33479
12316971501353788406.png
  • center86
    #13584
    hát csak annyit mondok hogy az első videón a srác tényleg durván néz ki így magában. viszont valószínűleg 165cm magas, a csípője majdnem fele akkora mint a tiéd és a válla sem olyan hú de széles, csak a csípő miatt kurva jól néz ki. ez tipikus modell srác, ilyenek szoktak lenni a menzhelsz címlapján is. szóval ez genetika. Te nem leszel ilyen sajnos. de jó hír hogyha olyasmit csinálsz mit az itt lévők és úgy ahogy javasolják akkor lehetsz te is alfa hím :D
  • Tyler1
    #13583
    öreg csak véleményt kértem!!! nem kezdek el semmit, nem csodamódszereket akarok csak kivácsni voltam mitszóltok, h létezik-e ilyen vagy átverés!
    de ha gond h vki kérdezni akar akk bannerba irjátok ki h zárt körű topic és hagyunk titeket...
  • MEdievil
    #13582
    Link korábbi videóról
    Ezt a videót is megnézted? Ha nem érted mi a baj akkor légyszíves vágj bele és tanulj a saját károdon. Sima lehúzásról van szó gyenge Tv-shopos szinten. Ha tényleg olyan izmokat akarsz mint a videó végén van akkor azt kell tenned ami már milliószor ki lett tárgyalva ebben a topikban és nem csoda módszereket kutatni mert azok nem léteznek. Se én se senki itt a topikban nem kér pénzt csak egymás javát akarjuk és nem a javait mint a i-want-six-pack-abs-os banda. Mást már erre nem lehet mondani.
  • Tyler1
    #13581
    link

    itt a végső videó 4 hét után! fent van a kezdés elötti is, a dátum pedig passzol...
  • center86
    #13580
    mi az hogy frankón kigyúrt? a címből következtetve hasizomról van szó, az meg mindenkinek van, és azt h "kigyúrt hasizom legyen nem az befolyásolja hogy mennyire edzed hanem hogy mennyire vagy száraz.

    más, azt a gettó edzős videót ugye senki nem hiszi el, ne mondjátok már nekem hogy a csávó odamegy nap mint nap a buszmegállóba és lenyom 4 sorozatot, aztán meg átmegy a játszótérre és ott is csinál 2gyakorlatot, végül meg keres 1 kukát amiből kiönti a szemetet és bicepszezik egy jót... na persze. A négerek atlétikus alkatok, sokkal atlétikusabbak mint a fehér ember. de akik a videóban vannak nem ettől lettek ilyenek az tuti.
    Évek óta azt hangoztatja itt mindenki hogy otthon nem lehet edzeni, menjen el mindeki terembe, erre jön 1 ilyen videó és valamelyik kezdő meg elhiszi hogy ezzel majd ő is olyan lesz mint azok ott. HÁT NEM LESZ. lehet otthon fekvőtámaszokat nyomni szélesen és akkor majd bedurran a mell, meg tolodzkodás is, meg emelgethet bármit karedzésnek, de azt a 3-4-5 gyakorlatot izomcsoportonként az életben nem tudja elvégezni otthon, vagy akármilyen buszmegállóban/játszótéren.
    Szóval nem tudom hol laksz de 3000ft-ért már lehet találni kondibérletet. Szinte a leg utolsó falukban is van valami "terem" ahová el lehet járni. Úgyhogy mondjad a faternak hogy edzeni akarsz mert be akarsz vágóódni a csajoknál és kéne 3000ft, ő is volt fiatal kb ugyan így gondolkozott.Édesanyád meg csak örülni fog mint minden anyuka, hogy a kisfia eszik rendesen.
  • MEdievil
    #13579
    Én adok neked olyan programot amitől 12 hét alatt mehetsz testépítő versenyre mindössze arra van szükség, hogy az összes pénzed átutald a számlámra...
    itt egy referencia kép..

    Most szerinted ha léteznének csoda módszerek akkor itt lenne ez a topik és mindenki ezt csinálná? Ha szerencséd van akkor a pénzedért kapsz egy olyan edzéstervet amit te is össze rakhatnál magadnak ha nincs akkor meg csak sima lehúzás.
  • Tyler1
    #13578
    pár haverral már beszéltünk erről gondoltam most megkérdezem itt is:
    van egy i-want-six-pack-abs nevü program ami 16 hét alatt egy totál nulla testű embert is frankón kigyúr! Erre vannak megfelelő gyakorlatok, melyeket követve bárki átalakíthatja magát 16 hét alatt. Youtube-on van videónapló is a gyakorlatokról, és jó pár srácról akinek sikerült, sőt elvileg több százan is végig csinálták már. Persze nem ingyenes a dolog, feliratkozás után, asszem minden héten egy edzés programot kapsz amit rád szabnak.
    na most a kérdésem h létezik h 4 hét alatt ez sikerül??
  • sz4bolcs
    #13566
    I_AM az index fórumán a peak oil topicban a csuklóhoz kötözött gladiusra esküdött, másik kézben öntöltő, első pár lőszer gázra tárazva, a többi éles. xD Amúgy meg a futásra.
  • Panzermeyer
    #13565
    És még azt hittem, h én vagyok kegyetlen :) De valahogy nem tudlak elítélni.
  • Tyler1
    #13564
    az MMA-sok azt szokták mondani nincs olyan helyzet amiből nem tudsz jól kijönni, csak használni kell az eszed még veszélyhelyzetben is!
    a boxeres ütések 40%-a hatásos csak! tudom ez hülyén hangzik de hidd el, egy olyan ember aki nem gyakorlott az ütésekben (tehát nem tanulja meg hogyan üssös helyesen - súlypont, törzstartás, kéztartás stb. - az boxerral csak saját magának okoz kárt. De inkább az a rosszabbik oldala h megtámadnak vkit kiütsz vele, és súlyos testisértésért + tiltott fegyverrel való visszaélésért csúnyán megütöd a bokád.

    És nem értem az első mondatodat, azért nem akarsz küzdősportot tanulni mert úgyanúgy lefognak?? Nem pont ez a lényeg, h a ks megtanít arra mit csinálj veszélyhelyzetben. A fogásokból elönyt lehet kovácsolni ha tudod h jöjj ki belőle. Megtanulsz védekezni, ütést hárítani, az ellenfél erejét használni saját hasznodra...
  • Tyler1
    #13560

    off:
    nem azért mondom de a boxer sz@rt sem ér! ha azzal akarod megvédeni magad akk először csináltass fejfát. Először is ez már nem a 80-as évek, nem fognak megilyedni egy boxertől, tapasztalatból mondom, voltam már tanúja ilyen esetnek h vki gondolta h boxer, meg vipera elég a túléléshez. Hát csávót szépen elrendezték saját eszközeivel (mind amelett h a boxer szétbaszta a kezét). Rád mennek 3man akk te semmit nem érsz a kis fegyvereiddel, szépen lefognak és megvernek mint a lovat. Azt meg remélem nem kell mondanom h ha tiltott fegyverrel kapnak el mert vkit súlyosan megsebesítettél, vagy csak ha neked kell kórházba menni, akk búcsút mondhatsz az angol tagozatnak, és kapsz egy fincsi felfüggesztettet.
    Ha télleg gázos a város, akk vmi küzdősport kell neked, azzal megtanulod megvédeni magad + szép izomzatra is szert tehetsz.
  • dragon11
    #13559
    Én komolyan akarom.:) mind1, köszönöm a válaszod.:):):)

    A Frayer által ajánlott dolgot kipróbálom mindenképp, azt írta akkor, hogy nagyon fogok erősödni Tőle.:) (Roman, Frayer merre vagytok???)

  • sz4bolcs
    #13558
    Én nem értek hozzá, de van egy olyan elképzelésem, hogy a konditerem azért jó, mert ott rá tudnak mutatni, ha hibásan végzed a gyakorlatokat, másrészt meg ugye az eszközökkel is könnyebb csak egyes izomcsoportokat edzeni. Nekem pl. jó bármilyen itthoni bohóckodás, amitől izomlázam van, persze tisztában vagyok vele, hogy egy fekvőtámaszt is lehet hibásan végrehajtani, de több minden belefér.
    Szóval konditeremmel te szerintem mindenképp jobban jársz, ha fejlődni akarsz, és komolyan akarod venni.
  • dragon11
    #13557
    Segítenétek..? Nem nagyon szeretnék költekezni, mert azt mondtátok konditerem jobb lenne. Amit linkeltem hszben.(ill írtam, bocsánat..) Frayer által említett "börtönös gyúrás"(tudom edzünk, nem gyúrunk, de Ő is így fogalmazott DIREKT)-tól nagyon meg tudok erősödni. Akkor válasszam azt?? Azt tudom benn szobában is csinálni..?

    köszi.:)
  • SeanJRRussel
    #13556
    ez a tricepszet edzi,tricepsz tolóckodás a neve vagy másnéven börtön tricepsz.
  • sz4bolcs
    #13555
    Találtam egy elég érdekes alternatív módszert az edzéshez: self-resistance. Nem tudom, hogy mennyire használható, de mindenképpen figyelemre méltóak a gyakorlatai. Vélemény? :)
  • sz4bolcs
    #13554
    Azért kérdem, mert csináltam belőle egy csomót, és jó kis izomlázam lett a hátamon a vállam alatt. 8)
  • sz4bolcs
    #13553
    Ami ebben a 24h ghetto workout videóban található gyakorlat 0:42-nél, az milyen izmokat edz? (fordított fekvőtámasz, vagy mi a fene)
  • MEdievil
    #13552
    Én is próbáltam súllyal de igazából a jó pozíció és a rákoncentrálással jobb eredményt tudtam kihozni. Hiába a súly ha nem lehet normálisan megtartani és arra is figyelni kell. Bunny egyik videójában volt egy jó hasprés amit csigával lehet végezni na meg a láb felhúzásával is jól meg lehet dolgoztatni. Sima felülés szerintem felesleges (jobb a hasprés) mert az elv a lényeg a gerinced próbálod meghajlítani a hasizmod segítségével. A hason levő zsírt pedig nem a has gyakorlatokkal lehet leadni.
  • Rash87
    #13551
    A "harc" után,erre is tudna valaki választ adni?
  • dragon11
    #13550
    Értem mit akarsz mondani, de már említettem, hogy hogyan védeném meg magam.:) Nah, de Én edzeni szeretnék.. mert nem 1 rossz dolog, ha formás tested van!

    köszi.:)

    UI.: Én nem vagyok olyan, hogyha kifizetem a havi bérletet, akkor nézelődök és nem edzem.;-)
  • SeanJRRussel
    #13549
    Dragon én is csak azt tudom ajánlani h iratkozz be vilyen küzdő sportra,mert én is úgy kezdtem.Ott szívós leszel,erősödsz és magában a bodizás nem eléh ahoz h megvédd magad.
    Én Miskolcon az Avasra járok gimibe(aki nem ismerné a helyet az miskolc gettója pár ezer roma család van ott és még 10000 et akarnak betelepíteni) és azért elnézve az ott lévő napbarnított emberkéket,hát... nehéz lenne vmi is csinálni ellenük.A legrossazbb az h csoportosan támadnak úgy is ha egyedül van valamelyik annak úgy se lesz akkora pofája meg nem köt beléd.
    Én a kondizás elött 8 évig kempoztam és majdnem mester fokozatig jutottam amikor abbahagytam és úgy döntöttem h mostmár ideje nagyon megerősödni mert azért a 100kg-s emebrt is meg kell tudni dobni ha arról van szó.
    Én is 16 voltam mikor elkezdtem terembe járni és most 2 éve h ott vagyok,én nem jaánlanám hamarabb mert sztem se az izületednek nem tenne még jót ha elkezdenéd meg hát vaéamiylen szinten azét ehez agyailag is fel kell nőni.
    Rengeteg fuiatal 14 év körüli srác jár le hozzánk is és röhögcsélnek beszélgetnek és csak foglalják a helet az ember elöl mert csak divatból járnak le meg azt se tudják h mit csinálnak.Lehet h te nem vagy iylen...

    egy a lényeg h ha megakarod magad védeni akko elmész vmiylen harcművészetri irányzatra,mert a gyúrás magában nem elég ahhoz h megvédd magad!!!!
  • sadvagabond
    #13548
    én pont most akarok venni otthonra egy padot,meg kombinált edzőgépet,mert munka mellett nem tudok eljárni edzeni.a motivációval nem lesz gond,otthon most is csinálom kézi súlyokkal.terembe járni nekem körülményes,tulajdonképpen ebben a hónapban is kidobtam az ablakon 5000-et.ezt csak arra mondom,hogy sztem mindenkinek máshogy jön le az otthoni,vagy termi edzés.
    főleg suli mellett,ugye elméletileg azzal,hogy hazamegy,még nincs vége,készülni kell,főleg vizsgaidőszak húzós.olyankor sokat számít az a kis idő,amíg elmész a terembe,meg vissza,öltözöl,zuhi,ilyesmi,vagy helyben elintézed.
  • jazzy
    #13547
    Konditeremmel mindenképp jobban jössz ki és több a motiváció is mint otthon.
  • dragon11
    #13546
    Nem szeretnék belebonyolódni azokban. Leírtam mit szeretnék, hogyan.. szerintem elég nekem.:) azért kösz.

    Azért várom a véleményeiteket hogy itthonra egy ilyen pad 2egykezes súlyzókkal nyomni.. v. konditerem..(konditerem macerásabb lenne, mert 1 héten 3x menni isi mellett nem biztos jó dolog lenne, bár nem tudom..)

    köszi.:)

    jó8 nektek.
  • sz4bolcs
    #13545
    Békepipa! :-)

    Jobb ötletnek valami küzdősport, vagy hasonló és az mellé testépítés, én ezt tenném.

    Bocs az offért, többet nem írok erről a témáról.
  • Roger6
    #13544
    Mindenképpen konditerem.
  • dragon11
    #13543
    Jól van, ne légy ilyen..:) említést tett róla, ennyi.:) Ne légy haragos.
  • Roger6
    #13542
    Ezt akár egy másik topicban is folytathatnátok, mert ennek aztán semmi köze az izomformáláshoz. Menjetek az önvédelem topicba, aztán ott beszéljétek ezt szépen ki.
  • dragon11
    #13541
    Jah és 9.től konditerembe járhatok, de nem feltétlenül szükséges, ha itthon is meg tudom csinálni a gyakorlatokat úgy, hogy eredményes legyen!:) Szép testet szeretnék.. ami vonzó is egyúttal.:) ezért kérdezlek Titeket, hogy az itthoni v. a konditermes jobb megoldás-e?:)
  • dragon11
    #13540
    Elnézésedet kérem akkor. Remélem nem haragszol meg érte.:)

    Ez a streetfight komoly, de Én nem szeretnék ennyire belemenni.. marad a testépítés. Nem szerettem volna elmondani, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    boxer lenne nálam
    és akkor könnyebben meg tudom védeni magam, ha gond akad.Meg ha erő áll a "birtokomban" könnyebb a dolog. Remélem megérted.. de ha van jobb ötleted, akkor írd le légyszíves.:)


    jazzy: Köszönöm a részletes leírást..:) adnál linket, honnan tudnék beszerezni egy padot és hozzá való kisebb súlyzókat?:) annyira ne legyen drága..:D
  • sz4bolcs
    #13539
    Rosszul fogalmaztam:
    elkerülj helyett -> te gyere ki belőle győztesen.

    A kidolgozott izmok nem garantálják, hogy olyan hatékonysággal vigyen be az ember ütéseket, mint egy boxoló, vagy kivédje őket, mert más műfaj.
  • jazzy
    #13538
    Nem. Ahhoz, hogy egy valós támadást elkerülj, normális embernek kell lenned.
    Erre megtanít a testépítés. A feszültséget arra kell kiadnod, hogy széttéped a súlyokat, nem pedig félrészeg barmokba kötsz bele.

    Másfelől aki edz, erős, és tudja, hogy mekkora erő birtokában van.
    Belém is kötöttek már, ütöttek is meg, ugyanakkor nem ütöttem vissza, mert több eszem volt. Tudom ez húdehülyeség, de lehet, hogy 25 haverja áll mögöttem, vagy csak szimplán véletlen nagyobbra sikerül a kelleténél és baj történik, csínján kell bánni ezzel a dologgal.
    Engem nem alázott meg, emelt fővel távozhattam, mert tudtam, hogy ő a hülye és ennyit ér az élete, ha boldog, legyen az, máskor elővigyázatosabb leszek. De nem ér meg egy esetleges rendőrségi ügyet az, hogy jól pofánverjem.
  • sz4bolcs
    #13537
    Hogy egy valós támadást (ami nem csak arcolás) elkerülj, ahhoz ilyet kell tudnod, és ezt soha a büdös életben nem fogod megtanulni onnan, hogy súlyokat emelgetsz, meg kajálsz.
  • sz4bolcs
    #13536
    Én az Ormánságban élek, és itt is van pár arc, akinek hasonló elképzeléseik vannak a témáról. Általában őket szoktam először meglátni véres arccal egy-egy buli után.

    Ha valaki meg akarja védeni magát, akkor boxol, krav magát, vagy valami használhatót tanul, megtanul fegyvert éles helyzetben használni, de a testépítés az utolsó, amibe ilyen célzattal belevágnék.
  • jazzy
    #13535
    Nem hiszem, hogy be akart szólni, igaza van annyiból, hogy kinézettel nem feltétlen űzöd el őket.. aki beléd akar kötni.. az úgy is többen van mint te :)
  • sz4bolcs
    #13534
    Nem leoltottalak, hanem kérdeztem. Mit szedsz te?
  • jazzy
    #13533
    Nos felsőtestre súlyózval gyakorlatilag mindent meg lehet csinálni.
    Kell hozzá egy pad.

    Csinálhatsz felülést.
    Csinálhatsz fekvőtámaszt.
    Először kezdd kisebb mennyiséggel, amennyi után fáradsz, de nem kell széthajtanod magad, majd növeld a mennyiséget, de nem kell rohamosan, csak szép lassan.

    Most pedig Linkelgetni fogok, mert így jobban megérted.

    Mellre - nyomás egy kezes súlyzókkal
    Tárogatás - szintén mellre
    vállra - csinálhatod ülve állva, ahogy tetszik
    Szintén vállra - Oldalemelés, ülve, állva, akár fekve, szintén ahogy tetszik, azért fekve ne részesítsd előnyben..
    Hátra - döntött törzsű evezés egykezes súlyzóval.
    Ennél a gyakorlatnál fontos, hogy érezd a hátizmodat, a lapockád mozogjon, ne karból emeld, ezt gyakorolni kell.
    Ugyanezt csinálhatod úgy, hogy előre döntöd a törzsed vízszintesig állva, és mind a 2 súlyzóval "tárogatsz" Ez így néz ki rúddal.. 2 db egy kezes súlyzóval sem olyan marha nehéz elképzelni.
    Hátra ezenkívül még csinálhatsz húzódzkodást ha van rá lehetőséged. Ne a mennyiségre menj, hanem a minőségre. Kezeket szét, lapocka mozogjon.
    Bicepsz - Lehet egyszerre, vagy váltva a karokat.
    Ugyanezt csinálhatod ülve is, koncentráltan.
    Tricepszgyakorlat. Ezt csak akkor ajánlom ha nincs normális pad, nekem szétbassza a vállam, inkább a következőt ajánlanám
    Tricepsznyújtás fekve, Én ezt ugyan fej fölé szoktam engedni, nem mellé.
    avagy döntött törzsű tricepsznyújtás is egy jó gyakorlat.
    Törzsre. Ha gyengének érzed, Hiperhajlítás, ne vidd túlzásba, jó gyakorlat, én szeretem
    Szintén törzsre, én nem kedvelem

    Ezekből válogathatsz kedvedre, ha csak egy kezes súlyzóid vannak.
    De mindenekelőtt, JÓL MELEGÍTS BE!!!
    Ne sajnáld az időt a bemelegítésre mert nagyon fontos!

    Ha van még kérdésed szólj.
  • dragon11
    #13532
    Most komolyan, írok egyet, Te egyből leoltasz és akkor még vágjak jópofát hozzá? Nem értem mi a bajod velem.. Én tudtommal nem szóltam be Neked soha.

    Igen, mondták.. de attól még kikérem a véleményüket.
  • sz4bolcs
    #13531
    Csak egy kérdés volt egy ténymegállapítással.
    A második mondatod után viszont te mellőzd, hogy tőlem bármit is kérj.

    Mellesleg egy éve már megmondták neked a tuttifrankót. A Karib-szigeteki a király.