33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #13664
    na jó rendes leszek.

    reggeli. 250g túró 50g lenmag
    tízórai ugyanez
    ebéd: csirke grill vagy főzve más nem jó, 200g, 50g rizs
    délután ugyanez
    este ugyanez
    csirke helyettesíthető pulykával hallal. rizs zabbal durummal zöldséggel lencsével tököm tudjával.

    ennél többre nem vagyok képes:) úgyis lepereg rólad, úgyse fogadod meg stb stb...kiégtem:)
  • csuszi
    #13663
    nem:D
    műzli szar. tej szar. kfili???? űberszar. szalámi űberszar. gyümölcs off.
    ebéd: rántva???? űberszar.
    hasprés...attól nem lesz iznmos hasad, az a diéta.
    gyümölcs?? hányszor írjuk le, szar???
    víz: ez az egy jó. fekvőtámasz is gagyi. kardio: csak megöli a lelket. én nem javaslom, mert ugyan nagyon király, de 1% ha kitartóan csinálja a többi csak elbassza az idejét energiáját.
    na szerintem ugorj neki újra, de nem igaz hogy nincs eg yfazon aki nem annyira paraszt mint én és eligazít...
  • Jamirofan89
    #13662
    nézegettem... ez akkor is bonyolult.
    reggeli+délelőtt étkezés: műzli tejjel,kifli szalámival+zöldség+1 gyümölcs
    ebéd: csirke mell (rántott) zöldség körettel
    délután kardio+otthoni hasprés,fekvőtámasz
    és lefekvésig gyümölcs,amikor megéheznék
    sok pohár víz fogyasztása egésznap
    jó így?
  • MEdievil
    #13661
    Félreérted, most vagy diétázol vagy izmot építesz a kettő együtt nem megy.
    Viszont ha jól csinálod a diétát akkor kevés izmot vesztesz és sok zsírt.
    Majd legközelebb még több izmot szedsz fel és megint kevesebbet adsz le amit felszedtél. Ez ilyen hálátlan sport.

    Ha most akarod tartani az eredeti tervedet akkor megfogod és leadod a felesleget szóval diétáznod kell majd utána jöhet a tömegelés.

    Ezeket elolvasod végignézed:
    http://body.builder.hu/etkezes.htm4
    http://body.builder.hu/kaloriabase.htm4
    Legfőképpen ezt:
    http://body.builder.hu/pub_kezdoknek2.htm4

    És itt vannak a kalkulátorok a kérdésedre:
    http://body.builder.hu/kalkulatorok.htm4
  • Jamirofan89
    #13660
    én 176cm magas és 66kg vagyok(ha ez jelent valamit).egy étkezésnek milyen arányban kell tartalmaznia fehérjét,szénhidrátot és zsírt?
    kb. hány kalóriát fogyasszak,hogy izmot tudjak építeni úgy,hogy közben a felesleges zsírt is le tudjam adni/dolgozni?
  • MEdievil
    #13659
    Remélem azzal tisztában vagy hogy amikor izmot akarsz építeni akkor szintén elzsírosodsz? Ha arra gondolsz hogy most olyan szálkás leszel, hogy tényleg kilátszik majd minden bordád meg a maradék izmod és onnan már csak izmot fogsz magadra szedni akkor nagy tévedésben vagy.


    A diéta amúgy sem abból áll hogy nem eszel semmit vagy este már nem és kész. Azért fogynak azok akik már este nem esznek mert kevesebb szénhidrátot és zsírt visznek be mivel kihagynak egy étkezést így persze hogy fogynak főleg mivel izmot is bont a szervezet ha nem jut táplálékhoz.


    Ha fogyni akarsz akkor a következőt kell tenned:
    Kiszámolod mennyi fehérje/szénhidrát/zsír -ra van szüksége a szervezetednek hogy fentartsd a jelenlegi állapotot majd utánanézel mennyivel is kell csökkenteni a szénhidrátokat és a zsírokat ahhoz, hogy elkezdj fogyni majd mellé még végzel aerob edzéseket is vagy amennyiben tényleg nem fontos a nagy izomzat és az izomveszteség akkor mehet a kardió. Pontosan le kell mérni a kaját és nem szemét kaját kell enned. Jó a gyümölcs de kis mennyiségben mert a máj nem tudja feldolgozni a gyümölcscukrot nagy menyiségben ezért a fölösleg egyből zsírban raktározódik! Ezért is inkább tömegnövelés mellé és akkor is ésszel kell enni.

    Te most jelenleg rendelkezel egy nagy adag földel aminek ásol egy lyukat.. Szóval miután te most sikeresen lefogysz mind izomból mind zsírból és újra szeretnél izmot növeszteni akkor pontosan ugyan ott leszel ahol most vagy!


  • Jamirofan89
    #13658
    ilyen a helyzet most jelenleg... k epfeltoltes.hu/view/090710/f_l_t_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    direkt raktam szóközt a kepfeltoltes-nél mert nem engedi a linket
  • Jamirofan89
    #13657
    már lejjebb említettem,hogy le akarok adni annyi felesleget a felsőtestemről,hogy látszódjanak a bordák és a kockák.az se érdekel,ha az izmomat lebontom közbe.ha ez sikerült MAJD akkor el kezdek izmot építeni
  • sadvagabond
    #13656
    ha három hét múlva három kilóval leszel könnyebb,akkor jó.
    de ha ugyanezt megoldhatod úgy,hogy nem kell azt mondanod "Srácok ez a diétás dolog borzalmas!" ,akkor miért ne?
    persze mindenki csinálja úgy,ahogy neki jólesik.
    a bodyoldalakon nyilván azért mondanak mást,mert més eredményt akarnak elárni a diétával,mint a diétás oldalakon a csak fogyni vágyók.
  • Jamirofan89
    #13655
    de nézd jazzy! mindenki mást mondd.itt,diétás oldalakon,bodybuilderes oldalakon... összezavart már... így van már látszólagos eredmény a hasamon.a gyümölcs is szénhidrát jó,de kardiozok mint az állat.1 hete 1 kilóval nehezebb voltam.
  • jazzy
    #13654
    Akkor diétázz így sok sikert azt csinálsz amit akarsz.
  • Jamirofan89
    #13653
    na idefigyelj! Mutter így fogyott március óta 11 kilót ami elég jó eredmény látszólag is! ő azzal fogyott le,amit én írtam.az egy dolog,hogy korán lefekszik de istenem nem tudnék meg nem is akarnék korán ágyba borulni mert én ezt szoktam meg.és hogy így nem lehet fogyni? a nagy ló****t.hány millió ember marad fennt éjjel és mindegyik elhízott?
  • cargame
    #13652
    ???
  • cargame
    #13651
    Bazz h lehet bevinni naponta 3200 kaloriat :O
  • jazzy
    #13650
    Én jónak tartom még pl a Babot is, és finom is, répa stb
  • sadvagabond
    #13649
    de ha normálisan táplálkozik,nem termeli a zsírt,vagy hülye diéta miatt nem kezd el jojózni,akkor edzéssel párosítva javíthatja az arányt.mert az edzés majd égeti a zsírt,meg izmosodhat.gondolom.
    de tény,ha annyira kell valami,akkor előbb olvasson az ember.
  • csuszi
    #13648
    attól hogy fogyott nem feltétlen javult a zsír izom aránya. nem vagyok felháborodva, csak ha ti lusták vagytok olvasni akkor én meg írni;)
  • sadvagabond
    #13647
    nem olvasom a topikot.visszamenőleg.csak mióta én is csinálom.szal nem kell a felháborodás.majd kikeresem mit írtál erről.de pl az anyósom csak azzal fogyott sokat,hogy este 6 után nem evett.ülő munkát végez,szal le sem járta.akkor ő egy placeboid urban legender .
    az meg tény,hogy szarul csinálja,ezért írtam,amit írtam.
    innenjamironak,csak nem akarok duplázni:
    nem kell éhezni egy percig sem,nem kell görcsösen ragaszkodni csak gyümölcs,meg zöldséghez.nagyon finom receptek vannak a neten,ha egyedül élsz,akkor még szórakoztató is megcsinálni,aztán majd még hasznos is lehet,ha egy csajnak csinálod meg,fini,és nem hízlal,téged is meg fog enni érte.ha meg otthon vagy,anyu biztos megcsinálja,ha szépen kéred,talán még ők is rákapnak.majd keresek ki linkeket,csak most elvileg dolgozom.
  • csuszi
    #13646
    gyümölcs tilos a diétában...még a zöldésgek java is. csak a zöld zöldségek a helyesek (kivétel a borsó). pl spenót, kelbimbó, brokkoli stb. és még jó a vörös lencse. ez a szénhidrát rész. meg zab, rizs, durum, lenmag (rost is, szénhidrát is, zsír is, fehérje is a lenmag cucc). fehérje hal csikre pulyka fél kilesz ,min. túró tojás. zsjr oliva lenmag. ennyi.
  • csuszi
    #13645
    ja és ez az este nem kell enni is évezredes urban legend, baromság az egész. ti nem olvassátok a topicot? már vagy 10 szer le lett jrva. nem vagyok egy türelmetlen típus, de semmi kedvem huszadjára leírni hogy miért is beszéltek hülyeségeket, amikor már tényleg lejrtam én is más is vagy 10szer.
  • csuszi
    #13644
    kezdjuk azzal hogy szinte csaK szenhidraton van...ugy ahogy van szar az egesz.
  • Jamirofan89
    #13643
    okés köszi! :) kitartó vagyok
  • sadvagabond
    #13642
    ja,meg mégy annyi,hogy ne dőlj be az első heti fogyásnak.az többnyire csak a távozó salakanyag.az igazi fogyás kb a 2-3. héten kezdődik.
    bocs a dupláért.
  • sadvagabond
    #13641
    vigyázva a diétával is,mert lehet nagyot koppanni vele.én heti egy kilót adtam le(összesen14-et) annyival,hogy nem ettem kenyeret,meg odafigyeltem azért,hogy ne egyek hízlaló dolgokat.este már nem kell enni.edzés előtt 15ml l-karnitin.nekem bejött.
    amúgy azzal,amit te csinálsz annyi a gond,hogy a tested azt fogja hinni,éheztetés van,rááll,aztán ha kap kis szénhidrátot,vagy valamit,akkor azt rögtön elraktározza.szóval sok kicsi,hogy ne akarja elraktározni azonnal amit kap.
    én napi egy bonbont is engedtem magamnak,vagy ha megkívántam,néha sütit.
  • csuszi
    #13640
    elég tré a diétád, de mivel én paraszt lusta vagyok majd más helyrerak.
    csak eg ymondat: a gyümölcs szénhidrát.
    na jó 3: az én diétámban egy kumma gyümölcs nem volt, igaz én csak egy huszast dobtam le, 5%-os erővesztéssel, és jó ha kétszer éheztem 5 hónap alatt. és visszaszedtem egy 5-öst, és erősebb vagyok mint előtte úgy 10%-al...
  • sz4bolcs
    #13639
    "A rossz az,hogy már rosszul vagyok a sok gyümölcstől.Alma,alma,alma,szilva,szilva,barack,alma,alma... egésznap ez megy."
    -egylk egy kis dinnyét.
  • center86
    #13638
    javaslom próbáld ki a zöldségeket. fasza kis salátákat lehet csinálni, olivaolajjal+citromlével megöntözve kicsit.+ valamilyen husi bele vagy tonhal konzerv. fincsi, el lehet vele lenni 1 darabig és nem kell aggódni a gyümölcs cukor miatt se. kitartás.
  • Jamirofan89
    #13637
    Srácok ez a diétás dolog borzalmas! A jó hír az,hogy fél kilót fogytam amióta elkezdtem (3 napja) A rossz az,hogy már rosszul vagyok a sok gyümölcstől.Alma,alma,alma,szilva,szilva,barack,alma,alma... egésznap ez megy.Tudom,hogy lehet szénhidrát a nap bizonyos időszakában,de nagyon komolyan gondoltam ezt a kockás hasas dolgot,ezért a felsoroltakon kívül EGY szalámis kiflit eszek meg a kardio előtt,hogy legyen energiám.A nap többi részében pedig bedobok valamilyen gyümölcsöt és teliiszom magam vízzel... huh már lassan éjjel 2:00 bedobok egy almát,úgy is csak 45 kcal.Remélem sikeres lesz a diéta.
  • dragon11
    #13636
    OK. Igaz. kösz.
  • jazzy
    #13635
    1 kommentben leírtam neked részletesen linkekkel, hogy mit és hogyan csinálhatsz.
    1, leszűrhettél 1 honlapot ahonnan tanulhatsz
    2, pontosan leírtam hogy mit érdemes és mit nem érdemes csinálni, hogyan és mire figyelj.

    Megköszönted megértetted (elvileg) akkor most mi ez a baromság, hogy csak emelgessem föl le?
  • SeanJRRussel
    #13634
    Válság van ez a hoygan edzél maszekba othon rovat.
    szvsz elég hüyleség így sufniba edzeni dehát a szükség nagy úr.
    én inkább maradok a teremnél.
  • Rash87
    #13633
    Bocs,h beleszólok,de ez most valami vicc?
  • Frayer
    #13632
    nem, jobbra-balra

    Íme, a next generation értlemiségiek
  • dragon11
    #13631
    Nekem Tescos van, de nem a neiolon szr.. hanem ez a bevásárlós. Nagyon masszív füle van és bírja a dolgot..

    Egyszerűen belerakom a sok flakont, aztán hogy emeljem? le-föl v. hogy?:\

    Nem csak karizom kell.:S
  • SeanJRRussel
    #13630
    Tescos műanyag szatyorral a nayg kékkel,hatamlas és sok cucc fér bele
  • sz4bolcs
    #13629
    naaaagy szatyrokkal. :D
  • dragon11
    #13628
    Tehát akkor nézek videókat, hogy hogyan súlyzóznak a "nagyok". Köszi.:)
    Aztán úgy csinálom ezzel a szatyros módszerrel.:D

    Írtad, hogy legegyszerűbben nagy súlyokkal emelek egy-kettőt és pihenek.. nos, ezt szatyrokkal hogyan?:-s
  • Frayer
    #13627
    body builderen vannak kis animációk is, hogy milyen gyakorlatok vannak.
    Ezt nem lehet itt egyszerűen elmagyarázni.
    Olyan mintha könyvből próbálnál megtanulni maszírozni, vagy műteni.
    Ott kell lenned a teremben, és érdemes ellesni a nagyoktól, meg a videókat megnézni.
    bb tv is jó.

    Erősödni úgy lehet a legegyszerűbben, ha nagyon nehéz súlyokkal emelsz egyet kettőt. Pihenés, és megint.
  • dragon11
    #13626
    Frayer! Segítségedet kérem!:)

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=983474819&no=10250]#10250[/URL]-es hszedben leírtad a frankót Nekem.. Összeszedtem a hozzá szükséges dolgokat. Minden meg van.

    Már csak abban kérném a segítséged, hogy mellizom,karizom és tovább.. hogyan erősítsek velük? Milyen gyakorlatokat és hogyan végezzek? (Akár videó is jöhet..) azt írtad, mint a súlyzóval.. dehát..:\ kösz^^
  • Frayer
    #13625
    Szabad kezet adok.
    Dolgozzhatsz a web oldalon.
    Nekem most megint nem engedi a meló.
    Pár hete meg volt rá a lehetőség, akkor nem jelentkezett senki.

    Szerintem az lesz a legjobb ha keresünk egy CMS motort, valami hírpotálosat, web log szerűt. Amire elkészíti valaki a grafot, én meg gyorsan összeillesztem a template rész.
    Így járnánk a legjobban, kevés idő alatt elkészíthetnénk.

    Valaki keressen CMS-t. Csak ne blog motort.

    Olyat amibe mind beléphetünk, azonosítóval, és cikkeket helyezhetünk el, adott menüpontok, és kategóriák alatt.

    wikipedia szerű oldal sem jó
    Olyan kell amit tetszés szerint lehet alakítani, grafikailag is.