33479
12316971501353788406.png
  • Lazarus
    #12213
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1018105252&order=reverse&index=8]#52[/URL]
    De ne értsd félre, nem támadólag kérdezem. Csak furcsa ezeket tőled olvasni a gyerekkorodból miközben most ennyire konstruktív és hiteles tanácsokkal tudsz szolgálni (irónia nélkül ez a véleményem).
  • Frayer
    #12212
    Miből gondolod?
    Azt nem valami tomson nyitotta?
  • Lazarus
    #12211
    Frayer ezeket tényleg te nyitottad? :D
    első második

    Végülis sikerült magasabbra nőni? :)
  • FOXX supreme
    #12210
    Ez nekem fájt ahogy néztem:D
  • jazzy
    #12209
    Nyugi nekem is vannak más elfoglaltságaim attól függetlenül, hogy nem írok még olvasom a topicot, most viszont vizsgaidőszakom van.

    De vannak itt rajtam kívül is moderátorok.
  • Retsu
    #12208
    A 2. edzéstől égnek áll a hajam, mármint a váll-hát edzés arányaitól. Vállra 6, hátra 2 gyakorlat, az nem túl célravezető. Sztem felesleges annyi vállra, hátra viszont még 1 teljesen kezdőnek is részletesebben kell edzenie! Felhúzást mindenképpen csak javasolni tudom(attól függetlenül hogy páran szívják a fogukat a gyakorlattól). Az egyik legjobb gyaksi általános erőnövelésre. Azon kívül húzódzkodás, ha nem megy, lehúzások mehetnek hátra. Ami azt illeti, lábedzésnél is vehetnéd komolyabbra a figurát, pl. merevlábas felhúzással. Hirtelen ennyi jutott eszembe, mindenesetre sok sikert a továbbjutáshoz!
  • FOXX supreme
    #12207
    Te sztem nagyon csúnya lehetsz, és most fáj az egész világ hogy másnak miért sikerült, neked miért nem. de hidd el, nem érdekel a problémád, sírj máshol, másnak. Én folyamatosan ezt veszem ki a mondódkádból.
  • Japep
    #12206
    Ok, köszönöm szépen előre is! :)
    Rendes vagy! :D
  • CeeZee
    #12205
    nagyon sok mindenen kéne változtatnod, van is egy rakat ötletem, csak most időm nincs. de amint tudok reagálok, de sztem a srácok be fognak előzni. a jó hírem az, hogy már csak néhány apró változtatással tovább fogsz fejlődni, mert itt elég sok minden nem stimmel.
  • Japep
    #12204
    Úgy csinálom, hogy 3*8-as szériákban. Ha kimegy, megemelem.
    Most megpróbáltam, hogy szedek fehérjét is: Twinlab 100% Whey Protein Fuel

    mell-csuklya: fekvenyomás, szűknyomás, ferdepadon-nyomás, tárogatás, áthúzás, állig húzás, oldalemelés, vállvonogatás
    váll-hát: nyakmögül nyomás, arnold nyomás, fejfölés egykezesekkel, hason oldalemelés, oldalemelés, evezés kétkezes / egykezes rúddal, előre emelés
    kar: állva francia rúddal, scott pad, koncentrált bicepsz, ülve egykezessel, állva kétkezessel, tricepsz ülve nyakmögé, lórugás, fejfölött egykezessel, tolódzkodás
    láb-törzs: kitörés, guggolás, lábnyújtás, lábhajlítás, álló vádligyakorlat, "jó reggelt", törzshajlítás
    + minden edzésnap hasazok (hasprés, + haspadon)

    Edzésnapok: hétfő (láb-törzs), szerda (váll-hát), péntek (kar), vasárnap (mell)
  • Japep
    #12203
    Köszi. Igazából mindkettő érdekelne most még.
    Azt én is észrevettem, hogy az elején nagyon szépen fejlődtem, de most nem veszem észre, hétről-hétre örülök, ha pl 70 kg-ba 5 helyett 6-ot tudok belenyomni...ez nagyon kevésnek tűnik, barátoktól jobbat hallok...
    Talán lehet, hogy azért, mert otthon csinálom, és nincs annyi féle gép (van (dönthető)fekpad+váll, scott-pad, francia rúd, kétkezesek, egykezesek).
  • CeeZee
    #12202
    az első kb 1 év a leglátványosabb fejlődés szempontjából. elég csekély odafigyeléssel is jól lehet fejlődni. a rossz hírem az hogy innentől kezdve nem lesz ilyen könnyű dolgod.
    semmit nem írtál arról, hogy milyen gyakorlatokat és hogyan végzel és hogy egyáltalán mit eszel. azt írod, hogy erőben nem fejlődsz. de mi a célod? csak az erő érdekel esetleg izomtömegedet szeretnéd gyarapítani vagy mindkettő?

    küldj még infot!
  • CeeZee
    #12201
    számomra az a jó testépítő videó ami alatt szaporábban kezd el verni a szívem, megizzad a tenyerem, önkéntelenül is megfeszülnek az izmaim és ellenálhatatlan vágyat érzek az iránt hogy megmarkoljam a vasat! Ez egy ilyen videó!
    én is gondolkoztam rajta, hogy készítek egyet. csak még nincs tapasztalatom e téren. de hát el kell kezdeni valahol.
    zenei aláfestésnek mondjuk valami jó kis disturbed-re vagy staind-re gondoltam
  • Japep
    #12200
    Hello!
    Már mindjárt egy éve edzek, de miért van az, hogy az utóbbi időben erőben szinte semmit nem fejlődtem?
    Egy héten 4 napot edzek (mell-csuklya, váll-hát, kar, láb-törzs), naponta kb 8 gyakorlat (4-4), ami úgy másfél óra.
    Mi lehet a probléma?
  • csuszi
    #12199
    bazzeg gondoltam hogy valami fasza vitából maradtam ki, 100 új üzenet:)
    kisbarátunk bant kapott:(
    ha lenne ár időm és kedvem szívesen válaszolnék neki, de sajna erre felesleges időt fordítani, anniyra selejtes a gondolkozása, igazi állatorvosi ló esete.
    de ha esetleg olvassa a szerencsétlen, csak cirka 3-4 éve van fenn rólam az sg tagok képtárban kép, meg a galériámban...
    a többire legalább 10 perc lenne míg válaszolok, annyit nem ér meg, inkább beverek egy túrót boléróóval:)
  • SeanJRRussel
    #12198
    Csináltam egy Colemanes vidit pár hónappal ezelőtt már több mint 4000 en nézték meg annyi a abj h az elején még jó helyen van a hang de a vége fele vhogy el van csúszva egy kicsit.Akit érdekel nézze meg nem hosszú Ronnie Coleman 8X Mr.Olympia
  • CeeZee
    #12197
    Figyelem!
    A nyugalom megzavarására alkalmas, némely ember számára (pl nekem) viccesnek minősülő videók következnek!

    Jay-t megvicceli a technika ördöge

    hogyan NE guggoljunk

    hogyan NE húzzunk fel ezt akárhányszor nézem sírva röhögök
  • SeanJRRussel
    #12196
    De jó h eltűnt a csávó.Ez a takarítósdi nem lenne rossz én mindíg megnézem a topicot egy 3x minimum de csak 4 után hétköznaponként.Köszönöm a bizalmat de azért jazzy vel megkéne dumálni a dolgokat h ki legyen vagy h átadja e vkinek.
  • CeeZee
    #12195
    Branch sziklakemény szokott lenni a versenyeken, ő igazi hardcore arc
  • mflex #12194
    Ezt csak úgy: :DD



  • CeeZee
    #12193
    akkor fogod tudni igazán, hogy mennyire hatásos, ha már több "féle" diétát is kipróbáltál. mert akkor lesz viszonyítási alapod. de ha mégsem okés és tanulni is tudsz belőle akkor az nagyon jó dolog.
  • iko
    #12192
    Kösz, ha nem jött be akkor max zsír csökkentés helyett tapasztalatot növeltem :)
  • iko
    #12191
    Meg itt is irnak róla
    Persze nem igaz,hogy csalónapon 2 kg disznózsírt meg 1 kg kristálycukrot nyomok, hanem olyan dolgok is szóba jöhetnek, mint egy kis csoki, tojás sárgája, csípsz, nameg jó sok rizs vagy kenyér, meg a héten félretett szülinapi torta vagy ilyesmik :).
  • CeeZee
    #12190
    mindegy, nem értek ezzel egyet abszolút, de mindenesetre sok sikert a diétához (irónia nélkül)
  • iko
    #12189
    A turmixokban is van valamennyi CH. Hát nem tudom, ugyanúgy ahogy normálisan 1 nap diéta nem okozz zsírcsökkenést (a glikogén raktárakat használja a szervezet) úgy 1 nap szemétkajától sem okoz nálam zsírosodást, legalábbis azt vettem észre. szóval utána kb. 1 kgval vagyok több de a következő töltésig már 1 kgval kevesebb mint töltés előtt. Szóval ez kb. olyan mint 1 lépés hátra 2 lépés előre.
    Nem tagadom innen merítettem ihletet:
    Illés Norbert versenyfelkészülés Superbody 2005

    "Vasárnap déltől pedig elszabadult a "pokol". Be kell vallanom, hogy annyit tudtam enni ilyenkor, hogy hétfőn reggel csak egy 3 adagos Anabolic Whey csúszott le, mert olyan savam volt. Kíváncsiságból kiszámoltam, hogy kb. mennyi kalóriát eszem vasárnap és a 8-9000 simán megvolt!
    Hétfőre kicsit be is vizesedtem, de ilyenkor nem aggódtam, mert tudtam, hogy 2-3 nap múlva olyan formám lesz, ami jobb az elmúlt hetinél. Én is feltettem a kérdést, hogy mi lenne, ha normálisan töltenék és nem engednék a kísértésnek, megtartva a formát. Ki is próbáltam. Mit gondoltok, jobb lett az eredmény a következő hét végére? Természetesen folytatódott a fogyás, de korántsem volt olyan mértékű, mintha ettem volna fullra!"

    Lehetséges, hogy ilyenkor a leptin nő a szervezetben és fokozza a zsírégetést? A diéta egyáltalán nem volt nehéz számomra és nem is voltam éhes."

    Eddig mintha működött volna nálam. Max, hanem akkor majd köv diétán csiszolok rajta pl. fél helyett, negyed tábla csoki :).
  • CeeZee
    #12188
    sztem túl kevés a CH (ha jól értem akkor pihinapon kb 30g) és nagyon gáz ez a töltés napon mindent eszem szisztéma, ez ahogy mondod egy az egyben csalónap, nem pedig töltés. kidobod az egész heti melódat az ablakon
  • iko
    #12187
    A csalónap azért is jó még mert utána 2-3 napig rá sem bírok nézni a szemét kajára, annyira hazavág utána :D.
  • iko
    #12186
    Helyzetjelentés: 66kg 13% testzsír. Jelenlenlegi diéta
    Napi:
    100% whey 30g
    zab 40g
    csmell 450g
    Tojásfehérje(friss teljes tojásból szétválasztva) 200g
    zöldségek 200g
    dió 40g
    pro-360 40g
    Edzésnapon: +60 g 100% whey, +50g pufirizs
    Heti 1x töltés/csalónap: nem igazán számolom, amihez kedvem van azt eszem (szemét kaját is... imádom :)) + 1 adag VM35, sok ch, sok zsír, fehérje kb. változatlan.

    Ki tapasztaltam, hogy eléggé jól bírom az alacsony szénhidrátot, úgyhogy maradtam is annál.

    Diétát elég jól bírom még (hála a töltés napnak :))

    Edzés: Heti 3 alk., súlyok nem változtak, intenzitás is maradt (sajnos nem valami magasan). Heti 6x 40 perc aerob van (érzem hogy valamennyire javítja az állóképességet, lehet, hogy tömegelésnél is csinálok heti 1-2őt).

    A cél 10 % zsír, de ha jól megy akár 8%-ig lemennék, hogy onnan kezdjek el tömegelni rendesen, tisztán, tartva a formát. (olvastam, hogy 8-12% között kell tartani a tzs-t, hogy jó arányban tudjon izom feljönni)

    Vélemények? Min változtassak, mi legyen még?
  • Roman
    #12185
    Frayer, én erősen nem ajánlom a fiút, mert hülye. Mármint, ő aztán szarna bele az ilyen dolgokba, hagyná, hogy menjenek, amíg le nem menti őket, aztán törölne csak.

    Amúgy témához: a Trans-x-el lehet gebasz. Annyi, hogy ha fél adagost iszol, az a 40 gr széhnidrát kevésnek tűnik reggelre, teljes adagot meg szerintem élő ember nem bír letömködni, a csekély mennyiségű cukor miatt. :)
  • Frayer
    #12184
    Itt van még Roman. Szerintem ő alkalmas lenne. Ha jól tudom, még nem foglalja le a napi 8 óra mókuskerék, neki lenne ideje időnként belenézni a topikba.
  • CeeZee
    #12183
    nem aggódnék a helyedben. ennyi idő kell hogy rendesen kiürüljön a gyomrodból. bár én személy szerint remegnék annyi cukortól, mert nagyon fellőné az inzulinszintemet és utána nagyon leesne a vércukrom. ezután én tuti nem tudnék enni egy ideig, de nem vagyunk egyformák és lehet, hogy nálad nem ez a helyzet.

    de ha be tudod vinni a napi adott mennyiségű és minőségű táplálékodat akkor tényleg nem érdemes ilyeneken megakadni

    amúgy a reggeli szilárd étkezéshez is hozzá lehet szoktatni a szervezetet, méghozzá elég hamar
  • OPM
    #12182
    anabolic whey + trans-x

    ha normál kajával kezdenék, a turmix okozna gondod
    szal a lényeg hogy sajnos reggel nem túl sokat tud befogadni a gyomrom

    de ez a turmix most bejön, nem cseszi szét az emésztésem, nem pattogok ki tőle, ízre is korrekt és látom hétről hétre a fejlődést a mérlegen is. csak hát az ára necces....
  • CeeZee
    #12181
    kösz a bizalmat,de nem lesz nekem se ennyi időm a jövőben
  • JuzoGB
    #12180
    nem tudom mennyire normális, de ha turmix van, baj nincs:)
    Tápanyag megvan, az a lényeg.
  • CeeZee
    #12179
    nincs ezzel gond, de miért nem szilárd kajával kezdesz? amúgy miből áll ez a turmix pontosan?
  • OPM
    #12178
    srácok, ha itt az "óriási" vita közben befér tőlem egy kérdés :)

    normális ha pihenőnapokon az ébredés utáni (fehérje+szénhidrát) turmixot követően nem tudok reggelizni? 2 órán belül szilárd élelmiszer egyszerűen nem megy le a torkomon

    van valami tippetek?

    thx!
  • JuzoGB
    #12177
    Thx, Sztem akár törölheted is az utolsó pár óra bejegyzéseit, engem nem zavarna, ha a teljes flame eltűnne örökre:)
  • Monoton
    #12176
    Előbb írj neki privátot és beszéljétek meg.
  • Sephirot T
    #12175
    Végre kitiltották,már kezdett unalmas lenni...
  • JuzoGB
    #12174
    Magadat kihagytad:D