33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #12133
    Dögöljek meg, én látom a változást! Neked nem jött be, nincs hozzá alkatod, de ne büntesd magad ezért kiscsillag, menjél csak szépen lasztizni. Persze vehetnék többért is, de nem versenyeken akarok indulni vaze, csak szeretnék kis izmot. Vili?
  • savior
    #12132
    havi 3k taplalekkiegeszito meg szart nem er. teljesen felesleges megvenned
  • Roger6
    #12131
    Savior! Nekem is küldj egy olyan frankó lasztit, mint a videón!

    "ez a sport csak arra jo, hogy komplexusokat generaljon az emberekben az allando elegedetlenseggel, amit a testuk irant ereznek" - én 25 évesen jutottam el oda, hogy súlyt fogjak a kezembe, és nem elégedetlenség miatt (hiszen akkor előbb is megtehettem volna)

    "sportoloknak es a kiegeszitoket gyarto cegeknek meg kell elniuk valamibol." - így van, lebuktam, bevallom, hogy havonta 4.000 Ft-ot (bár most akciósan 3.000 volt) költök fehérjére. Lehúznak a kecik, mi? Válság van, oszt van képük ennyit elkérni, pfúújjj!

    Nekem valami identitás zavarod lehet egyébként, ha kipukkant a lasztit, keresd fel az orvosod, hátha vissza lehet még fordítani ezt a folyamatot...
  • savior
    #12130
    ugy gondolod hogy az izmok mennyisege hataroz meg egy embert. ugy gondolod, hogy valaki nem lehet egy budos nagy paraszt azert, mert 20 kiloval tobb izom van rajta mint mason? nem gondolod hogy baj van az ertekrendeddel?
  • savior
    #12129
    ez a sport csak arra jo, hogy komplexusokat generaljon az emberekben az allando elegedetlenseggel, amit a testuk irant ereznek. es hat persze a penzrol szol ez is. a sportoloknak es a kiegeszitoket gyarto cegeknek meg kell elniuk valamibol. ezert van az hogy igyekeznek minel tobb embert elvakitani es hitegetni, mert beloluk elnek majd meg a kesobbiekben.
  • JuzoGB
    #12128
    Egy dologban biztosan kevesebb vagy, mint az itteniek. De van-e vlami vajon, amiben esetleg több?
  • Roman
    #12127
    savior, az én képemre ugyan Te nem fogsz recskulni, azt már előre lerögzítem!

    Egyébként azért, mert lejártál a terembe 3 évig, csak semmit sem tartottál be (edzést, kaját, kieget, pihenést) s emiatt még mindig egy telebelehányt használtóvszer-morfológiájával rendelkezel, nem kéne szidnod egy sportot s pár követőjét.

    Na további jó napot Neked, kívánom, legyen valaki más testépítő fórumokon, aki küld egy képet, amivel felépíted a világ legkitartóbb alkarját. ;o)
  • savior
    #12126
    visszanezve egy kepet se talaltam rolatok. testepitetek, koltitek a havi soktizezret, erre megy ra az osszes szabadidotok es megis szegyenlitek a testeteket megmutatni
  • CeeZee
    #12125
    ne légy szerény, ha ismered a szokásainkat, a barátainkat, az élethez való hozzáálásunkat és azt is, hogy hogyan érezzük magunkat, akkor azt is biztos tudod, hogyan nézünk ki. vagy csaló vagy és szeretnél 16 éveseket látni alulöltözve. ejnye bejnye!
  • savior
    #12124
    a tizenpar eves gyerekek vannak azon a szellemi szinvonalon amit most megvillantotok. kivancsi lennek hanyszor vertetek ki a farkatokat vihogva arra a labdas gyerekre. rakjatok mar be ide kepeket a csoffadt testetekrol, had rohogjem ki magam en is
  • lord nihilus
    #12123
    a hozzászólításait olvasva nemcsoda hogy tudta xDDDD
  • CeeZee
    #12122
    de most őszintén, nekem elmondhatod. te vagy a lufis srác a videón? kapsz cserébe jutalomfalatot(pacalpörköltet vagy ilyesmit) naaa...
  • CeeZee
    #12121
    "kurvaul nem erzitek jol magatokat"--> ezen besz@rtam

    jól van uri geller, nyugodj meg egy picit! látom te jobban ismersz itt mindenkit, mint mi saját magunkat. és mindezt egy fórumon keresztül.
    de azért azt se felejtsd el, hogy nem mi mentünk oda hozzád nyafogni, hanem te jöttél ide. de nem is baj, kell az ilyen is
  • JuzoGB
    #12120
    Hát ebben a topicban tényleg csak a testépítés létezik számunkra:)
  • lord nihilus
    #12119
    mondjuk én még csak kezdő vagyok a testépítésben, de...

    "kurvaul nem erzitek jol magatokat. televagytok feszultseggel es komplexusokkal" - én jól érzem magam, ha edzek akkor csak mégjobban :)

    "a barataitok testepitok" - nem azok, de ismerek ilyen embereket természetesen, tesóm is űzi a sportot több mint egy éve

    "nem vagytok hajlandok senkivel sem kommunikalni, aki nem isteniti ezt a sportot" - ez sem igaz, mivel inkább mindenki szép, formás izmot szeretne, minthogy sörhasat meg sok felesleget stb, ha vkinek normális indoka, észrevétele, véleménye akkor nyilván megfogadom

    szerintem ne általánosíts, ez a legnagyobb probléma ami csak előfordulhat álatlában egy embernél szvsz
  • savior
    #12118
    kurvaul nem erzitek jol magatokat. televagytok feszultseggel es komplexusokkal. most is egybol hogy ugrottatok mar amiert a szemleletmodom nem egyezik a tietekkel. testepitetek. a szabadidotokben testepitesrol olvastok, testepitesrol irtok, testepitesrol beszeltek es ezt nezitek. a barataitok testepitok. nem vagytok hajlandok senkivel sem kommunikalni, aki nem isteniti ezt a sportot. nem csoda hogy keptelenek vagytok a sporttal kapcsolatban realisan gondolkodni
  • CeeZee
    #12117
    b@szki mondasz valamit! végülis klappolna minden!
  • lord nihilus
    #12116
    :DDDDDDDdddddddd
  • Roger6
    #12115
    Szerintem azért rágott be savior ránk, mert ő az a lasztis srác a háttérben a videón, mi meg kiröhögtük!
  • FOXX supreme
    #12114
    Mi se szólunk bele pl. abba az életmódba hogy ülj a gép előtt és faljá csipszet havi 50k értékben..pedig mi jobban megtehetnénk, és igen valaki úgy érzi jól magát ha egy nap több tonnát megmozgat. Tudom nagyon buták vagyunk, de hát nah, ez van:) Koksz ? Nem tetszik ne nézd.
  • CeeZee
    #12113
    nem szállok veled vitába mert azt sem tudod, miről beszélsz. a "mondandód" több sebből vérzik. ez nem vélemény hanem leginkább a 16 éves kislányok hisztijére hasonlít és itt eltekintek a stílustól. nem tudom mi fáj neked igazán, talán jól átcseszte valaki az agyadat és most haragszol a világra, de megmondom őszintén nem igazán érdekel. legyél inkább emo-s és sirdogáljál egy fűcsomót nézegetve a parkban. de úgy érzem ezt neked hiába írom le, hiszen ha felfognád akkor az előző hülyeségeket sem írtad volna le. ez 22-es csapdája. ezért tulajdonképpen nem is neked szólt ez a hsz.

    sok sikert az élethez!
  • Frayer
    #12112
    "a driler pedig szarik tajekoztani"

    Ki az a driller? Ő tájokoztat engem?
  • savior
    #12111
    mi mast irhatnek egy olyan oldalrol, ahol a vasdarabok emelgeteset ugy allitjak be, mint eletmodot. ahol arra biztatjak az embereket, hogy havi 50k-t koltsenek kiegeszitokre. ahol olyan peldakepeket allitanak az emberek ele, akik szteroidokkal mergezik magukat(nem kell a duma, hogy artalmatlan. olvassatok el egyszer ezeknek a lehetseges mellekhatasait. jah hogy venyt nem adnak a kokszotok melle, a driler pedig szarik tajekoztani?)
  • CeeZee
    #12110
    szerencsére én nem tudom mi az a BADYbuilder.hu. de köszi hogy szóltál, mert mostantól vigyázni fogok!
  • Frayer
    #12109
    Kiderítetted már hol vannak?
  • Frayer
    #12108
    Ezt szeretném én is tudni, már 10 éve. Hová tüntek?
  • Lazarus
    #12107
    Te sportot űzöl abból hogy minden topicban lejáratod magad
  • Frayer
    #12106
    2008. 01. 25. - Hová tűntek a tamgotchik?
  • Roger6
    #12105
    Elmondanád mi bajod van? Fáj valami? Akarsz róla beszélni? Baszki, most nézem a nyitott tipocjaid: Hová tűntek a tamagochik? Hűha, beszélned kéne valakivel, aki segít rajtad, nem gondolod?
  • savior
    #12104
    badybuilder.hu-n is siman atbasznak mindenkit, de azert linkelgessetek csak
  • savior
    #12103
    ki a nagyobb seggfej, aki szteroidot ad ezeknek vagy aki beveszi oket?
  • SeanJRRussel
    #12102
    hát ez ilyen aerobikos téma lenne meg vannak erre gyakorlatok meg sly is használta,de amit a pali művel vele....Sztem vmit nem jól csinál:)
  • CeeZee
    #12101
    naná, hogy jó! nekem pl megfeszült a hasizmom amikor nevettem rajta! amúgy van egy hasonló gyakorlat, sztem ő azt akarta csinálni. az pedig hasgyakorlat lenne...
  • iko
    #12100
    Azt tényleg nem értem. Jó az valamire?
  • CeeZee
    #12099
    ma láttam egy vizslát amint egy tacskót próbált feláldozni a szerelem oltárán elég heves ámde esélytelen rángatózással, egyből ez a fit ball-os srác jutott az eszembe
  • SeanJRRussel
    #12098
    Hatalmas vidi de a srác mit összegörcsöl azzal a gumi labdával.....
  • Roger6
    #12097
    Valami lúzer lehet...
  • lord nihilus
    #12096
    tényleg nem off, elég tanulságos
    de ki az a gyerek a háttérben?
  • CeeZee
    #12095
    Zoli nem off, hanem abszolút ideillik
  • Roger6
    #12094
    Bocs, kicsit off, de kurva jó! :)))



    (Ha nem lenne jó a videó: link)