33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #13290
    -Lehetnének kalkulátorok is csak kérdés h másik oldalét lelehet e nyulni
    -Termékek ajánlása esetleg vélemények írása,ki mit használ mi vált be

    hirtelen ennyi
  • Frayer
    #13289
    Jah.. akit érdekel az kaphat majd @testepites.net es mail címet.

    Majd hozok létre mindenkinek aki kéri, és aki küld be cikkeket a lapra.

    Találjuk ki, hogy milyen rovatok legyenek a lapon.
    Ilyenre gondoltam:

    Alapok
    Edzés elmélet
    Táplálkozás
    ...
    ...
  • Aquir
    #13288
    nekem súlyzókkal előre és oldalraemelésnél van
  • SeanJRRussel
    #13287
    Nekem 2 napja volt már 4. jére a 2év edzés alatt (egszer edzés közben) h a vállam olyan mintha kimenne a helyéről.Tegnap előtt is ülök angol órán persze nem úgy ahogy egy normális diáktól elvárható lenne hanem lábam a széken a kezem meg a térdemen.Erre felugrok a fájdalomtól ami a vállamba nyilalt és olyan érzés,mintha kijönne a helyéről az izület majd visszaugrik.Mondom ez nem az első eset,szerintem a szalaggal lehet valami bár nem tudom.
    Minden esetre érdekes utána fáj egy hétig majd elmúlik.Kb félévente előjön.
  • Aquir
    #13286
    a válladtól:)
  • Frayer
    #13285
    Valószínűleg rotátor köpeny. Vegyél izület védőket, és TANULJ meg normálisan vállazni. Ne nagyon végezz hátrafelé csavaró mozdulatokat.
  • FOXX supreme
    #13284
    Volt már nekem is, volt úgy hogy inkább nem álltam le az ismétlésekkel, csak ne kelljen elengedni:D
  • Hector Troy
    #13283
    Vállazásnál fáj a vállam. Az mitől van ?
  • BADE
    #13282
    Nálam is hasonló a helyzet,ha francia rúdas bicepszet csinálok.Sajnos már hozzászoktam.Bicepszgépen elviselhetetlen,így marad a rúd.
    Ha vkinek szüksége lenne Gaspari Halodrolra,SizeOn-ra,Mhp Dark Rage-re vagy Labrada Charge zsírégetőre nyugodtan szóljon:)
  • Jobson
    #13281
    köszi
  • Frayer
    #13280
    Ez érdekes, mert ilyet már én is éreztem. Régebben.
    Kicsit zavaró volt. Szerintem valami köze volt a csontokhoz, hogy azok nem bírták annyira a terhelést és ilyen enyhe de éles fájdalom szerű érzéssel válaszolt. Ahogy a csontra, egy terhelési pontból teher érte.

    De ahogy fejlődsz szerintem neked is elmúlik majd. Egyél minél több Kalciumot. Ami a legjobb és olcsóbb, a papagájoknak vannak ilyen mészkő szerűségek, tiszta kalcium kő. Na abból késsel faragj le magadnak és idd meg.
    Napi 1-2 gramm kálcium +D vitamin, és várd hogy elmúlik.

    De ásvány anyag komplex sem árthat. Egy marék földet megeszel naponta oszt szevasz. Na jó nem de érdemes venni ilyet is.

    Nekem a sciteces vitamin komplextől, olyan sötét sárga vizeletem van, hogy rossz nézni ahogy hugyozok. Asszem keresek most valami mást, lehet megterheli a vesémet.
  • Jobson
    #13279
    Engem is szoktak csókólomozni, de mindig szólok,hogy inkább helló vagy szia.

    De hogy a témánál maradjunk. Az mitől van, hogy (főleg bicepszezésnél) amikor megemelem a súlyt akkor egy kicsit fáj az alkarom. Gyakorlat közben nem fáj, de mikor teszem le a súlyt akkor iszonyat tud fájni. ahogy szünik meg a terhelés úgy fáj egre jobban. Mikor elengedem teljesen akkor még belenyilal egy utolsót, és utánna semmi fájdalom. Most két hete pihentem de úgyanúgy fáj. Kiváncsi lennék a véleményetekre, hogy ez mi lehet. És ha lehet Frayer te is válaszolj :)
    köszi
  • jazzy
    #13278
    Rám is köszönt csókolommal, pedig én csak 22 vagyok.
    Reflexből megszólaltam hogy csókoljál.. srác kicsit meglepődött
  • Roger6
    #13277
    Öreg vagyok?! "Csak" 25 év áll mögöttem.Múltkor csókolomot köszönt nekem egy srác a lépcsőházban, kicsit sokkolt a dolog, nem is köszöntem vissza neki! Ti is toljatok képet, aztán megnézzük nyár végére hogyan változtak a dolgok. (A képet meg magamról csináltam fotóállvány segítségével)
  • csuszi
    #13276
    én nem találok egy értelmes embert se a spanok között, aki tudna fényképezni. tök bénák...
  • csuszi
    #13275
    érdekes fényviszonyok:) mondjuk jól áll, de a fasz se hinné, hogy ilyen öreg vagy. én ennyi idősen "dagibb" voltam.
  • SeanJRRussel
    #13274
    Én már nem tom h mikor mondtam h képeket dobjunk fel egymásnak.....azóta sincs belőle semmi!
    Jó lesz ez mondjuk én azért jóval zsírosabb vagyok meg most vizesített a creatin is
    Azért az a hát nem néz ki rosszul
  • jazzy
    #13273
    Hát 8 kg pluszba az teljesen korrekt, csak így tovább!
    Várjuk majd a helyzetjelentést :P
  • Aquir
    #13272
    te isten:)
  • Roger6
    #13271
    Hát öööö... Nem vagyok nagydarab, fél éve kezdtem. 68 kg voltam, most 76 vagyok (180 cm), 83-85 a cél, de csak jövőre, és majd onnan vissza 7x-re. Szóval szépen lassan alakul a dolog. 1. kép: hát, 2. kép: elölről. Azért nem kell kiröhögni, ti is elkezdtétek valahol. Majd jövőre beszartok, olyan képeket mutatok majd (remélem)!
  • jazzy
    #13270
    toljál képet mi nem szólunk be!
  • Lazarus
    #13269
    Irigyek, szarjad le
  • Roger6
    #13268
    Tegnap a mekiben állt előttem egy faszi, ő tuti megvolt 200 kg. Csak ő szélességre volt akkora, mint én magasságra... Undorító! És az ilyenek szólnak, amikor ujjatlanban vagyok, hogy ne feszítsek (pedig csak a kutyámat sétáltatom), az eszem megáll.
  • FOXX supreme
    #13267
    Megnézetem, jó lesz nagyon, csak nemtudom mikor fogom tudni megnézni megint...( nemtudom mikor leszek 200 kg:D )
  • SeanJRRussel
    #13266
    a szövegek is jók
    még jó h ott fgyel az underconstruction logo me hülyének néznének bennünket különben
  • Lazarus
    #13265
    Hát az a szem ritka gusztustalan -_-'
  • Aquir
    #13264
    tudom, de olyan meredten néz... xD
  • Frayer
    #13263
    Kellett egy két kép, hogy fel tudjam használni az alt tag cimkéjüket a kereső optimalizált tartalom miatt.
  • Aquir
    #13262
    mi az a csúnya szem ott? :) a kereső miatt...
    de a címe alapján testépítenek szegénybe xD
  • Frayer
    #13261

    Na úgy néz ki megjöttek a dns frissítések.
    Most már elérhető az oldal.
    Rakok linket is, hogy a google megtalálhassa.

    Testépítés

    Ha valaki hivatkozik rá, a link szövegébe valamilyen kulcsszót tegyen majd, amire keresnek a google-ban is.

    Kulcsszavak:
    Testépítés, táplálkozás, tömegnövelés, diéta, ilyenek.
    Ilyesmik lehetnek a hivatkozó linkben.
  • Frayer
    #13260
    Most akkor szépen kitalálok egy tartalom kezelő programot.
    Eddig még nem írtam ilyet, de most itt az ideje.

    Nem akarok cms rendszereket használni, vagy wordpresst. Inkább írok egy sajátot, a steroid rovatnak úgy is sajátságos kialakítása lesz, ahogy én azt már előre kigondoltam.
  • Aquir
    #13259
    akkor hajrá:)
  • Frayer
    #13258
    Megvagyok papi
  • Roger6
    #13257
  • SeanJRRussel
    #13256
    Jól van apa foglaljad!!!!!!!!
  • OPM
    #13255
    bár csak ritkán írok, de követem az eseményeket

    szerintem teljesen korrekt ez a domain, nekem tetszik

    +1
  • Frayer
    #13254
    Szóval

    www.testepites.net

    megfelel vagy sem?
    Szerintem a legrelevánsabb domain név.
    Gyorsan írjatok valamit, mert indítanám a foglalást, ha tetszik.
  • FOXX supreme
    #13253
    Nevetséges az egész, olyanért basznak le, hogy a testépítés topikba, testépítésről beszélünk !:XDDDD, utánna leírom röviden tömören a véleményem, és büntetőpont, utánna meg visszavonva !:D kisfiú vagy vagy kislány?:D Hát szóval:D
  • csuszi
    #13252
    többször írtam oda, egyszer nem kapott büntetést...lehet visszakeresni.
  • Roger6
    #13251


    (szerintem is nagyon fontos a jó domain)