33479
12316971501353788406.png
  • Frayer
    #13031
    az a párduc benne a legjobb
  • Lazarus
    #13030
    Későn szóltál, már kész
  • iko
    #13029
    Szerintem is legyen minimális a dizájn, legyen átlátható és kellemesen olvasható és sallangoktól mentes.
  • SeanJRRussel
    #13028
    Ez igaz,legalább a top10 ben benne kéne leni a guglin ha keresnek.
  • Frayer
    #13027
    Én szeretem a flasht, mert tényleg szép animáló oldalakat lehet vele csinálni. De a google meg nem szereti. Egyenesen bünteti azokat az oldalakat ahol nagyobb flash animok vannak. Meg nehézkes kiolvasni a flashbe ágyazott tartalmat, szöveget, vagy egyáltalán nem lehetséges neki.
    Ilyenkor meg sem jeleink az oldal tartalma a keresőkben.
  • MEdievil
    #13026
    Én alapvetően flashben vagyok otthon ill. kicsit még htlm ha kell tudnék.
    Itt van pár oldal amit én csináltam:
    http://marinecorps.try.hu/
    http://gsclan.try.hu/
    http://suzannesophia.uw.hu/
    http://nargothrond.extra.hu/

    Igen ezek amatőr munkák nem tanultam sehol csak autodidakta módon felszedtem ezt-azt ez alapján el tudjátok dönteni érdekel-e. Ezek az oldalak kis látogatószámra lettek tervezve így inkább a kinézet mint a gyorsaság volt fontos szóval azon lehet segíteni.
  • Adi
    #13025
    Srácok vki ismeri a nutridrinket?! Mennyire lehet vele tömeget növelni?
    Mert nekem javasoltak egy ilyesmi szettet, h nutridrink + fehérje+ szőlőcukor!? És a nutridrinket 2 hétig nyugodtan toljam minden féle tömegnövelő előtt.
  • Aquir
    #13024
    amindenit O_o
  • Frayer
    #13023
    Nálunk normális fizetős tár lesz.
    Külön domainnel.

    Ha meg zavarna a havi összeg, és megszorulnék, bebaszok egy etargetet, vagy google adsenzt, ami fedezi a szerver és domain kiadásokat.
  • Lazarus
    #13022
    Jah, srv-vel amúgy érdemes vigyázni. Az adminok hajlamosak kisajátítani a nekik tetsző oldalakat :P
  • Frayer
    #13021
    Ezt én is így látom.
    Ezért is tetszik nekem a mostani banner, sima egyszerű, letisztult design.
    Sok web lap olyan, mint a mostani mobil telefonok, minden van rajta, csak telefonálni nehéz már vele, vagy nem is lehet, már lassan.
  • FOXX supreme
    #13020
    Én nem akarok bele szólni, sajnos nem is tudok segíteni az elkészítésben, de egy javaslat, amit én észre vettem hogy sok oldal hibája:

    Áttekinthetőség !

    Nem azt mondom, persze, legyenek képek, animációk esetleg, linkek stb.. minden ami kell, de "letisztult" "ebből ez nyílik" oldal legyen mert nagyon sok oldal hibája hogy jó dolgok vannak, csak egyszerűen elkavarodik benne az ember, meg össze vissza van.
  • Aquir
    #13019
    mer az király :) régen srv volt xD
  • Frayer
    #13018
    jóvan, nemrossz :)
    Általában én innen szoktam lopni.
    templatemonster.com

    A headerben lehetne egy baszott nagy súlyzó, amiről lelógnak a tárcsák a menüre.
    De valami jó vaskos, több száz kilós, kopott, meggyötört vas súlyzó jól mutatna.. persze ez csak ez egyik része lenne a fejlécnek..
  • Lazarus
    #13017
    aha :>
  • Aquir
    #13016
    ezek jók. te csináltad az iarot? xD
  • Lazarus
    #13015
    jobb referenciám nincs mint ez a kettő.
  • Aquir
    #13014
    naná majd fizetni kell mint a Logóműhelyben... xD

    utóbbiban házigazda voltam (vagyok?) csak sok dolgom lett, de a moderátorok nagyon ráérnek lecserélni a házigazdaságot... mindazonáltal itt nem logók kellenek, szóval a bannerműhelyben mindezt nagyobban megcsinálják :)
  • Frayer
    #13013
    és a banner műhelyben ingyé dolgoznak?
  • Aquir
    #13012
    esetleg bannereket bannerműhelyben. Mást meg esetlegesen lelkes grafikusoktól.. :)
  • Frayer
    #13011
    Valahogy majd összehozzuk.
    A gépre felraktam egy apache web szervert, majd azon megnézhetjük, hogy haladunk.
    Majd mindig dobok be Ip cimet, linket amin meg lehet nézni.

    De most egyelőre, állapdjunk meg, hogy nézzen ki. Milyen széles legyen.
    Milyen menüpontok legyenek elérhetőek, ami alatt az általunk elkészített cikkek lesznek.
    Legyen e fizetős tartalom vagy sem.

    Ilyen menüpontok nem ártanának, hogy - Szteroid rovat - Táplálkozás - Edzés , edzés tervek.

    Az is jó lenne, ha le tudnánk koppintani már eleve elkészített web lap elemet. Egyszerűen lementem és felhasználom a sajátunknál.

    Csak nyomjatok be linkeket, ha megláttok egy fasza honlapot, vagy valamilyen lapon valami jó grafikát, gombot, menü elrendezést. Cikk megjelenési stílust.
    Bármit. Gyakorlatilag a Flash animokat is le lehet lopni, és visszakódolni, majd újra írni a tartalmát, magyarra.
    Én nem szarozok a szerzői jogokkal, mindenre nagyívben.
  • SeanJRRussel
    #13010
    Van pár bannerem de azt is haverral csináltuk me nekem fingom nincs a ps hez.Neki meg h lesz e kedve szarakodni ezekkel nem tom de megkérdezem tőle.
  • Frayer
    #13009
    De itt már nem bannert kell csinálni.
    Komplett headert, body felületet, footert, és minden web lap elemnek meg kell csinálni a megjelenését.

    Itt nem csak egy 10 perces banner elkészítéséről van szó.
  • Aquir
    #13008
    ne szarjál, majd együtt összedobunk valamit xD
  • Frayer
    #13007
    És ki fogja ki fizetni a profi grafikust?
    Önszerveződve kell megcsinálnunk mindent a saját kútfőnkből.

    Valami grafikust be kell szervezni, ha van közületek.
    russel?
  • iko
    #13006
    Én csináltam a bannert, de sajna most nincs nagyon időm, meg nem is vagyok profi, de ha ez a sablon tetszik pl. akkor könnyen át tudom írni a szöveget. Bár hosszútávon jobban jártok egy profi grafikussal aki minden elemet meg tud csinálni szépre.
  • Aquir
    #13005
    kérjetek a bannerműhelyben :)
  • Lazarus
    #13004
    Nem vagyok ugyan vérprofi, de szívesen segítenék a designban. Maximum csináltattok másikat ha nem tetszik. Csak annyit kérek mutogassatok olyan designokat amik tetszenek és azt lemásolom, illetve átveszek belőle elemeket, koppintásban jó vagyok :D

    atiati100: A fájdalom szükséges a fejlődéshez, nem olyan kellemetlen idővel hozzászokik az ember. Olyat viszont olvastam hogy nem feltétlenül érdemes bukásig, azaz addig csinálni a gyakorlatot amíg már képtelen vagy további ismétlés végrehajtására. Én spec mindig így szoktam az utolsó 1-2 sorozatnál ahol lehet, guggolásnál, fekvenyomásnál ez nyilván nem kivitelezhető :)
  • Frayer
    #13003
    Na.. szerezzetek nekem egy grafikust. Akár több is lehet, de akkor megbeszélünk egy stílust.
    Én nem vagyok grafikus, nem szoktam a fotoshopot. Úgyhogy aki be akar segíteni az oldal dizájnjába, az jelentkezzen.
    A legjobb az lenne ha előkerítenétek azt aki a bannert csinálta, mert csinálhatna egyet a közös honlapunkhoz is.
  • atiati100
    #13002
    Fajdalom nelkul ?
    Mennyire elegseges az az edzes ha csak fajdalomkuszobik edzel es utanna leteszed a sulyt ? Ugyis fejlodnek az izmok csak lassabban mintha mindig megszakitanad magad ?
  • SeanJRRussel
    #13001
    Én már írtam neveket de amúgy nekem tök8 jó a bodyguru is.
    asszem h a bannerek megvannak vhol.
  • jazzy
    #13000
    Bocsánat, akkor nem jól emlékszem
  • Lazarus
    #12999
    Ezt a bannert nem én csináltam, csak a cserélgetős scriptet anno
  • jazzy
    #12998
    Lazarus csinálta, ezen kívül SeanJRRussel küldött még be bannereket.
  • Frayer
    #12997
    Ha senkinek nincs ellenvetése.
    Akkor megrendelem.

    Kellene egy dizájner grafikus. Van itt olyan?

    Ki csinálta a bannert?
  • Panzermeyer
    #12996
    Nekem tetszett a bodyguru. De a testépítő is tetszik! Regeld be mindkettőt :)
  • Lazarus
    #12995
    Nemes egyszerűséggel: www.testepito.hu
  • Frayer
    #12994
    csak újra élesztem a topikot

    jöhetnek a domain ötletek..
    demokrácia van.. ha van egy jó ötlet, én beregelem, és fizetem a költségeket, nem kell agódni.. csak találjunk egy jó BRAND-et a lapnak
  • lord nihilus
    #12993
    én inkább jennifer nicole lee-re szavazok
  • atiati100
    #12992
    Mailom [email protected]