33479
12316971501353788406.png
  • matthias92
    #13784
    nem kell az ilyenekkel törődni... könnyű fikázni a másikat névtelenül, pláne úgy, hogy ők semmit nem tettek le az asztalra... fikázáson kívül.
  • Roman
    #13783
    gyerekek, én mától 1 db képet se teszek fel magamról a netre.. kész szégyen, a napiszar les ránk minden foslyukból

    http://www.napiszar.com/wp-content/uploads/2008/09/user_10162704_1222546556110.jpg
  • matthias92
    #13782
    ráse ránts, énis csináltam egy sikeres diétát a 3-4 hónapos kényszerpihimnél. 48=>59=>51 és most 53nál tartok, persze most nem megy az edzés, vezetni járok és sok időt elvesz. majd suliidőben visszaszedem. :)
    mellesleg, kockahas 4 ever:P
  • Tyler1
    #13781
    de nem értem h egyik oszt.társam akit 4 éve csak akkora kolbászos szenyákkal látok h az fél afrikának elég lenne, neki kockás hasa van, pedig nem gyúr nem edz semmit, meg nem is egy izmos típus, de kockás hasa van a szemétnek. :D és a 4éve csak azzal látom az szószerint van, mást nem eszik! na ez mért van???
  • Jamirofan89
    #13780
    nem napi hanem heti 2 max 3 alkalommal
  • Jamirofan89
    #13779
    hát igazából otthon edzek egykezessel és fekvőtámasszal... 5x5 mindkettőből,mert annyit bírok (legalább is egykezessel,de ma már az elsőnél összejött a 10) napi 2 max 3 alkalommal.A többi napon biciklizek.De fontos a diéta a kocka has érdekében és azért gyúrok mellette,hogy ne az izmomat bontsa le a súlyvesztés.
  • jazzy
    #13778
    Na hát pontosan erről beszéltem ide aztán kurvára nem kell semmiféle diéta lemész a terembe és normálisan kajálsz mellé edzel és az első 3 hónapban garantáltan változni fog a testfelépítésed pozitív irányba..
  • jazzy
    #13777
    Ez eddig oké, de én csak leírás alapján tudom elképzelni, hogy hogy is néz ki, és a ".lábizom komoly,alkar csont,bicepsz váll kemény,hát rendben,tricepsz egy picit puha" nekem azt jelenti, hogy ott a megítélésben van gond nem a kinézetben :)
  • csuszi
    #13776
    hát te ne diétázzál öcsém mert sírva fakad a teremtő. toljál vagy 2-3 év tömegelést, de lehet többet...
  • Jamirofan89
    #13775
    képfeltoltes helyett kepfeltoltes ékezet nélkül.
  • csuszi
    #13774
    rossz a link nálam, mit kell kivágni?
  • Jamirofan89
    #13773
    tettem fel 2 képet... ez a skinny fat vagy mi?

    http://képfeltoltes.hu/view/090719/10381557251_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    http://képfeltoltes.hu/view/090719/1624967882_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Jamirofan89
    #13772
    itt megtalálod a neked megfelelőt:
    http://body.builder.hu/etkezes.htm4
  • zola8787
    #13771
    Szisztok! 21 éves vagyok, 6 éve futballozok, és kb 2 hónapja kaptam rá a gyúrásra. Eddig mindig azt mondtam, hogy tiszta hülyeség, unalmas (nem is próbáltam addig), de jött 1 csúnya térdsérülésem és valahogy lekellett vezetnem a feles energiáimat. 1ik osztálytársam levitt a suli konditermébe és áhh király :D Nem gondoltam volna. "Leírom az edzéstervemet" is:
    Hétfő, csütörtök: bicepsz, váll, has
    Kedd, péntek: mell, hát, tricepsz
    Szerda és hétvége pihi
    Megtaláltam a HIIT edzést is, amit 1 hete csinálok, baromi jó szerintem. 30 percen át fél perc sprint és 1 perc kocogás felváltva.
    A térdsérülésem miatt feljött rám vagy 18 kiló felesleg, amit a kondival és fogyókúrával lecsökkentettem kb 3ra (15 kilót fogytam). De sajna ez a 3 kiló nem igen akarna lemenni, tudom, hogy kevés, de kocka hasakat szeretnék :) Edzés előtt L-carnitine ampullát iszom, mikor hasazok befóliázom a hasam és alapból hosszúba edzek. Sztem a kajával lehet bajom, bár úgy csinálom ahogy szakemberek mondták, napi többször keveset. Valaki tudna írni nekem, hogy mit kéne ennem, vagy mikor, vagy mennyit. Mindent megeszek, nem vagyok finnyás (kivéve a kocsonyát :P )
    A válaszokat előre is köszönöm:.
    Üdv: Zola !
    U.i.: mindenkinek jó gyúrást, wazze :D
  • Frayer
    #13770
    A gépsonkába minden van bazmeg, csak sonka nincs.
  • Roman
    #13769
    Jazzy, figyelj, ahogy olvasgattam külföldi fórumokat, felfigyeltem egy új kifejezésre. "Skinny-fat", vagyis gizdahájas. Gyakorlatilag az én generációm újfajta testalkata, a 60 kg-os, de mégis zsíros, leépült izomzatú kocka szinonimája a kifejezés.

    Nekik mit is ajánlunk? Hogy 65 kilósan a picsának diétáznak. Menjenek fel szépen, lassan 90 kg-ig, élvezzék ki, míg kezdők, és könnyen fejlődnek, aztán majd 90 kg-ról lehetőleg már 75-80 kg környéki jó formát tudnak mutatni.

    A gépsonkával az a baj, hogy kibebaszott drága, plusz én meg nem enném, ki tudja, mi van benne ^^
  • jazzy
    #13768
    És a dokitól mit vársz?

    Egyébként alapvető testépítő mondás.. NE a mérleget nézd hanem a TÜKRÖT.
    Ne igyál 2 napig mindjárt baromi sokat fogysz.
    És ha lábizom komoly stbstb amiket felsoroltál 65 kilósan 176 cmhez nem lehetsz hájas..
  • Jamirofan89
    #13767
    egy szóval sem említettem,hogy hájas vagyok.csak nem akartam szóismétlést ezért írtam a zsír helyett háj-t.
    176 cm magas vagyok és valószínüleg a hosszú egésznap gép előtt ülős,semmittevős élet miatt lehet rajtam ilyen komoly testzsír,ami a hasamon és az arcomon van jelen.lábizom komoly,alkar csont,bicepsz váll kemény,hát rendben,tricepsz egy picit puha.szóval az a 2 hely amiről már írtam az ahová a zsír rakódott,meg egy icipici úszógumit is véltem felfedezni az imént.ezekről kéne eltűntetni a felesleget..még egy kemény hetet rászánok (negyedik lesz)és ha ismét 65 maradok elmegyek dokihoz
  • jazzy
    #13766
    Te milyen magas vagy hogy hájas vagy 65 kilósan ?
  • Jamirofan89
    #13765
    gépsonka(157 kalória) ami most bejön reggeli zabkása,egésznap gépsonka paprikával és paradicsommal.edzés előtt egy vagy másfél órával grillcsirke és ugyanígy zöldségekkel.írnak ezek mindenfélét a neten... hogy fehérjéből annyit ehetsz amennyit akarsz,csak mozogj v súlyzózz.ennek már csak jónak kell lennie!!!!!!!
  • DeerHunter01
    #13764
    Szerintetek az mennyire gáz ha edzek (otthon, nem terembe) és van mellkas beesésem ?
  • Jamirofan89
    #13763
    oké már 65 vagyok és nem 66.... 3 hét alatt... diéta,kardio.Más meg több mint egy kilót veszít egy hét alatt.Kezdek már rohadtúl ideges lenni mellette lehet,hogy fejlődött az izomzatom,de amellett hogy vékonynak tűnök,a hasamon még ott a zsír,a pofám tiszta háj.Ki kéne próbálnom ezt a PSFM diétát vagy mi az...
  • DeerHunter01
    #13762
    Köszönöm szépen a válaszokat.
  • jazzy
    #13761
    Ismétlés, amit egyszerre csinálsz. Jelen esetben 10 db
    Utána pihensz

    Sorozat: Hányszor csinálod meg az x ismétlést.pl 10 ismétlés 5x, 5 sorozat.
  • David2
    #13760
    hát mondjuk 3-4 alkalommal csinálsz 10 ismétlést, tehát tízszer nyomod ki, akkora súllyal amivel még megy, jelenesetben 30-40 kg
  • DeerHunter01
    #13759
    kezdő vagyok még az edzésbe kb 1 hónapja csinálom itthon. egy fekpadom van tárogatóval és lábgéppel ellátva.

    a 10 ismétlést úgy érted hogy 10x5-t csinálok pl. nehezebb súllyal?
  • David2
    #13758
    6-8 ismétléstől fejlődik a legjobban az izom, kezdőknek 10et javasolnak

    bicepszhez túlzottan nincs köze, tricepszet(feszítő izom) dolgoztatja meg
  • DeerHunter01
    #13757
    az lenne a kérdésem hogy a fekvenyomás az mennyire erősiti a kart és van e köze a bicepszhez?

    elolvastam a body builderen róla az infot de azért megkérdeznélek titeket is.
    és melyik a jobb :
    -kevesebb súllyal csinálok több fekvenyomást
    vagy
    -több súllyal csinálok kevesebbet ?
  • Tyler1
    #13756
    jah a linkre gondoltam :) mindenhogy próbáltam de azt nekem nem hozza be na mind1...


    amúgy nem tudom ki a banner srác de vkire emlékeztet mióta megláttam...
  • MEdievil
    #13755
    Gondolom a videóra gondolt nekem se jó a link. Ilyet meg nem hogy épeszű de még hülye sem csinálna az már egész más kategória.
  • sz4bolcs
    #13754
    Addig szép az életed. Biztos visszavetné a tömegnövelést...
  • Tyler1
    #13753
    nekem nem jön be :( de ha rákeresek akk sem találja meg
  • sz4bolcs
    #13752
    omg, biztos nem fáj
  • BADE
    #13751
    nagyon fasza:D
  • Lazarus
    #13750
    És ha végre sikerült kellőképp felturbózni magad ehhez hasonlóan izgalmas bulikban vehetsz részt ;)
  • Tyler1
    #13749
    az ukránok fejlesztetek egy olyan cuccot amit benyomsz tűvel az izmodba, emelsz 3x 1 kilót h megfeszüljenek az izmok aztán szépen megnő a kezed, melled, vállad amit akarsz. zsírt meg lebontja. természetesen nem legális, meg a következményei sem épp kedvesek, de ideális a bmw-s díszgyökereknek akiknek csak díszből kell.
  • jazzy
    #13748
    Nem. De az sem szentírás, hogy neked hátra evezést kell csinálnod.
    Semmi sem szentírás. Mi azért vagyunk itt, hogy segítsünk az embereknek abban, hogy a lehető legoptimálisabban tudjanak fejlődni ha komolyan szeretnék csinálni a dolgot.

    Engem nem érdekel, hogy valaki nem akar túl izmos lenni, mert az csúf, az se ha nem megy terembe, én ezt írom le, hogy így ÉRDEMES csinálni, ahhoz, hogy optimális legyen a fejlődés. Éntőlem mindenki azt csinál és úgy módosítja amit akar. Ez egy séma, amit ha követsz, és a saját tested megismerése után alakítod, az neked jólesz.
  • csuszi
    #13747
    "és nekem ennyi jött be, ezt tapasztaltam ki, ettem 400at is, 800at is" ez persze a húsra vonatkozik, rizsből nem ettem még fél kilónál soha többet. asszem:)
  • csuszi
    #13746
    nem. senki nem mondta. a 100 g rizs amúgy is kevés (tömegelés alatt én tolnék kb 300-400at), én diétázok. és nekem ennyi jött be, ezt tapasztaltam ki, ettem 400at is, 800at is. csak engem ragadt ki a srác, de mondhatott volna 318at vagy 876ot is. a lényeg, hogy a pontosság kell, de nem úgy ahogy a srác gondolta, hogy belehalok ha több 1g-al, azt is leszarom ha 50-el több, de nagyjából vágom mennyit eszem, 10%nál többet sose tévedek.
  • sz4bolcs
    #13745
    Miért? Az Szentírás, hogy 500g csirkétől, és 100g rízstől +/-10% fejlődök legoptimálisabban??