33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #12011
    Én vmi Mr.O-s ra gondoltam lehetne rajta coleman,cutler,dexter,arnold vagy vmi iylesmi.Amúgy mekkora a felbontás?a banner hány*hány pixel
  • jazzy
    #12010
    Természetesen szivesen cserélek bannert :)

    Akinek van valami jó ötlete szerkesszen egyet és ossza meg velünk aztán kiválasztjuk a legjobbat :)
  • SeanJRRussel
    #12009
    Köszi Retsu.A C bevitelem max 1g/nap de lehet h fel kéne vinni, különben meg a felesleget úgyis kipisiled szal nem is ártalmas.Fatertól kaptam el ezt a nyavalyát, őt 1 hétig gyötörte.

    Szerintem is lehetne majd új bann.Mondjuk jan 1 00.01 perckor lecserélné jazzy:) Ha hajlandó erre vki h megszerkeszti meg ilyesmi akkor ötleteket lehetne írni sztem.
  • FOXX supreme
    #12008
    Gyerekek, így 2009 re, cserélhetnénk majd a bannt. Picit kezd unalmas lenni, változatosság jót tesz.
  • Retsu
    #12007
    Hát ja, a C bizony fontos. Nyárig én is csak napi 5-600 mg-ot szedtem. Aztán utánaolvasgattam a dolgoknak, és felvittem 2,5 grammra. Múltkor összeszedtem 1 hörghurutot, annak a kezelése nálam eddig orvos, antibiotikum volt. Most meg napi 6 g C, sok folyadék, pihenés. Gyorsabban helyrejöttem, mint régen gyógyszerrel.
    Mielőbbi gyógyulást Sean!
  • iko
    #12006
    C?
  • SeanJRRussel
    #12005
    Köszi szépen.Remélem pár napnál tovább nem fog tartani a dolog.Vettem már bélflórát meg baciölőt hátha helyre tesz:)
  • CeeZee
    #12004
    egyáltalán nem ennyire lassú az izomvesztés (sajnos). de abban igazad van hogy ez még víz.

    neked pedig jobbulást Sean!
  • JuzoGB
    #12003
    Az csak víz. 1 hét jó kaja és edzés után legkésőbb visszatöltődsz. Az izomvesztés ennél jóval lassabb, hónapok kellenének hozzá, de akkoris gyorsabban épül fel másodjára.
  • SeanJRRussel
    #12002
    Nah, összeszedtem egy fasza kis vírust úgy megy a hasam már 2 napja h ajaj.Eddig -2kg remélem hamar helyre jövök mert a végén lepucol rólam mindent.
  • Retsu
    #12001
    Szerintem mehetnek 1 napon, de mindenképpen a láb legyen először,mivel nagyobb izomcsoport. Persze lehet kísérletezni, hogy a jobb, de hacsak nincs durván lemaradva a vállad, nem azzal kéne kezdeni. De én még viszonylag kezdő vagyok, szóval várd meg mit mondanak a szakértők!:)
  • berto17
    #12000
    vejne én ezt követtem1 hónapig:
    Hétfő: Hát-Bicepsz
    Kedd: Mell-tricepsz
    szerda: pihenő
    Csütörtök: láb
    Péntek: Váll-Has
  • Roman
    #11999
    ezen én is gondolkoztam sokat.. :S

    eléggé problémás területem a váll szerencsére haha. meg ami még rosszabb, nem tudom, álljak e át bontásra, vagy edzek továbbra is teljes testet. Elvégre most még az is elég lesz, így 2 hét pihi után.

    Utána szeretnék bontani mell-tric hát-bic láb-váll félén. De akkor megint le fog maradni a vállam. :D lehetne húzó-nyomó napokra is bontani, de ott meg soknak érzem az első nap mell-váll-tricjét. :S
  • berto17
    #11998
    váll, láb mehet 1 nap? oldalemelés, dontve oldalemelés, állig huzás,
    combfeszitő,guggolás,lábtoló, combhajlitó, merevlábas felhuzás.

  • jazzy
    #11997
    Nem is gusztusos, gusztusos egy tál csirke. Ez lenyűgöző.
  • ezrael
    #11996
    Boldog Karit skacok!
  • Roman
    #11995
    Áhh jó az, csak száraz, az ilyet szokták megtűzdelni szalonkával.
  • Lazarus
    #11994
    Azért ez nem túl gusztusos szvsz :/
  • CeeZee
    #11993
    Én ilyen karácsonyfát kértem a Jézuskától, de még nem hozta! Még jó, hogy türelmes vagyok!

  • lord nihilus
    #11992
    csatlakozok az előttem szólókhoz! Kellemes Karácsony ünnepeket kívánok mindenkinek :) és nagy, szálkás izomzatban gazdag Újévet :)
  • Roman
    #11991
    Sean, beszarok :D Igazi HardCore fenyő :)

    Mi kiültetjük majd a kertbe, ha vége az ünnepnek ^^ Bár ma kommentes volt a fenyőfa, hisz díszítése összetett feladat.

    Hasonló a testépítéshez. Pakold fel a fát (uccu a súlyoknak), hordd elő a díszeket (nyomás a boltba kajáért), rakj rá egy rakatot (edzz s egyél, hogy nőj) majd szépen arányosan rendezd, igazgasd, kozmetikázd minden oldalról tökéletesre a kompozíciót (hozd fel a gyengepontokat, diétázz le s tündökölj)

    Szóval minden testépítő eleme a fadíszítés.

    Huhú, az a 120 dkg pulykamell szemre már csak 40 körül lehet. Tudom nem célszerű egyszerre ennyit enni, főleg, hogy halfilét is ettem, de hát ünnep van és tegnap-tegnapelőtt bukásig-csúcsig-hányásig edzettünk, itt van anyuék jutalma :o)

  • FOXX supreme
    #11990
    Lesz mivel edzenie a jézuskának ha megjön:D Készíts ki a súly mellé még valami csirkemelett, hagy örüljön:D
  • Frayer
    #11989
    És még azt mondják,hogy buta izomagyúak a testépítők. :D

    Amúgy örülök neki,hogy mindenhol jól mennek a dolgok karácsonykor.

    Kellemes karácsonyt mindenkinek.
  • SeanJRRussel
    #11988
    Nálunk a karácsonyfa díszítése elég érdekesen kezdődött pláne. h reggel anyám azzal kezdett h nincs karácsonyfa talp mivel kidobta tavaly és azóta nem vett.Végig jártam cirka 1,5 óra alatt a várost és sehol nem volt már.Erre én,"figyelj már lent vannak a pincébe a súlyzók és ha leszedjük a tárcsákat akkor hátha megtartja a fát ha ráhúzzuk a törzsére".10 percnyi farigcsálás után sikerült 15 kilónyi súly rárakni a fa törzsére és h ne mutasson lyan csúnyát belettettük egy szép virágcserépbe.úgyhogy most már fel van a fa díszítve,a súly a törzsén remekül tartja és a Jézuska is meghozta már az ajándékot.(a testépítés és annak eszközei nem csak az izomzat edzésére,hanem a karácsonyfa megállítására is alkalmas) BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!!
  • Danny1987
    #11987
    Sziasztok!
    Békés Boldog Ünnepeket Mindenkinek!
  • FOXX supreme
    #11986
    Nálunk zöld a fának a színe.:XD
  • Roman
    #11985
    oh, nemjó az, sajnos h lement az az 50es, kicsit csunnya vagyok póló nélkül, most meg iszonyat nehezen jön vissza a tömeg.. Szeptemberben indítottam 81ről, most 91 vagyok, de kb. 4 kg a gyarapodás, mert 6 kg első hét után visszajött a vízvisszatartás meg zabaelkezdése miatt.

    BTW, iszonyat jó karácsonyfát kreáltunk, sütöttem bázinagy pulykamellet füstölt pulykacombkockákkal-gombával-brokkolival-paprikával töltve, főztem kétfajta rizst, sütöttem pangasius halfilét, meg még most párolok egy zöldségköretet is gyorsan. Jó ez, anyámmal megosztjuk a munkát. :P

    Arrafele milyen a karácsonyfa? Nálunk arany-vörös-fehér az egész, nem agyondíszítve, szerintem 10 évre visszamenüleg a legzebb
  • FOXX supreme
    #11984
    kössz, szintén !
  • csuszi
    #11983
    most ezt nem vágom a második képen az a duci kiscsávó vagy Te? mert annak rövid a haja, és kb 110-120kg. mert ha igen, akkor mehetne a két kép a body.builder-re van ilyen topic, előtte utána;) és grt.

    és Neked is Boldog Karácsonyt! meg a többi pöcshuszárnak is;)
  • Roman
    #11982
    Szerintem Boldog Karácsonyt mindenkinek, meg a családoknak is. :o)
  • Panzermeyer
    #11981
    Nagyon szép átalakulás!
    Nos, mivelhogy nem látszik minden részlet, így csak azt tudom mondani, ami látszik. A karok vékonyak a testhez képest, de jól definiáltak. Félmeztelent nem mertél bevállalni? :)
  • Roman
    #11980
    .. tanulságos, de a sárgára nehogy betegyétek :D
  • FitWay
    #11979
    Sziasztok!
    Mindig arról lehet olvasni, hogy a csúcsgenetikájú testépítők hogyan edzik legjobb testrészeiket. De nem tanulságosabb arról olvasni, hogyan hozták fel gyengébb testrészeiket?

    Kemény fiúk gyenge pontjai - Tóth Dani, friss világbajnokunk lábedzése

  • iko
    #11978
    Kezdő vagyok, de szerintem eléggé "zsírtalan" vagy ahhoz képest, hogy tömegelés után vagy. Nem túlzod el ezt a endomorf dolgot? Végülis a tömegelesés alapja (stimuláláson kívül) szerintem a pozitív kalória egyensúly (ki lehet ezt számolni saccperkb nem olyan nagy ördöngösség) + megfelelő mennyiségű és minőségű fehérje + jó minőségű szénhidrát és zsír. Ettől nem szabadna rettenetesen híznod akármilyen-morf vagy. Amúgy alacsony GI-jű szénhidráttól még kevésbé hízol, csak nem tölt olyan jól. pl. mehetne csak edzés után rizs, a többi ch krumpli és zab. Edzésről meg lövésem nincs :).
  • Flammius
    #11977
    Értem, és köszi. Amúgy nincsenek ilyen ambícióim, csak mint laikus gondoltam, hogy Ti jobban értetek a "gépekhez". Kicsit utánaolvastam, és most már látom, hogy nincs is olyan sokféle edzőgép, mint gondoltam, ráadásul mind terheli valamennyire a sérült részt is:/ Persze azért ég és föld a különbség a két terhelés között, de amíg bicegve járok, addig jobb nem erőltetni ilyenekkel se. Magamtól pedig nem jut eszembe más, csak a fekvőtámasz/felülés, azt viszont nem lehet 1,5 órán át csinálni, legalábbis az én fizikumommal biztos nem:) Sajnos húzódzkodni nincs min, plusz azzal is ugyanaz a gond, mint az előző kettővel. A felsőtestem évek óta annyi terhelést kapott csak, ami a bemelegítés/nyújtás/futás során éri, az pedig édeskevés ahhoz, hogy most olyan intenzív edzésekbe kezdjek, ami pótolná a futás elmaradását. Ráadásul nagyon más fajta edzés is lenne, és nem nagyon fűlik a fogam hozzá, hogy nehéz súlyokat emelgessek. Ne érts félre, nem vagyok finnyás, képes vagyok 50 fokban is lefutni a napi adagot a tűző napon, ha beledöglöm is, de azt szeretem csinálni, ezt meg még kéne szeretnem valahogy. Na mindegy megyek inkább, és megnézem azokat a súlyzókat (testvérem adott tegnap egy valami Joe Weider által írt könyvet, túl azon, hogy tele van irtózatos méretű pacákokkal találtam pár olyan gyakorlatot, amit lehet ülve csinálni, és nem is ír combterhelést).
  • Roman
    #11976
    nekem ma 180 gr zabból sütött süti, 120 gr rizs ment le, meg két joghurt meg fél liter tej. azokban is van szh, igaz, nemsok.

    gyümölcs? én ma 3 banán 3 alma 2 narancsnál tartok.. elfogyott a kiwi.

    150 gr-os banánt 10 mp megenni,van benne jó 170 kcal meg szénhidrátból is kb. 30 gramm. s egészséges! szóval, együnk gyümölcsöt! :)

    szeretnék feltenni egy képet, kritikát szeretnék rá! úgy terveztem, hogy most két hét pihi után hst, de váll-kar centrikusan,mer azok szarok. Szerintetek min kéne javítanom? :\

    http://img89.imageshack.us/img89/1682/image200ma5.jpg
    http://img88.imageshack.us/my.php?image=p1010354wwwkepfeltoltesfu6.jpg

    tanácsokat úgy, hogy erősen endomorf vagyok, jó zsírmemóriával, szóval olyan gyakorlatok érdekelnének, amik kevésbé izolálóak, s jó alapgyaksik nagy súllyal, sok izom használatával (kcal deficit miatt), bár most négy hónap tömegelés után vagyok a felső képen, elég érdekes szisztémában. (edzésnapon libatömés, amúgy moderált kajálás, s hetente 1 nap nulla szénhidráton.. az a kedvencem..)
  • DaemoonHunter
    #11975
    Úgy érzem itt az ideje, hogy növeljem a ch mennyiséget. Napi 400gr rizsre gondoltam, most, hogy szünet van egyszerűbb lesz bevinni, suliba meg eddig is hordtam edzésnapokon, szóval megoldható máskor is. Természetesen még hozzájön reggelre 70gr zabpehely, bár ettől elég hamar éhes leszek + pufirizs egy csomaggal..."sajna" még mindig számolgatom a tápanyagokat, nem bízok magamban. Szóval véleményt várnék:)
    (A cél most 70kg lenne...)

    + a burgonya nagyon szar rizs helyett? Nem mintha váltani akarnék, csak 1 étkezést szívesen variálnék...eddig tésztával helyettesítettem...
  • Roman
    #11974
    Flammius, bazze, nem tudok értelmeset mondani.. A kedvenc tömegépítő gyakorlatok (deadlift, guggolás) eléggé alsótestesek, rengeteget játszik a comb, segg, térdek :\

    Esetleg húzódzkodás, tolódzkodás, meg vállnyomások.. Több szerintem felesleges, ha nincsenek bádis ambíciók :)
  • htw
    #11973
    Eagles toborzó
    Az Eagles Amerikai Foci Team alakuló, toborzó napot hirdet 2009 Január végére.( PONTOS IDŐPONTOT HAMAROSAN KÖZÖLJÜK ). A próbajátékon az Eagles első , illetve junior (utánpótlás) keresünk játékosokat.
    Tapasztalt, illetve kezdő játékosok egyaránt jelentkezhetnek!


    Jelentkezés

    - Jelentkezési lap kitöltésével , és annak visszaküldésével történik a regisztráció ( [email protected] címre)

    Felszerelés
    A próbajáték felszerelés nélküli edzés, vállvédő, sisak, stb. nem szükséges hozzá. A jelentkezők hozzanak magukkal:

    - Edző cipőt; stoplis nem elfogadott
    - Illetve megfelelő alsóruházatot (rövidnadrág, tréningnadrág).


    A pontos kiírás január elején kerül fel a weboldalunkra. www.htw.hu

    Jelentkezz
  • Flammius
    #11972
    Sajnos olyan alkatom van, hogy nagyon gyorsan leépülök. A csontjaim sosem bírták a terhelést, pár hetes kihagyást is megérzek. Gyakran volt már csonthártyagyulladásom is a sípcsontomon, vagy véraláfutások végig a sípcsont mentén a kihagyás utáni első pár edzés után. Azóta már persze rájöttem, hogy nem szabad magas felütéssel kezdenem, hiába bírom, mert utána megbosszulja magát. A szervezet viszont szerencsére becsapható, ha terhelem a felsőtestem csontjait, akkor nem építi le olyan mértékben a láb csontjait sem, mert nem tudja egyesével szabályozni a csontok állapotát, így nem jár olyan drasztikus következményekkel a szünet. Meg amúgy is mozgás nélkül szar az élet:)