33479
12316971501353788406.png
  • Frayer
    #13250


    www.testepites.net ???
    Ezt favorizálnám.
    Ez még szabad..de viszont mellette a www.testepites.com on már van valami szánalmas tartalom.

    Össze téveszthetnek is ezzel.
    De viszont akkor is nagyon releváns domain, nagyon kellemes keresőoptimalizálás szempontjából, mert akit érdekel a téma, így fog rá keresni, hogy "testépítés".

    Tehát én ezt jegyeztetném be.
    Kérem az áldásotokat.
  • jazzy
    #13249
    Törölt post, és ennyi legyen is elég az offból.

    A honlap témáról legyen szó inkább. Viszont ha valamit javasoltok előbb nézzétek meg van-e már ilyen.
    Egyébként nem a honlap címén fog múlni a dolog, ha jó tartalommal van feltöltve akkor akármilyen címet megjegyeznek az emberek.
  • Roger6
    #13248
    Teljesen igaza van Frayernek.

    Itt van egy közösség, amibe beletartozunk, ki régebb óta, ki újonnan. Minket érdekel a téma, és benne vagyunk. Rólunk, nekünk, velünk készül egy FAQ, amihez majd hozzáfűzünk dolgokat, hogy minél érthetőbb legyen mindenki számára. Ez NEM OFF!

    Jazzy:" ha Monoton azt mondja, hogy ennek nem itt a helye, akkor nem itt van a helye." - aha, értem. Már ne is haragudj meg Monoton, de soha a büdös életben nem láttalak, hogy itt szóltál volna hozzá a témához, ráadásul szerintem semmi közöd nincs az ég-világon a testépítéshez, ily módon nem hinném hogy bármiféle jogod lenne eldönteni, hogy mi off, meg mi nem (ja nem, jogod van, csak annyit értesz a témához, mint én a raklapgyártáshoz). Persze - maffiózós link, reklám = ban, ez világos. De az, hogy készítenek itt a többiek egy oldalt demokratikus módon, és a nevét itt tárgyalják ki, az nem off. És már bocs, de abszolút nem mondd ellen az oldal szabályzatának ez a dolog. Úgyhogy szépen kérlek, hadd döntsük már el annak a tetves oldalnak a nevét.

    Várjál, még valami, aztán abbahagytam az OFF-ot (mert ez OFF - bizony). Idézlek: "Jön a kurvaanyázás, meg hasonlók." - ezt megmutatnád nekem, hogy ki is kurvaanyázott? Így éjfél körül már nem jó a szemem, aztán nem ismerem fel a "kurva" szót. Köszöntem.
  • jazzy
    #13247
    Na kicsit későn frissítettem látom megszületett a megegyezés nagyszerű.

    Azért megkérnélek titeket, hogy kultúrált hangnemben rendezzük a dolgokat, tudjátok így is milyen jókis előítéletek vannak eme sportág művelőivel szemben..
  • jazzy
    #13246
    Spam hozzászólások voltak, akkor még nem voltam házigazda, visszafele nem törölgettem.

    Ha valami testépítéssel kapcsolatos link és én érdekesnek találom nem törlöm, lehet, hogy sokan vannak akik tanulhatnak belőle, természetesen ha semmi köze hozzá törlésre kerül.

    Többieknek: Ez nem kívánságműsor, az van, amit a moderátorok mondanak.
    Én nem vettem spamelésnek, érdekel, hogy mi lesz a honlappal, de ha Monoton azt mondja, hogy ennek nem itt a helye, akkor nem itt van a helye.
  • Frayer
    #13245
    Nem sokat szervezünk ezen.

    Csak a kurva domaint szerettem volna megbeszélni, hogy demokratikus legyen a választás.

    Ne az legyen, hogy beregelek egy általam jónak vélt nevet, másokkal nem egyeztetve, majd jön a kritika, hogy ez ezért meg azért nem tetszik.

    Ezt a kis megbeszélsét, meg itt is megejthetjük.

    Legközelebb azt fogjuk megbeszélni, hogy milyen tartalom legyen rajta, milyen rendszerben.

    Aboszolút a testépítésbe vég ez a téma.
    Jazzy a topik gazda, őt is meg lehet kérdezni, hogy ez nem valami partizán akció.

    Azzal is számolni kell, ha külön topikot nyitunk, akkor sokan nem fognak belenézni, vagy ritkán és így már nem lesz kollektív a fejlesztés, se nem demokratikus.
  • Aquir
    #13244
    Először is kellett volna egy előrevetítés, hogy mit tervezel.
  • Monoton
    #13243
    Én nyugodt vagyok, egyébként ha azzal kezded hogy egy FAQ-ot készítetek a topikhoz akkor nincs is semmi gond! De én először szépen kértem, erre csináljátok tovább, magyarázat nélkül. Persze hogy kimoderálom. Jön a kurvaanyázás, meg hasonlók. Meglehetett volna ezt oldani normálisan is.

    De egyébként akkor is javaslom, hogy nyissatok egy saját topikot (más topikokban is így van megoldva, hogy a Sajátban van egy OFFtopik) vagy csináljatok twittert, blogot és linkeljétek be banner alá, mert nem csak ti fórumoztok itt és más aki esetleg visszaolvasna ne azt lássa hogy ti mit szervezkedtek.

    Fox büntijét visszavontam, csak kommentet töröltem.

  • Frayer
    #13242
    Jólvan, nyugodj már le.

    Félre vagy tájékoztatva.
    Mi itt nem offolunk, hanem a témához szorosan kapcsolódó anyagon dolgozunk.

    Hogy ne kelljen vissza olvasnod annyit elmondom a kis történetet.

    Sokan jönnek be a topikba ugyan olyan alap kérdésekkel. Tömegnövelés, diáta, edzési gyakorlatok.
    A tipikus dolgok.

    Ezeket már százszor megválaszoltuk.
    De nem képesek vissza keresni a válaszokat, a több ezer között.
    Érthető, hogy idő igényes.

    Erre kitaláltuk,hogy a topikhoz csinálunk egy web lapot, ami közös tulajdonba lesz.
    Az itteniek szerkeszthetik a tartalmát.

    A lényege az, hogy összefoglalja és rendszerezi a topik lakók össz tudását és tapasztalatát a testépítéssel kapcsolatban.

    Ha te meg akarod akadályozni ezt az önzetlen, mások, mindenki "akiket érdekel a testépítés" érdekében történő szerveződést, akkor nagyon tudlak sajnálni, ha tényleg ilyen rossz indulatú vagy.

    És még minket mondanak közhelyesen izom agyúnak.
    Akkor mit szóljak én, egyes moderátorokról??
    Akik a rendet védenék elvileg, de a gyakorlatban szándékosan problémát csinál a békés felhasználóknak.

    Majd akkor törölgess légyszi ha majd szólunk, ha jön valami ovodás-provokálni. De akkor gyertek.
    Amúgy meg ez egy békés topik. Nincs szükség provokációra a moderátorok részéről SEM.

    Bárkit megkérdezhetsz itt a topikban, a közö web lapot már nagyon régen KÖZÖSEN, találtuk ki, amibe mindenki bele szándékozik tenni egy kicsit.

    Semmi jogod nincs ahhoz hogy ezt tönkre tedd.
    Köszönöm a megértésedet, csak ennyit akartam elmondani.
  • Aquir
    #13241
    Az oldal linkként úgyis ide a bannerba lesz betéve, összegzi majd azokat miket érdemes tudni.
    Még mindig lehet nyitni a saját fórumba, amit ugyanúgy kitehetünk ide a bannerbe, hogy összekapcsoljuk a két topicot.

    De még csak azért hogy a topikban szavazzunk meg egy címet, aminek az elméleti összefoglalóját úgyis az ittlévők készítik, azt nem kéne szankcionálni.
  • Monoton
    #13240
    Az, hogy ti milyen weblapot akartok csinálni, meg te grafikust keresel hozzá, beírtok ide xyz domain címeket annak itt semmi helye. Ez offolás.


    "És hogy Sean-t idézzem: "hol a picsában vagytok akkor, amikor flémelős kis köcsög berohangatnak ide nyálukat verve ordibálni, meg szidni mindent? Akkor gyertek, ne ilyenkor."

    Igen, ott a Moderátor topik ahová lehet írni ilyen esetben, vagy van a topiknak Házigazdája, aki ha lehet törölhetné a reklámokat és spam hozzászólásokat, mert visszaolvasva tele volt velük a topik.

    És nyugodtan lehet írni a "felsőbb körökbe" ha nem egyezik a véleményed.

    Témát ezzel le is zártam.

  • Roger6
    #13239
    De tényleg, miért moderálod ki itt az üzeneteket? Akik itt aktívan fórumoznak, mindenkit érdekel, hogyan alakul ez a weboldalas dolog, engem is beleértve. És igenis van köze a topicnak ahhoz a témához, amiről beszélgetnek Frayer-ék. Szerintem ha ennyien vagyunk a téma mellett, nem kéne moderálgatnod, nehogy "nehezményezzük" többen is ezt a dolgot, és még a végén rád szólnak felsőbb körökből.

    És hogy Sean-t idézzem: "hol a picsában vagytok akkor, amikor flémelős kis köcsög berohangatnak ide nyálukat verve ordibálni, meg szidni mindent? Akkor gyertek, ne ilyenkor.

    És előre is köszönöm, hogy nem kell másnak szólni, hogy önkényesen moderálgatsz itt, mert ezt remélem bejezed.
  • SeanJRRussel
    #13238
    Ki a f*szom ez a tag h moderálgat???Testépítő topicban miről beszéljünk a szeretkezésről?????????Mikor idióta hülye gyerekek idejönnek ócsárolgat mindenkit és kishíján elküldi az embert a k*rva annyába az nem baj,de ha már pár címet leírok az igen!!!!!!

    ember,hol tart ez a világ???????
  • Aquir
    #13237
    saját fórumon nem zárnak, de szvsz elég ez a topik
  • Frayer
    #13236
    Tehát akkor testepito.com vagy más ötlet?
  • Frayer
    #13235
    De miért ne lehetne itt a topikban megtárgyalni?

    Gyakorlatilag már megtergyáltunk mindent a testépítéssel kapcsolatban..
    Vagy egy pár ezer hsz, könyvet lehetne írni belőle.

    Mindenkinek segítünk aki betéved és tanácsot kér.

    Hagy szervezzük már meg a közös web lapunkat, itt a topikban.

    Had ne kelljen már ennek is külön topikot nyitni.
    Azt meg be fogják zárni, hogy beszéljük meg itt.

    Ha meg PM-ben kezdünk el írogatni, nem tom hány tucat tagnak kellene elküldeni minden egyes üzenetet.

    MSN-je nem mindenkinek van. Marad a topik, más megoldást nem nagyon tudok.

  • Tyler1
    #13234
    amúgy beiktattam a futást is, de ott is ez a helyzet :) nem bírom, mert szarul veszem a levegőt
  • Tyler1
    #13233
    nem zihálok csak nem jó ütemben veszem és fújom, ezért sokkal kevesebbet bírok...
  • Lazarus
    #13232
    itt a gyakorlatoknál le vannak írva hogyan kell őket rendesen elvégezni, a légzést is beleértve :)

    Vagy úgyérted zihálni kezded a levegőt? Guggolásnál én is, de nem lesz tőle semmi bajod :D Nyomass egy kis futást, úszást ha növelni szeretnéd az állóképességed.
  • Tyler1
    #13231
    hali! nekem egy gondom van, a levegővétel! annyira rossz ritmusba veszem a levegőt, h hamar kifáradok. Vmi tanács erre?? :D
  • SeanJRRussel
    #13230
    - moderálva -

    Mondom ne itt !!
  • Monoton
    #13229
    Jó lenne ha ezt PM-ben v. MSN-en tárgyalnátok meg. Köszönöm
  • Frayer
    #13228
    Ezt a sunyiságot. Előre lefoglalják maguknak az izom.com domaint, de tartalmat nem tesznek fel rá, hanem eladják drágán annak akinek szüksége lenne rá.

    Na találjatok gyorsan valami jó kis nevet, had jegyeztessem be.
    1 nap alatt el is fog készülni, 24 óra kell a dns szerverek frissítéséhez.
    Általában. Tárat tudok adni azt elintézem, de domain nevet valamit találjunk ki.
  • Frayer
    #13227
    ááá ez jó lett volna, csak már foglalt :((
  • Frayer
    #13226
    izom.com
  • Danny1987
    #13225
    bicepsz.com
    musclebeast.hu

  • Redbull756
    #13224
    sunbody.net
    :D
  • Frayer
    #13223
    Találjatok ki valami jó zúzós domaint, vagy nemtom..de valamit muszáj lesz használnunk.

    Biztos van jobb is mint a testepito.com
  • Aquir
    #13222
    talán nem szerencsés ha van hasonló oldal, elgépelik és azt mondják milyen sz*r ez:)
  • Danny1987
    #13221
    testepites.info

    Ez meg szabad.

  • jazzy
    #13220
    viszont kaphatsz jó tanácsokat az oldal aljáról!

    "#
    Tippek, Ötletek
    Legjobb 5 táplálék az egészséges bőrért:
    - zöld tea
    - lazac
    - sárgadinnye
    - répa
    - víz
    "
  • Aquir
    #13219
    és már 2007 óta :)
  • Roger6
    #13218
    És milyen marhára tele van az oldal! Bármire nyomtam, üres volt! XD
  • Aquir
    #13217
    mondjuk testepites.com már van
  • Roger6
    #13216
    A második a nyerő szerintem!

    http://www.testepito.com = 0
    http://www.testepites.com/ = 2
  • Aquir
    #13215
    azazhogy cím*. most jöttem a wikipédiáról xD
  • Aquir
    #13214
    szerintem 2. cikk szimpibb
  • Frayer
    #13213
    Esetleg valami jobb tipp a domainre?
  • Frayer
    #13212
    Na, akkor belekezdek, ha más nem akkor én csinálom meg a grafikát is, de cserébe azt kérem, hogy ti több angol tartalmat fordítsatok le.
    De úgy hogy előtte megbeszéljük mit érdemes átfordítani, hogy ne fordítsunk hülyeségeket.

    Tehát akkor még a domainben egyezzünk meg megint.

    Eddig ott tartunk,hogy vagy:
    http://www.testepito.com/
    http://www.testepites.com/

    De lehet .net is akár.

    A .hu-s domainekkel az a baj, hogy személyi igazolvány kell hozzá. Az ilyen domaineket csak személyi számmal lehet kiváltani. Engem meg érzékenyen érint az állami rendszernek az ilyesféle személyi szabadság ellenőrzése, korlátozása.

    Tehát inkább .com, vagy .net domaint javaslok.

    Ki csinálta a mostani bannert???

    Az legyen szives jellentkezni, tényleg csak egy fél órás munka lenne, csak a fejlécet kellene megcsinálni. Az olyan mint a topik banner.
  • DeerHunter01
    #13211
    köszi a választ.