33479
12316971501353788406.png
  • Monoton
    #12173
    És mostantól nincs több Off. Köszönöm
  • Frayer
    #12172
    Ha nem jön jazzy takarítani, akkor kezdjünk el szavazgatni, hogy ki legyen a házigazdi.
    Én ajánlanám magunk közül Rogaer6 ot, russelt, vagy cezet. Ezek az arcok mindig itt vannak.
  • JuzoGB
    #12171
    Hát én nyár vége óta alig járok le a terembe, más sportágak felé orientálódtam, és nem nagyon jut mellette idő rá. Úh magamat nem nevezném elvakultnak.
    Mégis egyértelműnek tűnik nekem, hogy te vagy a hülye, és nem a többiek:)
  • JuzoGB
    #12170
    Épp ezért van itt ez a fórum, hogy az ilyeneket meg lehessen beszélni, okulhassunk egymástól.
    Vagyis ezért lenne, ha nem jönnének közben senkiháziak kötözködni...
  • savior
    #12169
    testepitettem par evig, teljes odaadassal. majd miutan abbahagytam elkezdtem realisan latni a dolgot, es ezeket vontam le belole. amig valaki szeret valamit vagy valakit addig borzaszto elvakult tud lenni
  • Frayer
    #12168
    Vannak itt ugratók, és vannak ugrálók. Ne üljetek fel ennek a gyereknek. Azért jött ide,hogy vitatkoztasson minket magával. Szarjátok le, ilyen jellemtelen fírgek nem kéne hogy el tereljen minket a Tmáról.
    Jazzy, te meg hol a faszomba vagy amikor kelle????

    Valakit tegyünk meg házigazdának, aki mindig itt van általában, és ráér foglalkozni az ilyen seggek feltakarításával.

    Nem azt mondom,hogy jazzy nem jó, csak egyszerűen havonta ha egyszer ha látom már itt. Olyan kellene aki állandóan itt van, tud foglalkozni a topikkal. És, akit mi elfogadunk házigazdának.
    Mi legyen most?
  • savior
    #12167
    nem baj. csak tudod van aki azt sem tudja mi az a borrepedes. aztan amikor fel ev edzes utan tele a karja piros csikokkal, akkor kezd el ertetlenkedni, hogy ez miert van, merthogy neki senki sem mondta. meg vannak akik ugy gondoljak, hogy majd havi 50k tapkieggel ugy fognak kinezni mint a versenyzok, es 1-2m raforditas utan kezdenek el kiakadni, hogy alig izmosodtak. a kokszot is lazan kiprobalja valaki, mert senki nem mondja, hogy "baszod ha pekhed van, akkor mehetsz utana majmutetre".
  • JuzoGB
    #12166
    Tehát akkor minden embert utálsz?:) Aki ugye próbálja fejleszteni magát...
    Akkor te maradj csak meg alapfokon mindenből:D
  • JuzoGB
    #12165
    Amúgy nálad honnan ered ez a frusztráltság, gyűlölködés? Talán valamelyik életedben történt nagy sikertelenséged okozza, és így próbálod kiadni magadból?

    Az ilyen rossz indulat általában szörnyű személyiséget szokott rejteni, vagy nagy bukásokat az életében. Ez tapasztalat...
  • CeeZee
    #12164
    ez egy titkos lábhajlító edző program része, de pszt ne mutasd meg másnak
  • savior
    #12163
    minden ember ezt csinalja. kuzdenek, folyamatosan fejlesztik magukat. csak nem az edzoteremben, hanem az elet mas teruletein. iskolaban, munkahelyen, egyeb hobbiban
  • JuzoGB
    #12162
    Mindennek megvan az ára:)
    Akkor ülj a tv előtt egész nap, akkor talán nem fog eltörni a gerinced, amíg ki nem lépsz az utcára.

    És mivan akkor, ha ezek az emberek vállalják ezeket (persze ezeknek a töredéke sem igaz, a közösség nagyobbik részére), mert összességében sokkal jobban érzik magukat, mint nélküle?

    És tény, hogy általánosságban a konditerembe lejáróknak szebb a testük, mint a nagy átlagnak. Baj ez? MIért lenne?:) Megéri nekik? Meg. Hátakkor? Ha neked nem, akkor ne csináld, ennyi. Mi se kötünk bele az összes hobbidba.
  • savior
    #12161
    az ilyen kozossegekkel altalaban az a baj, hogy olyan emberekbol all, akik rajonganak egy bizonyos dolog irant. igy kozejuk csak a temaval kapcsolatos pozitiv dolgok jutnak el, hiszen a negativakat konnyen kirekesztik, es ezaltal egy nem teljes kep el a fejukben.
    nem art tudni, hogy van aki hosszu tavon milliokat kolt erre. meg ott van a rendszeres izomlaz, az izuleti fajdalmak, az izomszakadas, a vereset szaras, a derek problemak. guggolas kozben megszedulsz es eloreesel, betorhet a fejed, eltorhet a gerinced. szepseg szempontjabol ott vannak a borrepedesek. a szorongasok, amit az okoz, hogy az illeto tul sokat foglalkozik a kinezetevel. es ugye ehhez jonnek meg hozza esetenkent a szteroidok mellekhatasai.
  • Frayer
    #12160
    mittomén miez
  • SeanJRRussel
    #12159
    Először nem tom h ki a f*sz vagy te itt,h mindenkit oltogatsz,másodszor ahoz h mi mit csinálunk,eszünk,szedünk stb semmi közöd.A kommentjeid alapján látszik,h nálad vmi nagyon nem ok.Nem akarlak megsérteni,de ide jössz és vered magad,mikor nem is ismersz minket,nem tudod h milyen a stílusunk és h milyen emeberek vagyunk valójában.Ha már hülye bodys topicba ír a srác(MI) akkor valószínűleg egy agyon kokszolt,tapló,izomagyú tírpák-gondolod te.
    Mindenki azt a sportot választja amit szeret,és valamilyen célja van vele.Akár hízni akár fogyni,olimpiát nyerni vagy népszerűvé válni és a sportágában a legjobbá fejlődni.Igaz én kicsivel több mint 1,5 éve edzek és tudod mit,még porokat is szedek!!!De mikor lent vagy a terembe és edzel akkor kiengeded a napi gőzt,felszabadult leszel és edzés után marha jól érzed magad.Jót tesz fizikailag is és szellemileg is.És ez az egész önbizalmat ad és könnyebben feltudsz lépni bárki/bármi ellen ha szükséges.Én egyetlen sportágat se fikáznék a helyedbe mert mindegyikben keményen kell halytani azért,hogy valamilyen eredményt elérj bennne.
    A kokszról meg coleman-ről annyit,hogy ha nem tetszik akkor ne nézdd,ne foglalkozz vele és különben is,ha csak fele annyit edzettél volna életedben mint ő 20 év alatt már rég kibuktál volna.És nem azt kell nézni h mit szed vayg mit szúr,hanem a kitartást és azt h küzdd azért h jobb legyen abban amit csinál.
    Én 18 évesen ellég reálisan látom a dolgokat és nem baszogatok senkit se olyannal amihez fingom sincs és sajna nem tudom h TE mért teszed ezt.
    AZT AJÁNLOM MENNYÉL EL A TOPICBÓL ADDIG AMÍG NEM LESZEL BANNOLVA.
    ÉS NEM AZÉRT NYÍLT EZ A SZOBA H EGYMÁST FIKÁZZUK ÉS BASZTASSUK,HANEM H SEGÍTSÜK ILLETVE TAPASZTALATAINKAT MEGOSSZUK EGYMÁSSAL.
  • JuzoGB
    #12158
    Szóval szted pl a barátnőm egy majom?:O Aki bár nagyon szép, és ad is magára, emelett okos, és igenis az eszével keresi meg a kenyerét. És az előző barátnőm is ilyen volt.

    Szegény te, szar életed lehet, ha olyan csajokkal vagy csak körülvéve:D
  • JuzoGB
    #12157
    Hanem azzal, hogy paraszt bunkó beszólásokat írogat olyan dolgokhoz, amihez köze nincs?:D

    Én szeretem ha egy nő igényes, és ad magára, és ezzel nagyon sokan vannak még így. És én is adok magamra, mert szeretek jól kinézni, jobb a közérzetem tőle, a környezetemnek is kellemesebb.
  • savior
    #12156
    sot altalaban a szep nok is majmok. hogy miert? azert mert mindent a testukkel, a kinezetukkel akarnak elerni. szart nem tud, birka mint a seggem, de megis ervenyesul, mert a kulseje miatt elneznek neki mindent
  • savior
    #12155
    igen, egy olyan no aki sokat kolt magara egy majom. teljesen feleslegesen szorja a penzt. ne a szar cuccaival probaljon ervenyesulni
  • JuzoGB
    #12154
    Te egész máshogy vagy hülye:D

    Egy szóval sem mondtam h normális vagyok, hogy heti 5-6x is elmegyek az edzőterembe és edzek 1-2-3 órát, de én imádom:) Vagy szted azt kéne csinálni, ami NEKED tetszik? Na nyasgem akkor...
  • CeeZee
    #12153
    nyilvánvalóan nem értettél meg, de nem is magyarázom tovább. amit te csinálsz az nem közösségi élet. fogalomzavarban szenvedsz.

    tehát neked látatlanban az a véleményed egy csinos nőről aki sokat költ látszólag magára, hogy egy majom? nem egy konkrét nőről beszélünk és neked máris megvan a "véleményed"! ez igen! ez nem vélemény, ez sztereotípia. de még annak sem nevezhető, hiszen csak annyit mondtam hogy csinos nő, akin látszik hogy sokat költ magára. ez elég nagy halmaz. ez már komplexus barátom

    a coleman-es hsz-edhez meg felesleges is akármit hozzáfűzni
  • JuzoGB
    #12152
    És ne aggódj, nem a te pénzedből élnek a profik se, te élmunkás:) Hanem azokéból, akik megveszik az őket támogató cégek termékeit, illetve megnézik őket a versenyeken. És ők bizony nem sajnálják tőlük:)

    Na tünés vissza a tv elé, jobb ott neked...
  • savior
    #12151
    jo, akkor te gurolsz mellette meg napi 8 orat. hal istennek en nem vagyok ilyen hulye

  • lord nihilus
    #12150
    apám pék nem pocakos, és örül h én meg a tesóm is ezerszer jobb dolgot teszünk ezáltal mint ami mások csak mert pl divat
  • FOXX supreme
    #12149
    Hát ez nem normális:) Milyen jogon veszed te a bátorságot arra, hogy megállapíts pl. engem, hogy én mit csinálok szabadidőmben, meg hogy én miről olvasok, meg hogy nekem milyen a baráti köröm. Hol jössz te ehez? Semmit se tudsz, senkit se ismersz, de okoskodsz. szégyen.
  • JuzoGB
    #12148
    Szted itt csupa profi testépítő lakozik?:O Szép álom:D

    Megsúgom, itt is csak pékek, mérnökök, gépkezelők vannak. Csak nem pocakosok, hanem törődnek a testükkel is.

    És mi a faszt képzelsz magadról, h azt mered mondani, hogy én nem gürdölök napi 8 órát? Vegyél vissza az arcodból, kicsicsibe...
    Csak én nem a tv elé görnyedek le meló után, hanem edzésre megyek (msotanában ráadásul mégcsak nemis konditerembe:)).
  • Roger6
    #12147
    Hát te hülye vagy. Gyönyörű hasonlat. Mert egy pék, gépkezelő, munkás sem járhat edzőterembe, ki van tiltva, nem? Egyszerű vagy, mint a kapanyél. Na én befejeztem, szerintem nálad valami gond van, de nem kicsi...
  • savior
    #12146
    tenyleg? szerinted ki suti a kenyeret, a kokszos testepito, vagy a pocakos pek? kik uzemeltetik azokat a gepeket, amik eloallitjak a jarmuveket vagy az elektronikai cikkeket, a kokszos testepitok, vagy a pocakos gepkezelok? kik dolgoznak azert, hogy te otthon aramot, gazt es vizet kapj, a kokszos testepitok vagy a pocakos munkasok? az a nagy budos helyzet, hogy az osszes altalad nem ertekelt, kevesbel jol kinezo ember azert gurcol napi 8 orat, hogy te olyan kenyelmesen tudj elni, mint ahogy azt teszed.
  • Ronny
    #12145
    Steroid abcesses

    Nagyon kemény...
  • JuzoGB
    #12144
    és te mit csinálsz itt?:D
  • lord nihilus
    #12143
    gyönyörű mondat :D "Valaki elkötelezett egy sport iránt, egy jobbfajta életmód iránt. persze, hogy ez az ember ettől több, értékesebb ember."
  • savior
    #12142
    nem, de ha veszi a faradtsagot es megkerdezi a velemenyem, akkor szivesen elmondom neki, hogy ugy nez ki mint egy majom.
    aki forumokra irogat az mind a masok dolgaval foglalkozik. ha nem erdekelne benneteket a masok dolga, akkor be sem lepnetek ide kozossegi eletet elni
  • lord nihilus
    #12141
    "az ertekrendedben ne helyezz elorebb valakit a kulseje miatt" ezzel már egyet tudok érteni, de akkor sem vágom itt a dolgaidat...
    én pl a sport miatt szeretnék felszedni izmot...próbáltál már 70 kilóval amerikai focizni felnőttek ellen? vagy kosárlabdázni? focizni? stb elsodornak, lenyomnak, nem tudsz pozícióba jutni, elzárnak esélyed sincs ha nincs agyad és elég izmod, állóképességed. mellesleg Arnoldnak volt egy ilyen mondata (szabadon emlékezetből xD ) h ez is csak egy dolog amit az ember tehet, nem furcsább mint ha mondjuk autóversenyeznél, ráadásul egészségesebb, nem tesz kárt más életében. miért fáj ez neked? bocs a szófosásért
  • JuzoGB
    #12140
    Valaki elkötelezett egy sport iránt, egy jobbfajta életmód iránt. persze, hogy ez az ember ettől több, értékesebb ember.

    Valaki minden ok nélkül belép egy topicba, amihez köze nincs, és elkezd gyűlölködni, fikázni mindenkit akit ér ész nélkül. Az ilyen ember lelkileg sérült lehet, vagy nem tudom, de mindenképp mondhatjuk, h kevésbé értékes, mintha meg se szólalt volna.

    Mivel mást nem tudni az itteniekről, mondhatjuk, hogy értékesebbek vagyunk nálad:) (ha nem érted, tanulgass kis valszámot is:))
  • Roger6
    #12139
    Hallod?! Te honnan veszed, hogy itt mindenki így gondolja? Ki vagy te? Istenem, te milyen egyszerű lény vagy...
  • CeeZee
    #12138
    pedig én már tettem be sok képet magamról, nem találtad meg? keresd még, mert nem most volt...

    tudod az a te nagy bajod, hogy azt se tudod, hogy mi is az, hogy sportolni és ez mit is jelenthet egy embernek és ennek ellenére úgy érzed, hogy neked feltétlenül bele kell szólni mások dolgába. az utcán is odamész pl egy csinos nőhöz és kérdőre vonod, hogy miért vesz fel olyan ruhát amilyet és miért költ annyit magára? nyilván nem, mert nincs hozzá semmi közöd. létezik egy úgynevezett magánszféra. jóesetben a szülőktől meg lehet tanulni, hogy mi is ez. tehát ez nevelés kérdése.

    vajon miért gondolod, hogy valaki is kíváncsi rád itt? nem érzed, hogy egyfolytában mások dolgával törődni "ciki"? ezt az önbizalomhiányos emberek szokták csinálni amit te, azok akik úgy érzik, hogy nem méltóak arra, hogy róluk beszéljenek és ezért ettől a frusztrációtól vezérelve másokat köpködnek. kötekedni mindig könnyű, azt mindenki tud, az semmi. viszont "letenni valamit az asztalra" az már valami
  • savior
    #12137
    sporton belul: egy oreg 70 kiloban indulo ember, akinek csaladja van lehet egy kicsit odatesz mentalisan a budos kokszos nigger colemannak. meg is colemanra neznek fel, mert rajta tobb az izom
  • savior
    #12136
    nem rad gondoltam. csak tudod az emberek hajlamosak azt hinni, hogy aki nagy vagy izmos, az mar egybol mintakep is. az ertekrendedben ne helyezz elorebb valakit a kulseje miatt
  • JuzoGB
    #12135
    Ja és miből gondolod, hogy pl nekem egyáltalán nagy az izomtömegem?:D
  • JuzoGB
    #12134
    Nézd csak ki beszél:D
    Idejössz ugatni, leparasztozol mindenkit, akikről lófaszt nem tudsz, de az értékrendünkkel nekünk van baj:D

    Kapj az eszedhez gyerek:D