33479
12316971501353788406.png
  • Frayer
    #12534
    Az nemsok 420 mg.
    Az egy gramm sincs.
    Vegyél normálisat, abból egy evőkanál olyan 10-15 gramm lehet.
    Na az már nagyon jól jön ha kalória megszorításban vagy, szépen kompenzálja a lassú anyagcserét, pörgeti. Mellette, tiszta eszenciális zsír forrás. Szebb bőr, szebb haj, koleszterin szabályozás, szív védelem stb
  • JuzoGB
    #12533
    2 hét alatt 2 kiló az pont jó:) Úgy néz ki a legjobb úton haladsz;)
  • jimcicc
    #12532
    Köszi a tippet. Ezt Müllerben vettem, 48 db-os, de nem volt ez sem drága, 600-700 Ft körül volt. Az összetevőknél az áll, hogy 420 mg lenmagolaj/kapszula.
  • Frayer
    #12531
    De sokkal jobb a halolajnál, ha azt nézed,hogy nem lesz halszagú a leheleted.
  • Frayer
    #12530
    Életben vagyunk még.
    Legközelebb ne lenmagolaj gélkapszulákat vegyél, nagyon drága és csak egy két csepp van benne.

    A bioszállítónak van normális lenmagolaja, most nemtom hirtelen, valami 400 ft 2 dl. Vagy valahogy így, de nagyon olcsó, ha nincs a környéken bioboltokban, akkor onnan rendeld meg. Fényvédett hüvüs helyen tartsd, és napi 2 evőkanál már elég belőle. Valaki nem szereti az ízét, kenyérrel felitatva, egy hamm és már lent is van.
  • jimcicc
    #12529
    Sziasztok srácok! Gondoltam hírt adok magamról, elég jól bírom az edzéseket, futás helyett csinálom a lépcsőzést meg az ellipszis tréneren nyomulok, tartom az 1500 Kcalt. 2 hét alatt lement 2 kg. Vettem lenmagolaj kapszulát is, azt is szedem napi 2-szer. nagyon remélem továbbra is mennek le a kilók és ki fogok tartani.
    Veletek mizújs?
  • Retsu
    #12528
    Nagyon behalt a topik srácok, mi a helyzet? Nekem ma mell+tricepsz nap volt, hát nem ez volt életem edzése:( Mondjuk lehet, hogy bejátszott az időváltozás is vagy mi. Arra sajna elég érzékeny vagyok, lehet ezért se tudtam most 100%-ot nyújtani. Jövő héten már tényleg elkezdem azt a kreatin kúrát, az csak hat valamit.
  • SeanJRRussel
    #12527
    egyetértek
  • Panzermeyer
    #12526
    Gondolom csak pasztőrözött homogénezett tejhez tudsz hozzájutni, pedig a házi jobb volna, főleg megaltatva. A sima házi tej azért nem teljesen jó, mert a fehérje, ch (tejcukor), zsír pontosan ugyanakkora arányban van benne. Az a zsír meg nem éppen egy lenmagolaj, hanem rossz zsír. Az a szóbeszéd, hogy zsírt (gondolom a rosszat) nem ajánlott szénhidráttal együtt fogyasztani. A bolti tejjel meg az a gond, hogy az egyszerűen ki van herélve, tönkre van téve a homogénezés által. Sok tejet meg már eleve tejporból hígitanak vissza. Szóval az megint csak nem jó.
    De tömegeléskor nem túl lényegesek a plusz kilók, azért tömegelés. Sem megerősíteni, sem lebeszélni nem akartalak, csak gondoltam tájékoztatlak a tejfogyasztás ilyen "veszélyeiről" :)
  • Atrium
    #12525
    szerintetek ha nem vagyok hízásra hajlamos, akkor lehet tömegelés alatt tejet fogyasztani? zsírszegényt, vagy nem is a zsírtartalommal van a gond?
  • BADE
    #12523
    "szerintetek van valami "háttér" az efites termékek ára megett, vagy csak a hájp meg behozatal az államokból"

    az tény,hogy most a dollár árfolyama óriásit ugrott,gondolom ezért is emeltek,de gondolom nem kis hasznuk van még így is
    Én az efit-hez képest 1-2 ezerrel olcsóbban árulom a cuccokat,ha nekem megéri(viszonylag "kis tételben",persze a bolthoz képest) akkor gondolhatod,hogy nekik mekkora hasznuk van
  • Frayer
    #12522
    Ha a scitec öntudatára ébred, megsemmisíti az ellenfeleit, egy mikromásodperc alatt eldönti,hogy halál, és kezdetét veszi a ítélet napja, jönnek a terminátorok, John connro, scitec cuccokkal agyon pumpált svájci-negger, gandalf meg frodóék összecsapnak, hogy aztán végül a terminátor az egy gyűrűvel együtt belemerüljön a jófajta diósgyőri acélművek magyar export termékeibe.

    Szóval ezentúl vigyázzatok a scitec cuccokkal, soha nem tudhatod,hogy milyen céget támogatsz a pénzeddel, mikor porokat veszel.
    Lehet a háttérben már készítik a T-101-es modelt.
  • Roman
    #12521
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=5506 na, hogy tetszik? :) Árra ettől jobb nem lesz...

    Btw, ma volt valami fekvetolóverseny oskolánkban, amiről nem tudom, hogy alakult, de utánajárok. Nincs az az isten.. Bár a győztes személye előre tudott volt már 1 hónapja, de a többiek érdekelnének. :)

    BADE, mi vagy Te, valami "kogzdiller?" :D Ilyen kollekcióval efit tesztet lehetne csinálni. Amúgy hogy vagytok vele, szerintetek van valami "háttér" az efites termékek ára megett, vagy csak a hájp meg behozatal az államokból? Minden esetre a reklámhoz nagyon értenek, bár ilyen téren a flájtekk sem panaszkodhtat. :)
  • Frayer
    #12520
    Aszittem felszámolod a boltot.
  • BADE
    #12519
    dehogy,csak teszek-veszek:)
    Tolom én közben!
  • Frayer
    #12518
    Mi lelt téged? Leteszed a vasat, hogy végkiárusításba kezdesz?
  • BADE
    #12517
    srácok van eladó BSN-Atro Phex-em,MHP Trac Nitro Loading Creatine,Optimum Nutrition Opti-men 180kapszulás vitamincsomag jóval bolti ár alatt!
  • Sunyi RóKA
    #12516
    nem mer ha még csak kezdö témába van akkor még oké azt lehet kezelni gyógyi val és mehet tovább de ha már gondok vannak hogy fáj + iesmi akkor hagyd abba 1 darabig
  • wanted06
    #12515
    a testi fejlödésben sem gától szoval látcatra?
  • Sunyi RóKA
    #12514
    nincs nekemis az van és mégis 60kg al szériázok de ha nagy a baj akkor ne csinálj olyan gyakorlatot...
  • wanted06
    #12513
    hello volna egy kérdésem vannak oan testi hátrány pl:köldöksér ami gától a kondizásban?
  • DaemoonHunter
    #12512
    Most 68kg-nál járok, és ez megy szépen felfelé remélem, fáradtnak nem érzem magam csak edzésnapokon.
    "éhség és a jóllakottság érzése összemosódik"
    nah ez nálam is előjön, de amikor leülök az asztalhoz máris tömöm befelé, persze csak ha ideje van az evésnek. Én napi 8 órát alszok max, dekondícionálást még nem tartottam, bár van 1 szép kis leírás itt a fórumba is, ha jól emlékszem, asszem nemrég visszakerestem.
    Ez a teljes testes edzés engem is érdekelne...
  • Lazarus
    #12511
    Köszi! Tényleg nagyon jó oldal :)
  • Frayer
    #12510
    A dekondicionáláshoz kell általában 12 nap.
    Utána nem szabad egyből nagy súlyokkal edzeni.
    A kis súlyokra is szépen reagál így a szervezet.
    Tehát semmi megterhelő gyakorlat, alacsony súlyokkal de több ismétléssel kell ilyenkor edzeni. Ennek megvan a hogyanja.
    Nem megyek bele most, mert nagyon hosszú.
    Menj a tesztoszteron.hu-ra, ott sok anyag van az edzéssel kapcsolatban, és az összes nagyon jó, logikusak és hasznosak a cikkek.
  • Lazarus
    #12509
    Daemonhunter, Iko mi kb egy cipőben evezünk, nektek mennyire megy a növekedés? Én eddig osztott edzésterv alapján csináltam 13 hétig, de úgy érzem teljesen szét vagyok esve, legszívesebben csak aludnék és nem ennék semmit, az éhség és a jóllakottság érzése összemosódik. Minden nap fáradt vagyok.

    A 12. hét után tartottam egy dekondicionáló hetet (Frayer javaslatára ) gondoltam ezidő alatt majd feltöltődök, de nem lettem sokkal jobban tőle, az első edzés hét után ráadásul még egy köcsög gyomorrontást is kaptam aminek hatására sikerült 2 kilót fogynom.

    Nem akarom abbahagyni, szerintem csak valamit rosszul csinálok. Esetleg próbáljam meg a heti 1x-es teljes testes edzést? Mindenhol dicsérik, ahol az ectomorph testalkatú emberkék edzéséről van szó. Lehet hogy nem elég a napi 10 óra alvás? Nem akarok mindenképpen gyorsan fejlődni, csak egy kicsit jobban érezni magam, mert a mostani közérzetem sokkal rosszabb mint amikor elkezdtem.
  • Frayer
    #12508
    A tretinoin is egy a-vitamin származék, csak túladagolva, ennek a mellékhatása,hogy szárazzá válik a bőr, normalizálódik a faggyútermelés, javul a bőr szerkezet általánosságban.
    A plusz a-vitamin bevitel megnöveli a hatóanyag dózisát ha úgy vesszük.
    Erősebbek lesznek a kúra hatásai, nagyjából ez történne ha szedne multi vitamint is, de nem olyan tragikus. Az beteg tájokoztatón azért van hogy ne szedjen a vitamin származékokat,hogy az orvos a kezében tudja tartani a bevitt dózis nagyságát. Szerintem egy testépítő ha úgy érzi,hogy szüksége van rá, vehet be alacsony a vitamin tartalmú multivitamint, nem tragikus a dolog, lehet meg sem érzi, talán egy kicsit szárazabb lesz a bőre, az első héten kiderül.

    Az izomgyengeség nem a vitamin hiánytól van, nem. Rajta van a betegtájékoztatón is, hogy mellékhatásként felléphet, általános levertség, és izomgyengeség. Magyarul motiválatlanság az edzések alatt, és egyre nehezebbek lesznek a megszokott súlyok, úgyhogy vissza kell venni belőlük, mert legyengülsz, de az is lehet,hogy ez csak pszihológia, a depis hangulat miatt. Nem tudom.
  • Retsu
    #12507
    Nem diéta, genetika. Valakinek ilyen az alapformája, valakinek nem. Kockahasat diétával és kemény munkával elérhet szinte bárki. De az izom formáját, alapstruktúráját nem lehet átformálni.
  • FTorres9
    #12506
    bocs, ha ez is rossz lenne de vmiért nemjó:S
  • FTorres9
    #12505
    http://img98.imageshack.us/img98/7656/nvtelenzg2.jpg
  • FTorres9
    #12504
    Tudnátok segíteni, hogy milyen gyakorlatot csináljak ahhoz, hogy a hasam ilyen legyen? Mármint h ilyen V alakba menjen lefelé, nemtudom sajnos a pontos nevét, de remélem értitek. Jah és ha lehet ne azt h diéta, azt tudom jól
  • JuzoGB
    #12503
    nagyobb adag c-vitamin?
  • Roman
    #12502
    háó, Frayer, bocs, de lusta vagyok, és kérdezek. :) Szóval, tesóm szedi az isotretinoint, még 3 hónap van vissza a kúrából, de mivel nem szedhet semmilyen a-vitamin v bkarotin tartalmú dolgot, ezért elhagyta a multikat is. S emiatt az elmúlt hónapokban tiszta fáradt, beteges, legyengült sokszor.

    Valami ötleted van, hogy milyen multival lehetne ezen segíteni, vagy valamilyen alter megoldás? mert a kúrát nem hagyja abba, nagyon szép eredményeket hozott neki, de valami immun-támogatás jól jönne. :)
  • Roman
    #12501
    nekem a krejatin gátolja az erőnövekedést igazság szerint. megfigyeltem, ha edzés előtt poénból veszek 1 tasak attack-ot vagy hb-t, mindig szarul megy az edzés.

    általában minnél kevésbé figyelek oda a dolgokra, annál jobb. Azért ma szar volt, sikerült úgy melleznem, hogy tiszta véraláfutás lett a mellkasom, pedig a rúd nem igazán érte a mellem. Kicsit "próbálkoztam", kis súlyos, magas ismétléses fekvenyomás, egykezes nyomás aztán tárogatás és fekvőtámasz szuperszetben, (a végén 5! fekvő nehezen ment.. egyébként 40 se probléma, de most "fáradt" volt a mellem..) majd jó intenzív nyújtás.. brutális.

    grrr ez iszonyat. egyre "hardkórabb" vagyok? na mindegy, most megyek lefogni egy kölyköt, injekciózzák aztán ficánkol a köcsög..
  • Retsu
    #12500
    Az tényleg fura. Nálam épp az ellenkezője történt, igaz talán nem olyan mértékben. De 7 kilóval csökkent a szériasúlyom elhagyás után.
  • BADE
    #12499
    elég viccesre sikeredett az edzés,a srácok megzavarodtak a csajok láttán(a teremben tényleg ritkák a lányok:D),én megpróbáltam végigcsinálni az edzést,de nem volt olyan intenzív
    Innentől kezdve csak pihenőnapokon megyek velük:)
  • zotja
    #12498
    kitörés sétálva
  • FOXX supreme
    #12497
    Gugolás-felhúzás !
  • ezrael
    #12496
    Egyébként további érdekesség, hogy k.b. 10 napja nem szedek kreatint és +12Kg fekve nyomás szélesen
  • ezrael
    #12495
    Figyi srácok!

    Edzéstervemhez szeretnék tanácsot kérni, aki tud és akar segíteni szóljon és leírom priviben a jelenlegi edzéstervet.

    Előre is köszönöm!
  • Roman
    #12494
    grééé szerintem csajoknak heti háromszor guggolás-felhúzás-vállnyomás-mellhezhúzás-merevlábas-kitörés közepes-kisebb súlyokkal s egész emberi alakjuk lesz.. ettől se nagy izmaik nem lesznek se 80cmes combjuk, cserébe jó soványak s húsosak lesznek 1 idő után. gréé.

    szerintem. vagyis nekem bejön ha egy nő felsőteste nem rengőháj és a tricepszén se lóg többcenti vastag tokaréteg mint az átlagnak. tetszik ha némi "emberi alakot" lehet látni az ujjatlan felsőrészekben.

    ez van, ízlésficamos vagyok..