33479
12316971501353788406.png
  • Lazarus
    #12253
    Áh nemhiszem hogy holtponthoz értem volna, most hogy átváltottam alacsony ismétlés számra megint elkezdett nőni a súlyom elég jól :)
    10 nap alatt másfél kiló plusz. Viszont meglepődtem rajta hogy egész jól bírom a nagyobb súlyokat is, nem annyira kimerítő mint amire számítottam. A guggolós súlyt már nem tudom a földről a nyakam mögé felemelni, de kitrükköztem hogy a fekvenyomó padról hátulról felnyakalom :) Mivel itthon edzek és nincs ilyen "guggolós ketrecem" kénytelen vagyok improvizálni.
  • csuszi
    #12252
    szerintem szerelmesek belém, és máshogy nem tudnak közeledni felém:(
    na sebaj, vigyázok magamra, mert a végén meglátogat. és akkor vajon hoz ajándékot is? ha lehet akkor savior hozzál egy 5kg-os wheyprot, egy karton túrót, egy doboz bolerot, meg 2kg csirkemellet. a szűzpecsenye a hab (hal:)) a tortán. thx. de akkor se lesz köztünk semmi ne hari...hacsak nem vagy barna hajú 10/10-es csaj (de ezt nem hiszem:()
  • jazzy
    #12251
    csuszi téged mindig megtalálnak a hülyék? :D
    Nagyon kelendő lettél
  • BADE
    #12250
    bakker,én csak ránézek a fazékra hízok vagy 2-3 kilót és még bele sem kóstoltam:)
    Úgyhogy nagyon kell vigyáznom mit zabálok össze.
    Most 90kiló vagyok.
    100 még nem voltam sohasem,pedig férfi ember 100milliónál vagy 100kilónál kezdődik,az utóbbit könnyebb lenne elérnem:D
  • SeanJRRussel
    #12249
    Én 84 kilósan kezdtem 1,5 éve és most 103kg vok.+19kg hála ajósitennek a naggya izom,elégedett vok
  • Lazarus
    #12248
    Eddig még nem csináltam, mennyi időt kell kihagyni? Ugyan annyit egyek közben?
  • Frayer
    #12247
    Tartasz azért dekondicionálást is? Ha holtponthoz érsz, tudni kell átlépni rajta.
  • Lazarus
    #12246
    Én is kb ilyen ütemben hízok, 58-al kezdtem novemberben, most vagyok 69... az elején volt nagyobb ugrás, most egyre lassul. De nem reménytelen elérni a 80-as célt :)

    Viszont összevissza eszek, igaz sűrűbben és fehérjét szénhidráttal mindig. De ha számolgatnék és nyomtanám a rizst csirkemellel lehet hogy sokat számítana.
  • DaemoonHunter
    #12245
    Már eszek egy ideje, megvan az étrend, suliba viszem a rizst, nemrég írtam is be egy étrendet, napi 350ch, 145gr fehérje, próbálom úgy összerakni, hogy legyen benne gyümölcs és zsírok is, természetesen növényi zsír, szóval eszek "rendesen", de nem növök gyorsan, szóval havi 2-3kg jön fel ezzel az étrendel. Nem akarok én 66 lenni, csak szakaszosan...nem írom mennyiről, de először 60 volt a cél, most itt tartok, és nem fordult meg a fejemben, hogy elég volt.
  • csuszi
    #12244
    há bazdmeg 66?:) zabáljál mint állat. túró boleroval túró fehérjével rizs csirkével rizs csirkével oszt nemsoká 99 lesz az a 66. már ha akarod:) bicepsz: nekem heti egy volt a jó, de én nem 66 vagyok;) szerintem ez alkat kérdése. valamelyik testrésznél heti egy kell, valamelyiknél 2, és az se mindegy hogy kinél...
  • DaemoonHunter
    #12243
    Akkor heti 2 lesz. Nem nem, 66 sajnos...
    Péntekre berakok még egy bicepszet, eddig csak hétfőn volt.
  • Frayer
    #12242
    Heti három is beleférne szerintem. Minek elaprózni, nemigaz?
    Heti csak egy alkalom? Hány kiló vagy te? Nem 166 ot akartál írni?
  • DaemoonHunter
    #12241


    On: heti 2 bicepszedzés mennyire ajánlott? Nehezen fejlődök, persze nem várom, hogy több edzéssel nagy lesz a változás, de úgy érzem heti 2 belefér.
    Más: 66kg-nál járok most, eddig egész jó, bár lassabban növök, rizs-tészta-burgonya megy 1000el, + mellé csirkemell, edzés után fehérje, gyümölcsök, lenmagolaj helyett még mindig tökmagolajat tolok, vacsora néha túró.
  • csuszi
    #12240
    és savior barátunk (a body-sok nagy barátja:)) kiszabadult, és ennek úgy megörült, hogy egy szerelmeslevéllel meglepett. majdnem összeszartam magam az ijedtségtől:)

    "jol vigyazz magadra. itt lakom a kozeledben, lehet majd meglatogatlak"
  • csuszi
    #12239
    ja arra nem is figyeltem, tényleg a tévhittel ellentétben edzés után kell. meg reggel töltés alatt...
  • Roger6
    #12238
    Mondjuk igazad van, fehérjét edzés előtt kihagyom, átteszem más időpontra. Vízzel nem lesz gond, 2-3 litert rosszabb napokon is benyelem. Remélem hatásos lesz a kreatin kúra, és feljön egy kis izom rám. 8 hét múlva kiderül.
  • SeanJRRussel
    #12237
    Akkor próbáld úgy h fehérjét 1 órával edzés előtt a creatint meeg fél.Mondjuk én nem tom h ennek mi értelme van h ezdés előtt fehérjéznek(biztos van rá magyarázat meg egyéb,különösebben nem izgat) de hát kinek mi jött be.Mondjuk én edzés alatt 1 liter vizet úgy bevágtam h csak nah.És télleg így van h a creatinhoz inni kell egy 2-3 liter víz naponta kéne.
  • Frayer
    #12236
  • Roman
    #12235
    Frayer, nálunk azt egyszerű módon kezeljük.. Mivel apámnak egész nap ég a gyomra, csak be kell nyúlnom a szekrénybe, bármelyik gyógyszert veszem ki, mindegyik savgátló. :D :D
  • Frayer
    #12234
    Nekem meg savasodik a gyomrom, időközönként csak úgy magától. :(
    Nemtom mitől lehet, nem sikerült rájönnöm.

    .. " Én nekem, az a bajom, hogy sajnos meghaltam. öö De már elmúlt."
  • Roman
    #12233
    brrr ez kész.. már megint nem tdom mi rák bajom van, tegnap sikerült úgy felfújódnom-vizesednem, s még ma is tiszta puffancs vagyok.. :D fogalmam sincs hogy csináltam, de érdekes. :D annyi szent, koffeinbevitellel nem fogom kezelni ezt a tünetet, mert így is nagyon túlzásba viszem. .. leszokok, megígérem!
  • zmeor
    #12232
    arra figyelj hogy ne tárold sokáig mert kreatininné alakul az meg nem jó
  • Roger6
    #12231
    Millió köszönet Uram az infóért!
  • Frayer
    #12230
    Szerintem a kreatint csak vízzel érdemes bevenni, minden mást mellőzni kell. Azt kell tudni a kreatinról,hogy nagyon nehezen jut be az izomsejtekben. Ahogy,hogy könnyebben bejusson, egy adott időben magas koncentrációt kell elérnie a vérben.

    Ezt úgy lehet a legjobban megcsinálni,hogy naponta csak egyszer veszed be az egész napi mennyiséget, gyors anyagcserére, minden féle emésztést lassító táplálékot mellőzve.

    Tehát ,tiszta vízzel, edzés után, 20 perc alatt felszívódik, azaz edzés után fél órával már kajálhatsz is, addigra helyre rázódik a szimpatikus idegrendszer is, amit az edzés szétzilált.
  • csuszi
    #12229
    a kreatinnak sok víz kell - nagyon sok:). 1 liter nem olyan sok. max a végét edzés elején tolod le.
  • Roger6
    #12228
    Még annyi, hogy fehérjével lehet együtt bevenni? Mert hát ugye azt is edzés előtt-után kell innom.
  • Roger6
    #12227
    Okés, köszönöm a segítséget!
  • SeanJRRussel
    #12226
    Én Creatint mindíg úgy szedtem h 10g/nap.5g reggel éhgyomorra utána legalább fél óráig se kaja se víz,majd a másik 5g edzés előttt félórával.Mindíg 2,5dl vízbe oldva volt.95kg voltam és nekem a 10g napi bevitel hozott mindíg +5kg-t persze melette normális kaja+fehérje.
  • Atrium
    #12225
    Sosem használtam még ilyet, de szerintem ha mondjuk este 6kor mész edzeni akkor az egyiket meg kell inni pár órával korábban mondjuk 3-4köröl, a másodikat edzés előtt közvetlen, utána edzés után még egy adag, majd valamikor este az utolsó. Szerintem. Ha nem így van majd a többiek javítanak. De nem hiszem hogy dupla adagot kéne ebből fogyasztani. Majd basszatok le ha hülyeséget írok.
  • Roger6
    #12224
    Tiszteletem Uraim!

    Tegnap vettem 100% Creatine Monohydrate-ot, és lenne egy kérdésem. Szóval a címkére az van írva, hogy feltöltési szakaszban igyak 4 adagot naponta, edzésnapon kettőt edzés előtt, kettőt edzés után. Továbbá az áll rajta, hogy egy adagot 500 ml vízben keverjek el. Szóval az edzés előtti dupla adagot 1 liter vízben oldjam fel? Vagy ott is elég lesz a fél liter a két adagnak? Eddig Creatine PH-X-et használtam, kapszula formában, ezért nem vágom ezt a dolgot.

    A segítséget előre is köszi!
  • Frayer
    #12223
    Nem a pubertás vége dönti el, hanem a csontokon lévő növekedési fugák "porcok", hogy mikor záródnak be, mikor csontosodnak el végleg, ami ezt növekedésre készteti az a növekedési hormon, jó nagy adag kalciummal és d vitaminnal, és egyéb vitaminokkal ásványi anyagokkal megturbózva.
  • Frayer
    #12222
    Olyan 21-22 környékén.
  • Ronny
    #12221
    pubertás után elég hihetetlenül hangzik ez 5 centi, nem lehet hogy fiatalabb voltál pár évvel?
  • Ronny
    #12220
    mikor áltál meg a növekedésben?
  • Lazarus
    #12219
    Ezekre gondolsz szerintem, előtte melegíts be. Nemtudom hogy ez segít-e elkerülni a későbbi meghúzódást
  • Atrium
    #12218
    Szevasztok. Nemrégiben volt valami baj a derekammal. Nem tudtam lehajolni, a járás is fájt és az ágyból is elég nehezen tudtam felkelni. Nem hiszem hogy gerinc sérv lenne vagy valami hasonló, mert mostanában semmilyen fizikai munkát nem végeztem. A gerincemtől balra, derék tájon éreztem izom fájdalmat. Arra gondolok hogy a hideg vagy egy hirtelen mozdulat miatt húzódhatott meg és a rossz tartás és erőltetés miatt erősödött a fájdalom. Miután az önfejűséget félretettem és 3 napig szinte ki sem keltem az ágyból csak mikor szükséges volt, elmúlt a fájdalom. Most szeretném valahogy elkerülni, hogy ez újból bekövetkezzen. Olyan gyakorlatokat szeretnék végezni amelyek erősítik az alsó hát vagy derék környéki izomcsoportokat. Nem tudom pontosan hogy az alsó hát ide tartozik-e. A választ előre is köszönöm.
  • Frayer
    #12217
    Akkor kezdtem el a testépítést, meg valami iszonyat mennyiségű elméleti, testépítői, orvosi szakanyag magamévá tételét.
    Nem azt mondom, hogy most már okos vagyok, de már nem vagyok olyan hülye mint akkor. Van némi belelátásom pár dologba.
  • Frayer
    #12216
    Hát most,hogy így vissza olvasom, tényleg mint valami hülye gyerek kérdezne..

    "Meg kéne nőni pár centit rövid idő alatt!
    Min kéne változtatnom? Most 177 cm vagyok!De 180 akarok lenni!A táplálkozásomon ha változtatok gyorsabban nőhetek?

    Vagy ha elkezdek kondizni? "

    lol
  • jazzy
    #12215
    reális
  • Frayer
    #12214
    Hát még nagyon régen volt az. De azt a nicket nem csak én használtam.
    Most nem tom ki használja, de még az emailhez sem tudok hozzáférni.
    Valaki bazmeg ellopta az sg nickemet, meg a freemail fiókomat is, aztán elkezdte használni a saját kedvére, valami játékos topikba írkált mikor megnéztem legutóbb.
    De amúgy meg sikerült megnőnöm 182 re.