33479
12316971501353788406.png
  • BADE
    #12333
    most adtam el 15ezerért a 88pakosat,de ha kell kb.2 hét múlva hozatok újra cuccokat
  • Roger6
    #12332
    Bocs, hogy kétszer post-olok egymás után, de valami próbálta már az Animal Pak-ot?
  • Roger6
    #12331
    Szerintem jó cikk a cukrokról.
  • Roman
    #12330
    bár a izé, a mogyivaj nem szh, de a tej, tészta az.

    Még ha tudnám Frayerről, hogy hozzám hasonló gyümölcsbuzi, tanácsolnám, hogy banán-narancskrémet tegyen a süti tetejére, mert az jó.

    Nálam valahogy a gyümölcsevés "bevált módszerr".. téliszünetben 2 hétig nem ettem keményítős szh-t, csak gyümölcsöket, s a súlyom tartottam, az erőm is megmaradt, s zsír se jött fel. Ennek örülök. s ráadásul kilókat meg bírok zabálni belőle
  • Roman
    #12329
    Frayer, most süttem ilyet:

    140 gr vollkornrogggenliszt (németesen aranyosabb, úgyis tudod, hogy telj. kiörl. rozsliszt, egy éve romlott, de sütni jó)
    140 gr darált zab
    5 tojás
    élesztő meg 1.5 dl tej
    meg ízesítés tetszés szerint

    na bazze, ez a tészta, jó szellős, omlós, felfújt, kívül ropogós, belül puha, tisztára mint a bolti cuccok. btw, 40 percet "dagasztottam", mert a sütőben sült a csirkemejj, s a sütő tetejére tettem lefedve a tésztát. itt az alulról jövő hőtől jól megduzzadt, 30 perc alatt szépen megsült, most megg a fele sincs meg, mert a család rá van kattanva :@

    mostanában sok tésztát gyúrtam-süttem, aztán a családdal is harcolok, ugyanúgy, mikor kakaót iszok (3.5-ös tej, édesítő, zsírszegény kakaópor)

    szóval szerintem jól felfújt házikenyér kis mogyivajjal leöblítve vmi fehérjével, amit ofkorsz 3.5ös tejben oldasz fel, s jön a kalória, ráadásul egészségesen.

    dejó, ma egy haver lemérte a kezem colossal, és 41 jött ki.. legutóbb, mikor mértem, 35 volt, bár akkor magamnak mértem le, nem segítővel :D az a legutóbb az ilyen 5 hónapja volt
  • Frayer
    #12328
    Találjuk már ki,hogy hogyan lehetne egyszerűen megoldani azt,hogy egyszerűen vegyünk magunkhoz napi 3000 KCal Ch-t.
    Nem akarok hallani a rízsáról.
    Esetleg ha pizza sütőben kisütnék egy nagy kilós pizzatésztát? És, azt csipegetném álló nap, mikor úgy tartja kedvem?
  • Roger6
    #12327
    Ahogy mondja, Uram!
  • Frayer
    #12326
    Ezek után adj hálát minden egyes kreatin étkezéskor. Isteni manna.
  • Roger6
    #12325
    Megint plusz fél kg jött fel öt alatt, a teljesítményem pedig ismét nőtt (hacsak minimálisan is). Tegnap hát-váll-bicepsz volt, a deltám szét akar szakadni, durván jó érzés! Isten áldja a kreatint!
  • Frayer
    #12324
  • Frayer
    #12323
    Hallottam,hogy valakinek két innye van.
  • Dzsí Pí
    #12322
    Ai, tudna valaki ajánlani valami jó kis hasedzés-progit? főleg alhasra kellene, nem baj, ha vért izzasztó is. Eddig lábemelést csináltam minden edzésnap, beiktatva az adott izomcsoport közé, de valahogy nem az igazi.
    Ja, nemtóm ez mennyit számít, heti 5 napot tartok, 2 a pihenő.
    Előre is köszönöm a segítséget
  • Lazarus
    #12321
    Nincs mit :)
  • jazzy
    #12320
    Na megvan, köszönet Lazarusnak!
  • FOXX supreme
    #12319
    Jó megoldás !
  • Panzermeyer
    #12318
    Nagyon menő lenne :)
  • jazzy
    #12317
    Nekem tetszik az ötlet, ha a többieknek is, akkor írj priviben
  • Lazarus
    #12316
    -és
  • Lazarus
    #12315
    Szerintem úgy kéne hogy a banner véletlenszerűen cserélődik az oldal betöltésekor iko és Sean és képei között (meg még másokéi akiknek van kedve csinálni). Írok rá scriptet ha gondoljátok, 10 perc az egész. Legalább változatos lenne :)
  • FOXX supreme
    #12314
    Jó lett, de sztem lehetne színes. Így ilyen "régi" topiknak érzem, azért legyen benne egy kis lendület. De ti tudjátok, nekem ez is jó.
  • csuszi
    #12313
    nekem jobban tetszik larry scott:)
    és hol marad arnie, sergie, zane, columbo, oliva, haney?
    nálam a 70-es 80-as évek a nyerők:)
  • SeanJRRussel
    #12312
    Nah én is megmutatnám a bannerem(nem tudom h iko é végleges e vayg sem) ezen még sztem lesz 1-2 váltotzatás ha van vkinek ötlete az szóljon.

  • Roger6
    #12311
    Szerintetek fekvenyomás egy héten hányszor fér bele?
  • Panzermeyer
    #12310
    Nekem is tetszik :)
  • jazzy
    #12309
    Szerintem is jó, gratu. Be is raktam.
  • Frayer
    #12308
    jó lesz, se nem brutális, se nem buzis, vagy lányos.. részemről oké
  • iko
    #12307
    Volt egy kis időm, összedobtam egy bannnert, nem vagyok profi és kb. 20 perces meló volt, szóval ha nem tetszik nem gond :).
  • 987isti
    #12306
    abszolut meg semmit nem szedtem sem feherjet sem vitamit csak seetlag most a betegsegem alat a gyogyszereket amit az orvos felirt meg c-vitamint.
  • Atrium
    #12305
    jólvan. Szerintem elég ha fogsz egy heti beosztást, például CeeZee nem rég írt egy ilyet:
    Hétfő - mell, bicepsz, has
    Kedd - comb, vádli
    Szerda - pihenő
    Csütörtök - váll, tricepsz, has
    Péntek - pihenő
    Szombat - hát, csuklya, vádli
    Vasárnap - pihenő
    na ez mondjuk megtartod, vagy a sajátodat ami neked tetszik és a gyakorlatokat változtatod. valahogy így:

    A-hét:-lehúzás alsó fogással
    -döntött törzsű evezés
    -csigás evezés V-alakú fogantyúval
    -hajlítottkarú áthúzás
    -felhúzás

    B-hét:-húzódzkodás széles fogással
    -csigás evezés alsó fogással francia rúddal
    -egykezes evezés kézisúlyzóval (fűrészelés)
    -felhúzás
    -lehúzás széles fogással
    Így elkerülhetű hogy az izmok megszokják a gyakorlatokat és talán nem is hülyülsz meg a millió különböző edzéstervtől.

    Nem mondtam egy szóval sem hogy koxolsz vagy bármi hasonló. Azt sem kérdőjeleztem meg hogy mennyire vagy naturál. Én is az vagyok. A véleményemet leírtam a multi-x-ről. Eldöntöd hogy merre tovább. Nem tudom hogy ezt a naturált azért írtad-e, hogy jelezd, te nem szedsz ilyesmit. Ha nem akkor hülyeséget gondoltam, ha igen akkor olvass utána hogy mit tartanak az emberek "doppingnak". Persze mindenki maga szabja meg, hogy mit tart még naturálnak. Na most ennyi a válasz. További jó edzést :p
  • MEdievil
    #12304
    Csodát nem kell várni tőle de tényleg működik. Ha jól emlékszem 40-99%-os hatékonysággal tudják eltüntetni szóval nagyon egyénfüggő hogy sikerül. Engem nem zavarnak az ilyen csíkok mint ahogy a sebhelyek sem szóval jobban nem ástam bele magam akkor se vállalnám be ha ingyen lenne.
  • Frayer
    #12303
    Te olyan vagy mint a gyurma, könnyen alakítható.
    Ilyen súllyal, te még úgy tudsz hintázni ahogy akarsz. Ha kell könnyen növelsz, ha kell könnyen fogysz. Jó az, csak most már indulj meg 80 kiló felé. 10 alá nem érdemes menni, ha hosszútávon tömegelni akarsz.
  • iko
    #12302
    10 nap telt el- 65 kg 12% tzs, remélem már csak pár hét és tömegelhetek végre . Most megnéztem, elvileg dec.1 óta diétázom tervszerűen (alacsony ch, magas protein, mindent számolva) szóval még február végéig nyomhatnám 8% tzsig. Bár lehet érdemesebb 10% körül elkezdeni tömegelni, félek a kevéske izomból is vesztek majd :(. A kockák, igaz halványan de befigyelnek :). Még sosem volt ilyen alacsony tzs-m, amikor kezdtem 60 kiló voltam 16% tzs.val (jah nem csoda... olyan diétám volt, hogy napi 50g lehetett a protein bevitelem...), szóval ha jól számolom nettó 50 kilóról feljöttem 57kgra zsírmentes tskg. A múltra tekintettel magamból kiindulva szerintem elég biztatóak az adatok :). Olyan zsírok mennek most le amik sztem 1998 óta velem vannak :D.
  • Frayer
    #12301
    Akinek vannak striái, azoknak van egy jó hírem.
    Eddig úgy tudtam,hogy nincs rá megoldás ha már egyszer megvannak.
    De úgy néz ki most lehet van megoldás,hogy véglegesen el lehessen tüntetni őket.
    Nekem van néhány, és lehet megcsináltatom.
    http://www.youtube.com/watch?v=ONwZo4ViZYQ&feature=related

    Valami lézerrel leégetik a bőrfelületet, és új bőr nő helyette, ami már nem csikózódik. Erről tud valaki valamit? Működik?
  • BADE
    #12300
    a tricepszem nem heverte ki magát szerda óta( ma fekvenyomásnál és főleg tárogatásnál éreztem,hogy belenyilal),pedig próbáltam pihentetni csütörtök óta ill. kentem is ilyen bizbaszokkal
    Holnap váll-hát nap.
  • 987isti
    #12299
    szeretnem uzenni Atrium-nak hogy mar eleg reg gyurok csak a kerdesem volt esetleg roszul magfogalmazva mivel hogy az edsestervet hetente cserelem mivel a szervezetem nagyon jol hoza tud szokni az edzeshez egy het utan de azert pihenot is tartok es 100%ban natur vagyok es egyaltaln nem koxolok csak szeretem voltna tisztraban lenni azzal hogy mi igaz a muti x es reklamokbol mivel hogy nagyon istenitik (szerintem)
  • Gyúrógép
    #12298
    Faszság ...
    http://body.builder.hu/bbcomment_post.htm4?id=45
  • cicai
    #12297
    Sziasztok!
    Nemrég elkezdtem szálkásítani, és olvastam valahol hogy pulcsiban gyorsabban szálkásodsz. Ez igaz? Vagy tök ugyanaz mintha trikóban edzenék?

    Valaki legyen szíves, segítsen. Vagy adjon pár tippet szálkásításhoz:)
    Köszönöm!
  • CeeZee
    #12296
    Még egy tipp! Érdemes versenyzőket pózolás közben nézni. Nagyon sokat lehet tanulni közben az izmokról. Én speciel egy versenyen nézőként mindig elfáradok, mert önkéntelenül megfeszítem az adott izomcsoportom. Ehhez idő kell, de mindenféleképpen segít, hogy az edzéseid során megfelelően tudd stimulálni az adott izmot. Meg kell tanulni érezni az izmokat.

    Ja, és még egy valami: menj el egy edzőterembe!
  • Japep
    #12295
    Köszönöm szépen! :D
    Nagyon! Neked köszönhetően remélem újra megindulok a fejlődésben! :)

    Még egyszer köszönöm a fáradozást! :D
  • CeeZee
    #12294
    A 3x8 jó irányadó, de nem mindenre megfelelő a 8 ismétlés. Kevesebbet nem ajánlok semmiből még, viszont a láb esetében(főleg vádli) lehet feljebb menni, csak úgy mint a has edzésénél. Nem hiszem hogy olyan szinten vagy hogy nagyon szarakodnod kéne piramis sorozatokkal, elég lesz egyenlőre az is amiket eddig leírtam.

    Még egy dolog: olvasgass anatómiát! Nagyon fontos! Nem kell latinul megtanulni az izmokat, csak tudd hogy milyen formájúak, hol erednek, hol tapadnak és hogyan húzódnak össze és mi a funkciójuk. Ha ez meglesz akkor jobban megismered magadat is és tudatosabbak lesznek az edzések. Fontos, hogy tudd, mit miért csinálsz és ha ezt vagy azt csinálod akkor azzal mi a célod!
    Ha ismered a vázizomzatod akkor fel sem fog merülni benned(remélem), hogy bicepszre 5, hátra pedig mindössze 2 gyakorlatot csinálj. Hasonlítsd össze a méretüknél fogva!

    A kajáról majd még később beszélünk, mert őszintén szólva itt is csak nagy vonalakban írtam le a dolgokat a kajáról meg szinte kisregényt lehetne írni!