33479
12316971501353788406.png
  • iko
    #12574
  • jimcicc
    #12573
    oké, este lemérem a férjem farkát, de most megyünk el itthonról.
  • Roman
    #12572
    :D MODERÁTORT MODERRÁTORT :D CeeZee ha meglátja, szívinfarktust kap majd :D
  • Frayer
    #12571
    Valaki csináljon egy farok témás topikot.
    Már csak egy kérdés van, mennyi az annyi? Melyik méret a legoptimálisabb a nőknek úgy általában. Ilyen dologban a barátnők nem őszinték sajna.
  • jimcicc
    #12570
    a lényeg lemaradt, de minden nő a nagyobbat preferálja.

    Témát lezártam, mert ki fogok kapni
  • jimcicc
    #12569
    mert nem akarják megbántani a férfi büszkeségét. Mivel leszedtem a képeim, nyilatkozom.
    Volt jópár pasival dolgom, illetve van 1-2 magamfajta 28-38 év közötti családos barátnőm, aki hasonlóképp nyilatkozik. (mindent megbeszélünk, csak másik és zárt fórumon) Szóval, nem az a lényeg, hogy 22 cm legyen (persze az sem rossz), csak ne legyen túl kicsi és túl vékony. Amúgy akikkel konkrétan én voltam, többnyire az volt a jellemző, hogy átlagos vagy átlag feletti volt a méret, 1 olyan volt aki átlag alatti. Azért mondom, hogy mindenki találja meg a magának megfelelőt, mert azért az anatómia is közbeszól, pl más hüvely mérete van egy 158 cm-es és más egy 180 cm-es nőnek. Mivel én 169 cm vagyok, nekem speciel az átlagos méret a jó, mert a 22 cm-esnél (az első férjem)nem élveztem az összes pózt, mert elérte a méhszájam, ami nem egy kellemes érzés. Aztán volt olyan is még ifjabb koromban, akinek még nagyobb volt, 28 cm......na az kimondottan nem volt jó, sokszor fájt....Az átlag alatti alatti pasival meg nem sokszor feküdtem le.....a történet, hogy azért kis farokkal is lehet hódítani: 8 éve volt, mikor még egyetemista voltam........volt egy tanárom, akkor volt 34 éves. Laza, intelligens, tipikus a nők kedvence, de nem egy nagyon jóképű, de a dumája sok csajt levett a lábáról. Egy buli alakalmával hazakísért és megcsókolt. (jó azért van háttértörténet, nős volt én meg gyűrűs menyasszony, vőlegényem külföldön ösztöndíjjal, meg minden szerénységet félretéve rám buktak a pasik, mert jó nő voltam) Szóval extrán izgi szitu.....aztán 1 hét múlva nálam aludt......na most kimondottan meglepett, hogy ilyen kisfarkú, mert komolyan, nem tudtam eldönteni, hogy áll vagy sem......az már komoly....mondjuk csinálta így is úgy is, szóval maximálisan kielégített, de nem tudtam volna elképzelni vele hosszú távon, mert oda, ahova igazán való (jaj nem térek ki részletekre)a farok, szóval ott nem tudott kielégíteni. Többször összejártunk, végül az volt a jó, hogy otthagytam a vőlegényem, nem miatta, csak rájöttem, még "élnem kell"........a srác is válni akart, de ő miattam......

    na mindegy. Egy szónak is száz a vége, akinek átlagos farka van, ne aggódjon. Kicsivel is lehet sok nőt megdugni, de ahhoz kell vmi plussz, ami miatt rádgerjed egy jó nő is.
  • Roman
    #12568
    :D anno poénból rendeltünk egy vákuumos "dick gainert" az egyik haver szomszédjában lakó idős gazdálkodónak, aki mindig zargatott minket, ha az almásban szórakoztunk.

    :) Nem figyeltük a fejlődést.
  • Frayer
    #12567
    és miért mondják a nők,hogy nem számít?
  • Frayer
    #12566
    Most viccen kívül. A farkat megnövelni lehetséges, akár 4-5 centivel is.
    De nem tablettákkal, vagy más kiegészítő porokkal.
    Azon az elven működik, mint ahogyan az afrikai egyes törzsekben élő nők és férfiak elcsonkítják magukat, zsiráf nyakat növesztenek, fél méteres ajkakat növesztenek. Meg ahogy egyesek ilyen tányérokat helyeznek a fülcimpájukba, a végén meg már ilyen fél méteres lyuk tátong a helyén.
    A fokozatosan növekvő expanzióval meg lehet nyújtani, vagy deformálni a testrészeinket. A farokra speciel tudok ilyen cuccot, de nekem ez a méret is megfelel ami van, ha meg megváltozna a véleményem akkor tudom,hogy van rá megoldás. Mondjuk azok vannak bajban akik ilyen 8 centis kukival szaladgálnak, azokra ráférne a dolog :D
    Amúgy most akkor számít a méret vagy nem? ÉS mégis miért?
  • jimcicc
    #12565
    mondjuk hülyeség, szerintem mindenki találja meg azt a partnert, aki elfogadja olyannak, amilyen.

    na abbahagytam.
  • jimcicc
    #12564
    na nem tudok linket beszúrni, akkor így

    http://hungary.prosolution-pills.ro/penisznoveles-tablettakkal-termeszetesen.php
  • jimcicc
    #12563
    egyenlőre nem találom
  • jimcicc
    #12562
    én közgazdász is volnék, de erre nem verem magam, mert nem sok közöm van hozzá. csak uncsiztam gyesen az eslső gyerekkel.
  • jimcicc
    #12561
    háj.

    jó kis témátok van. na majd beszúrok egy linket, egyszer találtam a neten (remélem újra megtalálom.) Amúgy higgyétek el, a méret is számít, hülyeség az a duma, hogy nem a méret a lényeg. tudnék mesélni, de majd akkor, ha letöröltem a képeim az adatlapról
  • Roman
    #12560
    azonban határozottan nem érdekem "belefolyni" a dolgokba, inkább csak egy-két "általánosság" érdekelne, amivel érek is valamit egy későbbi életben.

    Nincsenek túlzott pénzügyi ambícióim ugyanis..
  • Roman
    #12559
    Frayer, sajnos a gazdasági-pénzügyi élet egy "emberrel" arrébb van, az öcsém nagyon imádja. Szóval nyugodtan küldözgethetsz néhány dolgot, mer' azér' jobb "többrétegűnek" lenni, hisz' ma már a klasszikus crap wc papírra sincs kereslet... meg hát, ki tudja, merre visz az élet..
  • Frayer
    #12558
    Off
    "kell hozzá sok pénz, meg unalmas szabadidő"
    Új projectbe kezdtem. Eddig amit írtál, úgy olvastam,hogy szeretsz tanulni, olvasni értelmes dolgokról és nem is nagyon foglal le az élet.
    Küldök neked át olyan anyagokat amit máshol, iskolában nem tanítanak.
    A bankközi piacról van szó, napi több ezer milliárd dolláros forgalommal.
    Gondoltam érdekelni fog a téma. Ha üzlet emberré akarsz avanzsálni küldök neked annyi anyagot mint a szemét, és kapóra jönne néha egy társ akivel megvitathatom a koncepcióimat, ugyanis egy automatizált kereskedési alkalmazást óhajtok írni, amely minden területen ad-vesz a világ minden piacán. Cél: Napi stabil 1% jövedelem, áttétellel 4-5%.

    Bocsi az OFF-ért
    Akit érdekel a kereskedelem, deviza, részvénypiac az privizzen,
    ON

    "JAzzy nem moderálni"
  • JuzoGB
    #12557
    Azért messze elsődleges a kalória. Azon dől el, hogy végülis fogyni, vagy hízni fogsz döntő részben. A fogyás/hízás minősége már sokkal jobban függ, h milyen fajta az a kalória.
  • Roman
    #12556
    nem, ami engem idegesít norbival kapcsolatban az a krva FRUKTÓZ..

    szacharin, aszpartam, ciklamát et cetera, annyi jófajta édesítő van MELLÉKÍZ nélkül. Minek azzal az egészségtelen szarral telekúrnia a dolgait? Fruktózt gyümölcsből viszek be, hisz azért természetes környezetében korántsem olyan ördögi. De a porított fruktózt meg nagyon nagyon nem javasolják...

    Btw, egy 99%-os étcsoki kcal tartalma 580-590, míg egy faszomtejesjoghurtos milka szemété 430-450. Mégis, utóbbi kb. egy rakat fos minden szempontból (hidrogénezett transzzsírok, kakaót életében nem látott, cukor beszarásig) míg előbbi még egészséges is, nembeszélve, hogy jóval finomabb.

    Szóval kalória így, kalória úgy, nem mindegy, miből van. S norbi termékei nagy átkúrások, mert jó drágák, holott pl. van a pennys, lidl-ös 1 kg-os natúr müzli, amiben tényleg cask mazsi van, vollkorn gabona meg magvak (a sok paraszt ezt hívja madárkajának, mert életükben nem ettek normális kaját) negyedannyiba kerül, mint norbi kicsivel gyengébb kaliberű terméke.

    Engem nem győzött meg.. Sok csaj követte, lóg a tricepszük meg a derekuk a zsírtól. És csak annyit bírnak kérdezni, hogy "vejne hogy a faszomba diétázott?" amitől már herótom van, és mindig csak annyit válaszolok, hogy "kell hozzá sok pénz, meg unalmas szabadidő" nem is járok messze az igazságtó :D
  • Steel
    #12555
    jah, valamit szerintem félrenéztél
    mivel elolvastam az összes könyvét, asszem bátran állíthatom, hogy az ember jobban utálja a cukoripart mint az összes többi ellenségét együtt véve (amúgy ki tudja, hogy ezek közt mennyi az átfedés...), és ezért jelentem ki, hogy egyetlen egy termékében nincs cukor, se hozzáadott, se elvett, egyáltalán, (ez vonatkozik a "szénhidrátból való" -ra is)!
  • Steel
    #12554
    sziasztok

    az egy dolog, hogy ugyanannyi a kcal a Norbi pudingban vagy rudiban (bár ezt majd megnézem én is, mivel már jó ideje Norbi-s desszerteket eszem csak, így a cukrozottakról fogalmam sincs)

    viszont az egyik könyvében érthetően leírta, hogy nem csak a kcal-tól függ egy étel kódja, hanem még sok más tényezőtől is -pl. glükémiás index meg stb..- , ezután szumma dől el, hogy milyen kódu lesz az étel

    egyébként én a módszere szerint élek már 1-2 éve (néha vannak pár hetes elszállások, de azokat könnyű visszahozni), és nálam abszolút működik, fontos is mert a Jitsu-ban ha minél kevesebb a testzsír és minél dinamikusabb a mozgás, lényegesen könyebb felkészűlni egy övvizsgára vagy egy versenyre
  • JuzoGB
    #12553
    EGy sima 20 kilós tárcsa is megteszi, bár a kettlebell jobb, mert nagyobb a felülete.
  • CeeZee
    #12552
    őszintén remélem, hogy csak hülyéskedtek, mert különben kezd gyp topic szaga lenni a témának.
  • iko
    #12551
    kettlebellel esetleg
  • Frayer
    #12550
    De itt most lábfejet akarnak növelni. Arra adjatok tippeket, mert itt az én tudományom megállt. Talán még a sarok és fej növelésben tudtam volna segíteni, de a lábfej még rajtam is kifogott.
  • Retsu
    #12549
    Na ez jó kérdés. Gondolom főleg azért mert arra nem edzünk, legalábbis nem olyan formában, mint a többi izomra Szal hivatalos megfogalmazás kb. úgy néz ki, hogy a "kardioedzés" nem alkalmas a növelésére, anaerob meg ugye kivitelezhetetlen.
  • SeanJRRussel
    #12548
    Azt én is szeretném tudni

    Különben ha már itt járunk érdekes h pl az mért nem nő a fehérjétől vagy egyéb tömegelő szerektől??
  • Frayer
    #12547
  • Frayer
    #12546
    Én megmondom neked, ha te is megmondod nekem,hogyan lehet a nadrág kígyót növelni.
  • jimcicc
    #12545
  • Fülüke
    #12544
    Üdv! Azt szeretném megtudni, hogy a LÁBFEJET hogyan lehet növelni? Hogyan tudnám növelni tömegnövelő szerek nélkül. Komolyan kérdezem, aki tud segíteni az írjon, köszönöm!
  • Frayer
    #12543
    Minden szép és jó, lehet jó pizzát csinálni, de abban száraz pulykasonkának kell lennie. Lehet kapni ilyet. Csak nem mindenhol. Sajttal is vigyázni kell, egy két sajt van csak ami megfelelő, és amit úgy kell hozatni, rendelni az ország másik végéből. :(
    Oliva olajat is keveset ha lehet.

    Ha valaki fogyózik, akkor a pizzát felejtse le, meg a tortákat.
    Ezek nagyon telítettek szénhidrátban.
    Van egy olyan,hogy telítetségi index, ebbe most nem megyek bele mit jelent, de nem hülyeség amúgy.
    A süteményeknek, kenyérnek kb 100 a telítetségi indexe, míg a zöldégeknek, borsónak, paradicsomnak, főtt krumplinak meg alacsony 20-40 körüli. Ha fogyózol akkor alacsonyat kell választani, ha meg tömegelsz, és nehezen tudod bevinni a kalóriákat akkor magasat kell választani.
  • jimcicc
    #12542
    Tk pizza (azért a rendes lisztből készült jobb, de ez is tutti)

    tészta:
    kb 1/2 kg bio tk liszt
    olíva olaj (érzéssel)
    2 kiskanál só
    2,5 dl víz
    élesztő

    szósz: aldis pariszósz (passzírozott pari)
    oregánó, bazsalikom, kakukkfű

    feltét: gomba, sonka, lilahagyma, erőspaprika, olívabogyó, sajt



    na abbahagytam
  • jimcicc
    #12541
    baszki de éhes lettem
  • jimcicc
    #12540
    Amúgy én a Norbi pudingon meg rudin akadtam ki, annyi kcal van benne, mint a "rendesben".

    amúgy ez is tök fini, ezt is én kísérleteztem ki, aki szereti az édességet, bátran ajánlom:

    (nem azt mondom, hogy fogyókúrás, de nekem mint édességfüggőnek mennyei jutalom és nincs benne sok kcal)

    rudinak az a verziója, amikor is nem volt kedvem rudakat formálni, így lett belőle túró rudi torta. és raktam közé meggyet. szóval a recept:

    Túró Rudi torta by Jim
    25 dkg sovány túró
    édesítő érzéssel
    zselé FIX
    citromhéj
    kicsi citromlé
    kb 1 dl natúr joghurt
    meggy
    tetejére diabetikus étcsoki

    a kép csalóka, a torta picike.


    nem akarok offolni, de ha szeretnétek, rakok még fel vannak tuti kis diétás saját recijeim fotókkal!
  • jimcicc
    #12539
    persze hogy igazad van, csak az a baj, hogy sütéshez kevés olyan cucc van, amit lehet használni. (térfogat miatt). Pl van a glukonon, de abban meg elég sok a kcal...fruktózzal az a baj, hogy nem csak hogy hízlal, de még óvatosan is kell bánni vele, hisz negyed annyi kell belőle, mint a sima cukorból.
  • Roger6
    #12538
    Bocs az off-ért: egy, két videó. Hogy tudnak ezek ilyeneket ugrani!? Irigylem őket...

    ON
  • SeanJRRussel
    #12537
    Lehet h hülyeséget mondok és nem is szeretnék senkit megsérteni de aki Norbi féle cuccal tömi magát(látom írtál te is 1-2 ilyet jimcicc de nem rád gondolok) az egy.......Voltam a Tescoba minap és van egy pár fajta müzli szelet náluk,és mit ad isten láttam norbi félét is.Összehasonlítottam egy mezei cerbonassal.A Norbiéban több volt a zsír,a színhidrátból származó cukor és az energia értéke is nagyobb volt.A 2 árú között össz vissz 7Ft a különbség.De aki fogyni akar gondolom az kerüli a magas cukortartalmú müzliket.Nah mind1 ez csak egy észrevétel volt de sztem kamu a csávó.
  • jimcicc
    #12536
    óh, köszi fiúk. erre nincs Interspár, csak Kaisers, de ott is van akkor, gondolom.

    Tök jó kekszet sütöttem, én találtam ki. (amúgy imádok sütni-főzni) Aki néha enne vmi édeset, ami rostos, íme.

    20 dkg zabkorpa
    10 dkg zabpehely
    2 toji
    5-6 ek Norbi por édesítő
    1/2 sütőpor, de felesleges
    2 púpos ek tesco 20% margarin (múltkor láttam 15%-os is van a Delmának, majd legközelebb)

    tetejét tejjel kentem meg megszórtam ezzel: Norbi édesítő, gyömbér, szerecsendió, szegfúszeg, fahéj keverékével. NA rájöttem, hogy ezt inkább bele kellett volna gyúrni, de akkor már kiszaggadtam

    180 fok, kb 20 perc

    kb 70 keksz lett belőle. szerintem diabetikus lekvárral össze lehetne tapasztani akár.
  • iko
    #12535
    Lenmag? napi 10 gramm simán mehet:). Intersparban lehet kapni solio lenmagolajat 200ml vmi 400 Ft talán. szóval havi 800 Ft-ért jobb nincs :)