33479
12316971501353788406.png
  • Danny1987
    #13330
    Kár hogy túlélte az ilyen hülye nem érdemli meg az életet.
  • MEdievil
    #13329
    És ez még is miért jó? Ha arra megy valaki hogy csúnyán megsérüljön akkor tényleg nem tudok jobb módszert edzőteremben de edzés szempontjából semmit nem ér, hogy föld helyett labdán állsz szerintem.
  • Roger6
    #13328
    Hát ha te nagyobb izmokat növesztettél 4 hónap alatt, mint a többiek 1 év alatt, akkor elég szar helyre jársz... Ha meg kaja nélkül lettek nagyobb izmaid mint másnak, akkor a többiek sem kajálnak valószínű. Ez szerintem logikus: nincs tápanyag (kaja) = nincs izomnövekedés. Vagy nálatok ez hogy megy? Majd azért dobjál képet, hogy honnan hova jutottál. Köszönöm szépen.

    Ja, megnéztem az adatlapodat. Neme: lány. Ejjha, nagy hantamester vagy te...
  • Frayer
    #13327
    Találtam újabb két okot amiért igenis van létjogosultsága a testépítésnek.
    Egy szellemi és testi, a másik pusztán szellemi.
    Megfigyeltem, hogy a testépítés nemcsak a testet, de a szellemi képességeket is fejleszti. Értelmet kölcsönöz a hülyegyerekek számára is. Fejleszti a személyiséget. Nem csak komolyabb megjelenést, de komolyabb gondolkodást is indukál.








  • Panzermeyer
    #13326
    Ne ijeszd el! Én a fotókra kíváncsi lennék.
    Egy átlagembernél biztosan izmosabb az a valaki, aki súlyzózik.
  • SeanJRRussel
    #13325
    Már ne is haargudj de amit leírtál....hát sztem a naggya egy hatalmas hülyeség.
    Tény h az edzés elején hirtelen megnő az izom de utána ez majd lelassul és vért kell szenvedni a növésért.
    A többiek is majd kifejtik a véleményüket.
  • huntofa
    #13324
    Tipp kezdőknek:

    4 hónapja járok konditerembe, az előtt soha. Egy dolgot megtanultam: SENKIRE sem szabad hallgatni , 90%ban csak azt tudták mondani: ,, ne edz túl sokat , túl gyakran" bla bla bla. Ma már ott tartok hogy szebb izmokat alakítottam ki 4 hónap alatt mint aki 1 éve ott van... persze irigykedni tud...

    A másik: edzésterveknek sem szabad hinni. Én pl annyit csinálok amennyi jól esik, amennyit akarok , van mikor bicepszre 15x20 db-ot felhúzok 20 kgos súlyzóval minden nap, aztán jöhet a köv bicepsz gyakorlat újabb súlyzóval, vagy rúddal. ( heti 6szor ). semmi baja a karomnak

    A harmadik: kaja. nem zabálok se tojást , se kenyeret , se kiló húsokat. mégis nagyobb és szebb izmaim lettek mint másnak.

    Na erről ennyit . majd dobok fel képeket is.


    ui.: Abban van igazság hogy az ember önbizalma megnől, ráadásul a csajok is megnéznek az úton ( szokás szerint a férfiak 90%a aki nem sportol irigykedik... ) , szóval nem gondoltam volna hogy ennyire jó dolog a testépítés.
  • huntofa
    #13323
    egyetértek , napi 8 banánt eszek. éjjel nappal amikor kedvem van. van benne energia
  • Scottt
    #13322
    Banán az sok energiát ad^^
  • Frayer
    #13321
    Komoly problémák vannak annak az agyával aki kitalálta ezt a labdát az edzőtermekbe.
    A hülyék tömege meg felvette ezt a divatot is, és ma már majd minden teremben ott van ez a szörnyű életveszélyes dolog a súlyos vasak között.
    =(
    szörnyű
  • Lazarus
    #13320
    :D
  • ThisZip
    #13319
    Sziasztok!

    Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van olyan étel aminek segítségével "javíthatom" az állóképességem? Munkám során folyamatosan mozognom kell és előfordul, hogy hamar elfáradok pedig kéne még plusz energia. Nem szeretnék semmilyen étrendkiegészítőt enni, "természetes" forrás kéne.


    Üdv
  • SeanJRRussel
    #13318
    diétnánál aza szabály h a fehérjét fel kel vinni 3-4g/kg ra a szénhidrátot illetve a zsírokat viszább venni.Plusz fehérje sose árt.
  • Gyulampard
    #13317
    Sziasztok.azzal akérdéssel fordulnék hozzátok h 1 honapja szedem a muscletech thermo gain-t.diátázok is rendszeresen 1 honap alatt lement 6 kilo,és eröben is nagyon megdobott.nos a kérdésem az lenne h ha emellé szednék 100%-os fehérjét érdemes lenne vagy pedig még fogyni kell.amugy 116 kilo voltam és most 110 kilo.kezdésnél 65 kiloba alig birtam belenyomni fekve de ma sikerült a 91kg-ot 10x.ha valaki tud okosságot mondani az szoljon.előre is köszönöm sziasztok
  • SeanJRRussel
    #13316
    Csak csatlakozni zudok az előttem szólóhoz,hogy az otthon edzés egy BAROMSÁG!!!!!!
    persze vannak kivételek de nem lehet fejlődni.2db 5kg-s súlyzóval meg sokra megy.Tessék havonta 4-5e forintot befektetni és elmenni terembe.
  • Roger6
    #13315
    Hagyjátok már ezt az otthon akarok edzeni témát. Tiszta felesleges. Én is így akartam, aztán elmentem terembe. 1 hét alatt többet fejlődtem, és több tapasztalatot szedtem össze, mint otthon 2 hónap alatt. Ha engem kérdezel, halál haszontalan otthon edzeni, nem lesel el fogásokat, nem tudsz kitől tanácsot kérni, nincs megfelelő felszerelés (súlyzó meg fekpad édeskevés). Szedd össze magad, pakoljál be szépen a tatyódba törölközőt, edzőcipőt, ruhát, aztán irány egy terem, ott talán még fejlődsz is. De tényleg, hagyjad az otthon edzést. Hétvégére jó, amikor unatkozol, de megfelelő felszerelés nélkül csak időpocsékolás, aztán majd feladod pár hónap múlva, hogy nincs eredmény. Hát így persze, hogy nincs...
  • evil 007
    #13314
    jah és Ektomorf:D
  • evil 007
    #13313
    17 éves:D ha ez kell:D
  • evil 007
    #13312
    sziasztok!

    szeretnék kérni egy tanácsot egy 180cm 60kg ( 28as karja van) os embernek körülbelül mien edzésterv kellene hogy rendesen azé láccon rajta valami hogy legyen kidolgozott egy picit és am mivel kezdő a spanom ezért szeretném ha tudnátok mondani valami étrendet is vagy valami iesmit mert elkezdene szeretni gyurni:) a válaszadást előre is köszönöm: (pl fekvőtámasz 1 héten 5x 10x 20 vagy vaélami iesmire gonodok mindenképpen otthon szeretne gyurni van 2db 5 kilos sulyzolya a fekpadot most cisnáltatja)
  • sandor8206
    #13311
    semmi extra fogyásban nem a mozgás a lényeg (az is de nem az az alapvető), hanem a diéta, kajálj rendesen és mellette fussál, sétálj, fekvőtámasz, felülés, torna stb. lényegtelen csak mozgás amit ha csak otthon akarsz csinálni és ok lesz. Diétás étrendet pedig találhatsz bármelyik testépítő oldalon pl: itt
  • Zsolti1124
    #13310
    sziasztok!
    Bocs hogy ide írok de segítség kellene mert más topicban nem segítettek.
    Van rajtam 2-3 kg súlyfelesleg és azt szeretném eltüntetni de sajnos ahol én lakok nincs konditerem meg ilyenek és valamilyen olyan módszer kellene amit gép megy ilyenek nélkül el lehet végezni.
    Aki segítene és lenne a "személyiedzőm" :D az vegyen fel msn-re:[email protected]
    Vagy írjon ide minél hamarabb.
  • redbull0304
    #13309
    Nekem elég érzékeny a gyomrom, úgyhogy valószínű az lesz... :/
  • SeanJRRussel
    #13308
    Nekem még sose volt hasmenésem tőle és mondom az 1. adagot éhgyomorra veszem be.sztem ez egyén függő meg creatin függő.
  • redbull0304
    #13307
    Most olvastam, hogy a normál adagoknál is felléphet hasmenés az első hetekben, van valami olyan táplálék ami segít ennek elkerülésében?
  • redbull0304
    #13306
    Értem, köszi!
  • Panzermeyer
    #13305
    Nehogy egyszerre 20 g-ot megegyél, barátom! Hacsak nem akarsz magadnak hatalmas hasmenést. Meg amúgy is, 5 g-ot fél liter vízben kell feloldani, 20 g-ot akkor 2 literben kell. Hogy innál már meg egyszerre 2 liter vizet. Maradj szépen az 5 g-os adagoknál és oszd szét a nap folyamán egyenletesen.
  • redbull0304
    #13304
    Köszi! Én is így gondoltam, hogy első hónapba dupla adagot (10g-10g) szedek be, a második hónapba pedig négyszereset (20g-20g)! Viszont ennek a Tri-Creatine Malate-nek nincs betöltési szakasza, legalábbis ezt írják róla. Szőlőcukorból mennyit érdemes hozzá szedni?
  • Panzermeyer
    #13303
    Nekem is lenne kérdésem.
    Ha a tömegelésem során napi 4 kanálnyi jóféle növényi olajat vettem magamhoz, akkor most ezt a diétámban csökkentenem kell, vagy esetleg emeljek rajta, avagy tartsam 4 kanálon továbbra is, ha a ch-t csökkentem és a fehérjét emelem? Köszi.
  • SeanJRRussel
    #13302
    Én speciel napi 15g szedek,reggel éhgyomorra 5g,edzés előtt és után 5-5 gramm.
  • Panzermeyer
    #13301
    Nos, annyi bizonyos, h a monohidrátból a betöltési szakasz (7-10 nap) esetén minden 15 kilóra kell számolni 5 g-ot, majd amikor már a szintentartás van, akkor szoktak minden 25 kilóra számolni 5 g-ot.

    A TCM egy elméletileg fejlettebb kreatin, jobban hasznosul, mint a monohidrát, tehát ugyanahoz a hatáshoz kevesebbet kell belőle fogyasztani. Szóval a papíron azt írják, h 10 g-ot kell fogyasztani... Én úgy gondolom az ilyen adagokat a 70-75 kilós kis átlagembereknek, kezdőknek ajánlgatják. Gondolj csak bele, ha 120 kiló lennél, akkor is csupán 10 g-ot kellene fogyasztani? Aligha. Szerintem nyugodtan fogyassz belőle 3x5 g-os adagot, esetleg 4x5-öt. Én CEE-ből 3x5-öt használok.
  • redbull0304
    #13300
    Sziasztok!
    Jövőhetén kezdek el szedni Tri-Creatine Malate-det, azt írj, hogy edzés előtt, edzés után 5g-5g... Hallottam már sok helyen, hogy a Creatinoknál érdemes kiszámolni testsúly alapján, hogy mennyit érdemes bevinni belőlük, és szépen fokozatosan lehet emelni az adagot mivel a test immúnis lesz rá szép lassan. 2hónapig tervezem a szedését, 90kg vagyok, az lenne a kérdés, hogy elég-e lesz a napi 2x 5g vagy ezt emeljem már egyből?! Előre is köszi a segítséget!

    Üdv,
    Kristóf
  • SeanJRRussel
    #13299
    Szard le nekem is nagyobb meg erősebb a bal mellem.Pl a jobb vállannagyobb mint a bal stb. pedig jobb kezes vagyok mióta az eszemet tudom.
  • Frayer
    #13298
    Simán van ilyen. A csajoknál is van hogy az egyik melle nagyobb mint a másik. Az eresedés is genetikai jellemző is. Én pl nem eresedek.
  • lord nihilus
    #13297
    asszem megtöröm a csendet xD
    genetikai dolgok miatt történhet olyan h egyik oldali izmok jobban fejlődnek mint a másik? (nálam konkrétan a bal oldali mellizmom nagyobb a jobb oldalinál miközben a bal oldal hamarabb "felmondja" a szolgálatot teljesítés közben) persze az is módosít a dolgon h azon az oldalon a bordáim is láthatóan nagyobbak vagy magasabbak (valszeg a szivem miatt)...ettől függetlenül régóta odafigyelek h mindkét oldalról egyformán dolgozzanak az izmok
    a másik kérdésem az lenne h nem gond-e a fura eresedés? gondolok itt arra h a bal vállamon és felkaromon nagyon könnyen kijönnek, valamint elég sűrűen behálózzák (edzőteremben szokták egyesek megkérdezni h szedek-e valamit xD )

    bocsi a lámaságom, sokat olvastam, de maradnak ki dolgok ezekszerint :S előre is köszi :)
  • Roman
    #13296
    Jó hírem van, még jelenleg itt a magyar berkekben fellelhető legteljesebb és legjobb kötelező olvasmány kezdők számára.

    http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_01_20_lep_895_beavatas.php
    http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_01_90_kgt_325_elsosegely.php

    de idő kérdése, hogy meddig marad ez a legjobb, hehe.
  • Czdano
    #13295
    Hali!
    2 hete kezdtem el súlyzózni egy 6 kilossal. Sajnos csak egy van belőle ;( Többen mondták hogy ahhoz hogy legyen eredménye a munkának oda kell figyelni a táplálkozásra (magas fehérje és szénhidrát tartalmú ételek) Mik ezek a kaják? Ajánlották hogy egyek sok tejterméket (pl sajt..) kenyeret stb. de biztos tudtok ajánlani ezeken kívül mást is :-p.

    Súlyzózáshoz ajánlottak többféle "edzéstervet" gondolok itt 6x6-os 4x8-as és 10x5-ös emelgetésekre. Melyik a legjobb? Miből mennyit érdemes csinálni?

    Haver mondta hogy érdemes "pihenőnapokat" tartani hogy pihenjen az izom..megéri ilyet tartani?
  • SeanJRRussel
    #13294
    OK
  • Frayer
    #13293
    Jólvan értelek.
    De én ellenzem valahogy a kalkulátorokat.
    Minden szervezet másmilyen, valakinek a tömegeléshez elég 35 ös kalória szorzó, valakinek meg 50 es kell. A kalkulátor egyszerűen nem tudhatja, hogy milyen genetikával rendelkezik az egyén.
    Ugyan ez áll a proteinekre. Sőt, az arányokat időben célszerű változtatni is, nem érdemes egy szinten tartani semmit sem hosszú távon.
    Alaptétel, hogy semmi sem működik hosszútávon. Hogy mindent változtatni kell időközönként. Egy kalkulátorral meg konzerválunk bizonyos arányokat, mennyiségeket, ami ha berögzül, nagyon rossz szokássá válik.
  • SeanJRRussel
    #13292
    Olyanra gondoltam mint pl ami a builderen van h kalória szükségletedet kiszámolja,szénhidrát meg protein szükséglet zsírok ilyesmi.Hiába írod ki h fiam ha nőni akarsz akko ennyiből ennyi g kell sok olyan van aki analfabéta ehez vagy csak lusta utána számolni.egyszerűbb bepötyögni az adatokat és megkapja azt amire szüksége van.
    Vakolj paraszt módszer meg azért sztem növelné a színvonalat is-"Nézd má Béla ezeknek tök fasza táplálék táplázatuk van meg többféle kalkulátoraik,wazzeeeeeeeee!"
  • Frayer
    #13291
    Ez jó 5let.

    De a kalkulátorokban nem hiszek. Semmi közük a valósághoz, mint azok a mérlegek amelyek megmondják mennyi a testzsír százalékod. Nincs semmi alapja.