és idejét feleslegesen
  • CeeZee
    #11746
    inkább ne használd. hatással van az idegrendszerre és az nem játék. volt ismerősöm aki annyira remegett tőle mintha rohama lett volna. ha nem is ennyire, de a remegés szinte mindenkinél jelentkezik.
  • Japep
    #11745
    Aha...diéta... :)

    Én még soha nem csináltam, hogyan induljak el? Vagyis hol keresgéljek módszert? :D
  • Frayer
    #11744
    Ez a kengucipő egy olyan dolog ami elhiteti az emberrel,hogy erőfeszítést csinál. Közben meg csak meglököd vele magad és pattogsz mint a gumimacik.
    Mi ebben a munka.
    Kengu cipő helyett vegyél fel két 5 kilós súlyt a bokádra, és kezdj el lépcsőzni.
  • Roman
    #11743
    Nem tudom, ez a hideg jót tett nálam néhány dolognak.

    itt erőre meg állóképességre gondolok elsősorban. amúgy kicsit hiányzik a kettlebell, azzal jókat lehet edzeni, most nem feltétlen testépítő-szempontot veszek, hanem érzést. :)

    Japep, kisebb se lesz a hasazástól, vagyis nagyobb lesz, ha jól csinálod, amúgy diéta. Jobson, diéta. :D Redbull, már megint előjött a jó öreg saját turmix? nálunk a receptje 5 dl tej 5 tojás és 1 csomag vanilinszuker is a banán mellé. :D úgy néz ki ez a hülyeség sose megy ki divatból, de sose tudják megmondani, miért nem jó nekik a tejsavó vagy a semmi. :)

    na most megint gecinek tűntem, de sajnálom. szerintem a szar "turmixnál" jobb a semmi+több kaja, vagy a tejsavó+több kaja.

    Amúgy mostanság arra edzek, ami megy a rádióban, mert hihetetlen ügyes módon kedvenc slayer válogatásom a suliban hagytam s hetek óta baszok visszakérni a tesitanártól.

    Frayer, nálunk új mánia megy a csajok körében. Kenguznak :D amúgy a csoki megvan mellé, de mivel kengura kell az energi, ezért még a sima energiitalt is döntik dobozszám (12 gr cukor per 100 ml). én adok nekik 2-3 hónapot, akkor majd látszik,hogy jó-e a mozgásforma, vagy sem. amúgy kipróbálnám én is, mit esznek rajta annyira, csak nincs kengucipő a patáimra. :(

    szerintem tuti szar, legalábbis a kenguedző elég zsíros fazonú, nulla izomzattal. szóval kb. olyan, mint én egy éve. :D
  • Jobson
    #11742
    a spiropentről mi a véleményetek?
  • redbull0304
    #11741
    Sziasztok!
    Most kezdtem el inni saját készítésű turmixokat! 3dl tej, 3db tojás, 1db banán... Hidegen még csak-csak meglehet inni de nem igazán jó ízű! Arra gondoltam, hogy tennék bele szőlőcukrot, hogy valamennyivel édesebb legyen! Mennyit érdemes bele tenni, hol lehet kapni por formájába szőlőcukrot?
  • Japep
    #11740
    Kockást nem is akarok, csak kisebbet... :D
  • SeanJRRussel
    #11739
    Hát szerintem a diéta.Anélkül felülhetsz 1000 et is akkor se lesz kockás hasad.Az izom nő de a zsír takarja.
  • Japep
    #11738
    Hello!
    Nekem nemrég volt egy műtétem, és igazán most lehet teljes értékűen elkezdenem a hasazást.
    Régen is hasaztam (hasprés 1*10 majd 1*50 + haspadon negatívból felülés 3*20), de nem nagyon vettem észre változást, fogyást...sőt, szinte semmit... :S
    Most meg amúgy is kellene hasból fogynom, mert a kényszerpihenő alatt feljött 1-2 kiló... :(

    Mi a leghatásosabb hasazási módszer (csak haspadom van)?

    Előre is köszönöm! :)
  • retek683
    #11737
    Sziasztok a sárgaborsó mennyire jó ? mármint nem ízre...:D
  • Panzermeyer
    #11736
    Az Ich Willre tényleg hangulatosat lehet edzeni :)
    Én BB.TV soundtrackeket használok az edzéshez főleg, meg Rammsteint. Egyébknt nem vagyok rocker, de jót edzeni csak ilyenre tudok, ez kell, h kihozza belőlem az állati ösztönöket.

    Mellesleg aki esetleg még nem tudná, youtube-on meg lehet már nézni az idei mr o szabadpózokat, rendes minőségben is. Malvin Anthony nyert nálam, nagyon ötletes! Bár Dennis Wolf klasszikusan, szépen pózol, ehez megfelelő zenét választ, de mintha ezt a produkciót már tavaly is láttam volna. Nem az, h nem szép amit előadott, csak most valami újat vártam. Néhány komment szerint Cutler azért vesztett, mert szar zenét választott - ezen jót mosolyogtam! :)
  • BADE
    #11735
    Van 1-2 dúrvább sztori:
    Nekiállt az egyik német srác fekvenyomni,sikerült is majdnem kinyírnia magát.
    Természetesen rajtamaradt a súly,addig nem mentünk oda segíteni,amíg még tartotta magát,majd levettük róla és elmagyaráztuk neki,hogy ez azért volt,mert nem köszönt.Azóta nagyokat köszön...
    A másik sztori egy feka sráccal történt.Olyan büdösen érkezik a gyerek(ez még hagyján,de ha elkezd edzeni...),hogy csak gázálarcban tudunk edzeni.
    Az egyik idősebb srác megunta a dolgot,kiment a tusolóba szappanért és elmagyarázta neki,hogy ilyen iszonyú bűzben nem lehet edzeni és megmutatta,hogyan kell megmosakodnia.1 órán keresztül zuhanyzott,de sajnos csak 1 alkalomra szólt a dolog,köv. edzésen ismét hányinger közepette toltuk a vasat.
    A legrosszabb az egészben,hogy amikor megyünk(hiába változtatunk időpontot) mindig ott van.
    Persze itthon jókat röhögünk,de ott valahogy mégsem fakad mosolyra a szánk:D
  • BADE
    #11734
    -ki milyen helyre jár edzeni és ott mik a helyi hülyeségek(netán hülyék) illetve szokások

    Én az egyetemi(SZIE-állatorvos) konditerembe járok gyúrni,közepesen felszerelt,persze akadnak hiányosságok,de a célnak megfelel(minden testrészre vannak megfelelő gépek).
    Mivel nálunk elég sok a külföldi,ezért többségben ők járnak le (99%-uk nem ismeri a köszönést,tisztelet a kivételnek).
  • BADE
    #11733
    After Forever - Discord
    Rammstein - Ich will

    Ezek a kedvenceim,de a gyúrós cd-re rengeteg Nightwish,After Forever,Evanescence,Rammstein szám van kiírva+Vádló Bitófák - Kívánság,Hungarica - Jöjj el szabadság,Red Alert 2 Soundtrack - Hellmarch,P.O.D - Boom,Requiem for a Dream(levezetésnek),300 főcímdal, Children Of Bodom - In Your Face,Theatre of Tragedy - A Hamlet For A Slothful Vassal,Disturbed-Stricken

    Elég hosszúra sikeredett a lista,csemegézzetek belőle:)
  • FOXX supreme
    #11732
    Úgy látom jót tesz ez a kis hüvős levegő:)