33479
12316971501353788406.png
  • huntofa
    #13624
    sosem szedtem semmi csodaszert. szóval ami jött fel rám izom az megis marad.
  • huntofa
    #13623
    tudom hogy kinevetsz , de ezt csak megcáfolni tudom:

    ,,Gondolkodás nélkül emelgetni a vasakat, az bohóckodás."

    fél éve kezdtem a gyúrást , semmi edzéstervet nem használok , úgy gyúrom a vasat ahogy az aktuális kedvem tartja és annyit amennyihez kedvem van. ÉS: jobban nézek ki mint aki egy éve jár oda fecnivel a kezében hogy épp mit kell csinálnia.

    BÁR: testi adotságom is megvan. 186 cm magas és 85 kg vagyok
  • SeanJRRussel
    #13622
    Nah végre már valaki.Köszönjük előre is!!!4
    Frayer kolega elmondja a detailseket.
  • Lazarus
    #13621
    Hi!

    Nem találtál grafikust még az oldalhoz? Had csináljam már meg :)

    Írj egy kis infót hogy milyen modulokat, felépítést akarsz és csinálok egy designt amit addig módosítunk amíg mindenki elégedett nem lesz vele, vagy ha annyira szar hogy inkább az egész kuka és találtok valaki mást azon se fogok megsértődni. Csak legyen már valami.

    beléptetőrendszert, adminisztrációs modult is vállalom ha kell.
  • Kinga19
    #13620
    am már az alapok megvannak és most kicsit intenzívebben akarom nyomni jó elfelejtem a napi 2 edzést de akk légyszi segíts h milyen izomcsportokat gyúrja egyszerre pl mell bicepsz tricepsz váll ilyenek.
  • slime001
    #13619
    Fehérjeturmixot edzés után és reggel a legoptimálisabb elfogyasztani. Napi 2 gyúrást felejtsd el, hülyeség. Eleinte szerintem bőven elég heti 3 edzés kis súlyokkal, hogy megszokd a terhelést, aztán áttérhetsz nagyobb súlyokra esetleg heti 4 edzésre.
  • Kinga19
    #13618
    77 kg vagyok am de a crea bomb szedése után nagyjából utána néztem itt inkább a fehérje turmix időpontján lenne a hangsúly vmint az edzésterven
  • slime001
    #13617
    Testsúlyod alapján kell a Crea-Bombot "szedni". Szénhidrátos étkezések előtt 10 perccel max 5 grammos adagokban. Ha leírnád hány kiló vagy tudnánk segíteni pontosan milyen adagokat kéne innod.
  • Kinga19
    #13616
    vki irjon pls..
  • Kinga19
    #13615
    (ja am nem vagyok lány csak egy régebbi fórum miatt választottam ezt a nevet) Abban szeretném kikérni a véleményteket h akarok venni 1 doboz Crea-bombot és emellé vmi kis szójafehérjét + minden nap rizs + tojás minden ami kell. Az érdekelne h ezeket mikor a legcélszerübb ezeket bevinni gyurás előtt után?ja és még kellene vmi edzésterv ami abból állna h reggel este gyúrnék 1-1 másfél órát és h milyen izomcsoportokat lehet kombinálni? előre is köszönöm vmelyik profi Bodybiulder válaszát:D.
  • Frayer
    #13614
    Maga a GI értékük.

    Ez a baj a public general society-vel, a hétköznapi emberek társadalmában, az emberek azt gondolják, hogy azok a nagydarab emberek a gym-ben biztos buták, bunkók, seggek.
    Azt gondolják, hogy egy ember nem lehet egyszerre erős, és okos.

    Ezek mind urban legendek. A testépítést csak okosan lehet csinálni.
    Gondolkodás nélkül emelgetni a vasakat, az bohóckodás.

    Így is elég sok bohóc van már a termekben, azt hiszik rájuk hogy testépítők, és csak szégyent hoznak a többiekre akik szintén abba a terembe járnak le edzeni.

    Ezek általában, csupazsír, háj, fedett, szteroidozott bőrnyakúak, kopasz behajtóformák. A sok koxtól, és piától a májuk már kint lóg az ablakon, a sok szintetikus hormontól, már férfiaknak sem nevezhetőek, az ilyeneknél szinte törvényszerű az impotencia és néha a sterilitás.

    Ők nem testépítők.
    Testépítő lehet valaki 70 kilósan is. 70 kilósan is észre lehet venni valakiről, hogy testépítő.
    Régen én is nagyobb masszával járkáltam.
    Lementen 85-re.
    Most 80 vagyok, és tervezem hogy tovább megyek 75 re.

    Egyszerűen nem kívánja meg az életvitelem, hogy baszott nagy legyek, akkor meg minek?
    Az hogy eddig egészségesen éltem, arra sem emléxem mikor voltam utoljára orvosnál, kivéve egy esetet, mikor a jogsi alkalmasságit intéztem. De akkor sem voltam beteg.
    Most hogy lemegyek 75 kilóra, szinte úgy fogok kinézni mint 18 éves koromban. Sőt, 30 felett is tudom majd tartani ezt a formát.

    Ha vigyázok magamra, a kor 40-50 éves koromig nem fog meglátszani rajtam.
    Egyik gyerekkori volt osztálytársam, kinéz vagy 35-40 évesnek. Engem meg baseball sapkában volt már, hogy tizenévesnek néztek.

    Azért ez szerintem jelent valamit.

    A másik, hogy vannak olyan 60-70 éves emberek akik kinéznek jó ha 50-nek, rendszeresen edzenek, vigyáznak magukra. És olyan fizikumuk van, mint egy huszonévesnek, vagy még jobb. Általános betegségeket nem ismerik úgy mint ahogy a korosztályukra ez jellemzők, akik már szarni sem tudnak egyedül.

    Ha csak a lelkiismeretes életvitelen múlna mi örökké élnénk, az hétszentség. De hát van genetika is, kódolva van az emberben a halál is.
    Senki nem menekülhet.
  • Tibi7
    #13613
    Ja és még a kenyér és tészta lenne a kérdésem. Miért nem jók ezek? Nem tudja hasznosítani a szervezet, és végülis feleslegesen eszem, vagy más baj van velük?
  • Tibi7
    #13612
    Sziasztok. Szeretném segitségeteket kérni. Szeretnék elkezdeni tömegelni, az alapozás már megvolt, meg igazából régebben is gyúrtam, csak akkor nem figyeltem annyira a kajára. Most viszont ezzel lennének bajaim. 19éves vagyok, 175 centi, 66kilo, sportos alkat. Nem akarok nagyon elmélyülni a gyúrásban, szal nem akarok nagy állat lenni, de szeretnék 6-7 kilót felszedni. Tudom ez nem kevés idő, de fiatal vagyok még. A szénhidrátot rizzsel oldanám meg, viszont nem tudom h ebből mennyit kellene ennem egy nap. Én 200g-ra gondoltam, ez elég lenne ahhoz h elég jól fejlődjek? A fehérjét elsősorban tojással és szardíniával oldanám meg. Úgy gondolom szardiniából napi egy doboz lesz, tojás 3db, valamint emellett általában van itthon valamilyen húsétel, szóval azzal is besegítenék. A zsír az oké, táplálékkiegészítőt nem akarok. Ezzel ne is nyaggassatok, egyszerűen nem. Valamint érdemes-e valamilyen vitamint beszerezni, sokban segíthet-e ha szedem? Ja és esetleg valami egyszerű fehérjeforrást tudtok-e még ajánlani kiegészítésnek? Előre is köszi a segítséget, remélem nem kérdeztem nagy hülyeséget, ha valami eszembe jut még jövök. Hali
  • MEdievil
    #13611
    ""-jelben van nem én írtam csak gondoltam ide is tartozik. Amúgy az persze igaz csak némi különbség van a természetesen kialakult és a kitenyésztett baktériumok és gombák között. Meg persze az emberekben is kis milliárd hasznos baktérium él.

    Viszont az allergia és a sok betegség mind visszavezethető erre. Parlagfű és most már lassan minden pollenre allergiás mindenki pedig azok nem tegnap jelentek meg a földön. És ez egyre rosszabb lesz.
  • Sequoyah
    #13610
    Ne sarkítsuk a dolgot, évezredek óta a gombák és baktériumok 'váladékát' esszük, a savanyú íz gyakorlatilag minden formája tőlük származik.
    Egy jófajta kefír baktériumok eredménye, és mégis egészséges, pont ezért:)

    Persze ettől a mondanivalód maradék 80% igaz sajnos.
  • Roman
    #13609
    ne felejtsd el a biciklizős dolgot, nagyon jó, és még a térdet-bokát is kíméli. Futásra SZÜLETNI kell.. én eddig akárhányszor futottam 3-4 nap alatt kiment a bokám, feldagadt a lábam, nem bírtam rálépni, úgy nézett ki, mint egy ficamos ödémás szar...

    Hiába, ha már háromjegyű számot kell mozgatnod testtömegben, kevésbé leszel agilis. Ugrókötelezéssel szintúgy.

    Félreértés ne essék, imádom a rövidtávú futást, kombinálni pihenő nélküli ugrókötéllel és lépcsősprinttel, mert ez a triszett tényleg megdolgoztatja a keringési rendszert, de a legtöbb ember nem erre lett kitalálva.

    Nekem bejött a reggeli éhgyomros kardió, eleinte szkeptikus voltam, de miután 2 hete alkalmazom s azóta is csak erősödök, így nem félek már tőle...
  • MEdievil
    #13608
    "Ne ámítsuk magunkat! Aki reggelire "kakaóitalt" iszik, a laboratórium ízeit nyeli, aki eperjoghurtot kanalaz, fűrészport fal, aki bolti citromlevet tesz a teába, az a penészgomba "váladékát" kapja, bármennyire tiltakozik is. Az édeset idomított baktériumok "köpik ki", a savanyú a mikroorganizmusok "izzadmánya".
    Érzékeinket (észrevétlenül) manipulálja egy világhatalommá szerveződött maffia, az ízipar, s laboratóriumokban előállított (titkos) aromákkal, ízfokozókkal megváltoztatja ízlelésünket. Veszélyben az ízlés szabadsága, a kulináris önrendelkezés joga. Nem azt esszük, amit enni vélünk. Mert semmi sem az, aminek látszik. Az eperaromát egy Holzmindenben székelő német aromagyár állítja elő ausztrál fűrészpor, alkohol, víz és néhány titkos összetevő keverékéből. (A Föld teljes epertermése az "eperből" készült fagylaltok, joghurtok, desszertek mennyiségének egy százalékát sem fedezné!)

    Egy amerikai konszern baktériumból kávétejszínt és krémsajtot varázsol, egy másik vörös áfonyából cseresznyét, ricinusolajból őszibarack-aromát. Az Athlon nevű cég (nem vicc!) madártollból péksüteményt, a General Foods vízből, fehérjéből és gyanús zsiradékból műszalonnát. A Procter and Gamble nevű amerikai vállalat még a gyapotszálat (pamutot) is fogyaszthatóvá teszi: a növény rostjaiból kenyeret sütnek. Az ízek e szép új világában a menthenthiol nevű vegyület a grépfrút, az acetyl-pyrolin egyik változata a ropogós kenyérhéj, a filberton a mogyoróíz illúziójáért felel.



    Mint a Mátrix című filmben. Nem eperjoghurtot eszünk, hanem vizet mesterséges illúziókkal. A szagok és ízek e virtuális valóságában már a füstölt sonka és lazac sem eredeti: napjainkban a húsgyárak "folyékony füstöt", azaz műfüstöt használnak, amiben 30-90 másodperc alatt meg lehet "füstölni" a terméket. Ráadásul a vásárlókat mézédes hazugságokkal etetik, a Danone Actimel "szuperegészséges" joghurtital egyszerre tartalmaz két (veszélyesnek tartott) édesítőszert, aszpartámot és K-aceszulfámot is.

    A csalafinta íztrükkök aztán megteszik a magukét, aki gyerekkorától hozzászokott a víz-, szén-dioxid-, karamell-, foszforsav-, citromsav-, nátriumbenzoát-, koffeintartalmú italhoz (ez a kólák összetétele), annak az igazi bodzaszörp ízetlen. Az élelmiszeripar tehát "maszkírozza" az ízeket, ha kell, korrigálja és retusálja őket (mint Sztálin környezetét a korabeli fotókon), hozzászoktat bennünket a kémiai édesítőszerek, ízfokozók, sűrítőanyagok ízéhez, reklámokkal és aromákkal etet, ízfüggővé tesz.

    Korunkban húszezer élelmiszeradalékot forgalmaznak (köztük hétezer aromát). E titokzatos porocskák és folyadékok nélkül, melyek összetevőit (üzleti titokra hivatkozva) sokszor még az ételre allergiás gyerekek orvosainak sem árulják el, az élelmiszer-ipari termékek többsége élvezhetetlen és eladhatatlan lenne. Az íz az ételek lelke. Aki az ízeket befolyásolja, életünket manipulálja. Ráadásul az íz nem csak ízlés dolga. Az íz legfontosabb funkciója a táplálék ellenőrzése. Figyelmeztetés (lenne), hogy mit nem szabad megenni. Ha becsapják íz-lelésünket, elfeledtetik velünk az eredeti ízt, akkor tényleg bármit lenyelünk.



    A leves hazudik - írja magyarul újfent megjelent nagyszerű pamfletjében Hans Ulrich Grimm (Kétezeregy Kiadó). De nemcsak a Knorr és a Maggi zacskós leves hazudik (a négy főre szóló adagban mindössze két gramm szárított marhahús található), hanem szinte minden. A kenyér, a virsli (de az nagyon), a csecsemőtápszer. Érzékeinket manipulálják és átprogramozzák. Éppúgy, mint gondolatainkat. Egész életünket. Tavaly az Egyesült Államokban az asztalra került ételeknek már kilencvenhat(!) százaléka ipari termék volt.

    A Fast Food Nation (gyorsétterem-generáció) már nem ismeri az ételek eredeti összetevőit, életében soha nem szagolt vargányát. "De hát végül is - mondja cinikusan az egyik aromagyár mérnöke - az élvezet fantázia dolga." Már akinek. "
  • Frayer
    #13607







  • Jamirofan89
    #13606
    köszi Roman! úgy döntöttem,hogy visszatérek az alapokhoz.kőkemény diéta (az a reggel éhgyomorra fél óra elég durva azért)ledolgozom a hájt csontig.Az se érdekel ha lebontom az izomszöveteket.Majd ha vékony leszek,jelentkezem hogy mit szedjek és hogyan az izomnövesztés érdekében.A biciklizős dolgot elfelejtem inkább.Hatásosabb lenne a futás vagy az ugrókötelezés.Most már tényleg csak akkor fogok jelentkezni,ha sikerült fejlődnöm.Sokat tanultam és most el fogom kezdeni a célom megvalósítását,ami hosszú út lesz.Hálás köszönet!
  • Roman
    #13605
    micsoda? lefekvés előtt közvetlen is egyen, pl. bedobhat 1 kazein shake-t, vagy elkanalzhat 1 doboz milfina zsírszegényt egy kevés boleroval, iszonyat finom, totális édesség feeling minimális szh-tal és zsír nélkül...
  • redbull0304
    #13604
    Ahogy mondod, tönkre vágja szinte az egész napodat... :) Lefekvés előtt ne nagyon egyél 3-4órával szerintem!
  • Roman
    #13603
    http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_01_03_lkl834_hatekony_taplalkozas.php
    http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_01_39_evv_112_doktor_top_10.php

    Berardi.. Nagyon állat a fickó, annyival kiegészíteném, hogy a gyümölcs azért annyira nem jó ötlet, lévén elég cukros. szénhidrátbevitel legyen reggel, meg edzés előtt-után. Máskor meg minek? Ektomorfnak tömegnövelésre, de nem a zsírbárónak..
  • Roman
    #13602
    Figyelj gyermek, szól Vejnemöjnen most egyet. Ha normálisan és egészségesen étkeznél, SOHA nem esne a vércukrod le, hiszen még rengeteg diabéteszes is mondá, hogy "amióta normálisan étkezem, egész nap stabil a vércukorszintem".

    Ha érzékeny vagy a hullámvasútra, javaslok egy ketogén diétát. Azon nem lesz ilyen probléma, hogy hopp meg kopp, hanem így megy majd: ZÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜMMMMMMM.

    Szóval én szépen testömeg*30 kcal-t fogyasztanék, 70%-át zsírból, főleg lenolaj-halolaj-olívaolaj és természetes telítettzsír források (marhahús, tojás), valamint olajos magvak. 25%-át fehérjéből, állati források (csirke-marha-tojás-halak-tejsavófehérje) bedobnék néha 1-1 szójaproteint, vagy valami kevertet (pro85 a peaktől, olcsó, búza-szója-tejsavó keverék, állítólag még a pajzsmirigyed is stimulálja kicsit, az meg nagyon nagy segítség)

    Kiegészítőnek szednék még fahéjat (napi 4-5 gramm) almaecetet (pár korty) alfa-liponsavat (bár ez is esszenciális zsírsav).

    Minden nap fél-háromnegyed óra kardió lófasz. Reggel éhgyomorra, kaja előtt 30-45 perc közepes intenzitású, délután-este mégegyszer ennyi. Edzés rendes tisztességes súlyzózás, teljes testes heti 3szor:

    -Guggolás
    -Felhúzás
    -Lehúzás mellhez
    -Tolódzkodás
    -Mellrevétel beleüléssel s lökéssel

    minden gyakorlatból 2-3 sorozat. És heti 1-2 intervallum edzés, ami a kedvencem. Pl. 20 másodperc sprint-10 mp kocogás, és ezt csinálod 8-10 percig, vagy hányásig. Szóval egyenletes intenzitású kardió 35-45 perc, interval 10-15 maximum, súlyzózás is férjen bele 40-50 percbe, rövid pihenőidő, teljes test. Hasazást hagyd meg a "single digit" időszakra, mikor már eleve látszanak a kockák, és csak mélyíteni akarod a dolgokat.

    Olvass! Christian Thibadeau, Alwyn Cosgrove, Charles Poliquin és még Chad Waterbury és John Berardi se hülye ilyen téren. Nem kifejezetten testépítő edzés, hanem a tipikus atletikus-zsírmentes szikár alkat itt a cél. Thibadeauval vigyázz, az nagyon brutális hánytatós programokat ír, rövid edzések, de beszarsz! :D
  • Tyler1
    #13601
    na akk vki leírná h mit lehet enni/mit eszik vmint h mi az abszolút tilos???
  • Jamirofan89
    #13600
    betartom az egészséges étrendet és amúgy is keveset eszek,de éjfél előtt nem szoktam,sőt nem is tudnék lefeküdni és lefekvés előtt egyszercsak leesik a vércukorszintem.akkor amit látok befalom.lehet ezért nincs eredmény még.nem feküdhetek le üres hassal mert akkor csak forgolódnék.ez az 1 dolog akadályoz meg a fogyásban,mert ahogy említettem minden nap fél-háromnegyed órát kardiozók (lásd tekerek,45 fokos emelkedőn tolom a biciklit,úgy 140es pulzussal.elég megerőltető) szóval ez a rohadt lefekvős dolog tönkre vágja az egész napi munkám.. ötlet?
  • center86
    #13599
    hát igen, az izomfejlődéshez fehérje kell. meg egy csomó minden más. de azért ahogy írtam a hasizom nem fog úgy fejlődni mint a pl a bicepszed vagy a combod. de azt elmondom hogy amikor azt akarod elérni hogy nagyobb legyen a karod, meg igazi férfi csöcseid nőljenek, akkor a hasadat ismét ellepi a zsír ;) ahogy egy ismerősöm mondta, "ez egy hálátlan sport"!
  • Jamirofan89
    #13598
    értem értem,de ha sikerülne elérni,hogy egy csepp zsír se legyen a hasamon,mit ajánlanátok arra,hogy felgyorsítsam a hasizom fejlődését? fehérjepor?
  • SeanJRRussel
    #13597
    Teljesen egyet értek.
    Különben 2 naőja telefonált egyik ismerősöm h naponta fél órát hasazik intenzíven és nem megy le neki a zsír.Nah 20 percen keersztül magyaráztam neki a dolgokat aztán a végén kinyögte h 300g rizsát eszik naponta és 93kg a srác.Nah ezek után csodálkozik h jön a zsír....
    egy szó mint száz diéta nélkül minden kockás hasat ellehet felejteni.
  • center86
    #13596
    na figy, kurva egyszerű, keress 1 részt a testeden ahol nagyon nemvagy zsíros, magyarul vékony a bőröd. pl a lágyék rész vagy bicepsz vagy akárhol lehet. megcsíped a bőrt két ujjal (hüvelyk és mutató) és ha úgy tudod megcsípni hogy a két ujjad összeérjen akkor fasza. Most nézd meg hogy ez így van e a hasadon is. nekem nem, elég távol vagyok tőle, de nem is diétázom. De ez nem 4hetes munka. 16 hét alatt sikerülhet, csak nem mindegy hogy most kezdesz edzeni és így akarsz fogyni, vagy már évek óta edzel folyamatosan, rendes kaja mellett és egyzsercsak átváltasz diétára.

    Nem tudom hogy milyen testalkatod van, milyen vagy genetikailag. Egy biztos van, ahhoz hogy így nézz ki mint ez a srác a képen kurvára keményen meg kell dolgoznod. És ezt az itteni emberek nagyrésze tudja igazolni. Nem akarom elvenni a kedved a dologtól de a diéta tényleg nagyon nehéz, és nem lesz tutikockáshasad hipp-hopp.
  • Jamirofan89
    #13595
    azt mondod,ha diétázok és edzek természetesen,így fog kinézni a hasam?
    http://www.renoufhomefitness.com.au/images/before_after/before_after_3.jpg

    de amikor 16 évesen 59kg voltam miért nem volt látványos kockás hasam áruld már el? mert mindenki ezzel a diétás dologgal jön
  • center86
    #13594
    szerintem hasazhatsz akár mennyit, a hasizom nem fog látványosan nőni, mint más izmok, így is van hasizmod, sőt valószínűleg meg is van edzve rendesen, de amíg zsír fedi, teljesen mindegy hogy mennyire izmos, nem fog látszódni. Most hogy itt a nyár sokan akarnak hipp hopp izmosak lenni, hogy a strandon bevágódjanak a csajoknál, meg hasonlók. Na most ez lehetetlen, mert ha az lenne akkor ezek a srácok akik itt tanácsokat adnak nem lennének itt 3-4 éve, vagy asszem csuszi 10 éve emeli a vasat :p

    na szóval diétázz, és akkor majd látszani fog a hasozom is.
  • Jamirofan89
    #13593
    áh már is másképp gondolkodom.az imént láttam egy 'átlagos' testalkatú,hozzám hasonló fiatal ember videoblogját ami 16 hetes hasalásról szólt és az eredmény tényleg vékony és feszes has,de a látvány elég gyenge,nem nevezném kockásnak... annál többre vágyom.olvastam a FEHÉRJE POR-ról,hogy az segít az izomnövesztésben,de nagyon sokan tömegnövelőként használják.ha meg nem zabál az ember mint az állat,akkor meg semmi hatása nincs.pont vékonyabb szeretnék lenni,ezért kardiózom rendszeresen,de a hasizmaimat szeretném látványossá tánni valamilyen 'gyengébb' kiegészítő szerrel.ti mit ajánlanátok/tanácsolnátok? hálás lennék a segítségért!
  • Jamirofan89
    #13592
    egy picit túloztam a negyed órás dologgal,de remélem érthető
  • Jamirofan89
    #13591
    Srácok akkor már segíthetnétek a cél elérésében! Először is,mivel nagyon laikus vagyok a témában,2-3x annyi hasizom erősítő gyakorlatot csinálok,mint amikor elkezdtem és nincsen már izomlázam.Még ha kegyetlenül végzem akkor sem.Normális ez? Vagy rosszul csinálom?Azt írta itt az egyik kedves olvasó priviben,hogy többre megyek úgy,ha napi fél órán keresztül 'vért'izzadok,mintha negyed óránként lenyomnék gyorsan 50-100 felülést.
  • Roman
    #13590
    Nos, én ezért bírom Frayert, legalább le meri írni a véleményét. :D Ami engem illet, eléggé jámbor keresztény nevelést kaptam, így távol áll tőlem a dolog, de kétség kívül hatásos lehet, mert egyesek sosem változnak...

    Ami az I want six pack-es csávót illeti, szerintem egyszerű a képlet. Egy alapjáraton totál ektomorf gyerek felhízlalta magát a before képeken hájpacninak, de mivel a természetes alkata a szikár szálkás faszjankó, ezért mikor újra elkezdett normálisan edzeni, enni, kiegészíteni, sittysutty ledobta a zsírt. Az izomtömegét súlyzózással építhette fel, később ezzel az otthonival remekül szintentartott, de hogy új izmot már nem szerzett, az fix.

    De amúgy jó kis fazon, én is valami olyasmit célzok, csak hosszú az út, mert széles a csípő. Tömeg lehetne több, lesz is, csak ez a gyerek a szálkásságától, természetes v-alakjától fogva nagyobbnak látszik, mint amekkora valójában. :)
  • Jamirofan89
    #13589
    lehet ilyen vagy ehhez hasonló hasizmod legalább 2 hónap kőkemény hasprés után,feltéve ha a hasadon egy csepp zsír sincs és szedsz izomnövelőt.én is most azon vagyok,hogy ezt elérjem,de természetes módszerrel.én csak látványosat szeretnék,mert a videon látottat lehetetlennek tartom számomra.csak látványos,feszes legyen az a lényeg.
  • Tyler1
    #13588
    én nem vettem sértésnek, inkább pont a te hangnemed volt sértődött h "mit képzelsz h majd a hülye videóiddal 4 hét alatt Svarrrci leszel?? "
  • csuszi
    #13587
    rövid leszek, mert egy lusta paraszt vagyok:

    :D:D:D:D:D
  • csuszi
    #13586
    lófaszt. max béta hím. az alfa én vagyok.
  • MEdievil
    #13585
    Rossz következtetést vontál le. Pont a véleményt kaptad meg csak személyes sértésnek veszed amikor nem az.