33479
12316971501353788406.png
  • DaemoonHunter
    #12453
    Amíg ilyen mértékben növök addig semmi gond mint írtam, de később szükséges lehet a tömegnövelő.
  • csuszi
    #12452
    nem kellett volna ehhez engedélyt kérni tőlem?:)
  • Roman
    #12451
    A cytogennek van egy 30%-os whey gainere (ez a név :D ) melyben 30 gr fehérje, 45 gr szénhidrát és 5 gr kreatin van adagonként. Majdnem volu35, és csak 15000 ft 6 kg. Szerintem elsőrendű vétel, ettől olcsóbban még kotyvasztani se lehet, ha jól számolom.

    Más kérdés, hogy ha tényleg feljön a havi 2-3 kg, hülyeség még turbózni. Úgy vélem.
  • OPM
    #12450
    egyetértek! cytogen tönkrebaszta az emésztésemet, ahogy kell....
    bár gondolom teljesen egyénfüggő a dolog, nekem emiatt hamar el ment a kedvem tőle
  • SeanJRRussel
    #12449
    Nah a mai banner jelölt

  • berto17
    #12448
    Cytogéntola whey gainer a legjobb tömegnövelő! 3lg kb 8-9 ezer ft, de megéri, az ize is jó és hozz.
  • DaemoonHunter
    #12447
    Hát akkor engem átbasztak...bennetek azért sokkal jobban megbízok mint azokban akik mondták, hogy milyen jó.
    Asszem veszek valami "jó" fehérjét, és tolok bele dextrózt, bár a kreatin még kérdéses...meg az is, hogy így ér-e valamit, persze gondolom valamit azért igen.
    Kb 6-7k lenne erre, bár ha ennyiből nem érdemes akkor marad hogy csak kaja.
  • SeanJRRussel
    #12446
    Hát én igazából még nem próbáltam cytogént de ahogy hallom ismerősöktől elég negatívak a vélemyének róla meg én elolvastam mi merre hány óra benne és nem fogott meg.sztem egy kalap kaki az egész,ezzel nem akarok megsérteni senkit.Én jelenleg Scitec féle 100% whey pro-t tolom és megvagyok elégedve veled,igaz nem ócó.
  • DaemoonHunter
    #12445
    Hát arra számítok, hogy akkorra lassul valamit a növés(bár akkor majd többet ennék ha bírok:D), szóval szükség lesz rá kaja mellé.


    Panzermeyer: nekem ezt ajánlották hogy ilyen árkategóriában, ez lenne a legjobb, de akkor meggondolom a dolgot, ha olcsóbban is ki lehet hozni.
  • Panzermeyer
    #12444
    Most őszintén? Soha nem próbáltam még, de nem véletlenül. Csak ránéztem az adagra az adattáblán és az 1 nagy lószar. Ha olcsó tömegnövelőt akarsz, akkor veszel 1 WPC-t és hozzá dextrózt meg kreatint. A leggagyibb tömegnövelő is ezt tartalmazza csak drágábban. Ha rendes tömegnövelőt akarsz, akkor ne ilyet vegyél. Vagy végülis veheted ezt, de akkor egyszerre 2 adagot fogyassz edzés után, és még rakj hozzá külön fehérjét. Akkor már talán ér is vmit. Egyébként van a Cytogennek az a tömegnövelője aminek most nem jut eszembe a neve, de olyan 15000 körül van az ára. Amik abban vannak, olcsóbban te sem tudod kihozni.
  • Roger6
    #12443
    Ha havi 2-3 kg jön fel, akkor minek tápkieg? Az egy teljesen jó tempó. Mármint szerintem...
  • DaemoonHunter
    #12442
    Akkor meg is kérdezném, hogy mennyire ajánljátok a Cytogen
    HyperMass 5000 tömegnövelőt? Tavasszal, április-május környékén kezdeném el, kaja rendben van, havonta kb 2-3 kg jön fel most, és nem használok semmilyen kiegészítőt, de nem tudom mennyire lenne jó ez most, mert ugyebár jobb normális kajától lassan nőni, mint tömegnövelőtől hirtelen, bár lényegében az is csak plusz kaja, vagy elég csak akkor ha már nem megy le több kaja így kiegre kényszerülök legalábbis így látom lehet hülyeség:D
    Szóval megfelelő ez a tömegnövelő vagy valami más ajánlott? A benne lévő tápanyagokkal tisztában vagyok, csak a tapasztalatokra lennék kíváncsi, ha vannak.



  • SeanJRRussel
    #12441
    És még akülönböző tápkiegekről is lehetne rövid véleményeket,tapasztalotokat írni estleg ajánlani vagy nem.
  • SeanJRRussel
    #12440
    Alig bírtam elolévsni a sok hozzászólást.Volt pro meg kontra stb.én speciel támogatom a "könyves" megoldást és nagyon szívesen be is segítek ha gondoljátok igaz annyi mindnet nem tudok mint Frayer de hát mindíg tanul az ember.Sztem egy egyszerűbb weblapot is lehetne szerkeszteni ahol estleg(bár nem tudom h ki lehetne rá kapható) before after képeket is felrakhatnánk(persze photoshop javítás nélkül) és estleg a gyakorlatok helyes végrehajtását egy 15-20 másodperces videókban vagy flashekben.Szerintem hatalmas előre lépés lenne nekünk is mert akkor még jobban látszódna h nem hiába megy a topic és nem csak kigyúrt kopasz tuskók járnak ide.Ha egy kisember is betéved akkor könynedén megtalálja arra a kérdésre a választ amit keres.Én maximálisan támogatom az ötletet.
  • Roman
    #12439
    Kétségbe estem ma, hogy szar lett a tesztoszteron e-magjának legújabb kiadása, de örömmel tapasztalom, hogy rengeteg post gyűlt össze. :)

    Nekem ma egy mell-vádli-has edzés 50 percre nyúlt, bár most egy kis módosítás lesz a programomon. A heti 1 edzést hagoym a picsába, egyszerűen döglök meg, hogy érzem, hogy lehetne már mennem lefele, hisz "megújultam". Mellnél is ráállok a hátnál használt 10-12 ismétlésekre, hiszen az elmúlt hónapokban nagyon alacsony (4-8) ismétlésekkel dolgoztam, és "formahanyatlás" van most, nembeszélve, hogy ma begörcsölt a mellem nyomás közben, és iszonyat fáj. :)

    Szóval apró módosítások lesznek, a lényeg nem változik. Bontott programon vagyok, én hülye, hiába nőttem a TTEktől, most kicsit bontogatok. :\

    Frayer, te jó emberismerő vagy, tudod, hogy mi is úgy gondoljuk, hogy remek ötlet a "kis iromány", csak mindegyikünk a másikra vár, hogy lépjen és belekezdjen. :)
  • BADE
    #12438
    én lennék:)
  • Lazarus
    #12437
    Hát jó. Szerintem a wiki jobb lenne a téma terjedelme miatt, de nem szólok bele :)
  • ezrael
    #12436
    Te miről beszélsz 45 perccel?
    Mindegy lényegi kérdéseimre válasz nem született, hisz elveszett a sorok között...
  • Frayer
    #12435
    Akkor már csináljunk egy fasza web oldalt rá. Egyszerű szép egy két laposat. Mellette az anyag pdf-ben is letölthető lenne.
  • Lazarus
    #12434
    Szerintem FAQ-t kéne írni, vannak rá nagyon jó rendszerek amik úgy néznek ki mint a wikipedia. Mint pl. ez, elintézem a kockafejű részét és nektek "csak" az adatok feltöltésével kell foglalkoznotok, ami egy egyszerű felhasználóbarát felületen történik. Ha gondoljátok :)
  • jimcicc
    #12433
  • Roger6
    #12432
    Szerintem az edzésidő attól is függ, hogy az edzésterved hány napos. Én most 3 napos edzéstervvel dolgozom, márciustól (ha a munkám engedi) áttérek a heti 4 edzésre.Ha 3 napos a terv, akkor nem fér bele 1 órába nálam sem a dolog, hiszen 3 nap alatt kell ugyanannyi edzést csinálnom, mint a 4 naposnál. Nekem is másfél óra körül szokott mozogni az edzéidőm bemelgítéssel, nyújtással.
  • Frayer
    #12431
    Teljes test edzést lenyomom pik pakk 60 perc alatt. Miről beszélsz?
  • Frayer
    #12430
    "Már nem emlékszem ki itt az állatorvos hallgató, de jó szakdoga témát adhatok neki, aratna vele! "

    Ha rendszeresen olvasod a topikot, akkor rájössz,hogy többünk apja "ember" orvos, és apám műtötte a pápát.
  • Frayer
    #12429
    Na megyek, megnézem a sógun árnyékát.
  • Frayer
    #12428
    Ha fogyni akarsz.
    Én olyan programot javaslok ami olyan 6-8 hetes.
    Mikor elkezded, tudd,hogy mikor lesz vége. Szép táblázatot megrajzolod, amihez tudod állítani magad, és amihez ragaszkodhatsz, és ami a célodat jelenti. Heti -1 kilóval.
    Heti 2 súlyzós edzés, 2 aerób tréninggel.
    Én a futást javaslom, azt nem lehet elrontani.

    Mindenben fő a fokozatosság.
    Ahogy telnek a hetek, egyre nehezebb súlyokkal kell edzened, persze, csökkentve az ismétléseket. Időközönként gyakorlatot kell váltani ha már nem bírod erővel. Hosszú lenne mindenbe bele menni, vissza kell olvasni.

    A heti 2 aerob tréning, eleinte legyen kocogás, majd ahogy telnek a hetek mindig egyre gyorsabb tempóban. Majd, kb 4-5 hét elteltével, mehet a HIIT tréning, intervallum kardió, alias sprinterek edzése.
    Leegyszerűsítve, 30-40 percig olyanokat csinálsz a sport pályán,hogy 400 métert futsz, teljes erőbedobással, az nem olyan sok, egy perc futást kibírsz maximális intenzitással, az a jó ha már remegsz a 400 méter után. Majd fujtatva, kipirosodva lesétálod a következő 400 métert, ez alatt vissza áll a szívverésed, feltöltődnek az izmaid egy kis atp-vel, erőt szerzel a következő 400 méteres halálfutásra.
    És, ez megy fél órán át.
    Mondjuk eleinte legyen 20 perc, a 6-8 héten meg 40 perc.

    Az edzéseknek időben mindig progresszívnak kell lenniük. Felépülőnek, hogy új ingert váltson ki a szervezet számára, amivel a szervezet úgy válaszol,hogy a számunkra megfelelő válaszreakciót adja. Ha nincs új inger, nincs új válasz, nincs alkalmazkodás. Az edzés azt jelenti,hogy kiváltani az alkalmazkodást a szervezetből.

    6-8 hét után, jön a pihenés, a dekondicionálás, deloading.
    De a kajára ugyan úgy figyelni kell ott is.
  • ezrael
    #12427
    Szerintem a futást cseréld fel kocogásra, azt bírni fogod és sokkal eredményesebb.
  • ezrael
    #12426
    Na azért p.l. a fehérje tartalma is nagyobb a fehér kenyérnél, ami pedig a jó óvári zsírszegény sajtot illeti, sajnos hébe-hóba lehet kapni, ha nincs akkor vagy tolnai zsírszegény, vagy legmélyebb sajnálatomra 30%-os zsírtartalmú. Glükózt reggeli kreatinnal és edzés után kreatinnal nyomtam 30g-ot. Másfél órából 10-15 perc bemelgítés, végén kicsi nyújtás(pár perc) az már mindjárt k.b. 1 óra, nem beszélve arról, hogy lassan és szabályosan igyekeztem a mozdulatokat kivitelezni. Te hogyan lábazol le komplett 45 perc alatt??? Vagy egy hát-vállat p.l. 45 perc alatt...
    Igaz eddig túl sok gyakorlatot végeztem egy izomcsoportra, főleg a kicsikre, de ezt a hibát már korrigáltam.
  • jimcicc
    #12425
    Frayer, én is mindig könyvet akarok írni, hogy mi az a diéta, amit ne próbáljon ki senki,mert van egy nálam lúzerebb barátnőm,meg egy bírka nővérem, akik viszik a pálmát.

    Norbit lehetne kurva jól bojkottálni, mert olvastam egy szakcikket, hogy a light cuccok hosszú távon hízlalnak. Nem elég hogy rákkeltő a sok aszpartám, de nagyon fasza kutatást csináltak patkányokkal......a lényegét leírom, ha vkit érdekel.

    Már nem emlékszem ki itt az állatorvos hallgató, de jó szakdoga témát adhatok neki, aratna vele! (az igazén növényélettanos vagyok, de elég mélyre ástam benne magam)
  • jimcicc
    #12424
    oké. azt pontosítsuk a heti 3-4 egy órás edzés alatt úgy is érthetem hogy ma futok 1 órát (jó, tuti annyit nem bírok), holnapután, meg súlyzóval lépcsőzőgépezek 1 órát.....stb?

    Megmondom őszintén az előbb súlyzókkal felpattantam a lépcsőzőgépre, 10 perc után kiköptem a tüdőm.na majd holnap 15 perc és így fokozatosan remélem jó lesz.
  • Frayer
    #12423
    a "teljes kiőrlésű" jelző semmit sem jelent, csak a glikémiás indexe változik egy kicsit ha teljes kiőrlésű, meg a rost tartalom.
    Meg miaz, hogy kenyeret mersz enni? Aztán még írtad a sajtot is. Én is szeretem a sajtot, de eddig csak egy olyat találtam ami megfelel a testépítő kritériumoknak, és szinte biztos vagyok,hogy te nem a 6% zsírtartalmú extra sovány ovári sajtot fogyasztottad.
    Kenyérre, meg a tésztára, meg a sok szénhidrátra még toltad a szölőcukrot is. Meg az attackot is. Az szép. Minek edzel másfél órát?
    Ha nem tudod 45-60 perc alatt megcsinálni az adott programot akkor nem vagy képes arra,hogy a kellő intenzitással végezd az edzéseket, amire nem jól reagál a szervezet.


    Roman, Jazzy, meg a többi szaki.. most már nagyon idő szerű lenne írnunk közösen egy testépítő enciklopédiát, mert egyesekre biztos ráférne.

    Valami jó kis tematikus anyagra gondoltam. Elmélet, edzés gyakorlat, étkezés tömegeléshez és szálkásításhoz, táplálék kiegészítők. Megírjuk ahogy tudjuk, majd láttamozzuk a nagy nevekkel a szakmában, majd folyamatosan kiegészítjük, javítgatjuk.

    Kezdjük el valahogy, még 50 oldal anyag is jó lenne már.
    Mindenkinek van wordje, vagy open office?
  • iko
    #12422
    Van pár szerintem hasznos és érdekes cikk a tesztoszteron.hu-n a fogyással kapcsolatosan:
    Szénhidrátról
    Zsírégetés
    Naturál versenydiéta
    Szerintem érdemes elolvasni.
  • iko
    #12421
    A kreatin egyénfüggő, valakire hat, valakire nem. Sajnos.
  • Frayer
    #12420
    A norbit azt felejtsd el, nagyon gyorsan.
    Félre tájékoztatja az embert. Fogalma sincs a helyes táplálkozásról, sokkal inkább egy protekciós média sztár mint dietetikus, vagy tapasztalt testépítő.
    Sokan innen a topikból, tízszer jobb, hatásosabb diétákat tudnának írni, olyan emberek akik tapasztaltak, fel is tudnak mutatni valamit.

    A kaja bekódolások semmit nem jelentenek, ez csupán egy termék licensz program amivel norbi gazdagítja magát.

    Ne a kódokat nézd, hanem legyen egy hiteles kalória táblázatod, tudd,hogy hány kiló vagy, ismerd meg a szervezetedet, legyél határozott, legyen előtted egy reális cél amit el fogsz érni, ésszerű időn belül. De nem elég csak akarni a célok elérését, mert aki a célt akarja, annak akarnia kell az eszközt is.
    Heti 3-4 egy órás edzés, súlyzós edzés és futás. Kalória megszorítás. Eredmény tartós fenntartása. Ehhez életvitel kell.
    El kell hagyni azokat a szokásokat amik oda vezettek hogy feldagadtam. De ez a te esetedben nem igaz, de sokan viszont nem veszik észre,hogy attól híznak el,hogy egész nap a cukros műkajákat zabálják kétpofára, és már szarni is kocsival mennének ha lehetne.
  • ezrael
    #12419
    Hiányosan fogalmaztam...

    Frayer: Nem a FEHÉRJE placebo, hanem az a ki tudja milyen összetételű por elegy amit megveszek a boltban ez alatt a név alatt...ugyanaz a termék hol oldódik jól, hol nem, ez is bizonyítja , hogy nem azonos az összetétele! Egy sovány tejporról legalább tudom, hogy az van benne ami! Nyilván nem minden hülyeség, ezért írtam 60%-ot A kreatin és taurin annyiban volt jó, hogy nagyobb vehemenciával estem a súlyoknak és megsérült a vállam és derekam, na meg, hogy nem tudtam tőle elaludni csak éjfél után és 4-kor meg ébrednem kell olykor, ha dolgozni akarok. Részemről sokkal eredményesebb egy nyugodt, maximálisan koncentrálós edzés. Egyébként talán az is lehet, hogy túl sokat vártam ezektől a kreatinoktól, de végeredményben semmit sem kaptam, na jó max. tapasztalatot.

    Roger6: Lehet. Nem zárom ki az esélyét, de naponta 6-8x ettem (sajt, túró, tojás, rizs, csirkemell, t.k. tészta, teljes kiőrlésű kenyér, + szőlőcukor, lenmagolaj, + 3x whey pro) Napi 20g Attack-ot szedtem 3 hónapig, 1 nap edzés , 1 nap pihi...(másfél órás edzések 10 perc bemelegítéssel) egyszer pihentem 1 hetet megfázás miatt. Ennek eredménye k.b. + 1,5-2kg izomtömeg és szintén ennyi a hasamra zsírban.
    DE a kreatin kúra alatt erőnlétben nem adott semmit.

    Elképzelhető, hogy a kreatin a szedését abbahagyva fejti ki a hatását? ...
  • jimcicc
    #12418
    Amúgy Norbit fejbe kéne rugdosni, átkódolt mindent. Most van már 4-es is, saját magát hazudtolja meg a köcsög. Na mindegy, én maradok az 1500 napi kcalnál, 100-150 szénhidrát mellett.
    Amit kérdeznék, mennyi időtartamú mozgást javasoltok és milyen rendszerességgel? Minden nap, vagy elég 2 naponta? Mennyi ideig csináljam? Az nagy baj, ha felkelés a kávé után nem tudook nekiállni. (a kicsitől nem lehet, ott nyomul körülöttem, csak akkor jó, mikor alszik, mint most, 10.30-11 körül alszik el, vagy este, mikor hazajön a férjem)
  • jimcicc
    #12417
    na az én férjem is kreatint nyomott, mikor gyúrt, és higgyétek el, akkor olyan karjai voltak........meg 20 kg-val több volt és az izom volt, nem háj.

    mit akartam....ja igen. A koxról. Nekem volt egy évfolyamtársam, akinek tök ronda volt a bőre meg hullott a haja. (csaj)Elment mindenféle orvosokhoz, meg tgyógyászhoz, amikor is kiderült, hogy olyan alacsony az ösztrogén szintje, mint egy serdülőnek. (34 éves most)Az idióta 20-on évesen koxolta magát szarrá és most csodálkozik, hogy nem lehet gyereke sem. (de ezt soha nem mondta, csak iwiw-re felrakott magáról egy Muscle magazin címlapfotót azokból az időkből.......idióta.)

  • jimcicc
    #12416
    bocs a sok hibért, de gyorsan gépelek és nem nézem át, mit hol írok el....
  • jimcicc
    #12415
    Srácok, ha én beleszólhatok újként, szerintem ami van most banner nő nélkül, jobb.

    Aranyosak vagytok tényleg. Lehet hogy kevés a 100 g szénhidrát, de kell korlátokat szabni, mert én cukorfüggő vagyok.(mint mondtam, nem hiába lettem 52-ről 78 kg a terhesség végére.)

    Amikor lekzdtem a Norbit, ettem 2-es kódot is, nem csak 1-t, a szoptatás miatt. Szopi alatt csak ezt lehett, hogy el kezdjek fogyni. Mozgást sem támogatják annyira, mert megváltozik a tej íze, és nem fogadja el a baba. Szóval aug 20-án, mikor még mindig 74 kg voltam, el kezdtem Norbizni. Októberre 66 kg lettem éhezés nélkül. Majd megállt a fogyás. Decemberben el kezdtem a káp levest -ne anyázzatok-, 4 napig bírtam, de lementem 64-re. Szerintem nem tetszett a fiamnak és szépen január 1-re már nem kellett neki a cici. (annyira nem bántam meg, mert átalussza az éjszakát......stb, meg már 10 hós) Jó oldalát is néztem, végre ész nélkül fogyózhatok és nyárra újra tangabikini.
    Grapefruit diéta ment 1 hétig mozgással kombinálva......semmit nem fogytam. Aztán vettem juharszirupot. (gondolom ismeritek, 10 napig csak azt) 5. napon összesetem: eredmény 61,8 kg. 2 nap múlva ismét 64 voltam. (most is lehet anyázni). Szóval azóta is csak annyi, és ha jobban belegondolok október óta ennyi vagyok. Ha eszem, ha nem, ennyin áll a mérleg. rajtam csak a mozgás segíthet, de az olyan mozgás, amitől ég a zsírom. A gyerekeim nem fárasztanak le fizikailag (inkább agyilag idegelnek ki, két fiú: a nagyobbik nyáron lesz 5 éves) Sajna a kicsi miatt nem vagyok vmi mobil, mert a férjem vezetői állásban van Bp-en, reggel elmegy, este jön haza. Családunk 200 km-re, szóval csak magunk vagyunk.

    Ezért is kerestem egy "szakértő" fórumot, milyen mozgást ajánlana nekem vki, hiszen kurva hiú vagyok és belebetegszem, ha nyárig nem fogyok le. Strandolni akarok

    Férjem is gyúrt régebben, ő is szokott nekem okoskodni, de neki annyira nem hiszek, mert már nem jár sehova és elhanyagolta magát. Persze így is tetszik, semmi bajom vele, de nem hiteles forrás számomra.
  • Roger6
    #12414
    Akkor valamit rosszul csináltál kreatin kúra alatt, vagy rád nincs hatással (ez is lehetséges). Nekem eddig két hét alatt +4 kg-ot hozott súlyra, és erőben is van előrehaladás. Főleg fekvenyomásnál érzem, hogy erősödtek a mell izmaim, nagyobb súlyokkal, és többet tudok csinálni. Ez pedig nem placebo.