33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #11851
    Csak egy óra? Nekem az osztott edzésem is másfél óra úgy, hogy néha a hasazást kihagyom. Lehet, hogy sokat pihenek a gyakorlatok között?!
  • Roman
    #11850
    Roger, körülbelül egy óra, nem több.

    Annyi, hogy karra nem csinálok semmit, úgyis szar vagyok. Mármint, ha gyilkoltam, nem nőtt, amióta pihen, mintha kezdene még hús is jönni rá.
  • Roger6
    #11849
    Roman!

    Neked mennyi időt vesz igénybe egy egész testes edzés?
  • iko
    #11848
    megadózis c vitamin és vesekő. Mennyi a realitása?
  • iko
    #11847
    ty
  • Roman
    #11846
    http://t-nation.com/

    minden hétfőn jelenik meg ilyen "Mondays with Thibs" vagy thibster, vagy miafasz, egy kanadai edző teszi fel a "workout program"-jait egy-egy testrészre, erőre, állóképességre vagy akármire. Ha találsz visszamenőleg valamit, ami megtetszik, érdemes huzamosabb ideig használni.

    Iszonyat balfasz dolgokról van szó, de próbát megérnek.
  • iko
    #11845
    Erről a teljes testes "hülyeségekről" hol tudok jobban utánanézni? :)
  • BADE
    #11844
    Itt van róluk kép:
  • jazzy
    #11843
    nekem használat előtt is ropogott, és nekem bevált.

    De CeeZee javaslatát is vedd fontolóra. Érdemes az olcsóbbat kipróbálni előbb.
  • Danny1987
    #11842
    Köszi amugy bunny is azt javasolta hogy ne kockáztassak.

  • Roman
    #11841
    Kezdőnek nem kéne ilyennel foglalkoznia :)

    BTW, amióta ilyen teljes testes hülyeségeket csinálok, s pl. karra nem is edzek, rengeteget nőttem, s főleg a karom az, ami "látványra növekedett", pedig a legnehezebben fejlődő izomcsoportom. :o)

    Jó fasza nagyon, élvezem az edzéseket, hétköznapokat, turmixot nem szoktam mostanában inni, mert a gazdasági válság érezteti hatását (értsd, a "luxusdolgokat" kénytelen voltam elhagyni) s apám párszázezer büntetést betermelt a figyelmetlensége miatt. Szóval "összejött az élet", ironikusan én meg most érzem jól magam :S
  • Lazarus
    #11840
    Tud valaki cikket hogyan lehet arányosan felépíteni az izmokat? Igaz hogy nemrég kezdtem, de eléggé összevissza fejlődik a testem, a vállam és a karjaim kezdenek növekedni, de a bicepszem elég furcsán csak hosszában növekszik, széltében papírvékony. A karjaim méretesek, de a törzsem kicsi (Ha nagy levegőt veszek normálisan nézne ki). Meg tele vagyok aránytalanságokkal. Csak eddzek tovább, aztán majd lesz ami lesz? Vagy létezik valamilyen "centivel körbemérve minek mekkorának kéne lennie a többi részhez képest" szabály?
  • BADE
    #11839
    nekem nyár végén ment ki a térdem,most kezdtem el lábazni,de a lábtoló gyakorlatnál igencsak érzem,venni akarok majd vmi rögzítőt,amit edzésen tudok hordani,mert van olyan,amit adtak a felépüléshez,de edzéshez elég kényelmetlen.
  • CeeZee
    #11838
    nekem elég gyengék az izületeim és ezért volt is már gondom térdemmel, derekammal, vállammal, könyökömmel és nekem speciel az izületvédők nem segítettek. akkor jött rendbe mindenem amikor megadózis vitamint nyomtam(animal pak, spa pak, aztán multi-x) és mellé még c-vitamint. eleve a multivitaminokban volt 1g c vitamin és én legalább még 1 g-ot nyomtam még mellé. de volt olyan is, hogy már a járdaszigetre alig tudtam fellépni, mert a térdem annyira fájt és akkor felvittem a napi c-vitamin mennyiséget 5g-ra. ilyenkor már rég nem szedtem izületvédőt és azóta eszembe se jut. nekem ez jött be és azért az sem elhanyagolható szempont, hogy ez olcsóbb megoldás. no meg persze sok vízet kell inni.
  • juzosch
    #11837
    Amikor elhagytad akkor kezdett ropogni, vagy használat előtt is ropogott?:)
  • jazzy
    #11836
    Hát én azért a felének kidobnám a sárgáját tömegelés alatt is.

    Én szedek Joint-x -et, csak pozitív tapasztalataim vannak róla, nem ropogok annyit, egyszerűen az izületeim sokkal jobbak. Amikor elhagytam elkezdett ropogni a vállam, és néha a könyökömben volt egy kis fájdalom.
  • iko
    #11835
    Szerintetek ez igaz?

    http://www.testmester.net/content/tojasfeherje_vagy_sargaja

    Mert akkor tömegelésnél mehetne a napi 5 db teljes tojás :)
  • iko
    #11834
    Aha, én nem pattintom, de amikor lassan nyomom érzem hogy nagyon bedolgozik minden más (főleg a vállam) kivéve a mell :(. Egykezesekkel megpróbálom, meg majd a kreatint is. Joint Healthről van valami vélemény? szed valaki ilyen izületvédőt?
  • jazzy
    #11833
    Ezen szerintem a legkönnyebb úgy segíteni, hogy próbálj két egykezes súlyzóval nyomni. Kisebb súly elég, de amennyire csak tudsz koncentrálj a melledre. El fogsz jutni egy olyan szintre, hogy kis súllyal is bedurran a melled és érezni fogod, hogy dolgozik.

    Utána lehet "visszaváltani" rúdra. Egy kezes súlyzókkal számomra egyszerűbb volt "megtanulni" érezni a mellem, és lehető legjobban kizárni a vállat a gyakorlatból.

    Másik ami segíthet, hogy lassabban nyomd ki a súlyt, ekkor megint jobban tudsz mellre koncentrálni, mintha feldobod, pattintod a melleden ( nem tudom persze hogy csinálod ), ismét kisebb súly, lassan engeded le, és lassan nyomod ki, végig koncentrálva a melledre.
  • jazzy
    #11832
    De egyenes vagy francia rúd? Próbáld váltogatni a fogás szögét.
    Esetleg túl görcsösen rászorítasz miközben emeled a súlyt, én amikor már széttéptem a bicepszet akkor elég keményen éreztem, hogy beszúr az alkarom mert olyan görcsösen szorítottam a rudat.

    Ha végképp nem bírja az alkarod kalapálj egy kicsit :)
    Amikor nem fordítod el a csuklód hanem a tenyered a tested felé néz végig.
  • OPM
    #11831
    pontosan, a rúd a rémálmom ilyen tekintetben

    a fáslit kipróbálom, thx a tippet!
  • SeanJRRussel
    #11830
    A válladra nem tok megoldást,de spec nekem is volt ilyen h sokáig 80-85kg volt a max majdnem fél évig csak ennyivel bírtam fekvenyomni és sehogyse jöttek a súlyok.Megváltoztattam az edzés tervem és elkezdtem többet kajálni és megugrottam mindenben erőlétileg.Most ott tartok h fekve nyomás 95kg ba 5-öt tolok tisztán.Esetleg próbáld a creatin fx-et mert az nekem hozza a súlyt meg az erőt is.
  • Sephirot T
    #11829
    Ez nálam is igy van,nekem mindkét alkarom szokott fájni főleg mikor kétkezes rúddal bicepszezek.Én gumifáslit tekerek az alkaromra bicepsz edzésen ettől nem fáj annyira.Próbáld ki te is
  • OPM
    #11828
    igazából a bal alkarom közepe kezd el iszonyatos módon fájni, mikor karos napot tartok

    próbáltam már 2 hetes szünetet neki, de újra előjött.. :(
    bickó ezdzést meg nem szeretném emiatt hanyagolni
  • Roman
    #11827
    http://www.hazipatika.com/gyogyszerek/termek/ISOTRETINOIN-ratiopharm_10_mg_lagy_kapszula/15840 itt is írják az isotretinoin "pár árnyoldalát", de ez is csak olyan "díszoklevél". :) az esetek 99%-ban semmi gond sem szokott lenni, bár az uncsim a térdét, szemét baszta el vele, annyira "beszáradt" :D lehet naponta nem csak 2 energiaitalt kéne inni...
  • Roman
    #11826
    Danny, úgy rémlik, isotretinoin használata közben mindenféle a-vitamin előanyag, vagy maga a vitamin szedése tilos.. legalábbis apu nem engedte tesónak szedni a vita-x-et, csak a kúra után.

    nem tudom egyébként minek, de így rémlik :)
  • iko
    #11825
    Van egy problémám. Fekvenyomásnál már egy ideje nem fejlődök, látszatra nő a mellem,de súlyok terén nincs változás. A baj, hogy a vállam nem bírja, hiába próbálom többféleképpen, mindig az a vége, hogy szúr a vállam és nem tudok többet nyomni. Meg valamiért az az érzésem, hogy nem annyira dolgozik a mellem mint kellene. BBtv-t és flasht is néztem már, nem vágom mit csinálok rosszul, vagy csak ilyen vacak a vállam? Joint-x vagy joint health segíthet?
  • iko
    #11824
    nem tudom, de az is segíthet ha máshogy tartod a könyöködet, csuklódat.
  • Vebi
    #11823
    Jó kis oldal: http://www.exin.hu/index.php?csoport=kiegeszito
  • OPM
    #11822
    tudnátok mondani olyan gyakorlatot bicepszre, ami nem erölteti meg túlságosan az alkart?
  • BADE
    #11821
    Ha esetleg érdekel vkit:
    van egy pár eladó cuccom(bontatlan),jóval bolti ár alatt!
    UNIVERSAL Animal Pak 88pak.
    MHP Anadrox Pump & Burn 224cp
    MHP Trac Orange 425gr
    Muscletech Musclebuilding Stack Hardcore
  • Danny1987
    #11820
    Én sotret-et szedek.
    Sotret hatoanyaga:20mg izotretinoin kapszulanként.
    Segédanyag:butil-hidroxianozol,nátrium-edetát,hidrogénezett szójababolaj,fehér viasz,hidrohénezett növényi olaj,finomitott szójababolaj.
    Kapszula:zselatin,glicerin,"allura red" E129,brillant kék FCF,titán-dioxid E171.

    Ezekből áll.

    A multivitaminomban pedig 3000 mikrogramm a-vitamin van ami az rda 375%át teszi ki.
  • juzosch
    #11819
    Mi is a roa hatóanyaga egyébként? Így tippre a-vitamin lehet, csak mennyi?:)
    És a vitaminodban pontosan mennyi van?
  • juzosch
    #11818
    Itt már komoly dologról van szó, mert nem tudni mi lesz, ha alaposan túladagolod.
    Bár egyenként ugye nem jelentenek gondot, tehát max 2x ennyiről van szó, ami nem nagyságrendnyi különbség.
    De a helyedben ezt nem tőlünk, amatőröktől kérdezném meg. Kérdezz meg TÖBB orvost, meg mondjuk Bunny-t, ő valszeg milliószor találkozott ezzel a kérdéssel:)
  • Danny1987
    #11817
    Hi

    Roa helyett a bőrgyógyászom sotret-et irt fel ami hatóanyagában ua. mint a roa csak olcsobb.
    A tájékoztatoban az volt irva hogy kerüljük a magas a vitamin bevitelt.
    Na én daili vita-min-t szedek most napi 1 db-ota dobozára az van irva hogy az rda 375% át tartalmazza.+ reggeli 3 egész tojást eszek ami szintén gazdag a vitaminban.

    Szerintetek elhagyjam a vitaminomat vagy ne?
  • iko
    #11816

    http://img.photobucket.com/albums/v240/diablo86/AnatomyChart.jpg
  • iko
    #11815
    Találtam egy elég jó anatómia táblázatot.
  • SeanJRRussel
    #11814
    Én is szakadok elég rendesen,pláne hónaljnál.De ez csak azt jelenti h növünk:)))
  • Roman
    #11813
    Langaléta gyerkőcök (aljas Roman is) még a térdükön küzdenek striásodással, iszonyat csíkos térdeket láttam már olyan gyerekeknél, akik 1 év alatt ilyen 15-20 cm-eket nőnek. :|
  • tigeroo
    #11812
    köszönöm a válaszokat!
    akkor a cinket majd bepróbálom. de az a szerencse hogy fényben sem látszanak annyira ezek a "striák", jól megkell nézni ahhoz a bőrt hogy feltűnő legyen, szóval annyira tényleg nem zavaró :)