33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #12614
    Ja, a mozgástérre gondoltam a videóval, a súly meg megy a mellhez padon...
  • Roger6
    #12613
    Kb. így kéne csinálni (persze lehet padon is).
  • Danny1987
    #12612
    Szóval akkor lehet súllyal csak a láb és a felső rész ne legyen egy vonalban?
  • Frayer
    #12611
    súllyal nem szabad a teljes mozgás teren dolgozni
    Mikor súllyal csinálod a felülést, arra kell koncentrálni,hogy csak a hasad dolgozzon, kis hasizom összehúzásokat kell produkálnod. Nem teljes felüléseket, hanem csak ilyen 30-40 cm hosszokat. És súllyal lassan, érezd ahogy égnek az izmok. Súll nélkül soha nem éreznéd ezt az érzést, még akkor sem ha ezer felülést is csinálsz.
  • Danny1987
    #12610
    Csak azért mert a testmester.net-en kérdeztem hogy felülésnél mi van ha súlyt használok és ott azt mondták hülyeség meg csak tönkremegy a derekam.
  • Roger6
    #12609
    Nem viccből mondta, szerintem itt a legtöbben súllyal csináljuk. Bemelegítésnek jó az 50 felülés simán, aztán jöhet az 5, 10, 20 kg súly, használni fog, hidd el.
  • jazzy
    #12608
    Hát 2 20-ast ugyan ne, de egy 10est nyugodtan odafoghatsz a mellkasodra
  • Danny1987
    #12607
    Ez ugye vicc akart lenni.
  • Frayer
    #12606
    azt is mond neki,hogy a felüléseket súllyal csinálja, minél nagyobbal, akár két 20 as tárcsával is. Na attól már lehet fejlődni hasban.
    Csak fokozatosan, mert sérvet kapsz, a hasfal nem acélból van.
  • Retsu
    #12605
    Hú ez elég bunnys volt Frayer:) Na de hogy kapj 1 használhatóbb választ is, kuks: a felesleg leadása elsősorban diétával történik. Viszont ahhoz, hogy jó hasad legyen, nem árt még néhány gyakorlatot beiktatni, pl. fordított hasprés, lábemelés, hasprés törzsfordítással, lebegőülés. Az ismétlésszámot tekintve inkább a kevesebb, de szabályosat tudnám javasolni. Nem azért, hogy leszóljalak, de ha 50eket nyomsz, az elég gyors, és nem túl hatékony végrehajtásra enged következtetni.
  • Frayer
    #12604
    Néz kukás. A súlyfeleslegre a legjobb gyakorlat amit ismerek, és ami mindig beválik, az a kanál hajítás. Eldobod a kanalat, minek ha már úgy sem eszel?
  • kuks
    #12603
    Sziasztok!
    Az elmúlt időben felszedtem egy kis felesleget, főleg hasra. Ti milyen gyakorlatokat ajánlotok , hogy minnél előbb lemenjen? most hasprést és sima felülést szoktam csinálni 4*50-et, már több mint egy hónapja csinálom kisebb megszakításokkal(betegség...stb9).
    Előre is köszönöm a válaszotokat!
  • Frayer
    #12602
    Verseny felkészülés alatt, diéta alatt, a futás kell és hasznos is. Negatív kalória egensúlyban segít. Ezért futnak.

    Tömegnövelés közben ez nem jellemző, csak aki nem bírja ki, mert megszokta.
    De ha te nehezen növelsz izmot, alkatilag ilyen vagy akkor ne fussál, helyette zabálj többet. Több húst, több szénhidrátot.
  • Danny1987
    #12601
    Tömegnővelés alatt heti hány futás fél bele nehezen hizoknál?

    Egyik bbtv-ben kathy beci beszélt a verseny felkészülésről.
    Minden reggel kardió (futás) ezt diéta alatt.
    Most akkor nála mi a helyzet genetika vagy az hogy nem naturál szinten van.

    Tegyük fel hogy nehezen hizol de az álloképeségedet nem szeretnéd lerontani heti 3 x10 perc az még a határon van.

    Futás után menne egy turmix akkor izomvesztéssel mi a helyzet?
    A body-s oldalon az aerob edzés a "zsirégető" mégis kardiozik mindenki.
    (persze kell az állóképeség de zsirt nem lehet vele égetni?)
  • Atrium
    #12600
    voltam ma tesco-ban, volt valami akciós fagyasztott halfilé, de elég drágának érzem a 2000ft-os árat 1 kilóért. van aki tud normális áron ilyesmit valahol? ki milyen halat szokott enni a tonhalon kívül, már ha van ilyen?
  • msgreg
    #12599
    Háát szomorúan hallom,remélltem van rá valami csoda kenőcs...:S
  • Frayer
    #12598
    Nembiztos.
    Lehet a mikrodermabrázió el tudja tüntetni többszöri kezelésre.
    Nemsokára kipróbálom, és majd beszámolok róla,hogy milyen eredményekkel járt.
  • SeanJRRussel
    #12597
    Testápoló edzés előtt.Lehet h így is repedni fogsz de kisebb mértékben.
  • zotja
    #12596
    mély levegő vétel,beletörődés,hogy az ott fog maradni,eltünni nem fog
  • msgreg
    #12595
    Hali!
    Azt szeretném megkérdezni,hogy nem tudtok-e olyan krémet,vagy valamit,amivel megelőzhetném a bőr repedéseket,vagy legalább kezelhetném őket.Valszeg nembírja a bőröm a nagyobb nyúlást,vagy nemtom,mert pár helyen kivan repedezve,mintha sokat híztam volna,a hírtelen hízástól szokott még ilyen lenni,gondolom másnak is van ilyen jellegű problémája,ha valaki tud valami megoldást annak örülnék.
    Előre is köszönöm.
  • slime001
    #12594
    Stressz ellen! http://body.builder.hu/edz_meditacio.htm4 Hidd el nem egy hülye dolog!
  • 987isti
    #12593
    jimcicc a tortahoz csak azok kellenek ???
  • SeanJRRussel
    #12592
    A stressztől fogy az ember az tény.Muter válásnál 15kg-t adott le.Sztem lehet a következménye az h nem nagyon jön az izom,sőt adnék rá 90% h így van de majd mások is leírják a véleményüket.
  • Lacboy007
    #12591
    Sziasztok!

    Afelől érdeklődnék, hogy a sok stressztől lehetséges az, hogy akármennyit eszem ( napi 6-7 étkezés ) és akármilyen jó edzésterv szerint edzek, nagyon kismértékben tudjak csak növekedni?
    Az a fura zsír jobban feljön edzés során, mint izom. Ezért kérdezem, hogy a stressztől lehet e ilyen, hogy ne tudjak izomtömeget növelni hónapok óta?
    Előre is köszi!

    Laci
  • jazzy
    #12590
    Ez mind szép, csak épp egy dolgozó és edző embernek erre nincs ideje. Főleg ha még a családra és kikapcsolódásra is akar fordítani időt.

  • SeanJRRussel
    #12589
    Én szívesen belevágnék mert egy ilyen oldal sztem is kellene.Benned az a jó h amit leírsz úgy teszed h még az is elhiszi aki nem ért hozzá,az ötlet nem rossz,csak belekéne vágni.De én már 1-2 héttel ezelőtt is leírtam de senki nem reagált rá.Amiben tudok segítenék szívesen.
  • Frayer
    #12588
    Nézd, most nem reklámozni akarok.
    De van ötletem arra,hogy ne legyenek anyagi gondjaink, gondolok itt erre a közösségre.
    Van egy kis tapasztalatom az üzletelésben, online üzletben.

    Nagyjából vázolom.
    Létrehozunk egy web oldalt, valami szép letisztult, könnyen átlátható, és amelyben a szöveg dominál. Az ember az írásból ért, nem csili vili képekből.
    Létrehozzuk az anyagot is amit feltölthetünk majd rá.
    Ellentétben a többi body-s oldallal, mi nem cikkezünk, hanem egy komplett útmutató kalauzt hoznánk létre, egy könyv formájában, képekkel.

    Amit elérhetővé teszünk, mint az oldal anyaga, tehát html anyagként, elérhetővé tesszük e-boook formájában, pdf, doc stb. Ki ahogy szereti. Mindegy.
    Ez az anyag egy komplett átfogó anyag, non profit fejlesztés műve lenne.
    Eleinte egy kis google adwords, etarget, nem sok pénzért. Mivel az oldal teljesen ingyenes, és hasznos anyaggal van megtömve. Könnyen fog működni a LINK csere rendszer, más hasonló oldalakon keresztlinkek tömkelege mutat majd a mi oldalunkra, ez két dolog miatt is jó.
    Az aki a témában egy másik oldalon keresgél, előbb utóbb belénk is botlik, a linkeken keresztül. A második, egy SEO-ban jártas, keresőoptimalizálásban jártas egyénnek már nem kell elmagyarázni,hogy mit jelent más oldalakról való hivatkozás a mi oldalunkra, fontos a link szövege is. Ha jól csináljuk, akár a fitness, vagy testépítés szóra benne lehetünk az első 10 találatban, az első helyezet már úgy is a body builderé. :)

    Na szóval a lényeg,hogy növekedjenek a látogatók.
    Mivel ingyenes, hasznos anyag van rajta nem lesz nehéz elérni.
    Mikor felmegy majd napi 600-700 látogatóra az oldal nézettsége, rakhatunk be valami extrát is, amit PÉNZÉRT, paypal, mastercard, visa, vagy posta utánvéttel lehet megszerezni, valamilyen összegért.
    Pl, egészséges életmódról hadobálunk össze vissza. Látogatóink egészségesen akarnak élni, ezért kerestek fel minket.
    Erre mi kínálunk olyan cuccot amivel leszokhat a cigiről, és ami a tapaszoknál bizonyítottan 8 szor hatásos, ilyet tudok, úgy kell behozatni külföldről mert itthon nem kapható, csak a nikorett tapasz, annak a lobbija nem engedi széles körben. Ez csak egy példa, de lehet más is amit kitalálunk, több féle dolog.

    Egy rendelésen keressünk kb 4000 ft-ot. Az nem sok pénz, megfizethető, akinek hasznos, értékes a termék.
    Ha kezdetben napi 600 látogató van "nemsok", tapasztalat, annak durván a konverziós aránya 10-12 vásárló. De függ az oldal anyagától és a kínált termékek kommerszségéből árából is, sok mindentől.
    De általában a konverziós arány olyan 1-2 százalék szokott lenni web oldalaknál. Azaz 100 embernél 1-2 szokott ténylegesen is vásárolni.

    A napi 40 ezer ft bevételt meg elosztjuk egymás között, ki mennyit foglalkozott az oldallal. + osztalékot kaphat aki többet foglalkozik az oldallal, tölt fel újabb anyagot, + osztalék az adminnak, a rendszeres karbantartásért, osztalék kell az oldal fenntartásához is, web tárhely, domain stb. De ezek nem nagy összegek, évente pár ezer ft csak.
  • CeeZee
    #12587
    találós kérdés: péntek reggel felkeltem és szarakodott a gyomrom, meg olyan gyengének is éreztem magam. de gondoltam majd elmúlik és megcsináltam a reggeli zabpelyhemet, amiból nagy kínkeservesem 2!!! falatot tudtam letuszkolni. aztán néhány óra alatt eljutottam egy olyan állapotba, hogy fájt a fejem, émelyegtem, teljesen legyengültem és az izületeim is annyira megfájdultak, hogy szinte négykézláb közlekedtem. a nap folyamán megettem összesen még 3 szelet pufirizst meg egy tejsavó turmixot(azt le sem írom, hogy mennyit szoktam enni egy átlagos napon, de sejthetitek). szóval mi lehet ez? én még a legelején szalmonellára is gondoltam, de aztán inkább influenzának tűnt.

    és hogy miért írtam le mindezt? majd a tippek után elmondom
  • Roman
    #12586
    Hosszútávú terveim: 3-4 hónap kreatin mentesen, nyáron egy attack-creabomb, whey fusion, szőlőcukor, alfa liponsav, króm, multi-x, aztán rá két percre vekkeróra kelt az álomból. :D

    Jelentkeztem hát a terméktesztre, amire bekerülésem kétségtelen nem fog megvalósulni, de azért én bízva bízok, aztán ha nem kerülök be, akkor majd arra gondolok, hoyg amúgy sem kerülhettem volna be. :D

    És továbbmegyek a cipőfelsőrészkészítéssel a gyárban.
  • Roman
    #12585
    Na Frayer, irigyellek. Mi meg remegő kézzel fizetünk akár 10k-t is tápkiegért, mert nagyon "be kell osztani". Mint a rohadt csirkét. Valahogy nem nézik jó szemmel, ha 1 kg csirke nem elég 3 napra legalább.

    Más: felidegesítettem magam már megint, és úgy döntöttem, elkezdek írogatni egy egyszerűt a táplálkozás oldaláról, hogy mi is lenne az a tömegnövelés.
  • Panzermeyer
    #12584
    Ja, bocs, kiszámoltam, mégsem, de 3/4-ig igen :)
  • Panzermeyer
    #12583
    Azt a betyárját... és mindez mennyi ideig fog elég lenni? Szerintem annyi cucc nekem 1 évig kitartana, amit azon a pénzen vennék :P
  • Retsu
    #12582
    Hát ja, de ennyi belefér:)

    #12581: Az igen, akkor jól kifosztottad a buildert. De igazad van, inkább erre csak jobb költeni. Majd írsz, hogy mi mit hoz. Nekem így rövidtávon fehérje mellett kreatin van tervbe véve. Azért szívesen veszek minden tapasztalatot termékekről, mert a jövőben azért nyilván kicsit tágabb repertoárra lesz szükség.
  • Frayer
    #12581
    Ma kicsit megszalad velem a ló.
    Most ütöttem le a shop buildernél 125 ezer ft- nyi rendelést.
    Inkább erre mint cigire meg alkoholra, vagy nyerőgépre költsem a pénzt.
    Rendeltem egy csomó szart, majd minden féle termékből.
    Tesztelek egy kicsit,hogy mi mit csinál.
    Asszem a 10 kiló tejsavótól lett ilyen drága.

    Lesznek még más termékek is, külföldről de az titok.

    ui. clenbuterolt olcsón ki tud most?
  • SeanJRRussel
    #12580
    Úgy látom ezzel a farok kérdéssel elindítottam egy kisebb lavinát:) De a forgalom legaláb nőtt.
  • Frayer
    #12579
    jah, végre van valami új téma.
  • FOXX supreme
    #12578
    ö khm elnézést ! Jó helyen járok? A Bodybuilding & Fitness topikot keresem !?
  • jazzy
    #12577
    Frayer, utolsó, hogy nem moderálom ki, ilyeneket priviben.
    Ez már hirdetésnek számít amit fórumszerte nem kimoderálással hanem bannal jutalmaznak, úgyhogy kérlek, ne.

    A téma.. hát kicsit fura, hozzáfűznivalóm nincs, megelégedve az emberek 90%-a nem lesz magával, ilyen-olyan méretű embereknek is van párkapcsolata, a férfiaknál is ki a kis ki a nagy mellet szereti egyénenként változik, úgyhogy ilyet kijelenteni, hogy mindenki a nagyobbra voksol a nők közül szerintem hülyeség.

    Oké te nő vagy, de nem te vagy minden nő. Lehet, hogy a 20-30 barátnőd igenis arra voksol, de a másik 543millió nő lehet, hogy nem.

    Más: Frayer ha elmondod pontosan, hogy hogyan szeretnél ilyen FAQ-t összeállítani, vagy adsz egy mintát szivesen segítek, átolvasom.
    Ha ilyenre kerül a sor akkor viszont alapszinten kéne leírni, mert FAQ átlagembernek kell, és ők nem sejtszinten gondolkodnak.
    Ha valaki segít, hogy hogyan kell kicicomázni a topicot, bannerbe beszúrni linkeket stb ilyenben benne vagyok.
    Hátteret nem rakok, egy minimális dekoráció oké, na de nem kell mindent kiszinezni amit csak lehet. Választhattok hátteret saját magatoknak a saját beállításaitok között.

    Jim: nem hiszem, hogy érdekel minket a férjed mérete, engem legalábbis marhára nem. Neked jó, örülünk neki mindannyian, nekem is jó és még sok embernek, mindenki örül, ez a ti kettőtök dolga, arctalanul sem tartom jó ötletnek ilyen infokat kiadni, és fölösleges is.
    Ha mindenképpen ezt tovább akarjátok vitatni ajánlom a fiúk-lányok-kapcsolatok fórumrészleget, vannak ilyesfajta topicok.
  • CeeZee
    #12576
    nincs mit mondanom... kérem kapcsójja ki
  • Lazarus
    #12575
    Érdekes a téma