33479
12316971501353788406.png
  • Prince of Máté
    #31394
    Az biztos, hogy nagyon egyszerű, csak éppen nagyon drága is... Egy kezdőnek meg valószínűleg még drágább, úgy a semmi költekezésekből rögtön az egyik legdrágább tömegnövelőt venni.
  • Succor
    #31393
    Ezt támogatom.Jumbo egy jó tömegnövelő.
    Megfelelően visszatölt edzés után.
    Viszont máskor én nem fogyasztanám csak edzés után(de lehet csak nekem volt sok a kalória máskor.)
  • Riddick21
    #31392
    Az igaz, hogy a Vitargo nem fontos kezdőként, de szerintem a legegyszerűbb megoldás egy sima tömegnövelő, céloktól függően a Jumbo valamelyik fajtája.
  • oliwwer
    #31391
    Nem is mondtam, hogy kristálycukrot egyen. Azt mondtam, hogy nem kell a vitargo. Igazából mindig úgy voltam vele, hogy ch-ra költeni pénzkidobás.

    A kristálycukor a benne lévő fruktóz miatt nem jó (dextróz+fruktóz van benne), mert az nem izom glikogénraktárat tölt fel elsősorban.

    Amit mondtam az az, hogy jó az egyszerű dextróz. Ha van pénze vegye persze.
  • Succor
    #31390
    Jajj haggyátok már a nyuszit :_D

    Cukor az cukor.Nézzetek szét fajták közt, csak felszívódásba van némi különbség.
    Cukor=egyszerű CH egyszerű cH=edzés utáni glikogénvisszatöltő.
    Nem kell túlbonyolítani.Csak azért mert bunnynak érdeke a vitargot reklámozni bármilyen cukor jó lesz edzés után(csak van amelyik picit több vizet vonz be a gyomorba, de kit érdekel).


    Máskorra viszont nem nagyon kéne cukrot fogyasztani, bár lehet, hogy ez csak az én véleményem
  • Prince of Máté
    #31389
    Ilyen kérdésekben hülyeség annak, hinni, akinek az az érdeke, hogy minél több profitot teremtsen...
    Itt van egy kicsit értelemsebb, kifejtettebb vélemény a vitargóról, amolyan univerzálisan.
  • Riddick21
    #31388
    Univerzális cukorelmélet!
  • Prince of Máté
    #31387
    (és haladó szinten se kell, csak ha profi versenyző vagy, akkor megéri, ha a szponzor állja)
  • miezviz
    #31386
    Az a helyzet, hogy lehet ér valamit nem tudom, de a cukor evésnek akkor sem álltam volna neki ha Arnold bácsi mondja:/
  • Succor
    #31385
    Nem akartam vitát kirobbantani, csak feltételezhetően kezdő szinten nem kell vitargo(persze ha van pénz vegyed.) de azért ne feledjük nem kell mindent megoldani kiegészítőkből.

    Jó elhiszem, hogy jó reklámja volt/van de akkor is mért nem jó a beleteknek a cukor? :D

  • Riddick21
    #31384
    Ha nem érezted az iróniát a kommentben, akkor bizony nem tudok segíteni. Kezdő vagyok, nem hülye. Az persze kurva nagy pro lehet, aki cukrot akar etetni a gyerekkel... :D
    Ma mindenki az adóm 1%-ára hajt?
  • oliwwer
    #31383
    Bírom az ilyet, beoltasz valakit, majd beírod hogy kezdő vagy és nem is tudod :D
  • miezviz
    #31382
    Azért köszi mindent:)
  • Riddick21
    #31381
    Én nem innék edzés előtt szénhidrátot sem, pláne nem fél órával, főleg nem vagy-vagy alapon, de ők tudják :) Szokott amúgy valaki Vitargot/cukrot ( :D ) fogyasztani reggeli előtt? :)
  • Riddick21
    #31380
    Fehérjével keverd össze edzés után, és azonnal idd is meg. 0,5 tskg mindegyikből, aztán 1-1,5 órán belül az evés.
    Cukorevést nem próbáltam, én a fogyasztói társadalom elkurvult droidja vagyok, veszem, amire a többség mondja, hogy működik. Majd a többiek segítenek ebben, hallgass meg minden véleményt, én viszonylag kezdő vagyok, minden nap tanulok :)
  • Tyler1
    #31379
    Myomax-et edzés előtt meg étkezés előtt isszák?
  • miezviz
    #31378
    Nem:)
    Vitargo CRX
  • Riddick21
    #31377
    Ez melyik termék? :) Myomax? Mert ha igen, akkor szerintem kicsit feküdj neki alaposabban a témának, ne sajnáld az időt az olvasgatástól, mert így vagy 2 percenként fel kell jönnöd ide vagy máshova segítségért, vagy elbaszol, amit el lehet.
  • miezviz
    #31376
    Utánanéztem a terméknek.

    "Mikor: Alkalmazd a terméket edzés előtt 30 perccel (extrém bedurranás és energia érdekében) és/vagy edzés után. Pihenőnapokon idd meg étkezések előtt, lehetőleg a reggelit megelőzően."

    Tegyük fel, hogy lesz keretem ezt is megvenni akkor inkább mégis edzés utánra javaslod?
    Fehérjébe belekeverve?
    Ha más ízű akkor is?:D



  • oliwwer
    #31375
    Jaj de butákat mondasz te..

    Succor nagyon is jól mondja. Nem kell a dizájnercéhá, jó a dextróz
  • Riddick21
    #31374
    Persze, sőt, a proteint is hagyja a picsába, kaparjon bele egy kis templomfalat, ha az is fehér, akkor megteszi fehérjének, nem? :)
  • Succor
    #31373
    Hát előttem elmondták a CH-t edzés utáni turmixba.
    De nem kell ezt ennyire felfújni, vitargot felejtsd el felfújd mediaszarság.(Talán profiknak jó ha nem vonz annyi vizet be a gyomorba de egyébként nem sok különbség van).
    Fehérje plusz egyszerű cH.Mi a legegyszerűbb CH?A cukor.
    Én úgy javasolnám hogy 20 kilónként 10 g cukor(legalább is ez nekem eddig bejött..) Tehát pl én vagyok 80 kiló akkor 40g cukrot szoktam edzés utáni turmixba.
  • Riddick21
    #31372
    Azt ugye tudod, hogy edzés után kell szénhidrát is? Mármint nem csak a kajába, hanem az edzés utáni turmixodba? Vitargo CRX nagyon jó választás, vagy valami jobb tömegnövelő, és akkor nem kell szarakodni (céltól függően Jumbo, Jumbo Prof, vagy mondjuk a Myomax HC).
  • miezviz
    #31371
    És egyébként ez a 2 termék mennyire jó együtt?
    Van még valami ami fontos lehetne?
  • Succor
    #31370
    Az nem igaz, hogy nincs rá hatással.Mivel több aminó van az izmokba picit később fárad el az izom, de én még mindig lefekvés előttre javaslom :)
  • miezviz
    #31369
    Értem, köszönöm.
    Akkor az edzésre az atomic 7 nincs hatással.
    Így marad lefekvés előtti időre kb:)
  • Riddick21
    #31368
    BCAA semmit nem pörget sehova, ahogy a fehérjék sem.
  • miezviz
    #31367
    Köszönöm a választ:)
    Estére nem fog felpörgetni?
    Hallottam olyasmit, hogy ha edzés előtt iszom akkor jobban megy az edzés is, de akkor ezek szerint hasznosabb este inni, pihenésél?
  • Darth Sith
    #31366
    jah, nálunk mindig egy szabad hely van a teremben, a guggoló keret :D illetve néha valamelyik jóképességű oda megy bicepszezni... Láb edzés még véletlenül sem
  • Darth Sith
    #31365
    nálunk is ugyanez megy, 1-2 hete elkezdtek ezek megjelenni. De az évek alatt nekem bevált az a rutin, hogy nevelni kell őket. Ha nem rakja el a súlyt, rászólok. Ha sokat tökölnek valahol, rászólok, hogy haladjanak mert rajtuk kívül más is van a teremben, és nincs gép meg súlyfoglalás. Általában megszokták érteni.
  • Succor
    #31364
    Szia én úgy innám inkább, hogy fehérjét edzés után BCAA-t meg lefekvés előtt.

    A legjobb persze az lenne , hogy edzés előtt+lefekvés előtt, de ha csak 1-et akarsz fogyasztani/nap akkor mindenképpen pihenés előtt idd!Sokat segít a regenerálódásban!
  • Roger6
    #31363
    A régi fajta termekben sem szartak a súlyokra, és hagyták ott a földön őket paraszt módjára (ne vedd magadra, most a saját teremben edzőkről beszélek). Pont most néztem meg hétvégén Ronnie Coleman Unbelievable filmjét (és most a youtube-on is gyorsan rákerestem), ahol régi fajta csörgős-csörömpölős-zörgős, full fém súlyokkal ellátott hardcore teremben edzi végig a félkészülést, és mit látok? A súlyok a helyükön vannak! Mindegyik baszki. Ha már képes valaki arra, hogy felemelje a súlyt, képes visszarakni is, nem? Amúgy azt figyeltem meg, hogy pont az ordibálós, szerintük nagy súllyal edző, súlyokat a gyakorlat végén földhöz baszó emberek azok, akik nem képesek visszavinni a súlyokat a helyükre. Mondjuk szabályosság szempontjából is vannak hiányosságok ezeknél az embereknél.

    XS-es - gyerek - felső engem is zavar, a srác 40 kiló, de kilátszik a hasa, mert olyan kicsi felső vett fel, hogy álló pozícióban is rövid neki. Mondjuk ilyenkor főleg erőemeléses edzéseket végzek, mert a felhúzást és guggolást hírből sem ismerik. Pár hét alatt kiszanálódnak, addig tuti nem fogják elfoglalni a helyem, utána megy minden a megszokott módon.
  • DarkHorSe
    #31362
    Ja, ha a barataimmal edzek enis allandoan fikazom oket :D Az meg hogy ki viszi vissza a sulyokat meg nezegeti magat a tukorben kurvara nem erdekel, sajat edzesemmel torodok azt ennyi. Ezt a rendrakas dolgot sem tudom soha megerteni, ha van kedvem visszarakom, ha nincs akkor meg nem. Ezert is utalom az ilyen "uj" termeket, mint mondjuk a gilda meg ilyenek. Lehet hulyen hangzik, de en peldaul sokkal jobban szeretek edzeni regi tipusu termekben ahol le lehet szarni mindent, nok kb le se jarnak, nagy nehez sulyok vannak, ordit a zene, aztan csak edzeni kell :D
  • miezviz
    #31361
    Sziasztok

    Az lenne a kérdésem, hogy van egy nitro pure whey gold fehérjém, mellé szereztem atomic 7 universal ez mennyire jó párosítás?

    És hogy kéne szednem őket?

    Én úgy gondoltam napi 1-1 et innék csak belőlük aminosavat edzés előtt fehérjét edzés után.
    Vagy mindkettőt utána kéne?

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Succor
    #31360
    Hát lehet ő elhiszi, hogy ettől bemelegszik és gy mentálisan hat rá.De azért én maradok a jó öreg gimnasztika+biciklin tekerésnél :D
  • veszelka
    #31359
    az egyik arc flectorral kenegeti magát edzés előtt, hogy bemelegedjen...normális? :D
  • Riddick21
    #31358
    A "még kettőt, vagy buzi vagy" jellegű, Kathi Bélától is látott módszert szoktuk mi is haverral, amikor együtt edzünk, nagyon jól segít elérni a tényleges bukást, soha nem marad bent egyetlen ismétlés sem. Ezt a csapkodást annyira nem érzem, bár tény, hogy valamelyik BB.TV-ben láttam ilyet, talán pont a "legendás" 82-esben!
  • Succor
    #31357
    Így spanolják fel magukat.
    Láttam már a teremben én is ilyet.Viccesnek tűnik de valójában kurvára működik.

    Nekem egyetlen dolog használ spanolásba és ez a zene.Jön valami olyan részlet csak megfogom azta k*va vasat és k*vára kinyomom :D
  • veszelka
    #31356
    nemtom. ahova járok, néha üvöltöznek ezek egymással, sőt, olyan is láttam, hogy az egyik kiabál, a másik meg nem túl erősen pofán vágja scott padon, és üvölt.....
    egyik se tűnik normálisnak.
  • Riddick21
    #31355
    csapkodja magát? :D de miért? :O