33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #13490
    Nah úgy látom h tetszett a videó,amúgy télleg van benne valami h ezek a getto majmok mi a aszartól nőnek ekkorára???:DDDDDD

    A teszto fokozó nem nekem kell,mivel én még csak 18 vagyok ezé a teszto szintem a plafont very:), hanem faternak, ő meg 45 éves aztán akar egy keveset formálódni még az öreg:D
  • Roman
    #13489
    ZMA az krvadrága, nem érdemes meggvenni. Akkor inkább szar Walmarkos kalcium-magnézium-cink egy kis b6 vitaminnal kombinálva.

    Házi tesztoszteron fokozó. Sean, én 4 hónapig magas zsírtartalmú-alacsony szénhidrátos étrenddel tömegeltem, szóval ettem az egész tojást (sárgáját nem baszod ki..) meg szalonnát egész nap kétpofára, és egész pofás eredményeket értem el vele, picit nőttem, picit pucolódtam, a laboreredményeimben meg tesztó meg DHAE ki volt csillagozva annyira magasra sikeredett..

    Mégegyszer nem csinálom azt végig, már csömöröm volt a sok zsírtól, most élvezem a nyár gyümölcseit :)
  • Roman
    #13488
    Sean, az nagyon videó, bevallom, mióta láttam, azóta nehéz úgy elmennem egy játszótér mellett, hogy pár sorozat húzódzkodást-tolódzkodást ne csináljak a mászókákon.. :)

    Múltkor is unatkoztam nagyanyámnál családlátogatáson, azt a sarokban levő korláton tolódzkodtam olyan "girondasztájlban" nyóc sort, 5 napig a mellem majd szíjjeszakadt :D nagyon aranyos
  • Roger6
    #13487
    Így van, biztos a gettóban kapott ingyenkonyhai zsíroskenyértől nőttek ilyen szép izmaik... De ha megfigyelnéd, mindenki azt mondja itt, hogy a kaja a lényeg, és nem az általad említett szar tömegnövelő, kreatin, fehérje.

    "lehet vki anélkül is izmos, csak hát aki nem díszizmokat akar, meg nem kitartó" - minden egyes izomért a testeden keményen meg kell dolgoznod, így aki nem kitartó, az bizony nem is lesz izmos.
  • Tyler1
    #13486
    meg ennyit a szar tömegnövelőkről, kreatinokról, fehérjeporokról :) lehet vki anélkül is izmos, csak hát aki nem díszizmokat akar, meg nem kitartó... :D
  • Gyúrógép
    #13485
    Mennyi idos vagy hogy tesztofokozo kell ? Ha 30 feletti akkor ZMA lefekves elott, vagy plusba ehhez tribu , mas nem kell...
    A tobbi sokkal dragabb szarra csak a penzedet vesztegeted.A termeszetes tesztoszintet ugyis csak egy bizonyos szintig lehet fokozni...kox nelkul
  • Gyúrógép
    #13484
    Ezek szerint levegot se veszel hetvegen ? Vagod nem ? :DD
  • SeanJRRussel
    #13483
    Ennyit az ezdőtermekről....
    24hr ghetto workout
  • SeanJRRussel
    #13482
    10g-t szedjél szeggyé végig amíg el nem fogy minden nap,edzés napokon éhgyomorra 5g meg edzés előtt 30 percel megint 5g.
    Én sose töltök hanem így szedem és jó.
    Többiek úgy is írnak majd h ki h szokta h lenne jó de ez egyén függő.
  • berto17
    #13481
    hétvégén nem edzem, akkor is menjenek az adagok ugyan ugy?
  • berto17
    #13480
    Vettem kreatint,a dobozon az van hogy 10 napig napi 20 gramm, utána 30 napig napi 10.
    DE hallottam olyat is, hogy testsúlyom osztva hárommal, és annyi kell feltöltésnél 87:3=29.utána akkor 14,5. De így meg hamar elfogyna. Tud valaki valami ötletet?
  • Roger6
    #13479
    A mell belső részére tudtok valami hatásos gyakorlatot a szűkfogású fekvenyomáson kívül?
  • Roger6
    #13478
    Az megy ezerrel, de az mégsem melle, ráadásul ugye a csont is beleszámít a tömegbe, ezért nem jövök ki sokkal jobban, mintha mellét vennék. De hát ez van, legalább a kutyám örül a sok csontnak.
  • redbull0304
    #13477
    Akkor csirkecomb! :)
  • Roger6
    #13476
    Utálom a hónap végéket, amikor nincs pénzem csirkemellre.
  • BADE
    #13475
    Tribulus Terrestris(Királydinnye növény kivonata)

    van ilyen nevű termék is+rengeteg amiben ez a hatóanyag
  • SeanJRRussel
    #13474
    fiygeljetek már, nem tud senki olyan termékről amiben/ami természetes tesztoszteron szint növelő lenne????
  • BADE
    #13473
    ha még az áfa és áremelés előtt szeretnétek bolti ár alatt(általában 2000el olcsóbbak(a 88as Pak akár 6000Ftal is),mint a shop.builder vagy az extremefit) tápkiegekhez jutni,akkor priviben megtalálsz
    Lista:
    BSN Nitrix360,Axis,Atro-Phex
    Muscletech Gakic Hardcore
    Animal Pump,Stak21,Pak88!as
    Gaspari PlasmaJet,Halodrol,SizeOn
    MHP Dark Rage
    Labrada CHARGE
  • center86
    #13472
    szevasztok. eddig még sosem diétáztam, de most szeretném elkezdeni. tudnátok ebben segíteni? mennyi legyen a fehérje és a ch? igazából semmit nem tudok ebben a témában. milyen ételeket egyek, mennyit eddzek? mivel egészítsem ki/helyettesítsem az eddigi edzést? gondolom ilynekor tömegnövelőt iktassam ki. lenmagolajat továbbra is használjak? edzés előtt mikor és mennyit egyek. hogy osszam be az étkezéseket? ilyen és ehhez hasonló dolgokra lennék kíváncsi.
  • Frayer
    #13471
    Az oldalhoz kellene egy grafikus.
    Mert nem fogok mindent én elvégezni. Akkor már az oldal teljes egészében az enyém lenne, mert csak nekem van hozzá közöm. Ez meg így nem ér. Más is vegye ki a részét. Ezért nekem nem fizetnek, legalább a designt megcsinálhatná valaki más.

    A másik.
    Ezek mandrók tényleg azt hiszik, hogy táplálékkiegészítőtől nőnek?

    Kipróbálják ezt, kipróbálják azt, és levonják az általános következtetést, hogy ez nem hat, az meg hat.
    Más ugyan így következtet, csak nála lehet fordítva.
    Most akkor melyik jó és melyik nem??
    A táplálék kiegészítő csak egy nagyon kis része a kirakósnak.
    Olyan mint a robogókba a benzinhez egy kis olajat kell adagolni, kiegészítőként.
    De mi van akkor ha valaki túl nagy jelentőséget tulajdonít neki, és a végén már a sok sok olajhoz cseppent egy kis benzin molekulát.
    Hát nem tudom hogy fog menni így az a robogó.

    Ugyan így, előbb legyen meg a bőséges tápláló kaja, amit ki lehet egészíteni kiegekkel.
  • redbull0304
    #13470
    VM35-öt én is szedtem! Nagyon finom az íze, és szép lassan fejlődik tőle az ember úgyhogy nem fog "felfújni" :D Ajánlom!
  • jazzy
    #13469
    Felfújt lufi?
    Ezektől hülyét kapok szerinted mi a fene fúj fel téged? Héliumot pumpálnak beléd álmodban ha tápkieget eszel?

    Táplálkozást lentebb elolvashatod, vagy itt vagy itt, ebben segít neked az első 2 említett.
    Ha ez megvan utána mehet volumass.
  • Milka
    #13468
    ja de nem akarom hgy ugy nézzek mint egyx egy felfujt lufi töle
  • Milka
    #13467
    csáó! olyan kérdésem lenne hogy heti 3-4edzés 2naponta ahogy kijön,és hogy melyiket ajánljátok ha egy kis pluszt akarok felszedni,de izomban anabolic whey,100%whey protein vagy volumass35?


    köszi
  • SeanJRRussel
    #13466
    KÉPET TOLHATNÁL
  • Roman
    #13465
    Hmmm diéta egy ideje.. Ma lesz lassan egy hete, hogy elkezdtem. Eddig szép, felsejlett néhány kis oldalsópocak izmocska, elkezdett megint csíkozódni a mellem, picit a vállam szárazabb lett.

    Zsír lehetett, ami lement, mert a szénhidrátbevitelem jó magas, de nagy része edzés előtt-közben-után fogy, s iszonyat mennyiségű nátriumot viszek be. Muszáj, mert pl. ha nem tolok be 1 kis konyhasót edzés előtt, szanaszétgörcsölök. Szóval ca-mg-k-na megy orrbaszarásig. Kardió is, intenzíven ám. Ugrókötél-lépcsősprint-vízszintes futás-gyaloglás ezek váltakozva, de figyelek, hogy 30-35 percnél ne tartson tovább egy kardióedzés (be is szarnék, meg is halnék.. ez intenzív bazdmeg)

    Súlyzós edzés heti 3-ra visszavéve 2fele bontva, nagy súllyal 1 munkasorozat (persze :D 3-4 bemelegítősor az mindig van, de azt nem számoljuk.. pl. guggolás rúd-12 50 kg 6 80 kg 6 100 kg 6 és utána mondjuk munkasor 130-al 6-8, vsagy amennyi megy.. a melegítés alatt nem fárasztom szét magam)

    Csak egy picike diétát tervezek, mert szerencsére már most vagyok olyan szálkás, mint tavaly nyár végén. 2-3 hét s jó leszek, ha fenntartom az edzések sűrűségét-intenzitását. Ezt úgy próbálom biztosítani, hogy inkább kevés napra besűrítek több edzést s több teljes pihenőnapot biztosítok.

    A szedret meg le kell szednem a kertben, aztán lefagyasztani. Reggelire nagyon bubsi pár kanál zab, fagyasztott "berrymix", felöntve vízzel, mikrózom amíg a zab jól fel nm püffed, egy kis édesítő s ehhez a vaníliás protkó. Ez kéremszépen a mámor mennyországa, iszonyat fincsi.

    Most büszke vagyok mondjuk. Hiába nőtt tavalyhoz képest a testsúlyom 81-ről 97 kg-ra, tavaly nem bírtam tolódzkodni testsúllyal, most meg 16 kg-ot magamhoz kötve megy 12, a mellem meg szétdurran. Felhúzás most 155 kg*5. Év végére ezt fogom feltornázni, ígérem!

    Tuan Tran nevű sárgát ki ismeri? youtube-on van róla pár videó, ő úgy edzi a felhúzását, hogy csinálja normálmagasságból, aztán emelvényről, aztán bakról. Nekem most csak "alacsonyról" van lehetőségem csnálni, mert a legnagyobb tárcsa átmérője fele a szabványnak, de így erősödni fog a mozdulat alsó része. Erre kéne rádobni pár bakost, hogy erősödjjön a marik meg a befejezőrész.

    Btw, amióta minden nap futkosok, azóta krvára nincs izomlázam az alsótestemben. Tegnap mondjuk a vádlim fel volt dagadva, mint egy elefántnak, de ez normális, ha vki DC-s vádlitréning (5 mp-es negatív, lenn 15 mp-es vagy ameddig bírod statikus nyújtás, aztán robbanékony pozitív és ezt csinálod gecinagy súllyal) után még ugrókötelezésbe kezd.

    Nem hinném, hogy nagy baj lesz a túledzéssel, amíg egy héten 2 nap teljesen pihi, s minden nap 10 órát alszom, s eszek elég szénhidrátot, mikronutrienst. Igaz-é?

    Amúgy basznám tovább a ketogén dijettát, de egyik nap vásárolgatva megrohantam a gyümölcsöst. Mondom, ha van valami, ami miatt megéri szénhidrátot enni, az a gyümölcs. Édes és imádom.

    Hűű ez hosszú lett :)
  • SeanJRRussel
    #13464
    Nekem az alvás se nagyon ment.11 körül ha elaludtam de forgolódtam meg izzadtam mint az állat.
    Most meg olyan vagyok mint a mosott szar.
    AMúgy figyi má,az oldallal mivan?Leállt a project?
  • Frayer
    #13463
    Ugyanaz a hatás, és jobban kijössz a 200 mg koffein tabelttával. Olyan 15 ft ra jön ki egy szem.

    Egy szem, gyorsít, erősít, felpörget. Jól érzed magad.
    Két szem már megdob rendesen, megérzed a szived is, hogy dobog. Kicsit szédülhetsz is tőle.
    Három szemtől már vacognak a fogaid, remeg a kezed és nem tudsz koncentrálni, és várod a hatás végét, diszkonfort érzet. Lehet nem tudsz aludni ha este felé vetted be.

    Persze ezek a dózisok úgy értendők, hogy én nemkávézok.
    Tehát nem szoktam meg a koffeint. Aki rendszeresen kávézik, annál lehet több kell ugyan ezeknek a hatásoknak a kiváltásához.
  • Gyúrógép
    #13462
    Ja az elso 4-5 tasak nekem is bejott aztan nyekk, semmit nem ereztem...
  • SeanJRRussel
    #13461
    Régebben volt róla szó de most jutottam odáig h kipróbáltam HOT BLOOD Scitec féle boszorkány kotyvalékát.3 kor ittam meg de még most is pörgök rendesen pedig 11 gyakorlaton túl vagyok (4 hát,4 bicepsz,3 váll)
    Szóval nálam teljesen fasza a termék bár lehet h délelőtt kéne edzeni és akko alkalmazni vagy leállni vele mert ha aludni se fogok tudni akko az gázos....
  • redbull0304
    #13460
    Igen ez sajnos full genetika! Körülbelül másfél éve edzek ennyi idő alatt max 3-4cm nőtt a karom, azaz nem drasztikusan nőtt, nem szedtem semmi kokszot, táplálékkiegészítőt is csak fél éves edzés után kezdtem el szedni mégis jöttek/jönnek a "tigriscsíkok" :D:/ Van szinte mindegyik nagyobb gyártónak ilyen stirák elleni krém, csak az a kérdés melyik a jó, melyik használ... Van Avonos 2e-ért meg Vichy 10e-ért is... :/ Engem eddig nem nagyon zavart de tegnap észre vettem hogy az alsómell részen is kezd kialakulni, ez már viszont elégé zavar. Most fejeztem be egy kreatin kúrát, lehet ez az oka, most nagyon visszafogok venni a mellezésből, csak kis súllyal sok szériát fogok csinálni és veszek valami krémet! Na mind1, ha valaki ismer hatásos módszert akkor írjon!
  • SeanJRRussel
    #13459
    Engem annyira nem zavarnak a stirák,eddig még csak a mellemnél van egy pár de idővel úgy is halványulnak.
    Lehet hülyeség de szerintem ez is genetika kérdése h kinek hogyan bír a bőre rugalmas lenni.
    Hallottam én is olyat h valaki edzés előtt bekeni a kényes helyeket, de mivel én még nem próbáltam így nem is tudok nyilatkozni, én megvagyok velük.
    (legalább tudom h növök)
  • gunnarka
    #13458
    Köszi az eddigi segítséget! 70 kiló vagyok és 187 centi, sokat kajálok, mellette kondizok keményen, de nem nagyon meg látszik rajtam, ezért szerettem volna valami segítséghez fordulni.
  • MEdievil
    #13457
    Nekem nem de az öcsémnek sikerült összeszednie pár tigriscsíkot. A legjobb a megelőzés figyelni kell a bőrre és ha látszik a kialakulása akkor vissza kell venni az edzésből kicsit és hagyni hogy a bőr az izommal együtt növekedjen. Anno itt is volt valami idióta aki szerint a szteroidokkal és hasonlókkal lehet előidézni de nem sajnos még tápkiegek nélkül is lehet annyit nőni hogy ne bírja a bőr. Amúgy szerintem nem vészesek de azért ha odafigyel valaki és nem cél a minél gyorsabb növekedés akkor el lehet kerülni.
  • Aquir
    #13456
    milyen bőrrepedés?

    Ajak - Szőlőzsír
    Kéz-láb - hidratálókrém
  • redbull0304
    #13455
    Ti hogy álltok a bőrrepedéssel? Tudom, hogy nem lehet ellen semmi se tenni de van valakinek valami bevált módszere amivel legalább lassítani, csillapítani lehet? Hallottam már testápolóval, meg terheseknek felírt krémmel való kenegetést. Kíváncsi vagyok nektek erről mi a véleményetek! :)
  • sandor8206
    #13454
    Első és legfontosabb, kaja rendben legyen!!! Bár még kezdő vagy, ha nem vagy már eleve elhízva akkor még nem annyira kell odafigyelni mit mennyit dologra. Bármelyik testépítő oldalon találsz, hogy mit egyél miben mi van stb.
    2. Pihenj rendesen, nem az edzés közben nősz hanem amikor pihensz.
    3. ez csak én tanácsolom, majd esetleg helyeselnek vagy nem.
    Az edzéstervedben a súlyokat erőltesd, a tömegnövelő gyakorlatokat, hagyd a gépeket (esetleg csak ott amit nem tudsz csinálni pl: húzodszkodás nem megy akkor csigásan ok)
    tehát felhúzást, húzodszkodást, fekvenyomást(ferdén is), guggolást stb. ilyen keresztbehúzásokat csigán, tárogatást, tricepszre csigán stb. hanyagoljad, most még felesleges és elveszi az időt és energiát a fontos dolgoktól.
  • csuszi
    #13453
    SEHOGY! már ki lett tárgyalva...
  • Frayer
    #13452
    Nagyon jó helyre jöttél.

    Kezdem én, és majd a többiek is kiokosítanak. Nem akarom elvenni a szót tőlük. Hatalmas tapasztalat van ebben a topikban.

    Először ne a kiegészítőkkel törődjél. Azok kiegészítik csak az étrendet.

    Előbb legyen meg a teljes tömegépítő étrend.
    Legyen meg a napi fél vagy egy kiló csirke.
    Ha nincs sok pénzed, tömegeléshez jó a csirke comb is lebőrözve, melle helyett.
    Szeresd meg a rízst.
    Nem tudom hány kiló vagy..milyen alkatú, hízásra hajlamos? Vagy olyan hogy naphosszat eszel, mégsem látszik meg rajtad.
    Dobj be minél több adatot magadról, hogy képben legyünk.
    Fontos, hogy tudjuk milyen alkat vagy.
  • gunnarka
    #13451
    Sziasztok! 17 éves vagyok és izomtömeget szeretnék növelni és seretném megtudni milyen étrendkiegészítőt javasolnátok. S ha valaki tudna esetleg valami kezdő étrendet hozzá akkor az is nagyszerű lenne. Link, tanács bármi jöhet. Előre is köszönöm !