33479
12316971501353788406.png
  • DaemoonHunter
    #12493
    Nah volt egy kis váltás, szóval kaja témában most a pizza megy, illetve burgonya, természetesen a kajálás alapját még mindig a rizs adja. A reggeli zabpehely csak simán szerintem kevés, így veszek majd fehérjét, aztán mehet a zabpehellyel lefele. Lassan 70kg és alig látszik, dehát "magas" vagyok(180cm) így 80kg-ig meg sem állok, legalábbis azon leszek.
  • Milka
    #12492
    meg a másik,seggre hogy lehet jól gyúrni?
  • Milka
    #12491
    már irtam oda de edig semmi
  • Panzermeyer
    #12490
    Izomtömegnövelő vagy testtömegnövelő? Azt hiszem ezt jobb, ha megkérdezed Bunnytól az edzőválaszolban. Rendes fickó, hamarosan válaszolni fog, ha ügyesen kérdezed.
  • Milka
    #12489
    üdv.vlaki kipróbálta már az OPTIMUM NUTRITION PRO COMPLEX gainER terméket,valami amcsi cucc,most kaptam egy dobozzal kintröl.van valami vélemény ezel kpcsolatban?aztse tudom hogy ez testömegnövelú vagy izomtömegnövvelő:a termék
  • iko
    #12488
    Szerintem lassan betámadom a 80kg-t. Most lehetek kb. 10% tzs-n, jövőhéttől tartok 1-2 hét átszokást, szintentartó kcal-val nulla kiegészítő mellett (elvileg nem árt néha ilyen szünetet tartani), aztán tömegelés ezerrel :). Jah és új osztott edzésterv is van már.
  • SeanJRRussel
    #12487
    Nagyon bolondok vaygtok,különben a fűrészelés is jó mert legalább pucsítanak.Pl Frayer te se váalszoltál a könyves/netes beszámolóról ahol is összegyűjtenénk amink van és h ki lenne benne ebbe.
  • FOXX supreme
    #12486
    Sztem gugolás-felhúzás maximális súlyokkal ! Tetszeni fog nekik:XD
  • BADE
    #12485
    köszi az ötleteket,majd válogatok
    nem akarom,hogy női terminátorok legyenek,de azt sem,hogy ez legyen az első és egyben utolsó edzésük :)
  • zotja
    #12484
    döntött törzsü evezés. scott pad ugy h a fél picsája lelóg
  • Frayer
    #12483
    Olcsóbban nem jössz ki ha omega3-ról van szó.
    Magasabb minőségben nem találsz esszenciális zsírokat.
  • Frayer
    #12482
    Az omega3 = lenmagolaj
  • BADE
    #12481
    én együtt tolom az omega3-at ill. Daily Vita-Min-t
  • Frayer
    #12480
    Az l-karnitin annyira loszart nem ér,hogy az nem igaz.
    Egyszerűen túl drága ahhoz képest,hogy nem ér semmit.

    Vegyél helyette lenmagolajat, szőlőmagolajat.
    Sokkal olcsóbb, és ezerszer többet ér.
    Vegyél 400 grammos c vitamint. Abból napi 1-2 gramm, ha lehet a nap folyamán minél többször elosztva, mert gyorsan ürül.
    Vegyél multi vitamint, az universal daly-one ja, vagy a scitec esential és Daily Vita-Min megfelelő. Vehetsz még Chromium Picolinate-ot.
    Ezek érnek is valamit legalább.
  • jimcicc
    #12479
    Srácok, egy olyan nyomi kérdésem van -nézzétek el nekem-, hogy ha hetente 4-szer edzek, elég csak akkor edzés előtt nyomni az L-karnitint, vagy szedjem minden nap?
  • Retsu
    #12478
    Figyelj, mell-lábnapot ajánlok akkor főleg:) Persze váll is mehet, ott is lehet jó helyeken "segíteni" nekik:) Azért te is nyomd keményen, hadd lássák hogy nem csak azért vagy ott.
  • Frayer
    #12477
    pinatárogatás
  • BADE
    #12476
    holnap jönnek velünk csajok is edzeni,de megpróbálok csak az edzésre összpontosítani,nem lesz könnyű:)

    Utánanéztem,hogy miket kellene velük végeztetni(hogy látványos is legyen:)),de ötleteket,gyakorlatokat szívesen várok!
  • Retsu
    #12475
    Na ja, van benne kemény 1-1,5 g kreatin az nem túlzás. Készülök lelkiekben a holnapi edzésre, ha nem jön közbe semmi, jó kis réning lesz. Múltkor is majd' széttéptem a súlyokat, azóta bejött a képbe 1-2 dolog, ami plusz motivációt ad. Majd kiderül.
  • Panzermeyer
    #12474
    Szerintem a volumassban lévő egy adagnyi kreatin csak az edzés alatt kiment kreatint tölti vissza, szóval ilyen szempontból nem számít.
  • 987isti
    #12473
    bocs a hibak miatt
  • 987isti
    #12472
    hat ja ezeknak a mellekhatasa az izmok novekedesevel jar gomdoltad volna . Habar mint ahogy a neve is mondja taplalek kiegeszito vagy is megyearul kajanak foghato fel de az a lenyeg hogy mar egy feleve szeded
  • SeanJRRussel
    #12471
    Ha hülyeséget írok javítsatok ki,de a volumass 35 be kell lennie creatinnak.Nah már most pár kommenttel arébb leírtuk h a creatint nem jó sokáig szedni hanem kúrákban kell nyomni.Sztem a szerveztenek se nagyon jó a másik meg h hozzá szokik és nem tudsz úgy fejlődni mint ha adott időciklusonként szednéd.Sajna a myomaxot nem ismerem úgyhogy nem tok arról nyilatkozni.
  • Tomi00
    #12470
    Sziasztok! Több mint fél éve szedek Scitec Myomaxot vagy Volumass 35-öt (felváltva szedtem) és az lenne a kérdésem, hogy most tartsak egy kis szünetet vagy nem kell? Csak azért kérdezem, hogy nem lehet ezeknek vmilyen káros mellékhatásai? Előre is köszi, Tomi
  • Roger6
    #12469
    Bocs a helyesírási hibákért, kicsit siettem...
  • Roger6
    #12468
    Nekem volt 1 hét feltöltési időszakom, nekem fel is ugrott pár kiló ezalatt, meg erőben is hozott. Szerintem nem hülyeség tölteni, bár a véleményem nem mérvadó, hiszen először csinálok kreatin kúrát.

    Más: tegnap szét melleztem magam, 45 fokos padon +5 kg sikerült utolsó szériába, szépen dolgozik a kreatin (pedig dextróz nélkül iszom - talán be kéne szereznem azt is...).
  • BADE
    #12467
    nálam is hasonló holtpont,erőben nem fejlődök,de már kezd normális kinézetet ölteni a karom,vállam
    A nagyságot inkább felcserélem "tagoltságra"
    Én majd a PlasmaJettől várom az áttörést.
  • Retsu
    #12466
    Kösz, akkor úgy látszik van értelme így is próbálkozni. Kb. 2 hét múlva tervezek elkezdeni 1 kúrát, remélem segít átlendíteni a platón, ahol mostanában vagyok. Ha nem válik be, akkor meg edzéstervet váltok, valahogy csak összejön.
  • SeanJRRussel
    #12465
    igaz nem engem kérdeztél de sztem fölösleges tölteni.Én egyszer nem töltöttem mégis jó volt maradt végig a napi 10g.annyi h mindíg pénteken edzésután kezdem ha kúrázok akkor 5g szombat vasárnap meg már 10g és utána ez így is marad.
  • Retsu
    #12464
    Én se úgy értettem, hogy állandóan kell szedni, attól függetlenül vannak akik úgy küldik. De az biztos, hogy ez is olyan, mint a koffein. Aki keményen kávézik, ne csodálkozzon, ha a koffeines energizálók pl. nem hatnak túlságosan. A kreatinra visszatérve nemrég oilvastam, hogy 1 tanulmány szerint teljesen felesleges tölteni. Állítólag a kúra alatt napi 10-12 g kreatin konzisztensen szedve ugyanolyan eredményeket produkál. Erről mit gondolsz Frayer? Mert ha igaz, akkor azért kevesebb is elég lenne.
  • SeanJRRussel
    #12463
    Köszi,legalább te értékeled a fáradozásomat

    Frayernek igaza van nem szabad a kreatint egyfolytában nyomatni mert hozzászokik a szervezet.Én állt május közepe vége felé csinálok egy 50 naposat meg október vége november eleje a másik és slussz passz.De nekem elég is ennyi a creatinból sztem ez 2 alkalom egy évben.
  • jimcicc
    #12462
    jáj, vmi rosszat mondtam, nem írt ma még senki
  • jimcicc
    #12461
    hehe én a 169 cm-hez vagyok most 64 kg. Vagy inkább 65
    amúgy nekem teccel így is, na majd tömegelés után is véleményezek.
  • jimcicc
    #12460
    nekem tecc speciel, ha ér egy nő szava.

    na én meg bementem tegnap Westendbe a Scitec üzletbe, nem volt Reform, miért is ne, de azt ajánlott a a srác, hogy elég az L-karnitin, vagy szedjek hozzá a Reform butított változatát a Thermo-X-et. Azt mondta ugyanaz a hatása.....na mindegy megvettem. Kérdeztem az Alpha Burn-t, és azt mondta csak paliknak ajánlja, meg megemeli a vérnyomást....meg mit tudom én, szóval a lényeg nagyon lebeszélt róla.
  • iko
    #12459
    Úgy látszik senki nem rak fel képet...
    Akkor csak a diéta miatt:
    2 kép között kb -3 kg és 20 nap különbség van.
    Jelenleg 177/64 mint valami modell csaj... De mindjárt tömegelés és lesznemulass :)

    Na ezek után már rakjon valaki tényleg izmos is...

  • Frayer
    #12458
    Én nem tolnám a kreatint rendszeresen. Nem azért mert lenne esetleg valami mellékhatása. Hanem mert ehhez is hozzászokik a szervezet, aztán meg jönnek ide a topikba sírni,hogy nem hat a kreatin.

    Hát persze,hogy nem használ ha nem helyesen használod.
    Az altatóhoz is hozzászokik a szervezet.

    Úgy kell,hogy csinálsz egy korrekt kúrát, nem kell sporolni ezen.
    Aztán nyugi van a kreatinnal, akár fél évre is. Aztán megint mehet.
    Olyan mint a clenbuterol, nagyon jó, hatásos, pörgeti rendesen az anyagcserét, egyeseknek mégsem segít, mert nekik nemhat, igaz,hogy már egy éve eszik rendszeresen, teli vannak mellékhatásokkal, és képtelenek felfogni,hogy a szervezet hozzá alkalmazkodik ezekhez a dolgokhoz. Kialakul a rezisztencia.
  • SeanJRRussel
    #12457
    Én úgy szedném h reggel 5g éhgyomorra utána legalább 30 percig se víz se kaja majd edzés előtt megint 5g 30 percel a training előtt.Én szedtem mindíg és hozott,de ez embere válogatja.
  • Retsu
    #12456
    Ha kúrában tolod, akkor minden nap. Edzés előtti energizálásra meg értelemszerűen csak edzésnap, edzés előtt.
  • Abruzzi
    #12455
    Csáó!
    Ha kreatin monohidrátot szedek, akkor azt csak edzésnapokon kell vagy minden nap? mert van többféle olvastam de most nemtom h a sima 100 % monot hogy szedjem. Kösz előre is a segítséget.
  • cicai
    #12454
    ami mostvan jobb:)