33479
12316971501353788406.png
  • zotja
    #12700
    10 kilo izomban>>> :)
  • center86
    #12699
    és amúgy is ha nem 5percig végzed a kötelező gyakorlatot akkor kardiónak is beszámolhatod :D
  • Retsu
    #12698
    Azt mind elveszted bizony Nem hiszem el, hogy ilyeneken problémáznak emberek. Na de a válasz, amire oly kíváncsi vagy: Hacsak nem viszed extrém módon túlzásba a szexuális életet, nincs semmilyen negatív hatása a fejlődésre nézve.
  • Roland815
    #12697
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy ha a barátnőmmel dugok és, hát ugye a spermában sok ásványi anyag van (nátrium, kálium, cink, kalcium és magnézium, citromsav, foszfát, és fehérvérsejt) így gondolom ezt mind elvesztem. Akkor ez gátol az izom fejlődésében? Vagy ez hülyeség.Még nem vagyok ilyenekben jártas:(
  • JuzoGB
    #12696
    Najó ezt azért ki kell fogni piacon is:)
  • Roger6
    #12695
    Okés, ez jogos, igazad van, bocsánat.
  • center86
    #12694
    jaja, még főzés előtt fél kiló^^ azt mondjátok már meg hogy hol vesztek 1000ft-ért csirkemellett? én piacon is 1400ért találok sajnos, pedig ott egymást követik a húspultok. Most hogy sparban tescoban volt akciós 1200ért, feltöltöttem a kis fagyasztót.
  • JuzoGB
    #12693
    jajj, ne írd egymás mellé a "minőség" és a "párizsi" szót légyszi:D
  • Roger6
    #12692
    Párizsi kilója 450 nálunk (de van ennél olcsóbban is). 8-900 Ft-ért már minőségi párizsit kapsz, de ahogy írtad, annyi pénzből inkább csirkét vesz az ember.
  • JuzoGB
    #12691
    Fél kiló rizst nyersen érted, ugye?
    Zabpelyhet nézz bioboltokban. Ha a megfelelőbe mész be, találsz olcsón:)
    Multivitamint vegyél még, és kész is az alap jó étrend:)
  • JuzoGB
    #12690
    40 deka párizsi mennyibe kerül?
    LEhet én néztem rossz helyen, de 800-900 Ft-ért láttam a párizsi kiloját. 1000ért már csirkemellet veszek jó helyen, máshol is 1200. És az már a legjobb:)
    Ha jól vásárolok, ugynanannyi pénzért minőségben és mennyiségben egyaránt verni tudom ezeket a mocskokat, csak ugye nekem kell elkészítenem.
  • center86
    #12689
    hali. 72 kiló vagyok, tömegelni szeretnék. napi fél kiló rizst eszem, fél kiló csirkével, 1 tonhal konzerv , 1-2 vm35 turmix. 1 kanál lenmagolaj. mivel kellene még kiegészítenem az értendemet?
    más kérdés. hol tudnék olcsó zabpehelyhez jutni? mert interspárban eza béresalexandrás cucc fél kiló 600 Ft. gyanítom van olcsóbb is.
  • Roger6
    #12688
    Itt nézz körül, találhatsz talán érdekes dolgokat.
  • Aquir
    #12687
    k.
    akkor más mondjon ötleteket vagy oldalt xD
  • Aquir
    #12686
    hát mondj ötleteket vagy oldalt mert sütni főzni én nem sűrűn szoktam :S
  • Roger6
    #12685
    Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy vannak itt olyan emberek, akik sokkal jobban értenek a kajához, mint én, ezek csak az én szokásaim, és lehet ütköznek egyes testépítő szabályokkal. Az elmúlt 6 hónapban közel 10 kg jött fel így izomban, zsírosodás nélkül, nekem eddig bevált.
  • Roger6
    #12684
    Reggelire tojást szoktam enni, különböző formában. Én speciel nem untam meg a húst, sokféle módon el lehet azt is készíteni (és nem igényelnek szakács végzettséget), nyilván ha nincs sütőd, akkor ugye nehezebb a dolog. Viszont amióta ilyeneket eszek, rá sem tudok nézni a felvágottakra. Múlt hónap végén vettem 40 dkg párizsit, kicsit meg voltam szorulva anyagilag, mondom jó lesz az délig, akkor meg már tudok rendes kaját enni. A 40 dkg párizsit kb. 5 perc volt eltüntetni, és rá fél órával ugyanolyan éhes voltam, mint kaja előtt. Szóval hiába olcsóbb, meg lehet belőle sokat venni, nem ér semmit sem, mivel a nagy része víz, meg ilyenek...
  • Aquir
    #12683
    aham.. és akkor a reggelit is rántott hússal kéne indítani?:) Mert ez így okés csak nemtom hogy azt így önmagában nem unnám e meg hogy egész nap csak husit zabálok:)
  • Roger6
    #12682
    Nálunk 80-90 fős előadók voltak egyetemen, a kutya nem figyelte, mit csinálok, ezért mondtam ezt a dolgot. Az illemet hagyjuk, én legalább bent voltam órán...

    "tele hassal sem egészséges különböző helyekre mászkálni egész nap" - úgy látom félreértelmezted a mondandómat. Nem az a lényeg, hogy teleedd magad, hanem az, hogy egész nap folyamatosan egyél. Sokszor, hogy mindig legyen megfelelő utánpótlás a szervezet számára. Én napi 5-6-szor kajálok. Reggeli, és utána ahogy érzem, hogy le tudnék valamit nyomni a torkomon (nem kell megvárni, míg éhes leszek), akkor már eszek is. Ezzel a módszerrel rengeteg kaját lehet megenni egy nap, de vigyázni kell, hogy ne edd tele magad, mert akkor sokáig nem fogsz majd kajára nézni (tehát nem lesz meg a napi sokszori étkezés). Felvágottakat messze elkerülni, semmit nem érnek. Plussz egy csomó víz. Én most olyan 4-5 litert iszok naponta, de szerintem hozzávágok még egy litert, hátha...
  • Aquir
    #12681
    hát az elég furcsa lenne kajálni például a kistermekben maximális 5 méterre az előadótól, na meg kis szag lehet attól... ált. figyelni/jegyzetelni kell, vannak gyakorlatok és 4 órás laborok is tudod (na meg az illem) :)

    mikor megeszem az ebédet (ha elég idő van rá), jobbra-balra a vacsora és a reggeli (valamilyen húsos péksütemény) között szinte alig kell ált. valamit ennem, úgyhogy max próbálok, de tele hassal sem egészséges különböző helyekre mászkálni egész nap
  • Roger6
    #12680
    Ne haragudj, de az egyetemnek mi köze ahhoz, hogy mennyit tudsz enni? Szépen beviszel előadásra egy kis csirkemellet rizzsel, aztán bekajálod. Ez nem lehet kifogás. Meg nem hiszem, hogy minden nap reggeltől estig nyomod az egyetemen. Szóval egyél csak szépen, folyamatosan egész nap, sokszor. Az egyetlen kifogás az lehet, hogy nincs pénzed rá ebben a válságban (ezt én is átélem, hogy rohadna meg).
  • Aquir
    #12679
    pár hónap kihagyás után megint edzek (vizsgaidőszak, projectmunka, stb.) De akárhogy is nézem az ajánlott előírt megnövelt kajabevitelt, én így dekára számolgatni nem nagyon tudok, meg sokkal többet nem tudok enni mint máskor (részben egyetem miatt is). Annyit tudok tenni hogy lehetőleg ne ürüljön ki a hasam. :) Azonkívül több hús, meg mindenféléből szoktam enni, és ezekből az egészséges egyensúlyt lehetőleg amúgy sem fogom felborítani.
  • Retsu
    #12678
    Többféle variációt is csinálsz(nem feltétlenül 1 napon) fekvenyomásra. Pl. a sima fekvenyomáson kívül szűknyomást, egykezes fekvenyomást, erőkereten fekvenyomást csinálsz. Ha további kérdésed van, szólj és küldök privátban pár linket ilyenekről, ha ennyire rajta vagy a témán:)
  • clouse
    #12677
    és mienak azok a specializációs edzések?
  • Retsu
    #12676
    Az attól függ milyen szinten állsz. Ha edzetlen vagy, vagy kezdő, 1 bizonyos mértékben fejlődik nyilván. De egy ponton túl az már nem elég. Lehet kísérletezgetni egyébként fekvőtámasz-variációkkal, úgy valamivel talán tovább fenntartható a fejlődés. De ha komolyabban akarod fejleszteni a fekvenyomást, arra kell specializációs edzéseket végezni. Szóval el kell döntened, mit akarsz elérni. Ha fekvenyomó akarsz lenni, edzéseidnek a fekvenyomásra kell fókuszálniuk. Persze nem szabad a többi testrészt se teljesen hanyagolni, mert abból csúnya sérülések lehetnek.
  • Danny1987
    #12675
    Azt hittem a dinoszauruszok kihaltak.
  • clouse
    #12674
    Sziasztok.
    lehet hogy hülye a kérdés de azt hallottam hogyha nagyon sok fekvőtámaszt csinálok akkor a fekvenyomásom is fejlődik.remélem tudjátok mire gondolok.
    Szal szerintetek ez igaz avagy nem?
    Várom a válaszaitokat.
    Köszi
  • SeanJRRussel
    #12673
    Ez a tehén benne volt az egyik filmben éa mondta a gazdája h ilyen genetica mutációval születet h ilyen izmops és sokan meg is vádolták h vmi indítót adott szegény jószágnak.Közel 1t az állat.
  • Frayer
    #12672
    Szegény malac.

    Vannak fent a neten képek olyan állatokról, melyeket myostatin inhibitorral kezeltek. Elég állat ahogy kinéznek.
    Ha ez megjelenik emberben is, asszem lehet majd forgatni a shrek következő részét, de már élőfilmnek. A Shrekket meg csak be kell festeni zöldre. :))



  • Roger6
    #12671
    Jogos!
  • Frayer
    #12670
    Pörgessétek ki innen a hülye gyereket.
    Jazzy, már megint nincs sehol.
    Nem ártana valakinek lepasszolni egy moderátori jogot itt, ebben a topikban. Csináljunk szavazást, mert sajnos jazzy nem mindig van itt, nem hibáztatom, de ha nem ér rá, akkor vagy legyenek mások is rajta kívül, vagy passzolja le a jogot egy olyannak aki, bent van a topikban és mindig nézi, hogy mi történik.
  • Roman
    #12669
    No, nem vicceljetek már a hülye Vejnkecskével, hogy Mr Green az Picúr...

    Amúgy inzulin nekem kéne, nagyapám mondta, hogy idén a disznónak valamivel be kéne fűteni, hogy jobb húsa legyen. Eddig szuszira mentem, van is 15 ampulla, ezt betámogatnám inzulinnal. Még mi kéne a malacsztekkbe? Gondoltam kukódarás-proteines halport etetek velük rá 10 percre szúrnám bele az inzulint.

    Aszonta atyám ha 200 mázsás tisztadisznót csinálok jövő télire, nekem adja két combját meg az orrát.

    Ugyanettől az embertől van eladó zsákos csirketápom, magas fehérjetartalommal, szinte gabonapehely állagban!
  • Retsu
    #12668
    Abbahagyhatod, mert ebből még ban lesz. Senki nem kíváncsi itt az inSulinodra. Benézek látom 17 új üzenet, nade milyen?
  • csuszi
    #12664
    ha már beleszaladtál egy laza szopásba kokszfronton, akkor jöhet a kisebbségi komplexusod másokra való vetítése. de tudom én hogy mi fáj. kell a zsé a 10 ampulla inzulin (öööööö elnézést insulin) után. marha szar lehet ha ennyire le van égve az ember.
    meg az is biztos rosszul esett, hogy nem válaszolt neked 20 topiclátogató 1 órával a posztod után, hogy nekem nem kell; nekem sem stb. ennyire hogy lehet valaki hülye??
    na bye...megyek edzeni jó szájkaratét - hogy ne legyek olyan csopfadt, és egyszer elmúljon a rajságom és vehessek tőled inzulint.
  • csuszi
    #12662
    de biztos az zavart meg te agytröszt, hogy az inzulint s-el írták:) sry, nem gondoltam bele, hogy ez neked olyan nagy kihívás...
  • csuszi
    #12661
    de el vannak. nézz utána. picur...
    inzulin csak betegség eseténde gondolom cukorbetegeket kerestél itt a testépítő fórumban.
    vagy ez jobb?
    picur...
  • csuszi
    #12659
    és nem haragszok nem kell bocsánatot kérned, úgy baszod széjjel magadat ahogy akarod...
    ez egy kretén fórum. tudod a raj gyerekek akik nem használnak inzulint.
  • csuszi
    #12658
    értem, ha nemkoksz akkor az atléták véletlen sincsenek eltiltva tőle.
    vágom, nincsen wada tiltólistán.
    vágom, csak az a szteroid, ami illegális?
    akkor a spiropent miért szintén tiltólistás, pedig nem hormonális.
    és véletlen se bassza szét az inzulinháztartásod. érted: ha beviszed az inzulint akkor összebaszod vele az inzulintermelésed, és könnyen cukorbeteg leszel. de nem írok már ilyeneket, mert rosszat álmodsz.
  • Mr Green
    #12657
    az más ha nem értesz hozzá:)
    bocsi:)

    semilyen formában nem koksz Az az szteroid érted kis csáko de ha itt tartunk akkor a koleszterin viszont az!:)
    Tudod a sztearán vázas dolgok:)na nem irkálok már ilyen dolgokat mert roszat álmodsz:)
  • csuszi
    #12656
    az inzulin ebben a formájában koksz tájékoztatlak. ez olyan mint a spirot nemkoksznak hívod, mert egyesek gyógyszernek szedik? vagy cukorbetegeket kerestél itt? az hogy nem vagyunk olyan gyökerek hogy inzulinnal basszuk szét az inzulinháztartásunk és mi vagyunk a raj gyerekek? gratulálok kiscsóka...